Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

новий курс юлії тимошенко - липа. я хотів на нього потрапити і не потрапив

Да вроде ш съезд уполномочен выдвигать :S

як юля скаже так і буде

і якщо двигає сьєзд - то юля звичайна видвиганка від партії - а якщо двигає всеукраїнський форум новий курс - то юля вже видвиганка не від якоїсь там партії - а від всеукоаїнського зібрання експертів медійників громадських діячів і так далі
   
як юля скаже так і буде

і якщо двигає сьєзд - то юля звичайна видвиганка від партії - а якщо двигає всеукраїнський форум новий курс - то юля вже видвиганка не від якоїсь там партії - а від всеукоаїнського зібрання експертів медійників громадських діячів і так далі
:facepalm:
   
:facepalm:

смєкаєшь глибину мислі очільниці)
   
смєкаєшь глибину мислі очільниці)
Я от твоей в восторге [A]
   
З ФБ:

Иван Фёдорович Крузенштерн
одного разу Йуля вже проводила таку саму ініцитиву... тільки вона була більш локальна.. тесть місяць не спав, щось розраховував, якісь схеми малював... в результаті з'явився на світ такий собі толмудік стосовно ініціативи тестя.. ось пішов він на такий ось форум, де девізом було накшталт "почую кожного"...

 Йуля фоткалася, давала автографи, викручувалася з усіх каверзних запитань, хоча людина тільки встигала його задати, як "товпа охочих" одразу відсувала запитувача від Юлі.... тесть потусовався, бо не підпускали, та пішов до інфостоліка...типу, куди ідеї? ті довго дивилися і відправили до якихось хлоп'ят... ті битих 15 хвилин намагалися зрозуміти, що хоче тесть..

потім сказали, щоб приходив у штаб і там йому допоможуть... а коли повернувся щоб піти, почув як один сказав другому: ходють тут всякі, одразу казав, що надо було фейсконтроль для своїх робити....

звісно ні в який штаб він не пішов, а толмудік гарно послужив для розпалу вознища для шашликів...



Виталий Крюков

А "Украинский прорыв" уже отброшен за ненадобностью? Плохая программа оказалась? В чём именно?
   Ну, когда сильно надо, папочка с листочками, мелко исписанными машинным шрифтом, втыкается Юль Владимирне прямо в зубы прямо в руки. И прям на заседании Кабмина. И да, мимо охраны, мимо мальчиков/девочек и прочих несущественных препятствий.
  А потом через неделю  начинается жуткий баттхёрт для отдельных украинских олигархов крайне пророссийского толка. И дикая паника среди всех, кто с ними связан. До сих пор икают и вздрагивают, падлы. И всё это сделал один человек, молившийся на крыше своим богам. Своим богам, своим двум рукам...
  И да, можем повторить при случае. Обязательно повторим. Так что, было бы желание...

Останнє редагування: 14 червня 2018 21:59:19 від svalker
   
ну і як її звати? я впевнений що реального ідейного порохобота бути просто не може. в ідейного йулька вірю - в ідейного порохобота ні

Ніякої ідеї - просто робота така :)
Ідейних порохоботів не існує, є тимчасові симпатики.
   
Ніякої ідеї - просто робота така :)
Ідейних порохоботів не існує, є тимчасові симпатики.

ну чому ж)) марися порошенко. порохоботить по переконанням)))
   
ну чому ж)) марися порошенко. порохоботить по переконанням)))

Не думаю. :)
Можливо ми по різному розуміємо слово "ідеологія" але  НМД в Україні немає ні партій ні лідерів які висували б якусь ідею.
Щодо переконання - то переконання в правоті - то теж переконання.

   
А в тимошенко є мрія :S
   
А в тимошенко є мрія :S
сьогодні в ящику почув, що завтра лідер ВО Батьківщина презентуватиме свій Новий курс України.
   
Ти вважаєш, що я опущуся до дискусії з ганебним Сусліком? Ні. Там гебня аж пре. Я такими гидую. Так, десь іноді паличкою штрикнуть.

ти брехло, а я "ганебний"?
Цiкава логiка. Типово юлькiвська.
Ти з форуму не думаєш звалювати?
Зовсiм не соромно?  Совiстi навiть в зародку не залишилось?
   
Там гебня аж пре.

доречi.  Ти знову мене обмовити намагаєшся?
Мабуть треба щось робити з такими персонажами.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія