Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Об'єднана тема противників вакцинації. :) ** (Об'єднана гілка для антинаукової конспірології)

Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

То нафіга та вакцина??? :S
Щоб весь час від неї залежати і щоб організм перестав сам використовувати свій природний імунітет??? 8-:
не зовім розумію, чому вакцина має пригнітити природний імунітет.  :S
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

а навіщо?
ні до ні після.
от робити мені нема чого...

я прохворів ковідом в червні 2020р
а вакцинувався в вересні 2021р

вакцина природній імунітет не має погіршити. Там навпаки, кобмінація буде (в кращому випадку)
----
А який смисл в цьому був,можеш пояснити?
Ти перевірив- у тебе є природній імунітет,але пішов вакцинуватися??? 8-:
Навіщо?
   
В графах - вакцинированные в реанимации, и вакцинированные  умершие должны быть цифры 1 % ну максимум 3%. Ну разве не так? Это же плять вакцина как вы её называете, а не фуфло какое то.
так, я володію німецькою.
"должны быть 1%" - ну але не є.
я щитаю що ця вакцина фуфло. порівняно з нашими очікуваннями. чи заманухами від виробинка чи урядів.
але обєктивно, вона дає захист від смерті і реанімації. Досить серйозний і відчутний, якщо судити з цих цифр.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

----
А який смисл в цьому був,можеш пояснити?
Ти перевірив- у тебе є природній імунітет,але пішов вакцинуватися??? 8-:
я взагалі нічого не перевіряв.

вакцина і сертифікати мені треба щоб їхати за кордон,
тобто така вакцина яка визнана ЄСом.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

не зовім розумію, чому вакцина має пригнітити природний імунітет.  :S
---
Тому що імунітет пожиттєвий,а вакцина дає "захист" і то дуже сумнівний на півроку-рік,як стверджують самі махлювальники,ой розробники шмурдяка. ;)
Різницю відчуваєш?
Це всеодно,ну по аналогії- доливати оцет в вино в надії,що цим покращиш його якість.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

---
Тому що імунітет пожиттєвий,
з ковідом - не факт.

вакцина тренує організм на ті самі атрибути віруса
якщо  "захист" від вакцин сумнівний на півроку-рік, то, моливо, і приодний імунітет теж не буде пожиттєвий
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

я взагалі нічого не перевіряв.

вакцина і сертифікати мені треба щоб їхати за кордон,
тобто така вакцина яка визнана ЄСом.
---
А,все ясно.
"Для того щоб їздити"(ц)
А якби,вибачаюсь,анальний зонд для цього треба було встановлювати,як би відреагував?
І що,якщо бустери-фуюстери будуть введені,будеш ширятися,щоб їздити?
Виходу ж вони не залишають.
То як?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

з ковідом - не факт.

вакцина тренує організм на ті самі атрибути віруса
якщо  "захист" від вакцин сумнівний на півроку-рік, то, моливо, і приодний імунітет теж не буде пожиттєвий
---
Це все теоретичні розумування.
Ніхто цього досліджувати не буде і правди не напише і ти знаєш чому саме.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

не зовім розумію, чому вакцина має пригнітити природний імунітет.  :S

Загугли, що відбувається з тими, хто через місяць після ковідли робить вакцину. Можеш отут послухати дипломованого лікаря-імунолога.  Там десь з 1.40 вона розйопує такого собі пропагандона Ляшка, Лапія, по пунктам

https://youtu.be/2p3yvY57agg
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

---
А,все ясно.
"Для того щоб їздити"(ц)
А якби,вибачаюсь,анальний зонд для цього треба було встановлювати,як би відреагував?
І що,якщо бустери-фуюстери будуть введені,будеш ширятися,щоб їздити?
доведеться.
але гадаю задовго до того ситуація дійде до рівня абсурду і як резултат, всю ковід-політику буде переглянуто.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Мені цікаво стало, у першу чергу, наскільки збережеться мій імунітет до ковідли з часом. Чи праві ті, хто стверджує, що  постійне перебування у контакті вірусом його тренує.
мій товариш. лікар
від якого я вхопив ковід в червні 2020р
і він хворів тоді ж в червні 2020р (досить важко 2 тижні)

після того (ще) не вакцинувався.

цього літа, він казав, мав якийсь такий стан.
1 день висока температура, занедужав.

потім здав IgG - убв дуже високий показник. 8 чи ще більший не мпамятаю.
Отже, в нього був ковід. Який організм відбив (через рік після першого випадку ковіду)
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

мій товариш. лікар
від якого я вхопив ковід в червні 2020р
і він хворів тоді ж в червні 2020р (досить важко 2 тижні)

після того (ще) не вакцинувався.

цього літа, він казав, мав якийсь такий стан.
1 день висока температура, занедужав.

потім здав IgG - убв дуже високий показник. 8 чи ще більший не мпамятаю.
Отже, в нього був ковід. Який організм відбив (через рік після першого випадку ковіду)

Ну, так а нах тоді вакцина, якщо через рік за 1 день видужав?
   
Швеція вводить нові обмеження через COVID-19

Нові заходи передбачають обов’язкове носіння масок у громадському транспорті та дотримання дистанції.

Вакцинированно 75% населения.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Ну, так а нах тоді вакцина, якщо через рік за 1 день видужав?
кому як.
хтось може і одужати. а хтось і ні.
дехто і від першого разу від ковіду ґиґнув.

але ти відрізняй індивідуальний захист (добровільне рішення)
від держ.політики (групової, і добровільно-примусової) в якої є 2 цілі
1)уникнути перевантаження мед.системи важкими випадками
2) набути груповий імунітет за разунок пригнічення поширення віруса(???) ця ціль чим далі тим білш примарна. Але може статися якщо індивіди прохворіють масово (під деяким  захистом вакцини), коли це буде і чи буде складно сказати.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

кому як.
хтось може і одужати. а хтось і ні.
дехто і від першого разу від ковіду ґиґнув.

але ти відрізняй індивідуальний захист (добровільне рішення)
від держ.політики (групової, і добровільно-примусової) в якої є 2 цілі
1)уникнути перевантаження мед.системи важкими випадками
2) набути груповий імунітет за разунок пригнічення поширення віруса(???) ця ціль чим далі тим білш примарна. Але може статися якщо індивіди прохворіють масово (під деяким  захистом вакцини), коли це буде і чи буде складно сказати.

Зависит от дозы. Если немного - лёгкая форма.
   
Вакцинируемся
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Чтоб в живых остаться, гнида, прививайся от ковида!»
— плакат с таким слоганом запостил оперативный штаб по борьбе с коронавирусом Подмосковья
   
Чтоб в живых остаться, гнида, прививайся от ковида!»
— плакат с таким слоганом запостил оперативный штаб по борьбе с коронавирусом Подмосковья

А не привьешся - расстреляем.
Вот это будет забота о населении  :D 
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Ну давайте тогда и здесь поговрим о сексе сиськах и письках
На тему вакцинации вообще ничего не нужно говорить,
кто хочет ширяется, кто не хочет не ширяется
Этой ветке уже скоро год. И я вижу, что наши мозовцы не имеют ни своего мнения, ни своих решений.
   
Чтоб в живых остаться, гнида, прививайся от ковида!»
— плакат с таким слоганом запостил оперативный штаб по борьбе с коронавирусом Подмосковья

Тобі б у бурсу піти , на ковід -ксьондза вчитись , задатки є , просто  тебе низький рівень формації підводить . Якоюсь казьонщиною відгонить і пафосом .
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

мій товариш. лікар
від якого я вхопив ковід в червні 2020р
і він хворів тоді ж в червні 2020р (досить важко 2 тижні)

після того (ще) не вакцинувався.

цього літа, він казав, мав якийсь такий стан.
1 день висока температура, занедужав.

потім здав IgG - убв дуже високий показник. 8 чи ще більший не мпамятаю.
Отже, в нього був ковід. Який організм відбив (через рік після першого випадку ковіду)
В мене на п'ятий місяць після хвороби був 900. на восьмий 1800 Au/ml. В дружини на шостий місяць 680, на дев'ятий 350. В мене було багато контактів по роботі. Контактував з трьома співробітниками, перед тим як вони захворіли. Дружина контактувала набагато менше.
   
 :laugh:

   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)
Via

:laugh:

Показати зображення...
Це реальна агітка? Москалі це капець!
   
Московский областной штаб по борьбе с коронавирусом призвал жителей к вакцинации стикером в стиле советского плаката. На нем очень жестко изложена главная мысль.

«Чтоб в живых остаться, гнида, прививайся от ковида», - подписано на изображении. Сообщение опубликовано в официальном Telegram.

Мособлштаб подчеркнул, что «не одобряет грубость», но прививка - «вынужденная необходимость».
   
 :weep:  :lol:

   
Дурко, я тобі привів цифри із www.worldometers.in fo/coronavirus на вівторок 07 грудня 2021 року
По кількості смертей на 1 млн населення - Гібралтар - на 10 місці
На першому - Перу, потім Боснія, Чорногорія, Македонія, Болгарія, Угорщина і тд
Залєзай на сайт, провіряй
Навіть простішої операції не здатний зробити. (td)
В Гібралтарі помер 1 чоловік. Це дало Гібралтару 3-є місце в світі при розрахунку на населення.
Твій товариш по розуму фапає на 100000 населення і не визнає динаміку - це була ілюстрація, наскільки вузько він мисле.
Ти теж чемпіон , виявляється.
   
В Ліхтенштейні теж шорох якийсь.
Вакциновано дві третини.
Померлих двоє.
Це перше місце в світі на 1 млн населення. 8-:



Останнє редагування: 8 грудня 2021 01:32:36 від psarantonis
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

FDA наложили в штаны от реакции людей на обнародование первых данных о иследованиях для регистрации "вакцины" от Pfizer. И потребовали от суда не 55 а 75 лет  для предоставления общественности всех 330 000 документов связанных с этим вопросом.

   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

кому як.
хтось може і одужати. а хтось і ні.
дехто і від першого разу від ковіду ґиґнув.

але ти відрізняй індивідуальний захист (добровільне рішення)
від держ.політики (групової, і добровільно-примусової) в якої є 2 цілі
1)уникнути перевантаження мед.системи важкими випадками
2) набути груповий імунітет за разунок пригнічення поширення віруса(???) ця ціль чим далі тим білш примарна. Але може статися якщо індивіди прохворіють масово (під деяким  захистом вакцини), коли це буде і чи буде складно сказати.
1. Для решения вопроса перегрузки мед. системы вводили первый локдаун в 2020 году. Разгрузили, локдаун сняли. Что опять?
2. Все возможные организации (ВОЗ, МОЗ и др) официально заявляли, что групповой иммунитет от ковид не возможен. Пока привьете 80% населения, будет уже новый штамм.

Так зачем локдауны и насильственная вакцинация? Лечите больных. Не хватает коек? Разворачивайте новые, двух лет не хватило? Здоровых оставьте в покое.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Зависит от дозы. Если немного - лёгкая форма.
Не только от дозы. У нас большинство жителей уже переболели ковидом и имеют антитела. Даже запредельно высокая доза вируса вызовет легкий насморк и все.

Очевидно, что цели у организаторов этого хаоса совсем другие. Старый принцип "разделяй и властвуй". Пусть вакцинированные грызутся с не привитыми, а мы их по очереди ...
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Этой ветке уже скоро год. И я вижу, что наши мозовцы не имеют ни своего мнения, ни своих решений.
Если бы я был Мозовцем и был уверен в своей правоте, то я бы в этой ветке приводил свои аргументы за вакцинацию. Но аргументов нет. Монологи Ляшка вызывают хохот у врачей, которые понимают какой бред оно несет. И желание зарядить в табло у все остальных. И Ляшко все это прекрасно понимает. Обратите внимание с каким обреченным видом оно вещает с экрана телевизора. Такой вид у человека, знающего, что слушатели считают его дебилом.

Останнє редагування: 8 грудня 2021 09:24:14 від leelee@
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Зависит от дозы. Если немного - лёгкая форма.

Вірусне навантаження можна зменшити інтерфероном альфа, якщо вчасно застосувати на старті захворювання. Але ж наші ескулапи-лтвівянини натомість відправляють додому їсти парацетамол, пити багато води і чекати ждаників. А через тиждень - запалення легенів, далі вентилятор, морг.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Вірусне навантаження можна зменшити інтерфероном альфа, якщо вчасно застосувати на старті захворювання. Але ж наші ескулапи-лтвівянини натомість відправляють додому їсти парацетамол, пити багато води і чекати ждаників. А через тиждень - запалення легенів, далі вентилятор, морг.
Мотивация такая создана. Выявить максимум зараженных и показать максимальную смертность. А за лечение ни надбавку к зарплате, ни благодарность не получишь  ;o
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

(tu)  :lol:

То ти мааскальский пропагандон..
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Ну шо антиваксы... полюбуйтесь на результаты вашей деятельности...

В аду будете висеть подвешенными за канатики. Вийку подвесят отдельно за язык поганый  :laugh:

Вакцинированная Италия и Германия и невакцинированная Украина
Показати зображення...
в Україні сейчас вакцинировано 33% .
33% вакцинированных было в Германии 10 мая 2021 г.
где на графике эта точка? есть подозрение, что при равных 33 % вакцинации, у нас смертность все равно выше.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Конституційний суд Словенії визнав неконституційною постанову, що передбачала обов’язкове щеплення від коронавірусу для працівників державного сектору.

Уряд Словенії планував запровадити цю норму з 1 жовтня, але Конституційний суд заблокував виконання постанови до ухвалення остаточного вердикту.

«Запровадження такої норми передусім потребує зміни закону про інфекційні хвороби», – йдеться у рішенні суду.

У Словенії повністю вакциновано проти коронавірусу близько 55% населення, що нижче від середнього показника в країнах ЄС.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Мотивация такая создана. Выявить максимум зараженных и показать максимальную смертность. А за лечение ни надбавку к зарплате, ни благодарность не получишь  ;o

І відмазка залізобетона: так ти ж не вакцинувався, то фулі ти тут права качаєш, шо лапті склеїш від такої "меддопомоги"? Але тоді постає питання: нах тоді сімейна медицина разом з Ляшком, якщо вакцина рятує від усіх проблем?
   
Первые итоги вакцинации:

В Бразилии рост смертности от сердечно сосудистых 12,5% по сравнению с доковидным периодом.

В Бразилии вакцинировано 77%.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія