Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Осторожно, очередной [s]развод[/s] прикол от Киевстара :X

От суки, три бакси за тариф з інетом гребуть!!! Повтори! Може хоч 3ебіл знизить до 2х!

 :facepalm1:

Тобто принцип кажете вірний ?
   
При чем здесь деньги, прочитать еще раз и проанализировать прочитанное не пробовали? Я со своей стороны выполнил их условия, а у меня мало что сняли деньги, неважно какие, но услуг обещанных не предоставили и еще меня виноватым сделали.

+1
   
А я вам скажу що робити - тупо не поповнюйте завчасно! Не тримайте бабало а коли вже прийде та ніч то зранку поповнюйте і все буде зашибісь!

Я так і роблю на водафоні . Поповнюю рахунок раз на місяць з пенсії . Єдиний "мінус" , умовний , що коли закінчуюцця чьотирі тижні і надходить еСеМеС-ка , про зміну тарифу на "драконячий" , нікому не телефоную два-три дні , а далі знов , кинув гроші , замовив дешевенький таріф .
   
Сиджу на контракті, інтернет безлімітний, пускає в мінус 150 грн, ніякого гємору описаного в стартпості
   
Везде осталось 4 недели, им тот комитет походу до одного места  :X
Значит комитет дрючить нада!
   
Тобто принцип кажете вірний ?
Принцип не вірний, явно що нема синхронізації в системі. Але(!) очевидно що КС виправляти це не буде (бо воно йому нафіг), тому є 2 варіанти:
1) Щомісяця труситись чи вимкнув інет
2) Перейти на контракт і забити
   
...Вручную нельзя в том то и прикол,
...нужно теперь ждать очередную ночь

Так!... перевірено власним "досвідом" :(
   
Ты выпендривался проверяя как работает биллинг?
Ну довыпендривался только и всего.
Уверен, при всей моей нелюбви к барыгам и опсосам как их характерным представителем,
это просто технический проёп или недоработка. Нафуй ты кому нужен чтоб наёпывать именно так.
Они тебе просто тариф рисуют из расчета сколько на брюлики коханкам топменеджмента не хватает и всего-то.
А ты с какими то 20 гривнями придолбался и часы с минутами вычисляешь.
Нефуй тянуть с платежами, иначе в других случаях рискуешь попасть на бОльшие.
Кто тянул, вы читать умеете деньги на счету были, но вместо абонплаты они в обход тарифного плана сняли деньги за моб инет и в итоге на абонплату уже не хватило и они ее не сняли.
   
Сиджу на контракті, інтернет безлімітний, пускає в мінус 150 грн, ніякого гємору описаного в стартпості
У меня так знакомый несколько лет назад попал на контракте на МТСе, случайно в кармане набрал номер какой то платной фигни и через месяц пришел ему счет на 2000 гр., хотя лимит был -100, потом оператор ему обьяснил, что типа они не имеют права разрывать платное соединение  :lol: даже если превышен лимит. Ругался с ними долго в итоге согласились ему после погашения долга  вернуть на счет 1500 гр. , а вы говорите контракт, тут можно вообще на огромные бабки влететь и потом доказывай, что ты не виноват.
   
У меня так знакомый несколько лет назад попал на контракте на МТСе, случайно в кармане набрал номер какой то платной фигни и через месяц пришел ему счет на 2000 гр., хотя лимит был -100, потом оператор ему обьяснил, что типа они не имеют права разрывать платное соединение  :lol: даже если превышен лимит. Ругался с ними долго в итоге согласились ему после погашения долга  вернуть на счет 1500 гр. , а вы говорите контракт, тут можно вообще на огромные бабки влететь и потом доказывай, что ты не виноват.
ну може в масковскай тєлєсістєми так і є, хз, мене це якось мало парить
   
ну може в масковскай тєлєсістєми так і є, хз, мене це якось мало парить
Теперь это называется Водафон, вам от этого легше стало ?
   
Теперь это называется Водафон, вам от этого легше стало ?
мені взагалі до лампочки як там кацапи себе називають
Моєму номеру кс вже більше 15 років, ніяких проблем типу описаних у цій гілці я не маю
   
Я так і роблю на водафоні . Поповнюю рахунок раз на місяць з пенсії . Єдиний "мінус" , умовний , що коли закінчуюцця чьотирі тижні і надходить еСеМеС-ка , про зміну тарифу на "драконячий" , нікому не телефоную два-три дні , а далі знов , кинув гроші , замовив дешевенький таріф .

У водафона є можливість сплатити за рік і спати спокійно.  :-)o
Причому дешевше вийде.

Послуга «Рік без абонплат»
Без абонплат в тарифах Vodafone SuperNet!
Платіть наперед та користуйтеся своїм тарифом протягом 365 днів – пакет послуг на місяць буде оновлюватися автоматично без будь-яких змін об’ємів послуг та обов’язкових платежів. Будьте онлайн з 4G/3G Інтернетом, вільно дзвоніть по Україні, а також користуйтеся іншими послугами, що входять до Вашого пакету.

800 грн/365 днів
 
   
У Водафона тоже такой прикол?
   
Re: Осторожно, очередной развод прикол от Киевстара :X  

А якщо без тролінгу, то 1хв на місяць - хай зі стаціонарного говорять, буде дешевше. Якщо його нема, то у сусіда попросять раз на місяць за 25 грн.
Стационарный уже больше сотни за месяц. Еще полгода назад было можно платить сколько проговоришь, теперь сделали издевательство все сразу, хотят наварить триллионы на нищем народе. Антимонопольного комитета нет. Таких полстраны - держат телефон только чтоб позвонить, если что-то произойдет, а трепаться оно людям не надо, не до того уже.
   
У водафона є можливість сплатити за рік і спати спокійно.  :-)o

Так тож водафон має можливість . А я маю можливість іще рік швендяти ..?

А як за рік гроші віддам та ласти підгорну ..?   А з труни ж не виберусь , бо гвіздками дебелими забивають . Ото жаба душитиме та ворочатись буду . )))
   
Так тож водафон має можливість . А я маю можливість іще рік швендяти ..?

А як за рік гроші віддам та ласти підгорну ..?   А з труни ж не виберусь , бо гвіздками дебелими забивають . Ото жаба душитиме та ворочатись буду . )))

Напишеш родичам Заповіт.  :-)o 
   
Напишеш родичам Заповіт.  :-)o 

Б-г-г - заповіта вже у в іншій тємі надрукував .
   
Таких полстраны - держат телефон только чтоб позвонить, если что-то произойдет, а трепаться оно людям не надо, не до того уже.
Пів країни зубожілих, я в курсі.  :facepalm: І усі чекають коли ж нарешті щось трапитися щоб поюзати мобілку :facepalm:
   
Так тож водафон має можливість . А я маю можливість іще рік швендяти ..?
Пів країни чекає пенсії, а потім смерті  :facepalm:
   
Пів країни чекає пенсії, а потім смерті  :facepalm:

 Прогноз добрий на мою думку , що лише пів-країни . ))

Я можу і інакше пояснити своє небажання сплачувати річну передплату .

Я недовіряю мобільним операторам і передбачаю , на підставі , мого першого повідомлення у цій темі , що отримавши від мене гроші , у будь який момент можуть знов змінити умови надання послуги і вимагати - "дай іще" .
   
Я недовіряю мобільним операторам і передбачаю , на підставі , мого першого повідомлення у цій темі , що отримавши від мене гроші , у будь який момент можуть знов змінити умови надання послуги і вимагати - "дай іще" .
У випадку контракту - не можуть.  Але, звісно, поповнюйте щомісяця, перевіряйте баланс тричі на добу  :-B
   
Мабуть якість гівно, але якщо влаштовує, то  (tu) Я от не можу зрозуміти, чи не впадло пересічному гратись в поповнення і інший шлак? Невже не можна підписати контракт на рік?
ну мене то завжди дивує
так само дивує популярність телефонів з дуал сім
нах воно? :S
   
так само дивує популярність телефонів з дуал сім
Дуал сім реально має сенс якщо є сімка від кантори.  Усе інше - повний маразм.
   
Найбільше дратують знімання бабла за інтернет, еоли в тебе ще до#₴_я пакетних мегабайт. На питання а схуялі це - відповідь може у вас вірус? Х₴_&ірус.. повернувся на ватафон
   
Стационарный уже больше сотни за месяц. Еще полгода назад было можно платить сколько проговоришь, теперь сделали издевательство все сразу, хотят наварить триллионы на нищем народе. Антимонопольного комитета нет. Таких полстраны - держат телефон только чтоб позвонить, если что-то произойдет, а трепаться оно людям не надо, не до того уже.

   
У випадку контракту - не можуть.  Але, звісно, поповнюйте щомісяця, перевіряйте баланс тричі на добу  :-B

Слово "контракт" не подобаєцця .

Стосоно балансу , гумор зрозумів . Дякую . Фороба у мізках , так глибоко ще не розповсюдилась .., але ж і час іще не вийшов . )))
   
Тю, новина, жлобостар є жлобостар  :X  Знау, пацював там  B-) Спригуйте на МыТыСы, і буде Вам щастя  :D
   
Слово "контракт" не подобаєцця .
Жадібний платить двічі  (tu)  + Геморой
   
Тю, новина, жлобостар є жлобостар  :X  Знау, пацював там  B-) Спригуйте на МыТыСы, і буде Вам щастя  :D

Так і питаю, у водафон хіба не таке саме наіпалово?
   
Жадібний платить двічі  (tu)  + Геморой

Цикл намічаєцця у в "розмові" , бо знов напишу , що невпевнений у тривалості власного життя . ))
   
Так і питаю, у водафон хіба не таке саме наіпалово?
Ні такого немає
   
Ні такого немає

+ підтримка навіть працюе :)
   
У меня так знакомый несколько лет назад попал на контракте на МТСе, случайно в кармане набрал номер какой то платной фигни и через месяц пришел ему счет на 2000 гр., хотя лимит был -100, потом оператор ему обьяснил, что типа они не имеют права разрывать платное соединение  :lol: даже если превышен лимит. Ругался с ними долго в итоге согласились ему после погашения долга  вернуть на счет 1500 гр. , а вы говорите контракт, тут можно вообще на огромные бабки влететь и потом доказывай, что ты не виноват.
я б на его месте в лотерею сыграл, это ж какая вероятность "случайно" набрать номер и этот номер из "случайных" чисел был валидным, да еще и платным, да еще и настолько платный, что на 2000грн "наговорил". Джекпот не джекпот, но 5 из 6 он бы точно угадал.
   
Re: Осторожно, очередной развод прикол от Киевстара :X  

А чому так, тому що кацапостар!  Москалі бляцькі рулять у тому старі вонючому.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія