Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
21 липня 2024 15:30:22
Приємно дивитися як обісрався (знов) Поярков, та хто на фупі полюбляє неперевірену інфу постити та зрадойобити.

По інфе от таких типів як поярков, на мій погляд, адекватна людина має зробити паузу, можливо пів дня. Бо за кілька годин десь с вірогідністю 100 процентів інфа от таких кадрів буде перевірена та буде класифікована як фейк.
=========================
НЕ п....зди! Це суцільна правда.Аферюга твій клоВан Притула.

Тут всього 3 сторінки, де все написано. Тобі важко в  3х сторінках зорієнтуватися?

2
21 липня 2024 13:43:15
Приємно дивитися як обісрався (знов) Поярков, та хто на фупі полюбляє неперевірену інфу постити та зрадойобити.

По інфе от таких типів як поярков, на мій погляд, адекватна людина має зробити паузу, можливо пів дня. Бо за кілька годин десь с вірогідністю 100 процентів інфа от таких кадрів буде перевірена та буде класифікована як фейк.
3
18 липня 2024 20:22:31
Це пиндець
Що ви там морозите? Пів свині?
Ну бомжам тяжко згоден)
Невістка морозила для дитини трохи перців, ягоди, а син любить купляти м'ясо на шашлик. Багато м'яса. От я сама , майже, все і їла ,навіть літом. :weep:
   Зараз мені віддали усе м'ясо, щоб було куди класти морозити ягідкі....
Ну зараз інша реальність - ніколи не розумів навіщо їсти морожену х.й.ю коли в супермаркеті і так все є - мабуть звичка з радянських часів запасатися як хомʼяки)

Частіше всього для діточок заморожують те що з городу. То б то свіженьке без хімії.  тоді є сенс.  ну а так дійсно... є люди що не зможуть пояснити навіщо купляють лук на зиму сітками, щоб серед зими частину викинути. ну і так далі. все дійсно є, якість та сама. ціна не принципово відрізняється.
4
18 липня 2024 13:43:51
Доречі вентилятор реально рятує. У мене досить великий. Бере небагато,35 ват десь. При бажанні можна перед ним і пару заморожених пляшок з водою поставити,на пару годин вистачить.
Я коли був на тенеріфе охуів - в них в більшості будівель нема кондиціонерів - замість нього вентилятор на стелі - через тиждень звик)
Саме ліпше придумали турки і греки,у них вентилятори на вулицях з підводом води яка при роботі вентилятора розпиляється на на дрібненькі краплі,але то для вулиці,не для приміщення звичайно. Я таке в Афінах і в Стамбулі бачив

зайди на пром, там такої херні валом. умовно кажучи, вуличні кондиціонери. кажуть (продовани) що десь на 4-5 градусів має знижувати температуру, наприклад на терасі/ веранді.
але є що залежать від електрики, є що не залежать (але вони вже не так ефективні)
5
18 липня 2024 10:17:24
у вольтера трошки як завжди з запізненням істерики йдуть. спека, мабуть, трошки на спад піде, по електриці явно покращення буде, з ремонту блок, не така спека.  сьогодні мали по графику відключати в 9 00, не відключали. в 10 00 також. поки що світло є.

Але звісно треба мати на увазі що може бути й важче. та по можливості готуватися.
6
18 липня 2024 10:05:32
Ось тому все потрібно купувати вчасно)
Осінню треба купляти вентилятори вже на наступний сезон а коли більш менш буде добре зі світлом - зарядні станції та панелі
трошки підрозобрали під ажіотаж, але десь до вересня завезуть всі замовлення що зроблені. буде як півтора року тому.... будуть віддавати в гарні руки  :lol:
А нахєра у вересні ці вентилятори?)

ну так я про те саме... будуть віддавати в гарні руки, навіщо до наступного літа на складі валятися будуть.  :)  Але я більше про зарядні станції та різне більш професійне автономне обладнання. все в дорозі, багато в дорозі.
7
18 липня 2024 10:02:15
З розетки теж пропали вентилятори)
Та бля на промі тупо відміняють замовлення, хотів купити невеликий настільний з живленням від юсб, щоб трохи ганяло вітерець під час роботи - чорта з два, мабуть жаба душить продаванів, сподіваються на подальше здорожчання.
Ось тому все потрібно купувати вчасно)
Осінню треба купляти вентилятори вже на наступний сезон а коли більш менш буде добре зі світлом - зарядні станції та панелі

трошки підрозобрали під ажіотаж, але десь до вересня завезуть всі замовлення що зроблені. буде як півтора року тому.... будуть віддавати в гарні руки  :lol:
8
18 липня 2024 09:47:37
вольтер кожен раз дивні гілки генерит.... 
щоб дома був інтернет треба десь 2000 гривен. включив та забув на рік можливо. далі гривен за 500 змінив акуми, та на черговий рік зайшов.  в мене є генератор, але я ще не разу його не запускав.   Головне питання  НАВІЩО.... достатньо зарядної станції. самої простенької та дешевенької.  в кращі часи це коштувало десь до 8000 гривен, можливо було взяти умовно за рік без процентів.

Спека не вічна, я, наприклад кондер не включав, в приватному домі й без нього комфортно.

вольтер, треба понити? шукаєш привід?  Ти тільки лошарою себе виставляєш, не більше.
Патриарху 65р. В квартирах дійсно треш без кондея. Всім важко це витримувати. У мене в приват будинку , вчора +31. Сьогодні ще з 7 ранку зашторила і зачинила  вікна. В кімнатах темно. Для онука прийдеться вмикати люстру.
От зараз їду у метро. Прохолодно стає вже на платформі, у вагонах відчінені вікна. Гарно прегарно їхати.
  Тримайтеся люди. Захисникам в окопах , на спеці та під обстрілами важче ніж нам. :love:  [ua]

Так, також контролюю. дивлюся скільки за бортом дома та скільки в домі температура. коли треба відкривати все на протяг... коли треба зачинятю все... щоб будинок держав температуру. Іноді буває що дома на 5-6 градусів прохолодніше ніж на вулиці ( дім тримає температуру що залишилась з ночи. кондер не включав та не планую. Генератор чекає . ще потреби включати не було, график той що є на зараз дозволяє планувати життя, без принципового зниження комфорту.
9
18 липня 2024 08:55:11
Якщо генерації недостатньо
То потрібна ювелірна робота по маневруванню наявною генерацією, обслуговуванню ще живих потужностей, забезпеченню максимально безпроблемного доступу до альтернативних джерел.
Але замість ювелірної роботи маємо сраку миколи задорожного на пів-горизонту, як і у всьому практично.
ЗІ. Честь і хвала низовим технарям-енергетикам, котрі безпосередньо розгрібають бедлам і творять чудеса.

десь так зараз є. "ювелірна робота по маневруванню наявною генерацією". ти якось дуже точно це назвав  :)  Система працює, НЕ ЛЯГАЄ. що могло б бути.
10
18 липня 2024 08:52:06
вольтер кожен раз дивні гілки генерит.... 
щоб дома був інтернет треба десь 2000 гривен. включив та забув на рік можливо. далі гривен за 500 змінив акуми, та на черговий рік зайшов.  в мене є генератор, але я ще не разу його не запускав.   Головне питання  НАВІЩО.... достатньо зарядної станції. самої простенької та дешевенької.  в кращі часи це коштувало десь до 8000 гривен, можливо було взяти умовно за рік без процентів.

Спека не вічна, я, наприклад кондер не включав, в приватному домі й без нього комфортно.

вольтер, треба понити? шукаєш привід?  Ти тільки лошарою себе виставляєш, не більше.
11
17 липня 2024 23:46:32
Моя дочка волонтерить в Нідерландах та возить на машині  наших хлопців поранених з локації до шпиталю. При цьому перекладає. Везе хлопця. якому вже встановили супер протез 23 роки(!!!!!), але знайшли каменюку у почці. Ну вона хлопчика погодувала, навіть завезла до дому де йому вже зробила борща (ті що і голандіях зрозуміють), та відвезла до локації під Утрехтом. Але почула таку собі історію: хлопець з Черкас отримав від там якогось фонду унікальний протез. Два протези на ноги які відтяти вище коліна. Хлопець пройшов реабілітацію, майже бігав,все було супер. (Ну як про це можна казати, бо це жах!) Так от...Приїхав у Черкаси, а я ця тесла що у нього на ногах на елетродвигунах та потребує підзарядки. Доволі суттєвої та досить довгої. А ТОКУ НЕМА! Хлопці ригочуть,дочка плаче...отаке життя.

тесла потребує десь хвилин 40 для підзарядки ( десь 500 кг заліза),  які б не були протези, але акуми там не можуть бути дуже великими ( ну ніяк) тому в сьогоднішніх реаліях, мабуть не потребують  ДОСИТЬ ДОВГОЇ ЗАРЯДКИ., мабуть при любих розкладах 1-2 години, але скоріше всього і менше.  в черкасах до останніх днів відключення були десь 2 години немає, 4є, на вихідні й того менше.

вольтер, на мій погляд, чи ти щось недочув, чи доця.  щось у вас з законами фізики не склалося.
12
15 липня 2024 15:21:46
У знайомого в резеві+, після оновлення: Вийшло....іноформац ія в системі оберіг неповна зверніться до ТЦК.
(портребує уточнення)


Що робити? До ТЦК нереально попасти.

Що порекомендуєте?

1972 рік народження.
У ТЦК звертатися.
В ТКЦ сказали, в нас нема про вас жодних данних, припесне подивились, сказали можемо записати рядовим і завтра на ВЛК та вчитися. Чи йдіть туди де навчалися на офіцера хай підтвердять що ви навчалися, штраф не знають буде чи ні.

десь намалювався великий провал у військкоматах / тцк. не знаю коли, не сьогодні й мабуть, не 10 років тому. Раніше.  Всі ( військомати, військовозобов'язані... хер поклали великий на обов'язки). Тому і зараз така херня вийшла.
13
12 липня 2024 19:04:56
https://www.pravda.com.ua/articles/2024/07/12/7465261/

Дуже гарне інтевью Лани Зеркаль. Україні не хватає тверезості.. У Лани дорослі правдиві думки. Не рожеві поні.

========
Добре, і що пропонує Зеркаль? Що робити? Здаватися хуйлу?

Каже, що краще думати трошки наперед. Прогнозувати що буде, та і діяти трошки наперед.  Для нас це дійсно важко, в той час, коли іде війна та треба гроші на все.... рік назад, наприклад, або два тратити гроші на маневрову генерацію.  Воне розповідає трошки зі своєї табуретки. в чомусь можливо права. Але звісно там простіше ... ну що може бути простіше набудувати ще станцій маневрових 1000 000 (умовно) наприклад, коли іде війна. особливо коли рік майже відключень не було.
14
12 липня 2024 18:58:19
Прикол в тому, що Зеркаль дійсно тямущий політик та зазвичай каже може неприємну, але правду. Що вона сказала взагалі? сказала (ну ніхнера собі) що дійсно генерації капец (читайте заголовок), особливо хріново що маневровій капец.  Що не стикується з думкою різних там пояркових, і інших полудурків, які розповідають (мабуть, не безкоштовно) що з енергетикою все добре, але чи то зелені, чи то Ахметови розповідають казки, щоб підняти гроші за електрику, та при її наявності роблять дефіцит, та продають за кордон.

Я в шоці від того яка кількість народу в це вірять (на форумі також).

І так, думаю що зеленский видає бажане за дійсне, та мабуть, до кінця року не буде тої кількості про яку він каже. Але... як  мінімум напрям є, та щось робиться по ньому. Тому, На мій погляд, краще коли ти хочеш, робиш, виходить... але можливо не все. чім дебільні фантазії деяких, по котрім Зеркаль також пройшлась фактами.
15
12 липня 2024 13:53:53
а холодильник в эту жару? У меня основной разряд с зарядной станции идет именно на него гада.
кілька пляшок з водою заморожуємо в морозильнику, при потребі ставимо їх в холодильник, 4-6год тримає температуру потрібну без проблем
Гарний план.
А тепер розкажіть коли ви ті пляшки заморожувати будете, коли світло на 2год тільки дають?

Щось важко зрозуміти про що йде мова. холодильник має вже запас  холоду в продуктах які там є. має тепло ізоляцію (інакше він би охолоджував весь дім).  морозильна та холодильна камери в більшості моделей окремі.  мені важко уявити як розморозиться моя морозилка, в якій  -18 градусів, та багато продуктів заморожені. думаю 2-4 години, та мабуть значно більше по часу там нічого не буде ні з морозилкою, ні з продуктами які там знаходяться. Не в перший раз бачу дискусію де головне... що робити з холодильником. Але, ЯК НА МЕНЕ... це останній апарат про який взагалі треба думати, бо щоб він розморозився треба, мабуть, сутки.  як що не більше. 

Відносно пляшок. на мій погляд, краще використовувати аккуми холоду. бо вони займають менше місця. мають більш зручну форму для того, щоб не займали пів морозилки
16
12 липня 2024 13:23:17
================================
Та ще хуйло наших "пАзітіФних" бльохеров та бльоХерок накупив, вони там пишуть усілякі гидоти та провокують поразки. Тим дурням, що їх дивиться слід сказати,що вас усіх убьють чи відразу,чи подохнете у сібірах,чи втечете-жити вам не дадуть.
Ти б за своїм позитивом слідкував би.... на мій погляд, відносишся до тієї ж когорти, мабуть, не тільки на фупі. Ця гілка, мабуть, дуже рідкісна з твоїх, яки ще можливо віднести до адекватних.
==========================
Як тобі відповісти? Я ненавиджу твого бубочку та твій квартал. Дегенерати...але... я патріот України та розумію що можна зараз,а що не можна. Ми усі в одному човні. Але ви ж наплили...ну вже це не питання. Заспокойся.

Ті що в одному човні не починають знов та знов теми типу "не треба нас дурити, ні яких перетоків немає, електрику (надбання народу гонять на продаж за кордон", та інших на яких ти спец. Тому тема  яку ми зараз обговорюємо "зачетна" насправді, але в тебе таких одиниці. Інші мало чим відрізняються від "пАзітіФних" бльохеров та бльоХерок".
17
12 липня 2024 09:15:39
Дедалі більше впевнююсь, що у хуйла нема стратегічного далекого плану. Як, власне, нема його ні в кого в цій ситуації.
Вчора Портников нормально сформулював те, що давно крутилося в голові - у хуйла недарма "нема війни", а є спєциальная опєрация. Точніше - серія операцій. Накрилась пєсдою одна - починаємо іншу, далі діємо за обставинами. Він мислить не як полководець, стратег, а суто на рівні гбшного опера.
Насправді весь час вторгнення можна розділити на окремі "опєрациі".
Ось зараз іде, судячи з усього, опєрация по примушенню до переговорів, для цього задіяно все - тиск на політиків, збурення суспільства через пропагандистів, деморалізація демонстративно людоїдськими діями.
І, як бачимо, дещо йому вдається - наратив про "зберегти людей і державу" на різні голоси і з різними інтонаціями лунає з різних кутків.


+1, але як що ти це розумієш, я, вольтер і той розуміє. То звідки беруться ті різні голоси?  не всі ж найняті або завербовані...
18
12 липня 2024 09:13:43
Дедалі більше впевнююсь, що у хуйла нема стратегічного далекого плану. Як, власне, нема його ні в кого в цій ситуації.
Вчора Портников нормально сформулював те, що давно крутилося в голові - у хуйла недарма "нема війни", а є спєциальная опєрация. Точніше - серія операцій. Накрилась пєсдою одна - починаємо іншу, далі діємо за обставинами. Він мислить не як полководець, стратег, а суто на рівні гбшного опера.
Насправді весь час вторгнення можна розділити на окремі "опєрациі".
Ось зараз іде, судячи з усього, опєрация по примушенню до переговорів, для цього задіяно все - тиск на політиків, збурення суспільства через пропагандистів, деморалізація демонстративно людоїдськими діями.
І, як бачимо, дещо йому вдається - наратив про "зберегти людей і державу" на різні голоси і з різними інтонаціями лунає з різних кутків.
================================
Та ще хуйло наших "пАзітіФних" бльохеров та бльоХерок накупив, вони там пишуть усілякі гидоти та провокують поразки. Тим дурням, що їх дивиться слід сказати,що вас усіх убьють чи відразу,чи подохнете у сібірах,чи втечете-жити вам не дадуть.

Ти б за своїм позитивом слідкував би.... на мій погляд, відносишся до тієї ж когорти, мабуть, не тільки на фупі. Ця гілка, мабуть, дуже рідкісна з твоїх, яки ще можливо віднести до адекватних.
19
2 липня 2024 14:10:17
У нас два кондьори. Ми їх взагалі не вмикаємо. Бо це не красиво в такій ситуації вмикати кондьори. Вентилятор крутить.

+1
20
2 липня 2024 14:10:04
Уряд просить зменшити споживання електрики, а деякі тут кондішени врубають на цілий день...  :X

+1, та ще на форум це тягнуть. Щоб що? заздрили?
черкаси, жаркувато днем, але в приватному будинку норм. Кондер не включався та не буде включатись. Дніпро.... така собі не дуже тепла вода. поки зайдеш...та звикнеш.  та це дуже добре.... є можливість охолодитися.
21
1 липня 2024 18:50:41
З цим батальйоном ... це взагалі якісь треш. Спочатку казали що то бригада. Потім все ж хтось перевірив.... та визнав що батальйон. Причому не окремий.  Все це легко перевіряється. Далі так... танковий батальйон забрали з бригади( дшб як що не плутаю), вирішили, мабуть, що це не зовсім їх профіль. Але одночасно з цим на тому ж напрямку сформували окремий танковий батальйон.

нахрена це знов та знов тягнути?
Ти несеш повну маячню,щоб відмазати свою банду.....

це просто факти, які легко перевіряються.
22
1 липня 2024 18:50:10
вольтер, це обговорювали ще 2 роки тому. Бред сивої кобили. Нахрен ти знов це тягнеш?
І шо з того?

Що? брехня це. вінегрет з якимись фактами, перекручуванням, маніпуляцією, та брехнею.
23
1 липня 2024 18:47:50
З цим батальйоном ... це взагалі якісь треш. Спочатку казали що то бригада. Потім все ж хтось перевірив.... та визнав що батальйон. Причому не окремий.  Все це легко перевіряється. Далі так... танковий батальйон забрали з бригади( дшб як що не плутаю), вирішили, мабуть, що це не зовсім їх профіль. Але одночасно з цим на тому ж напрямку сформували окремий танковий батальйон.

нахрена це знов та знов тягнути?
24
1 липня 2024 18:42:32
коньяк прокис... ось що зминилося
25
1 липня 2024 18:38:20
вольтер, це обговорювали ще 2 роки тому. Бред сивої кобили. Нахрен ти знов це тягнеш?
26
27 червня 2024 10:52:40
Вольтер, на мій погляд, так емоційно реагувати міг тільки кадр, якій першу зиму війни був не в Україні. Це так? Можливо того... : валіза - потяг - Амстердам?  Тобі буде спокійніше, та й енергетикам України також...
=======================================
 У мене гроші заробляються лише в Україні! Слава Україні! Героям Слава! А ти йди нах. Доречі всі зими ми були в Запоріжжі. Гнідо. І зараз я увесь час в Запоріжжі. З користі звісно, я ж барига! :fuck:

Ну то  соплі витри. як що ти був першу зиму в Україні, виключали дуже жорстко.  Але тоді більшість магазинів, аптек, шкіл, лікарень, банків мали проблеми (не мали автономних средств).
Як що пережили ту зиму, то переживемо і цю.

Ну як що ти такий крутий бізнесюра, то вже встановив би сонячну станцію (ще весною 22 року), або щось накшталт. Досить нити, задрав. 
27
25 червня 2024 18:36:15
Вольтер, на мій погляд, так емоційно реагувати міг тільки кадр, якій першу зиму війни був не в Україні. Це так? Можливо того... : валіза - потяг - Амстердам?  Тобі буде спокійніше, та й енергетикам України також...
28
21 червня 2024 23:45:05
Ідеальним є комбіноване рішення:
1. гібридний інвертор з потужною батареєю та сонячними панелями на кілька кіловат
2. дизельний генератор. Коли нема електрики та сонця, він, окрім звичайних споживачів, підзаряжає акум

але це для дуже заможних людей вийде

+1, це ідеальне рішення. деякі рішення по гібридним інверторам запрограмовані (програмуються) щоб гена включався (автоматично в ідеальному варіанті) тільки як що немає іншого джерела. та потужність гени поділяється на дім(частково), та на заряд акумів.
29
21 червня 2024 22:58:04
хто такі індіанці?
Індіа́нці — загальна назва корінного населення Америки (за винятком ескімосів та алеутів), яку їм дав мореплавець Христофор Колумб, оскільки вважав відкритий ним континент Індією.

мабуть, ці.
я знаю що вікіпедію також пишуть ідіоти , тому маючи критичний розум не сприймаю таку відверту хйуню

почнемо спочатку - Колумб що там відкрив? де він там висадився?
хвакти кажуть що на Багамах, а на континент не ступав ні разу, відповідно не міг бачити тих хто живе на континенті котрий зараз називається Гамерикою
далі - коли той континент почали називати Америкою і чому?

відповідн фраза " назва корінного населення Америки (за винятком ескімосів та алеутів), яку їм дав мореплавець Христофор Колумб, оскільки вважав відкритий ним континент Індією" це 100% хйуня написана якимось трійошником бо Колумб не відкривав ніякого нового континенту
і тим більше не міг назвати жителів того континенту індійцями

далі - називати коріних жителів Гамерики індійцями чи індіанцями це ознака расизму , якщо ти сам не є корінним , тоді називай себе як хочеш
відповідно перед тим як повчати когось про порядки в тій же Гамериці ...

і ще одне, вікіпедія вікіпедією... можеш вважати всіх ідіотами (окрім себе), для мене важливішім є пост колеги Bogkuzа  : "а на українському форумі можуть назвати індіанці"
30
21 червня 2024 22:43:14
хто такі індіанці?
Індіа́нці — загальна назва корінного населення Америки (за винятком ескімосів та алеутів), яку їм дав мореплавець Христофор Колумб, оскільки вважав відкритий ним континент Індією.

мабуть, ці.
я знаю що вікіпедію також пишуть ідіоти , тому маючи критичний розум не сприймаю таку відверту хйуню

почнемо спочатку - Колумб що там відкрив? де він там висадився?
хвакти кажуть що на Багамах, а на континент не ступав ні разу, відповідно не міг бачити тих хто живе на континенті котрий зараз називається Гамерикою
далі - коли той континент почали називати Америкою і чому?

відповідн фраза " назва корінного населення Америки (за винятком ескімосів та алеутів), яку їм дав мореплавець Христофор Колумб, оскільки вважав відкритий ним континент Індією" це 100% хйуня написана якимось трійошником бо Колумб не відкривав ніякого нового континенту
і тим більше не міг назвати жителів того континенту індійцями

далі - називати коріних жителів Гамерики індійцями чи індіанцями це ознака расизму , якщо ти сам не є корінним , тоді називай себе як хочеш
відповідно перед тим як повчати когось про порядки в тій же Гамериці ...

На жаль саме ті (не всі, але багато) хто якось опинився в США.. як раз і повчають хто може жити в США, а хто ні? При чому в кожному пості істерять навколо цієї теми.   тільки хоч якось легалізувався, замість того щоб адаптуватися, інтегруватися, та взагалі жити на повну... бігають по форумах та розповідають що всі інші не мають права там знаходитись.
31
21 червня 2024 16:56:38
АЛІ. ти з США пишеш?  валіза -вокзал -Батьківщина... будь ласка. Залиш США індіанцям та іншим корінним.
хто такі індіанці?

Індіа́нці — загальна назва корінного населення Америки (за винятком ескімосів та алеутів), яку їм дав мореплавець Христофор Колумб, оскільки вважав відкритий ним континент Індією.

мабуть, ці.
32
21 червня 2024 15:51:12
АЛІ. ти з США пишеш?  валіза -вокзал -Батьківщина... будь ласка. Залиш США індіанцям та іншим корінним.
33
20 червня 2024 18:57:08
дивно, місто живе по одному графіку, а ти по іншому  ;o  Де тут через 2 години?

Години без світла:

■ 11:00-12:00  6 та 4 черги
■ 12:00-13:00  6 та 4 черги
■ 13:00-14:00  1 та 5 черги
■ 14:00-15:00  1 та 5 черги
■ 15:00-16:00  2 та 3 черги
■ 16:00-17:00  2 та 3 черги
■ 17:00-18:00  4 та 5 черги
■ 18:00-19:00  4 та 5 черги
■ 19:00-20:00  6 та 1 черги
■ 20:00-21:00  6 та 1 черги
■ 21:00-22:00  2 та 3 черги
■ 22:00-23:00  2 черга
■ 23:00-24:00  4 черга
У мене 5 черга. Можете перевірити.
З 19 до 24 - є, 5 годин.

на завтра там 2 рази через 4 години, та раз через 6 годин. (по 2 години відключення), як в принципі і було останнім часом
34
20 червня 2024 18:06:03
У Вашому, oleganе, графіку немає вранішніх годин. додайте, будь ласка. Дякую.

Тоді треба не за одну добу давати графіки. наприклад 19 червня 5 черга не було світла 5 годин з 24.  можливо 20 червня трошки вам додали.  поки що я не бачу якогось різкого погіршення по тім графікам.
35
20 червня 2024 16:39:59
В Черкасах очевидно перейшли на формулу 2 години є 2 години немає. Де я живу саме так, 6-9 було, 9-11- не було, потім дві години було, 13-15 -немає, з 17 по 19 не буде і т.д.

дивно, місто живе по одному графіку, а ти по іншому  ;o  Де тут через 2 години?

Години без світла:

■ 11:00-12:00  6 та 4 черги
■ 12:00-13:00  6 та 4 черги
■ 13:00-14:00  1 та 5 черги
■ 14:00-15:00  1 та 5 черги
■ 15:00-16:00  2 та 3 черги
■ 16:00-17:00  2 та 3 черги
■ 17:00-18:00  4 та 5 черги
■ 18:00-19:00  4 та 5 черги
■ 19:00-20:00  6 та 1 черги
■ 20:00-21:00  6 та 1 черги
■ 21:00-22:00  2 та 3 черги
■ 22:00-23:00  2 черга
■ 23:00-24:00  4 черга
36
18 червня 2024 12:14:36
Там на 99% вимога на привязку номера до аусвайсу
Для відслідковування щоб в трансграничних кордонах одні барани не лізли в отари інших баранів. Бо то путає операторів

Ще почуємо зради))

Багато хто зараз за кордоном, ці люди змінюються (є бажання або ні), простіше відносяться до деяких відмінностей, звикають. Тому зрада може бути, але можливо все ж більш стримана  ;) .

37
18 червня 2024 12:04:27
ну з початку війни у водафона і зараз діє "доступний румінг"
10 гіг у місяць. і дзвінків скіки то
якщо їздити на тиждень чи два, з головою вистачає
Колись .... коли не було безвізу. ми також мали можливість отримати візи в Європу? мабуть, так., але це було все ж не дуже зручно. Зараз безвіз.  все ж є різниця. Так і по роумінгу... це інша річ взагалі. коли ти не думаєш зовсім роумінг- не роумінг.
ну то зрозуміло
я про те, шо поки зватвердять, є норм варіанти. хай навіть трохи обмежені
технології не стоять на місці... є телефони з віртуальною карткою. зараз вже є можливість вже тут підключати іноземний номер, ну на приклад на час подорожі. вибирати пакет виходячи з планів.  та і раніше щось там було. Дивимось в перед  ;) , це добре, як що той роумінг без коштовний буде працювати.
38
18 червня 2024 11:56:57
ну з початку війни у водафона і зараз діє "доступний румінг"
10 гіг у місяць. і дзвінків скіки то
якщо їздити на тиждень чи два, з головою вистачає

Колись .... коли не було безвізу. ми також мали можливість отримати візи в Європу? мабуть, так., але це було все ж не дуже зручно. Зараз безвіз.  все ж є різниця. Так і по роумінгу... це інша річ взагалі. коли ти не думаєш зовсім роумінг- не роумінг.
39
18 червня 2024 11:54:27
А скільки часу займе погодження усіх правових норм з ЄС?

мабуть, не раніше 25 року запрацює., але все одно  це достатньо швидко як для бюрократії що нашої що європейської.
40
18 червня 2024 11:47:35
Хоч я фіг куди поїду але  :peremoga:  [ua]

фіг поїду я... але,
звісно перемога!  :)

Повна версія