Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В какой армии воевали ваши деды/прадеды?

Re: В какой армии воевали ваши деды/прадеды?

анонімні нащадки воїнів УПА у чаті

думаю, це Сємьон і каку відмітились  :laugh:
   
Re: В какой армии воевали ваши деды/прадеды?

Скоты,воевали надо же.Проклятый Сталин их заставил воевать после того как немцы убили миллионы и разбомбили все к куям
Ви певно начиталися в дитинстві багато ура!патріотичних військових книжок.

Йшли ззаду загони і стріляли в спину, якщо хтось звилював.
Німці вийшли зі Львова мирно, щоб боїв за Львів не було, бо кацапи усе б зруйнували, як у Варшаві.
В той час дивізія Галичина стримувала ЧА під Бродами. Так само було і в 1-шу світову - австрійці швидко залишили Львів, і кацапи наздогнали їх аж у Городку. Теж врятували місто.
Німці так не нищили усе підряд, як кацапи. Київ власне кацапи підірвали, у Дніпрі втопили десятки тисяч кацапи, а не німці.
Я не оправдовую німців, але то не до порівняння.
   
Re: В какой армии воевали ваши деды/прадеды?

Мені 50 років, один дід був ветеран війни, сквозне поранення в груди, понівечена рука. Другий на час війни був ще неповнолітнім. Тому у молодших за мене вже мало чиї діди воювали, тут вже потрібно ставити питання про прадідів.

Останнє редагування: 17 травня 2020 19:22:43 від Oleksandr
   
Re: В какой армии воевали ваши деды/прадеды?

Ви певно начиталися в дитинстві багато ура!патріотичних військових книжок.

Йшли ззаду загони і стріляли в спину, якщо хтось звилював.
Німці вийшли зі Львова мирно, щоб боїв за Львів не було, бо кацапи усе б зруйнували, як у Варшаві.
В той час дивізія Галичина стримувала ЧА під Бродами. Так само було і в 1-шу світову - австрійці швидко залишили Львів, і кацапи наздогнали їх аж у Городку. Теж врятували місто.
Німці так не нищили усе підряд, як кацапи. Київ власне кацапи підірвали, у Дніпрі втопили десятки тисяч кацапи, а не німці.
Я не оправдовую німців, але то не до порівняння.
    Кто бомбил Киев  в 41-м? Или похер тот Киев, лишь бы Львов целый остался?
   
Re: В какой армии воевали ваши деды/прадеды?


Німці вийшли зі Львова мирно, щоб боїв за Львів не було, бо кацапи усе б зруйнували, як у Варшаві.


 :lol:

ти іще почитай як завдяки українцю Березняку (майор Вихрь) удалось врятувати Краків, який нацисти хотіли підірвати повністю всим гамузом

   
Re: В какой армии воевали ваши деды/прадеды?

    Кто бомбил Киев  в 41-м? Или похер тот Киев, лишь бы Львов целый остался?
Був колись фільм про руйнування Києва. Поцікавтесь, якщо вам на тому залежить. Хто що бомбив і хто що підривав.
   
Re: В какой армии воевали ваши деды/прадеды?

:lol:

ти іще почитай як завдяки українцю Березняку (майор Вихрь) удалось врятувати Краків, який нацисти хотіли підірвати повністю всим гамузом

Показати зображення...
Ця байка відома. Краків - німецьке місто і німці його б не руйнували.
Колись у дитинстві так захоплено дивилася "Майора Віхря", а потім детально вивчала Краків...  ;)

Останнє редагування: 17 травня 2020 19:27:48 від ЛАРТА
   
Re: В какой армии воевали ваши деды/прадеды?

Откуда вы знаете?Вы с ним вместе воевали?Тут в соседней теме описывают миллиарды изнасилований

Почерк кацапської орди
   
Re: В какой армии воевали ваши деды/прадеды?

   
Re: В какой армии воевали ваши деды/прадеды?

Ви певно начиталися в дитинстві багато ура!патріотичних військових книжок.

Йшли ззаду загони і стріляли в спину, якщо хтось звилював.
Німці вийшли зі Львова мирно, щоб боїв за Львів не було, бо кацапи усе б зруйнували, як у Варшаві.
В той час дивізія Галичина стримувала ЧА під Бродами. Так само було і в 1-шу світову - австрійці швидко залишили Львів, і кацапи наздогнали їх аж у Городку. Теж врятували місто.
Німці так не нищили усе підряд, як кацапи. Київ власне кацапи підірвали, у Дніпрі втопили десятки тисяч кацапи, а не німці.
Я не оправдовую німців, але то не до порівняння.


Угу,было 2 армии :одна шла в атаку,а вторая их в спину расстреливала.Как они только победили после этого?Может нам тоже так надо,чтобы повесить наш флаг на Кремле?
   
Re: В какой армии воевали ваши деды/прадеды?

Почерк кацапської орди


Твой дел сколько изнасиловал?
   
Re: В какой армии воевали ваши деды/прадеды?

Угу,было 2 армии :одна шла в атаку,а вторая их в спину расстреливала.Как они только победили после этого?Может нам тоже так надо,чтобы повесить наш флаг на Кремле?
Це ідея. Тільки чур, українці з машингверами ззаду.  :gigi:
   
Re: В какой армии воевали ваши деды/прадеды?

Взрывать пердаки упортых ,мое давнее хобби:будь то вата или внуки насильников
   
Re: В какой армии воевали ваши деды/прадеды?

що стосується звільнення Львова, то воно стрімко відбулось, бо до РККА приєдналась польська армія крайова

поляки всі сили кинули, щоб першими увійти у Львів і за перший же день скрізь вивісили біло-червоні прапори, сподіваючись залишитись у Львові господарями.

але обломилось  :(
   
Re: В какой армии воевали ваши деды/прадеды?

Це ідея. Тільки чур, українці з машингверами ззаду.  :gigi:


Т.е . Вы ничем не отличаетесь от нквдшиков?Кто такой украинец сможете быстро сформулировать?
   
Re: В какой армии воевали ваши деды/прадеды?

Твой дел сколько изнасиловал?
Ну скільки вам казати, що українці не агресивні. До жінок ставляться з повагою. Це в крові.
Жінка в українців - то три кути в хаті, а у кацапа - Все бабы дуры.
Всі ті гвалтування і грабежі були з підтримки керівництва ЧА. Якщо б вони того не дозволили, то сьогодні про це не писали б.

Останнє редагування: 17 травня 2020 19:42:42 від ЛАРТА
   
У мене питання, а як 18літні пацани мали залишити нащадків? Хіба що ті що відійшли на захід і там через табори біжанців опинились в Канадах і Австраліях. Бо 25 років таборів тим, що залишились в найкращій країні на світі якось не сприяли розмноженню.
   
Re: В какой армии воевали ваши деды/прадеды?

Ви певно начиталися в дитинстві багато ура!патріотичних військових книжок.

Йшли ззаду загони і стріляли в спину, якщо хтось звилював.
Німці вийшли зі Львова мирно, щоб боїв за Львів не було, бо кацапи усе б зруйнували, як у Варшаві.
В той час дивізія Галичина стримувала ЧА під Бродами. Так само було і в 1-шу світову - австрійці швидко залишили Львів, і кацапи наздогнали їх аж у Городку. Теж врятували місто.
Німці так не нищили усе підряд, як кацапи. Київ власне кацапи підірвали, у Дніпрі втопили десятки тисяч кацапи, а не німці.
Я не оправдовую німців, але то не до порівняння.
   Не тока шли. И летели. И плыли. И на танках ехали, да.
   
Re: В какой армии воевали ваши деды/прадеды?

У мене питання, а як 18літні пацани мали залишити нащадків? Хіба що ті що відійшли на захід і там через табори біжанців опинились в Канадах і Австраліях. Бо 25 років таборів тим, що залишились в найкращій країні на світі якось не сприяли розмноженню.

Угу,брали только 18 летних,В 19 уже расстреливали или отправляли за полярный круг
   
Re: В какой армии воевали ваши деды/прадеды?

що стосується звільнення Львова, то воно стрімко відбулось, бо до РККА приєдналась польська армія крайова

поляки всі сили кинули, щоб першими увійти у Львів і за перший же день скрізь вивісили біло-червоні прапори, сподіваючись залишитись у Львові господарями.

але обломилось  :(
Та вони просто скористалися. Ото і все. У Бродівському котлі місиво тривало тиждень. За той час німці вийшли. Все було продумане. А поляки тут збоку.
У 1939-му - так - поляки обороняли від німців Львів ще тоді, коли "Золотий вересень" вже настав. А вони, бідаки, про це ще нічого не знали і в районі Рясного вели бої з німцями.  Інші німці зустрілися з ЧА під Винниками, поручкалися і розійшлися у два боки по Польщі.

Останнє редагування: 17 травня 2020 19:44:59 від ЛАРТА
   
Re: В какой армии воевали ваши деды/прадеды?

Ну скільки вам казати, що українці не агресивні. До жінок ставляться з повагою. Це в крові.
Жінка в українці - то три кути в хаті, а у кацапа - Все бабы дуры.
Всі ті гвалтування і грабежі були з підтримки керівництва ЧА. Якщо б вони того не дозволили, то сьогодні про це не писали б.


Где можно почитать об этих эпических украинцах?
   
Re: В какой армии воевали ваши деды/прадеды?

Твой дел сколько изнасиловал?

Я ж не кацап на відміну від тебе
   
Re: В какой армии воевали ваши деды/прадеды?

Т.е . Вы ничем не отличаетесь от нквдшиков?Кто такой украинец сможете быстро сформулировать?
Щоб завалити Кремль усє срєдства хороши, але НКВД - то особливий звір. Вони б перебралися за бандерівців, а нам того не треба.  :shuffle:
   
Угу,брали только 18 летних,В 19 уже расстреливали или отправляли за полярный круг
Я про УПА. Основна маса були пацани які виросли з 39го по 45й-46й. Хто мав дітей переважно вже сидів з жінкою дома.
   
Re: В какой армии воевали ваши деды/прадеды?

Був колись фільм про руйнування Києва. Поцікавтесь, якщо вам на тому залежить. Хто що бомбив і хто що підривав.
    То есть, немцы Киев не бомбили?
   
Re: В какой армии воевали ваши деды/прадеды?

Где можно почитать об этих эпических украинцах?
Треба просто серед них пожити трохи. Все проясниться.
   
По матери дед пропал без
вести, ушел на фронт в 41 и с концами..
А со вторым..
Погиб на ‘Армении'
Отец утверждал, что он был хирург
А вот брат двоюродный, сын моей родной тетки..намекнул.
Все нет так
Был нквдистом высокопоставленным и причастен к гибели теплохода..
Какая то просто хреновая история нарисовалась...


   
УНР
   
Re: В какой армии воевали ваши деды/прадеды?

Це ідея. Тільки чур, українці з машингверами ззаду.  :gigi:
    Вы так и норовите с машингверами  в спину пальнуть. Привычка, что ли? Идите домой...
   
Re: В какой армии воевали ваши деды/прадеды?

Треба просто серед них пожити трохи. Все проясниться.
    А де конкретно можна пожити серед українців? Географічно?
   
    А де конкретно можна пожити серед українців? Географічно?
Пенсільванія, верхня частина штату Ньо Йорк, південь Онтаріо)
   
Re: В какой армии воевали ваши деды/прадеды?

Я про УПА. Основна маса були пацани які виросли з 39го по 45й-46й. Хто мав дітей переважно вже сидів з жінкою дома.
В УПА були різного віку, але звісно переважно молодь.  Селяни мусіли утримувати родини і партизанів.
ЧА у 1941 теж мобілізувала молодь. А от підростаюче покоління, хто досяг повноліття у 42-43, пішло в дивізію. Хто не загинув і не перейшов до Європи- той пішов в ліс.
   
Re: В какой армии воевали ваши деды/прадеды?

Пенсільванія, верхня частина штату Ньо Йорк, південь Онтаріо)
   Тобто,  в Україні нє, нема таких місць?
   
Re: В какой армии воевали ваши деды/прадеды?

    А де конкретно можна пожити серед українців? Географічно?
З гуцулами на полонину - вони туди йдуть на 5 місяців.  :gigi:
Будете з ними пасти вівці, варити сир, байок наслухаєтеся.  :shuffle:
   
Re: В какой армии воевали ваши деды/прадеды?

З гуцулами на полонину - вони туди йдуть на 5 місяців.  :gigi:
Будете з ними пасти вівці, варити сир, байок наслухаєтеся.  :shuffle:
    Два роки. Окрім гуцулів, є ще десь українці?
   
Славних прадідів великих правнуки погані. Це я про себе :(
   
Re: В какой армии воевали ваши деды/прадеды?

в  Первой мировой и революции один точно не участвовал, купил документы умершего туберкулезника и всю жизнь прожил под чужой фамилией, а в 1942 посадили по 58й и 10 лет отсидел от звонка до звонка, а второй погиб на переправе через Днепр, наверно , и месяца не воевал, забрали после освобождения в 1943 из-под Барвенкова
   
Один дід перед війною підтримував зв'язки з ОУН(м). В 1943 р став солдатом вермахту. В 1944 під Бродами потрапив в полон, розстріл замінили штрафбатом, і довойовував вже як боєць РСЧА. Вижив, помер в 1986 р, алкоголь зіграв в цьому не останню роль. Встиг навчити найстаршого онука "Ще не вмерла Україна".
Другий на хуторі болт ложив на всіх. Ну тобто, як ложив. Забезпечував продуктами спочатку німців, потім українців, а в кінці москалів. Після війни розкуркурили, поїхав на заробітки кудись в Запорізьку обл, де втопився в 1961 р. Принаймі так записали в свідоцтві про смерть.

Так що мені, з натяжкою, підходять усі чотири варіанти.

Останнє редагування: 17 травня 2020 20:09:01 від Лапайдух
   
Re: В какой армии воевали ваши деды/прадеды?

Мої в радянській, дружини - в УПА.
   
Мої діди не воювали, один по стану здоров'я, другий загинув при загадкових обставинах через місяць, як прийшли другі совєти.
Всі чотири прадіди повоювали в австрійській армії. Прадід по батьківській лінії служив навіть в лейб-гвардії Його Імператорської Величності і загинув десь в Італії. Прабабка за Польщі отримувала дуже хорошу пенсію за нього, побудувала три хати його синам.
А от мій покійний батько був іхтамнєтом, воював  за "камунізм" в 1956 в Єгипті. Отримав там дуже серйозну контузію, все життя був інвалідом. Помер нещодавно, до самої смерті пам'ятав свою службу і багато розказував.


Останнє редагування: 17 травня 2020 20:14:01 від Платник податків
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія