Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порошенко в ближайшее время объявит о начале создания единой украинской православной церкви - источн

Президент Украины Петр Порошенко в ближайшее время объявит о начале процедуры создания единой украинской православной церкви. Об этом РБК-Украина сообщили источники в Администрации президента.

По словам источников, соответствующее соглашение достигнуто в ходе переговоров Порошенко с вселенским патриархом Варфоломеем.

В сентябре 2017 года Порошенко исключил возможность запрета деятельности Украинской православной церкви Московского патриархата. "Украина имеет право на поместную церковь ... Ожидание нами признания украинской автокефалии Вселенским патриархом, подчеркиваю, никоим образом не означает ни появления государственной церкви, ни запрета деятельности в Украине других православных конфессий. Но никто не имеет права лишить украинцев права на собственную церковь", - заявил Порошенко в ходе ежегодного послания Верховной Раде.

Он также отметил, что государство отделено от церкви, однако не может пассивно наблюдать, как другие страны используют зависимые от них церковные институты для достижения своих политических целей.
   
Неплохо. Псмотрим что будет дальше.
   
Дурня якась. За Конституцією Церква відділена від держави.
   
А разве это дело Президента ?
Это политическое дело что бы там не говорили и должно решаться на уровне политики, пусть и не публично.
   
Это политическое дело что бы там не говорили и должно решаться на уровне политики, пусть и не публично.
+100500
   
Объединить тех кто не хочет сам объединяться?
   
А разве это дело Президента ?

Президент може виступати в даному випадку як приватна особа та вірянин.
   
Объединить тех кто не хочет сам объединяться?

Похуй.
   
Президент може виступати в даному випадку як приватна особа та вірянин.

як приватна особа та вірянин, ви можете не чекати виступу Президента та оголосити нову церкву самостійно  :pooh_lol:
   
Бред.. ну порох зачем ты в это влазишь??
   
Зробити все для того, щоб видавити з України московський патріархат. Для цього всі способи підходять, без винятку.
   
Зробити все для того, щоб видавити з України московський патріархат. Для цього всі способи підходять, без винятку.

Не думаю, что таким способом выдавит. Вывески поменяют, и будут пуще прежнего возжелать когда Онуфрий привезёт автокефалию от Гундяя.
   
як приватна особа та вірянин, ви можете не чекати виступу Президента та оголосити нову церкву самостійно  :pooh_lol:

Я вже свою церкву створив і оголосив
   
За Конституцією Церква відділена від держави.
так, але не відділена від політики, особливо скажені масковскава патріархата

Останнє редагування: 17 квітня 2018 15:34:33 від dacko2
   
Объединить тех кто не хочет сам объединяться?
та хотят...но один редиска и друг гетьмана по фамилии новинский носит попам бабки чемоданами, что б оттянуть это дело.
   
Петро - герой у вирішенні неважливих завдань
   
Я вже свою церкву створив і оголосив

 :lol: я зрозумів, тепер мова йде про об'єднання двох церков вашої та Порошенко
   
А чого це він "ОБ'ЯВИТЬ"? Хто він такий до церкви,щоб таке "ОБ'ЯВЛЯТИ"?
   
Не думаю, что таким способом выдавит. Вывески поменяют, и будут пуще прежнего возжелать когда Онуфрий привезёт автокефалию от Гундяя.

Три рази вивіски поміняти- і патріархальні заплутаються.  :gigi:
   
Укроси занервували...
Та невже їхня Основа впаде?!
   
Не думаю, что таким способом выдавит. Вывески поменяют, и будут пуще прежнего возжелать когда Онуфрий привезёт автокефалию от Гундяя.
нихуя...то очень важный шаг. второй важный шаг это тюряга для новинского или что б хотя б выпиздрить его из Украины. пока этого не произойдет не поверю пороху.
   
та хотят...но один редиска и друг гетьмана по фамилии новинский носит попам бабки чемоданами, что б оттянуть это дело.

А гетьман "пошёл в обход"?  :laugh:

Так может проще Новинского выдавить из Украины. И всё наладится.
   
так, але не віділена від політики, особливо скажені масковкава патріархата

від політики у нас ніхто не відділений, бо демократія
   
Якщо б Порошенко зміг цього досягти то увійшов би в історію як великий соборник церкви.
Це можна досягти лише при умові домовленості з керівництвом УПЦ МП. Маю на увазі київським.
Але це виглядає фантастично,ніколи кремлівські підслужники на це не підуть.
   
:lol: я зрозумів, тепер мова йде про об'єднання двох церков вашої та Порошенко

Моя церква - персональна, складається з одного віруючого і не займається наверненням нових віруючих.
   
Укроси занервували...
Та невже їхня Основа впаде?!
----------------------------------
Твій БАРИГА дьяк цієї клятої основи (МП)



   
Моя церква - персональна, складається з одного віруючого і не займається наверненням нових віруючих.

то церквою не називається
   
круто, уж если они верят в небылицы, то уж лучше пусть это будут наши небылицы :weep:
   
Дурня якась. За Конституцією Церква відділена від держави.

он это сделает как частное лицо. так можно
   
Хороша новина.  Історично склалось, що в православній церкві позиція уряду вкрай важлива для визнання церковної незалежності в окремій державі.
Тут два сценарії: створення материнською (в історичному контексті) константинопольсько ю церквою в Україні окремої канонічної структури і абсорбування на рівні епархій-парафій УПЦКП, УАПЦ, УПЦМП (УГКЦ?) в єдину структуру.
Другий - визнання УПЦКП, і на основі цієї структури будова єдиної церкви, але це нереальний варіант.  Схоже, тільки перший сценарій...
   
то церквою не називається

Якщо я називаю - значить називається.
   
Якщо б Порошенко зміг цього досягти то увійшов би в історію як великий соборник церкви.
Це можна досягти лише при умові домовленості з керівництвом УПЦ МП. Маю на увазі київським.
Але це виглядає фантастично,ніколи кремлівські підслужники на це не підуть.

Чого цього досягнув?
По-перше, у країні церков може бути до біса багато
По-друге, у переліку його повноважень є значно важливіші справи, ніж його хоббі.
   
он это сделает как частное лицо. так можно

 :lol:  :weep:
наша пісня гарна нова, заспіваймо її знову

просто валяюсь від вас, европейців - не можна, яле якщо сильно хочеться то можна
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія