Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЧУ 7 тур 17:00 Металіст 1925-Динамо. 19:30 Шахтар-Дніпро1. Ворскла-Десна :warning2:

Напередодні Баварія майже без проблем переграла новачка Бундесліги Гройтер Фюрт із рахунком 3:1. Ці 3 голи допомогли наставнику "червоних" увійти в історію клубу.

Як інформує OptaFranz, мюнхенці під керівництвом Юліана Нагельсманна відзначились 23-ма м'ячами в перших шести поєдинках фахівця у німецькій першості. Тепер це новий рекорд результативності тренера Баварії за вищезгаданий період у Бундеслізі.

До слова, "ротен" очолюють турнірну таблицю чемпіонату Німеччини, маючи у своєму активі 16 залікових балів. Вже у середу, 29 вересня, підопічні Нагельсманна зіграють із Динамо у другому турі Ліги чемпіонів.


Останнє редагування: 25 вересня 2021 14:10:26 від Ukraine
   
В Челсі якийсь лохматий на коліно не став. Куди дивиться Лукаку... :lol:
Маркус Алонсо начебто...

Останнє редагування: 25 вересня 2021 14:38:31 від Скептик
   
мюнхенці під керівництвом Юліана Нагельсманна відзначились 23-ма м'ячами в перших шести поєдинках фахівця у німецькій першості. Тепер це новий рекорд результативності тренера Баварії за вищезгаданий період у Бундеслізі.

Ща должон появиться Камрад с рефреном: "Ой, что нимчура с нами сделает!!! Ой, что будет!!! Не надо туда лететь, а то больно "пролетим"!".  :blush2:
   
 Трансляция Александрия - Мариуполь

36'
Достаточно неоднозначный пенальти. Больше похоже на игровой эпизод, если честно.
35'
ГОООООООООЛ! 1:1! Третьяков!
34'
ПЕНАЛЬТИ! Ковальца сбил Босанчич в штрафной "Мариуполя"!
   
Челсі-МС
Скоріш за все, перший матч за чемпіонство.
Топ-рівень гри

Канселу в супер-формі
Зіна цьогоріч в ротації.


Останнє редагування: 25 вересня 2021 14:48:36 від гДе я?
   
Челсі-МС
Скоріш за все, перший матч за чемпіонство.
Топ-рівень гри

Канселу в супер-формі
Зіна цьогоріч в ротації.

Взагалі в Англії чемпіон один  - МЮ. Завжди та назавжди. Інших я не знаю клубів там десь з року 1992. Тільки МЮ.
   
Ща должон появиться Камрад с рефреном: "Ой, что нимчура с нами сделает!!! Ой, что будет!!! Не надо туда лететь, а то больно "пролетим"!".  :blush2:
  :laugh:
   
Взагалі в Англії чемпіон один  - МЮ. Завжди та назавжди. Інших я не знаю клубів там десь з року 1992. Тільки МЮ.
Так
Непогана команда
Була

Але з 2013 також розігрувалися чемпіонати
   
чемпіон один  - МЮ. Завжди та назавжди. Інших я не знаю клубів там десь з року 1992. Тільки МЮ
Це з того часу, як в тебе немає безоплатних трансляцій?
   
Футбол почав деградувати після матчу Халлам - Шеффілд....
   
Не надо туда лететь, а то больно "пролетим"!".
Учора звернув увагу, що захисники Баварії, не дуже швидкісні, розташовуються дуже високо. Суперники декілька разів майже втікали.
Може тому супряга виходив з шд?
   
Взагалі в Англії чемпіон один  - МЮ. Завжди та назавжди. Інших я не знаю клубів там десь з року 1992. Тільки МЮ.

навіщо ти пишеш цю х.й.ю?

муму вже давн оен чемпіон
   
Це з того часу, як в тебе немає безоплатних трансляцій?

семиколінний живе у своїй паралельній реальності
бо йому так хочеться
   
матраси вже летять дніщу
   
навіщо ти пишеш цю х.й.ю?

муму вже давн оен чемпіон

МЮ та Юве - є 2 футбольні команди в світі. Інші - не команди. А недокоманда в світі - єдина. Це - Мілан. Там  грав і дислектик з обличчям дегенерата, якого я ненавиджу.  Це - показово.
   
то ви просто не були в Полтаві на футболі коли грав Іван Григорович Шарій

унікальне явище масових публічних оргазмів спостерігалось
   
МЮ та Юве - є 2 футбольні команди в світі. Інші - не команди. А недокоманда в світі - єдина. Це - Мілан. Там  грав і дислектик з обличчям дегенерата, якого я ненавиджу.  Це - показово.


да усім насрати шо там у твоїй хворій голові складається  :laugh:
   
то ви просто не були в Полтаві на футболі коли грав Іван Григорович Шарий

унікальне явище масових публічних оргазмів спостерігалось

а Чуйченко?який виводив у вишку у 1997?
   
офігеть

на ФУПі працює автозаміна "Шаpiй" виправляє на "Шарий"
   
В Челсі якийсь лохматий на коліно не став. Куди дивиться Лукаку...
Маркус Алонсо начебто...
так в нього нібито мати єврейка, так що йому можна.
   
то ви просто не були в Полтаві на футболі коли грав Іван Григорович Шарий

унікальне явище масових публічних оргазмів спостерігалось

Хоча ім'я, нехай на всерадянському, але рівні, він зробив в Одесі. Хоча й для Полтави - легенда.
   
а Чуйченко?який виводив у вишку у 1997?


та то уже не то
хороша команда була але не було культу.

у Івана Григоровича народ був закоханий у буквальному смислі слова.  Сиділи мужики і видавали щось а ля "Іван Григорович аааа Ваняяя ааа аааа" і очі під лоб

це унікально було
   
так в нього нібито мати єврейка, так що йому можна.

шо значит можна? а усіх інших типу з паяльником коло ануса заставляють?*
   
Яяяяяк вони не забили  :facepalm1:
   
Після голу Жезуса почався відкритий футбол  X(
   
Рюдігер тварина.
Навесні КДБ навмисно травмував,
сьогодні вже кілька разів Жезуса
 
   
мю чемпіон інших нема (с) :weep:

багато міл"ярдна помийка  летить 0:1
   
от бля відскочить пенальті
   
 :lol: не забили
   
по горобцях бггг
   
Знову Сіті будуть чемпіонами?
   
Знову Сіті будуть чемпіонами?
Принаймні, на сьогодні у МС є баланс: Челсі награли на 0,19 xG
Скоріше МС міг забити 4, ніж Челсі відігратись.

Але до весни ще далеко  :)
   
хто то у Вереса такий патріот?  :laugh:
   
молодші поквитались за ганьбу старших :take_exam:


та не змогли ж
молоді теж обісрались  :laugh:
   
Эксперт по спортивной геополитике Жан-Баптист Геган высказался о переходе нападающего Лионеля Месси в «ПСЖ».

«ПСЖ» – инструмент, который служит катарским политикам. Это элемент дипломатии в спорте, то, что мы называем мягкой силой. Умение Катара влиять на свой имидж позволяет выглядеть более привлекательно для инвесторов, туристов и профессионалов в разных сферах.

Помните статью в The Guardian, посвященную гибели тысяч людей на строительстве стадионов в Катаре? Может, они и не потеряют чемпионат мира, но точно будут подвергнуты критике.

Есть и еще один фактор: когда Месси подписывал контракт с «ПСЖ», США и «Талибан» вели переговоры в Дохе.


Такое уже происходило, когда Неймар перешел в «ПСЖ» в 2017 году. Это произошло в разгар кризиса в Персидском заливе, когда отношения между Катаром, Саудовской Аравией и США были очень напряженными. Тогда Катар обвиняли в том, что они финансируют террористов.


Такое событие, как трансфер Неймара, меняет мнение общества. Футбол позволяет отмыть международный имидж и контролировать его. Это называется мягкая сила», – сказал Геган.


 :read:
   
нормально так шахті всунули  :laugh:
   
схоже сільонок багато наш сасуоло витратив у суперкубку

і не біжиться і не пресингується
   
шд - верес 1:1, після першого тайму.
Цитата: Alezka
.

    Розгорнути попередні цитати...
    Єто не серьезно ©
    Не треба петраковщіни.
    Корнієнко замість ісмаілі?
    Конопля замість додо?
    Сікан+мудрік +судаков. - взагалі  ні про що.


Для ЧУ вистачить з головою 

 :shuffle:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія