Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що гірше, Мальдіви за власний кошт або держ резиденція за кошт платників податків

В пятницу рабочий визит, суббота и воскресенье выходной, хули не ясно? Или в пятницу нужно было вернуться, чтобы потом ехать с семьей? Так минимум на один рейс получится больше, ессли я правильно считаю.
Да, кстати передайте Геращенко и её "экспертам", что 2000тонн топлива на рейс в Закарпатье, это если ехать танковой дивизией, а не лететь парой вертолетов. 
Гм, а чого ж тоді пара вертольотів 3 ходки робила туди назад?
   
То-есть Пеця готов предъявить загранпаспорт с отметками мальдивских погранцов?
Хто такий Пеця?
   
Гм, а чого ж тоді пара вертольотів 3 ходки робила туди назад?
Вопрос первый, откуда информация про три ходки? Вопрос второй, если источник сообщил про три ходки, то пусть сообщит и кого конкретно возили.
   
Хто такий Пеця?
С двух раз угадаешь?  ;)
   
Вопрос первый, откуда информация про три ходки? Вопрос второй, если источник сообщил про три ходки, то пусть сообщит и кого конкретно возили.
Ви точно інтерв'ю Зеленського дивилися, він сам все розказав
   
А вони теж на гелікоптері ДСНС туди добиралися?


Ні, на маршрутці їхали. Що робив Саака з родиною у президентській резиденції за кошти платників податків? Кокосова вечірка?  :weep:
   
С двух раз угадаешь?  ;)
Ні.
   
Ні, на маршрутці їхали. Що робив Саака з родиною у президентській резиденції за кошти платників податків? Кокосова вечірка?  :weep:
Тобто не на рятувальній техніці, ну ок. Це питання вияснили.

Що робив? Різдво святкували?
   
В пятницу рабочий визит, суббота и воскресенье выходной, хули не ясно? Или в пятницу нужно было вернуться, чтобы потом ехать с семьей? Так минимум на один рейс получится больше, ессли я правильно считаю.
Да, кстати передайте Геращенко и её "экспертам", что 2000тонн топлива на рейс в Закарпатье, это если ехать танковой дивизией, а не лететь парой вертолетов.

 
 Это при том, что Ирка на приватных вечирках там на халяву бывала и с Ющенко, и с Порохом
   
Это при том, что Ирка на приватных вечирках там на халяву бывала и с Ющенко, и с Порохом
А ви там теж були що такий обізнаний?
   
Тобто не на рятувальній техніці, ну ок. Це питання вияснили.

Що робив? Різдво святкували?


 Ну я ж не знаю шо там робив Саака. Кокс нюхав? Яке відношення має Саака з родиною до цієї резиденції?
   
Ви точно інтерв'ю Зеленського дивилися, він сам все розказав
Тогда вам видимо не трудно эти три ходки подтвердить соответствующей видеоцитатой?
   
Это при том, что Ирка на приватных вечирках там на халяву бывала и с Ющенко, и с Порохом
Я так подозреваю, что Ирка вообще много с кем бывала...
   
А ви там теж були що такий обізнаний?


Ну на ФУПі десятки людей, які не були з Зелей, говорять про кокосову вечірку, циган і ведмедів. І шо? Ви затаврували кожного з цих дописувачів праведним гнівом? На корпоративні БПП Ірина повинна була бути, Ви так не вважаєте?
   
Тогда вам видимо не трудно эти три ходки подтвердить соответствующей видеоцитатой?
Не важко, але я думаю ви можете про це дізнатися і самостійно.

То хто такий Пеця, ваш родич?
   
Ну я ж не знаю шо там робив Саака. Кокс нюхав? Яке відношення має Саака з родиною до цієї резиденції?
Видимо за это Пеця лишил Сааку гражданства. В смысле за то, что Саака всё сам снюхал.  :lol:
   
Ну на ФУПі десятки людей, які не були з Зелей, говорять про кокосову вечірку, циган і ведмедів. І шо? Ви затаврували кожного з цих дописувачів праведним гнівом? На корпоративні БПП Ірина повинна була бути, Ви так не вважаєте?
Про циган і ведмедів говорив Зеленський, а всі інші за ним повторювали. Так я і вас праведним гнівом не таврую, просто цікаво звідки таки подробиці, якщо це ваша бурна фантазія так би і сказали.
   
Не важко, але я думаю ви можете про це дізнатися і самостійно.

То хто такий Пеця, ваш родич?
Я такой фразы не помню, потому и прошу цитату.
А вы не очень догадливы или это такой склад ума?
   
Гм, а чого ж тоді пара вертольотів 3 ходки робила туди назад?

Ну що за тупізм, прості господі  :facepalm:
Бутерброди Єрмака в Київі забули, довелось повертатись

Бутерброди це сосни такі, корабельні, на них сплять - слово кодове  :pooh_lol:
   
Я такой фразы не помню, потому и прошу цитату.
А вы не очень догадливы или это такой склад ума?
А чому я повинна догадуваться з ким ви там кіз пасли.
   
А чому я повинна догадуваться з ким ви там кіз пасли.
Я с Пецей коз пас? Даже не знаю, гордится мне этим фактом или тщательно скрывать.  :lol:
Наверное всё таки скрывать, Пеця вот тоже об этом в биографии не указал.  :weep:
   
А ви там теж були що такий обізнаний?



Вместе с тем корреспонденты УП стали свидетелями, как из резиденции выезжали многочисленные кортежи с высокопоставленными чиновниками. Также резиденцию оставили семь автобусов с правоохранителями, которые обеспечивали охрану, и пожарные машины.
https://www.pravda.com.ua/rus/news/2017/09/8/7154372/


Пожежні машини ДСНС чергували на корпоративні ДСНС в Заліссі  :facepalm1:  Сім автобусів правоохоронців. Скільки це коштувало платникам податків?!
   
Вместе с тем корреспонденты УП стали свидетелями, как из резиденции выезжали многочисленные кортежи с высокопоставленными чиновниками. Также резиденцию оставили семь автобусов с правоохранителями, которые обеспечивали охрану, и пожарные машины.
https://www.pravda.com.ua/rus/news/2017/09/8/7154372/


Пожежні машини ДСНС чергували на корпоративні ДСНС в Заліссі  :facepalm1:  Сім автобусів правоохоронців. Скільки це коштувало платникам податків?!
Якщо до цих пір не відкрито кримінальне впровадження то не скільки.  Оплачено із партійної каси.
   
Я с Пецей коз пас? Даже не знаю, гордится мне этим фактом или тщательно скрывать.  :lol:
Наверное всё таки скрывать, Пеця вот тоже об этом в биографии не указал.  :weep:
Ну це ваші проблеми з яким Пєцей ви там кіз паслиі треба вам це приховувати чи ні. Мене це не обходить.
   
Якщо до цих пір не відкрито кримінальне впровадження то не скільки.  Оплачено із партійної каси.


   :laugh:


По Зеленському теж не відкрито провадження. Значить, оплачено з партійної каси. Дякую, тему можна закривати
 
   
Вибачаюся спитати, а шо Мальдіви були типу за "власний кошт", а то я чомусь думав що за гроші витягнуті з бюджету через схеми з ленкузнею
   
Вибачаюся спитати, а шо Мальдіви були типу за "власний кошт", а то я чомусь думав що за гроші витягнуті з бюджету через схеми з ленкузнею

Спеціаліст по Китаю дійшов до висновку  :facepalm:
   
   :laugh:


По Зеленському теж не відкрито провадження. Значить, оплачено з партійної каси. Дякую, тему можна закривати
то це партія єрмаку корпоративчик оплатила? ну, тоді чекаємо декларації
   
   :laugh:


По Зеленському теж не відкрито провадження. Значить, оплачено з партійної каси. Дякую, тему можна закривати
Без питань. Як тільки подадуть звіт так і закриємо.
   
а Петро держ резиденциями не пользовался?  :lol:  :weep:

походу совсем тупые порохоботы остались
у кого были мозги мало мальские уже давно разбежались
Покажіть де Порошенко казав, що  державні дачі треба віддати дітям. Гірше Мальдівів і державних дач- брехня. І тут чмо зелене, здається,- чемпіон.
   
Ладно, би сам з сім'єю поїхав відпочивати в ту Гуту. Але ж там влаштували алко-нарко вечірку імені єрмака. 14 чоловік було в вертольоті, як каже Ткач. Татаров і інша п***а@та. Зеленський- це реально мєрзость. Тупа, брехлива, цинічна мєрзость.
   
Покажіть де Порошенко казав, що  державні дачі треба віддати дітям. Гірше Мальдівів і державних дач- брехня. І тут чмо зелене, здається,- чемпіон.


порошенко не говорил что не будет пользоваться госдачами и резиденциями, но на самом деле ни один министр, и ни сам порошенко не жили на госдаче.

за 5 лет ни один топчиновник-политик не получил ни одной дачи в пользование.

парубий жил в гостинице.

мудрый народ оценил это приведя к власти ВОТ ЭТО!!!
   
Зараз державна резиденція Синьогора знаходиться в стані припинення. Замість неї буде державне підприємство Синьогора. У резиденції засновником була ДУСя. Мо й зараз буде ДУСя. Але є в нас один неалігарх, який дуже полюбляє державними підприємствами керувати.
   
Без питань. Як тільки подадуть звіт так і закриємо.


БПП відзвітувався? Можна десь побачити звіт? Чи якщо у правоохоронців немає питань, то оплачено з партійної каси по замовчуванню?
   
БПП відзвітувався? Можна десь побачити звіт? Чи якщо у правоохоронців немає питань, то оплачено з партійної каси по замовчуванню?

Звітують партії. БПП на той момент фракція в парламенті. Всі депутати. На таке дійство є витрати в ДУСі. Як і на діяльність міністрів. Якщо все було в рамках бюджетних розписів, затверджених на це бюджетом, нема про що балакати. Якщо ні, то Ревізійна комісія мала б відмітити перевитрати у своєму звіті.
 
   
У Гуті Єрмак з Зеленським не святкували, а працювали, при цьому вертольот ДСНС їх просто супроводжував

Що розказав Єрмак в інтервью: https://www.рбк-укр/ukr/news/andrey-ermak-atakuya-gosudarstvo-oligarhi-1638312518.html

Що стосується Гути - я не люблю дні народження в принципі. Щоразу хочеться крізь землю провалитися. Стою і чекаю, щоб цей жах скоріше закінчився. Відчуваю себе дуже ніяково в такі моменти. Я і без цих традицій прекрасно знаю, хто і як до мене ставиться. Тому всі, хто мене знає... Та їм просто смішно, коли чують про якісь свята.

На 21-22 грудня ми запланували провести великий дипломатичний форум – 30 років української дипломатії. В один день в Гуту повинні з'їхатися відразу всі посли України. За два робочих дні нам потрібно буде обговорити багато речей. Я вже говорив раніше, що у президента України абсолютно нова стратегія роботи на дипломатичному рівні. Нам важливо активно і системно рухатися до міжнародної суб'єктності України.

Тому дуже важливо, щоб такий тімбілдінг для нашого дипломатичного корпусу відбувся. Також ми очікуємо приїзду міжнародних гостей. Для цього треба вирішити багато організаційних питань. Спочатку ми проговорили, як це буде. Потім було дуже важливо вивчити локацію, тому що президент воліє особисто перевірити кожну деталь.

Тому в п'ятницю ми туди полетіли. Туди ж приїхав, повертаючись з відрядження, пан Чернишов. У суботу я особисто пропрацював там пів дня. Далі, як би дивно це не звучало, у свій день народження, я встав о 5 ранку, о 6 ми виїхали в Івано-Франківськ, о 7 – вилетіли до Києва.

У неділю проходили заходи, пов'язані З Днем Гідності і свободи, потім була зустріч з нашими військовими, потім президент їх нагороджував. Увечері ми ще раз полетіли, тому що президент планував забрати сім'ю. А в понеділок ми були на роботі. Ось і все. Жодних гостей, жодних святкувань не було. У понеділок ввечері о 22 годині я зумів дістатися до батьків, які дуже мене чекали. Дві години посидів і поговорив з ними, тому що я не часто їх бачу. Ось і все моє святкування.

І на наступний день у вівторок в обід мене просто привітали співробітники. Зайшла Генеральний прокурор, спікер, також заглянули деякі з міністрів, які були в Офісі президента на нараді. І це все.
   
- Все-таки одна з основних претензій до вас і президента - це використання вертольотів ДСНС. Дійсно зламалися борти, як про це заявив президент?

- Я наведу приклад. У мене немає жодного охоронця. Я про це не кажу, але це так. А мої попередники, хоча на це і не має права глава президентського офісу, охорону мали. За логікою, враховуючи високу відповідальність і складність ситуації, охорона, ймовірно, потрібна. Але я вважаю, що раз не маю права, то я буду дотримуватися закону.

Те ж саме тут - соромно сказати - літак зламався. Потім президенту доповіли, що вертоліт теж вийшов з ладу. Тому летіли ми туди на військовому вертольоті. Є певний протокол безпеки, хоча президент і бореться з надмірними заходами. Він дуже скромна людина. Йому це дуже не подобається, дратує, і так далі. Але з іншого боку, ми розуміємо, що люди навколо нього, за законом, несуть кримінальну відповідальність, якщо не дай Бог щось трапиться.

Тому полетіли на військовому вертольоті, який навіть не долітав без дозаправки, довелося сідати і заправлятися. Тому в п'ятницю ми дісталися пізно ввечері, коли було вже темно.

Згідно з протоколом, коли таке відбувається, запрошується вертоліт супроводу. Це єдина причина залучення борту ДСНС. Президент ніколи не літає приватними літаками, користується тільки державними. А якщо я сам лечу у відрядження, то користуюся звичайними рейсовими літаками.

Тому вся ця історія придумана на рівному місці. Жодних святкувань не було, не планувалося і не могло бути. І вся техніка використовувалася виключно в рамках закону. Більше того, коли мене чатують на машині біля під'їзду, завжди кажу – ставте питання, я готовий відповісти. Але навіщо ховаєтеся? Я відкрита людина, мені нема чого приховувати, я 24/7 чесно працюю на країну.
   
Тому вся ця історія придумана на рівному місці
Цитувати
"История, придуманная от самого начала до конца", - Ермак о скандале с "вагнеровцами"
19 сентября, 2020 суббота, 10:26
:weep:
   
А державна резиденція передбачена для ведення прийомів і для комфортних умов для роботи.

Тому не варто дойобуватися до мишей.

Ви краще доїбіцця до незаконно отримуваних прибутків особи, що з 90-х років перебувала на державних посадах, і при цьому отримувала доходи від підприємств, що мають на меті отримування прибутку. Бо ті всі доходи - то ваші податки. Але що ковбасюку перейматися українськими податками?
+1
І посадовці як літали на вертольотах, так і літають. І літатимуть.

Набагато страшніше, коли през воюючої країни фуярить непонятно  куди по підробним документам.
Це ж реально пи3дець.
У нас уже один през пофуярив у кацапію, якшо хтось забув. Послєдствія всі помнять, нє? Укулєле, ти помниш, чим закінчився візит в кацапію головнокомандуючого по підробним документам?
І цей гандон туда же. Ну не пздц?
А якби там теракт якийсь, або просто випадковий кацап грохнув або викрав шоколапного?
Послєдствія уявляєте?
Укулєле, ти уявляєш послєдствія, якби кацапи викрали поро разом із підробними документами?
Діяспора, кажи  X(

Останнє редагування: 16 грудня 2021 17:58:40 від Ельф
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія