Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ВВС сьогодні пише що коцапи планують почати з Києва


Ukraine: Western leaders declare unity against Russia threat



"Also on Monday, Mr Johnson warned that "gloomy" intelligence suggests Russia is planning a lightning raid on the Ukrainian capital, Kyiv."


Також у понеділок  Джонсон попередив, що песимістичні  розвідувальні дані припускають, що Росія планує блискавичний наліт на українську столицю Київ.


Де зараз знаходиться сім'я  зебiла?
   
Київ захищено ППО, облаштованої за гроші великого сивочолого гетьмана. Обламаються...
   
4 млн
З області усі 6-7
Блискавично обісруться
І все це з 90% ненависті до кацапляндії
   
Лучше начать с Козина
   
Абсолютно неможливо
   
Британська розвідка нагнітає?  Для чого?
   
Як сивочолий гетьман умудрився анально покарати всіх полудурків фупу, та так жорстоко, що біль їх не стихає роками?
   
Британська розвідка нагнітає?  Для чого?

Щоб показати що недаремно проїдають гроші платників податків...
   
Яка логіка таких дій?
   
Re: ВВС сьогодні пише що коцапи планують почати з Києва
LAR

Британська розвідка нагнітає?  Для чого?

Ртс российскую валят.
   
Яка логіка таких дій?
Для оказания существенной помощи нужен определенный градус в обществе
   
Облізуть.  :K
   
Австралія почала евакуацію своїх дипломатів із Києва
https://24тв/avstraliya-pochala-evakuatsiyu-svoyih-diplomativ-iz-kiyeva_n1849728

   
4 млн
З області усі 6-7
Блискавично обісруться
І все це з 90% ненависті до кацапляндії

так.


я одного не розумію 
чи хуйло тупий як пробка, чи вже страчєский маразм
навіть в більш російськомовних містах його чекає охуєнний нежданчик

яке місто  захоче стати лугандоном?
 вже надививлися на узкій мір як він є.




   
СРочно нужен закон лишающий права голосовать и прочих плюшек гос.помощи, украинцев перешедших на сторону оккупанта .
   
Де зараз знаходиться сім'я  зебiла?

Повторюю своє питання із сусідньої гілки
Це єдине, що турбує зараз кошерних петарасів (у поганому розумінні цього слова)?   :S
   
Каци напевно думають ,паде столиця паде і вся Украіна .Але ж я вважав їх хоч трішечки розумнішими  :facepalm1:
   
Повторюю своє питання із сусідньої гілки

коцапе, не зіскакуй, ще раз запитую - де його сім'я?
   
Куйло підгоняє під кінець січня ,типу бій під Крутами окупація кацами Київа.Він помішаний на датах.Яке ж воно мерзотне
   
Re: ВВС сьогодні пише що коцапи планують почати з Києва

так.


я одного не розумію 
чи хуйло тупий як пробка, чи вже страчєский маразм
навіть в більш російськомовних містах його чекає охуєнний нежданчик

яке місто  захоче стати лугандоном?
 вже надививлися на узкій мір як він є.
Очень даже захотят!! Кто же захочет отказаться от двух пенсий, от российских паспортов, от бесплатной коммуналки.. Если бы так хреново было в лугандоне то лугандон давно бы вернулся в Украину. Но как то там не очень желают назад . Поверьте половина левобережной Украины выйдет на встречу кацапским танкам встречать с цветами и от восторга чепчики в небо кидать.
   
коцапе, не зіскакуй, ще раз запитую - де його сім'я?

У схроні.

Кошерні завжди вивозять сім'ї першими. Раптомпутіннападе.

Це же не королівська англійська родина, яка на відсіч відмовилася виїжджати в беспечне місце і була в Лондоні, коли нвмці бомбардували місто.
   
Очень даже захотят!! Кто же захочет отказаться от двух пенсий, от российских паспортов, от бесплатной коммуналки.. Если бы так хреново было в лугандоне то лугандон давно бы вернулся в Украину. Но как то там не очень желают назад . Поверьте половина левобережной Украины выйдет на встречу кацапскимитанкам встречать с цветами и от восторга чепчики в небо кидать.

Серйозно? Його хтось питав?
   
Очень даже захотят!! Кто же захочет отказаться от двух пенсий, от российских паспортов, от бесплатной коммуналки.. Если бы так хреново было в лугандоне то лугандон давно бы вернулся в Украину. Но как то там не очень желают назад . Поверьте половина левобережной Украины выйдет на встречу кацапскимитанкам встречать с цветами и от восторга чепчики в небо кидать.
Нє

Щось звідки усі з'ябують ,а не навпаки.так що мимо.
   
Очень даже захотят!! Кто же захочет отказаться от двух пенсий, от российских паспортов, от бесплатной коммуналки.. Если бы так хреново было в лугандоне то лугандон давно бы вернулся в Украину. Но как то там не очень желают назад . Поверьте половина левобережной Украины выйдет на встречу кацапским танкам встречать с цветами и от восторга чепчики в небо кидать.

может потому что это хуйло нужно?
не?

а насчет встречи кацапских танков цветочками, бред полный.
   
СРочно нужен закон лишающий права голосовать и прочих плюшек гос.помощи, украинцев перешедших на сторону оккупанта .

Зелені категорично відмовляються приймати закон про колаборацію.
   
Очень даже захотят!! Кто же захочет отказаться от двух пенсий, от российских паспортов, от бесплатной коммуналки.. Если бы так хреново было в лугандоне то лугандон давно бы вернулся в Украину. Но как то там не очень желают назад . Поверьте половина левобережной Украины выйдет на встречу кацапским танкам встречать с цветами и от восторга чепчики в небо кидать.
Если бы были чепчики то мы с 2014 года все жили в одном большом Лугандоне
   
Нє

Щось звідки усі з'ябують ,а не навпаки.так що мимо.
Если и себываются то в основном в рашу. А если и едут в Украину то малая часть с чисто миркантильными интересами но не от любви к Украине. Вата она и есть вата.
   
Если и себываются то в основном в рашу. А если и едут в Украину то малая часть с чисто миркантильными интересами но не от любви к Украине. Вата она и есть вата.
ага ага ,щось навіть не знаю таких упоротих ватанів котрі продають недвигу у Одесі та поспішають до лугандонського раю.Це ж за однушку у Одесі можна купити куєву тучу недвіги у Донецьку.
   
может потому что это хуйло нужно?
не?

а насчет встречи кацапских танков цветочками, бред полный.
Забыли как в десны целовали и подмышки нюхали местные чеченцам? А кацапам так и чепчики будут кидать и ковровые дорожки стелить.
   
коцапе, не зіскакуй, ще раз запитую - де його сім'я?

Зайвехромосомне, наверни лiтруху як твої запоребрикові братики і лягай спати. Тут і без тебе усілякого антиукраїнського лайна вистачає :bueee:
   
СРочно нужен закон лишающий права голосовать и прочих плюшек гос.помощи, украинцев перешедших на сторону оккупанта .
:pofig:

Блазня рятувати ніхто не буде. Зливайте воду.
   
коцапе, не зіскакуй, ще раз запитую - де його сім'я?

вiдповiдь на це питання надасть реальнє  занепокоєння зеленоi влади про загрозу москалського нападу ..

   
Я спокійний після вчорашнього брифінгу Данилова та звернення Зеленського.
   
Я спокійний після вчорашнього брифінгу Данилова та звернення Зеленського.

 :lol:  (tu)
   
це уже третій план, чи творча модифікація попередніх двох?
   
Забыли как в десны целовали и подмышки нюхали местные чеченцам? А кацапам так и чепчики будут кидать и ковровые дорожки стелить.

 прошло много времени, и много событий.
тогда вата там думала что вот она росиюшка, вот оно счастье, но по факту спустя 8 лет все увидели что кацапы сделали с лугандоном.
кто захочет себе такое?
  пару десятков сумасшедших старушек в расчет не берем.

   

"Also on Monday, Mr Johnson warned that "gloomy" intelligence suggests Russia is planning a lightning raid on the Ukrainian capital, Kyiv."


це з того ж звіту розвідки, де йдеться про мураєва - швидко захопити київ та посадити тут мураєва.
   
вiдповiдь на це питання
   
Яка логіка таких дій?

Хуйло йобнутый (с)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія