Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Здравствуй ядерная зима :facepalm: ... Кабаева беременна ;o

------
Генерал СВР
Дорогие подписчики и гости! Мы уже сообщали о том, что вчера президент России Владимир хуйло по словам очевидцев выглядел подавленным и несколько отрешенным. Это вполне объяснимо, вчера хуйло узнал, что его многолетняя сожительница и мать его детей Алина Кабаева очередной, а вернее, видимо, внеочередной раз беременна.
Тут бы президенту жить да радоваться, ан нет...
https://www.instagram.com/p/CdFn3b8t2ZE/?igshid=MDJmNzVkMjY=
------
   
від Патрушева?
   
Генетичний аналіз покаже кого бомбіть
   
Re: Здравствуй ядерная зима  :facepalm: ... Кабаева беременна  ;o  

від Патрушева?

Хоч від кого, все одно виросте ублюдок!
   
До речі, а чого вартувало би отим його законним донечкам, що вже давно мешкають у Європі, взяти та засудити полоумного кривавого батечка ?
Адже і так і так кошти заблоковані..так ще й з загниваючої Європи от-от виселять..А не виселять, то перейматимуть досвід дітей Чікатіла як утаємничитися?
   
   
Де вона там, у Швейцарії квартирувалась?  :gigi:
Швейцарія порушила нейтралітет?
Якийсь швейцарський "кракаділ" постарвся?
   
"Нє так глупо, нє так глупо!.."  (с)

тіпа зіскочити з потяга, що катиться під уклін.
Якщо звісно це правда.

Останнє редагування: 3 травня 2022 11:30:46 від kleynod
   
зачем вы постите такой бред?
   
В швейц писали що любахуйла фрау кабаева буде оголошувати пабєду
Ци

Гімнастка, яка живе у швейцарських горах, має оголосити про перемогу над Україною 9 травня, або про успіх «спеціальної військової операції».

https://www.nau.ch/people/welt/wladimir-putin-geliebte-soll-den-sieg-gegen-die-ukraine-verkunden-66165190

Єнерали свр засирають і тут пресу(
   
Рамзан помог?
   
зачем вы постите такой бред?
А где же постить, как не на фупе
   
Рамзан помог?

хуйло Насировп убил за такое
   
зачем вы постите такой бред?

брєд, що жінка може завагітнити?
   
брєд, що жінка може завагітнити?

бред что от хуйла
   
Рамзан помог?
диров більше по вівцях та ослицях спец
   
бред что от хуйла

десь читав статистику - більше половини дітей жінки народжують від контактів на стороні.
   
диров більше по вівцях та ослицях спец
Так может кабанчиках пошел.
Хотя да это харам.
   
Від Макрона. Інфа 100%
Орбан або Кива хрещеними будуть. Медведчук поки-що не може
   
десь читав статистику - більше половини дітей жінки народжують від контактів на стороні.
Ні, набагато менше, але досить відчутний відсоток "фальшивих батьків", щось між 1-2%, деякі британські сучасні дослідження дали біля 4%
   
Ні, набагато менше, але досить відчутний відсоток "фальшивих батьків", щось між 1-2%, деякі британські сучасні дослідження дали біля 4%

всьо, тут вірю.
   
Re: Здравствуй ядерная зима  :facepalm: ... Кабаева беременна  ;o  

Поки хуйло збирався в рай то кабаєва пішла по руках. :facepalm:
   
Так що, він тепер не хуйло, а олень :S
   
Слєза прокатілась по щєкє Штірліца - он болєє года нє відел свою жену...
   
general.svr

İstanbul Turkey





Позначки «Подобається»: 1 020
Основна світлина general.svr
general.svr
Дорогие подписчики и гости! Мы уже сообщали о том, что вчера президент России Владимир хуйло по словам очевидцев выглядел подавленным и несколько отрешенным. Это вполне объяснимо, вчера хуйло узнал, что его многолетняя сожительница и мать его детей Алина Кабаева очередной, а вернее, видимо, внеочередной раз беременна.
Тут бы президенту жить да радоваться, ан нет...
Змінено · 10 год.
Основна світлина leshaved
leshaved
Алинка от Зеленского залетела?
9 год.Позначки «Подобається»: 91Відповісти

Основна світлина burbulyak
burbulyak
Рогатенький
9 год.Позначки «Подобається»: 74Відповісти

Основна світлина asnatko
asnatko
От кого???
   
.Генерал СВР дез не гонит...
операція хуйла і вагітність від якої хуйлові сумно (на операціному столі чи що? :shuffle: )
   
От кого???
треба почекати поки народить і зробити ДНК-тест :D
   
треба почекати поки народить і зробити ДНК-тест :D

ДНК-тест можна зробити і до народження, але ж нахуа як що вона вже пів року не їздила в бункер ?  :laugh:
   
ДНК-тест можна зробити і до народження
до чіво дошол прагрес! ;o

але ж нахуа як що вона вже пів року не їздила в бункер ?  :laugh:
дивлячись який там термін :umnik2:
   
Re: Здравствуй ядерная зима  :facepalm: ... Кабаева беременна  ;o  
LAR

ДНК-тест можна зробити і до народження, але ж нахуа як що вона вже пів року не їздила в бункер ?  :laugh:

А что пробирку тяжело из бункера вывезти?  B-) может ему стволовые клетки из пуповинной крови нужны.

Пуповинная кровь содержит в себе несколько типов стволовых клеток, преимущественно кроветворных (гемопоэтических) и ответственных за иммунитет, а также сигнальные и ростовые факторы, фетальный гемоглобин. Современные банки хранят выделенную лейкоцитарную фракцию со стволовыми клетками и с активными факторами,  Стволовые клетки из пуповинной крови используют для стандартного лечения более 80 заболеваний, а также для экспериментального лечения и в клинических испытаниях.
   
А что пробирку тяжело из бункера вывезти?  B-) может ему стволовые клетки из пуповинной крови нужны.


Ради этого Кабаэва не нужна,  там была бы уже целая ферма маток
   
"Іван Опанасович. В неї матка не держить. А забєрємєла, сука, коли я сам в Києві, а вона в Лохвицях.
Обидва мовчать. Чорт в роздумі крутить хвостом.
Іван Опанасович. Я не зате, мені інтєрєсна, хто її виїбав - вона ж втричі за мене ширша, ще й окуляри носить."
   
"Іван Опанасович. В неї матка не держить. А забєрємєла, сука, коли я сам в Києві, а вона в Лохвицях.
Обидва мовчать. Чорт в роздумі крутить хвостом.
Іван Опанасович. Я не зате, мені інтєрєсна, хто її виїбав - вона ж втричі за мене ширша, ще й окуляри носить."

 (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія