Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дуже прошу про допомогу в придбанні житла біженцям з Бахмуту.

Зараз саме помідори починались. Я таких помідорів ніде не їв більше :(
Привезла у Німеччину насіння помідорів і тютюну, нема де й посіяти. Кріп посіяла в ящик для квітів на балконі.
   
Роздраконили мою душу, хочу в село, там зараз так гарно.

Сьогодні пив Нєгроні і смажив на грилі рибу Скумбрію

непогано

і Скумбрія і Нєгроні
   
давайте  координати, пане Хомо

так вже й буде, куплю хату за тисячу
Людині ще й місце роботи потрібне синові.
   
Людині ще й місце роботи потрібне синові.

та я тут вже годину з оцих двох піжонів охєрєваю

не така потужна деградація як у решти ковбаси, але вже близько

тища гривень за хату в селі...  :facepalm1:

це при тому що зараз кіло сосисок 200 грн. коштує,

пачка масла - 60
   
Людині ще й місце роботи потрібне синові.
На роботу їздять за 150 км у Київ.
   
   
В ті покинуті старі хати ще скільки грошей потрібно інвестувати, щоб в них жити можна було...
Було б непогано, щоб  сількі ради виділяли ділянки для нових мікрорайонів з модульним будинками,  на які збирають волонтери.
Ми б тут на ФУПі могли б також на пару модульних будинків зібрати...
   
В ті покинуті старі хати ще скільки грошей потрібно інвестувати, щоб в них жити можна було...
Було б непогано, щоб  сількі ради виділяли ділянки для нових мікрорайонів з модульним будинками,  на які збирають волонтери.
Ми б тут на ФУПі могли б також на пару модульних будинків зібрати...

модульне у селі це смєрть
ні груби нема, ні погребу щоб закрутки зберігати

лише емігранти з Великої Британії пришлють всю колекцію вінілів Бітлз олл ю нід із лов.
Ахєрєть як корисно
Кліматична агенція Замерзайбо & Смердяк
олл ю нід із лов поро ро ро ро
олл ю нід із лов лов із олл ю нід
   
модульне у селі це смєрть
ні груби нема, ні погребу щоб закрутки зберігати

лише емігранти з Великої Британії пришлють всю колекцію вінілів Бітлз олл ю нід із лов.
Ахєрєть як корисно
Кліматична агенція Замерзайбо & Смердяк
олл ю нід із лов поро ро ро ро
олл ю нід із лов лов із олл ю нід

Може й так...  мікрорайони з новими модульними будинки будуть мабуть після війни актуальними, коли газ і електроенергію підвести можна буде, ізолювати якісно.
А зараз,  коли до зими пару місяців залишилося,   і ще невідомо, що з електроенергією взимку буде, то порожні старі будинки з грубами мабуть таки самий надійний варіант
   
Привезла у Німеччину насіння помідорів і тютюну, нема де й посіяти. Кріп посіяла в ящик для квітів на балконі.

Пошарудіть на рахунок взяти города в оренду. Моя знайома в Берліні так зробила. Якщо хочете, я спитаю, до кого вона зверталася, у яку контору. На тому городі власник навесні оре, а далі ти товчеся сам, саджай, що хочеш.
   
В ті покинуті старі хати ще скільки грошей потрібно інвестувати, щоб в них жити можна було...
Жити можна. Є піч, электрика, є криниця.
   
Шукаю людей які хочуть виїхати в штати. Можу бути спонсором. Для маленької сім’ї.
   
Я за все города не знаю, но возле ИФ хаты стоят дорого, там дешево не купить. В области тысяч за 2-3-4 уе купить можно, понятное дело в состоянии развалюх. Хорошие и с удобствами/меблировкой  будут стоить в районе 8-10 + уе даже в глубинке.

За тысячу гривен может и можно где хату приобрести, но то наверное будут совсем развалины.

С работой. С работой сейчас туго, особенно в селах. Что касается дров принесут как только в ту хату заселишься... как тут писали, за дровами сейчас ажиотаж, хотела еще машину купить - рубленые не возят, возят метровые. а если отсутствует тот кто эти дрова попилит и порубит уже проблема. Надо искать того кто возьмется за гроши поработать, а это еще 2-3 штуки к цене на дрова, которая и так не маленькая.
   
Пишіть в лічку.зможу домомогти лише одній родині
   
за дровами сейчас ажиотаж, хотела еще машину купить - рубленые не возят, возят метровые. а если отсутствует тот кто эти дрова попилит и порубит уже проблема. Надо искать того кто возьмется за гроши поработать, а это еще 2-3 штуки к цене на дрова, которая и так не маленькая.
Пан і Моллі, там де ми з Вією жили, ліс в 50м від хати, іди, рубай сушняк, ріж. Звичайно що шари нема. Осика взагалі засіяла все, можна рубати що бачиш.
   
Шукаю людей які хочуть виїхати в штати. Можу бути спонсором. Для маленької сім’ї.
У меня семья уехала по этой программе, а я невыездной(
Вы несёте очень большую ответственность, кого попало не спонсируйте.

ЗЫ: Вчера дети пошли в школу.
В полном восторге вернулись.
   
Може й так...  мікрорайони з новими модульними будинки будуть мабуть після війни актуальними, коли газ і електроенергію підвести можна буде, ізолювати якісно.
А зараз,  коли до зими пару місяців залишилося,   і ще невідомо, що з електроенергією взимку буде, то порожні старі будинки з грубами мабуть таки самий надійний варіант

До тих груб ше треба дрова, як брати прямо зараз то вологість 50-60% до опалювального сезону буде 40-50

Тобто замість 5 кубів тре 15.

Але в цілому в хаті з грубкої вижити можна а в квартирі без опалення навряд.
   
Пан і Моллі, там де ми з Вією жили, ліс в 50м від хати, іди, рубай сушняк, ріж. Звичайно що шари нема. Осика взагалі засіяла все, можна рубати що бачиш.
пан Хома, тот сушняк еще и притащить треба. Я сейчас квасолю трошки подергала на огороде, принесла перебрать и то втомилась. А тут сушняк потаскай, от которого жара скажем так ноль.
   
пан Хома, тот сушняк еще и притащить треба. Я сейчас квасолю трошки подергала на огороде, принесла перебрать и то втомилась. А тут сушняк потаскай, от которого жара скажем так ноль.
Так полюбасу. Важка фізична праця, шари нема. А сушняк є різний. Можна і хвойку нормальну знайти, ясно шо не сухий граб але ж на шару.
   
Так полюбасу. Важка фізична праця, шари нема. А сушняк є різний. Можна і хвойку нормальну знайти, ясно шо не сухий граб але ж на шару.
Де ж на шару?
Це треба вже ланцюгова пила, тре мотоблок щоб заїхати до лісу, тре причіп до того блоку.

коротше щоб почати використовувати шару тре 4-5 тищ баксів.
І це якщо село пусте, біля мого ніякої шари не знайдете, вже прибрана.

   
Це треба вже ланцюгова пила, тре мотоблок щоб заїхати до лісу, тре причіп до того блоку.
Як ми жили без цього?  ;o

Треба пилка дворучна + сокира + тачка.  Бюджет на все - сотка баксів.
   
Як ми жили без цього?  ;o

Треба пилка дворучна + сокира + тачка.  Бюджет на все - сотка баксів.
Це стьоб?

Я на подвір'ї валив старого абрикоса десь метрового, дві доби в одного пиляв ланцюговою пилою і носив і почав колоти то за тиждень заїбався і найняв людину.
   
Це стьоб?
Який стьоб? Хвойка в диаметрі 30-40 см падає за 10 хвилин максимум.  Далі порізав на півтора метрові, на тачку закинув - а дома вже по місцю дорізав.  І не треба порівнювати абрикоса і хвойку. Можна ще дуба з сучками колоти  (tu)

Ми різали / кололи з батьком на пару до 10 кубів за літо.
   
Це стьоб?

Я на подвір'ї валив старого абрикоса десь метрового, дві доби в одного пиляв ланцюговою пилою і носив і почав колоти то за тиждень заїбався і найняв людину.

Звісно стьоб. І в молодості то нелегко, аз віком то й поготів.
Дворучкою пиляти без навичок теж заманаєшся. Та ще й якщо пиляєш не на кОзлах
   
якось по телемарафону було
на вінничині є села де хати роздають біженцям...
звісно, хати старі і потребують рук...
і робота відповідно...
   
якось по телемарафону було
на вінничині є села де хати роздають біженцям...
звісно, хати старі і потребують рук...
і робота відповідно...
Я б сказав що час втрачений, зараз за три місяці до зими руки вже запізно прикладати.

Я два місяці тільки добивався поки приїдуть котел, буферка кубова, бойлер косвенний, димохід та безперебійник 2Кв з акумуляторами.

Зараз знайти постачальника і отримати замовлене ще той квест.

 Воно звісно ніколи ідеально не працювало, але з війною це взагалі жах.
Все в телефонному режімі, бази позавалювалися, я телефоную постачальнику, той телефонує по своїм складам по україні, там в екселі шукають, ніхто і ніколи не перетелефонує, тобто зранку ти встаєшь і маєшь дві години телефонної балаканини.

Сроки зривають всі, десь затримка два тижні мінімум.

Ось два балони пропанові, домовлявся що зроблять за тиждень, робили місяць, заміну кранів та фарбування.
   
Звісно стьоб. І в молодості то нелегко, аз віком то й поготів.
Дворучкою пиляти без навичок теж заманаєшся.

 Що там вчитись? 5 хвилин часу, через пів години - майстер. Але навіщо та поперечка, коли є дешеві бензопили. На обійсті старих хат завжди є море старих дерев які можна корчувати. Та навіть якщо віддаль до переліску чи лісу в 1-2 км. то хіба то проблема для чоловіка в (як у мене) 54 роки пройтись, нарізати і принести деревину? І так одну дві в день? Абсолютно не проблема. Мій дядько в 85 років робочий день починає із поїздки у ліс в 2-км. - вибирає пару сухих невеличких грабчаків, на велосипед і все. На весь опалювальний період себе забезпечує. Звичайно, про жінок мова не йде. Їм якщо без мужської допомоги то такі роботи будуть важкими.
   
Далі порізав на півтора метрові, на тачку закинув

та можна і не різати так поклав на тачку та й поїхав собі
   
та можна і не різати так поклав на тачку та й поїхав собі
6-7 метрів по висоті? Зручно  (tu)
   
Потрібен старий моцик з коляскою. Люлька знімається а на її місце вантажаться порізані дерева :)
   
6-7 метрів по висоті? Зручно  (tu)

ю ноу !  :-)o
   
Потрібен старий моцик з коляскою. Люлька знімається а на її місце вантажаться порізані дерева :)

мотиком дрова тягають тільки поци і фраєра

мотоблок треба

повільно, але надьожно
   
ю ноу !  :-)o
Впоперек поклав і поїхав по лісу  (tu)
   
Пошарудіть на рахунок взяти города в оренду. Моя знайома в Берліні так зробила. Якщо хочете, я спитаю, до кого вона зверталася, у яку контору. На тому городі власник навесні оре, а далі ти товчеся сам, саджай, що хочеш.
Дякую, поки що не треба, щось я у душевному роздраї, жити тут десятиріччя не збираюся.
Дачі тут є дешеві, купити можна за 1000 євро, але там не можна ночувати і є ще тища-піццот різних вимог, безглуздих з нашої точки зору.
Те саме може бути і з городами в оренду, виставлять умову "Косити тільки по п'ятницях" і що ти їм скажеш?
   
мотиком дрова тягають тільки поци і фраєра

мотоблок треба

повільно, але надьожно
найважливіша причина що мотоблок вузький, отже як зробити вузький причеп, то можна заїхати до лісу глибоко і вже там є добрий товстий сухостій.
Бо як меньше за 10см діаметру то хмиз а не дрова, півгодини і нема.

за совка був такий муравєй трьохколісний, їм теж можна до лісу заїжджати.
   
Як ми жили без цього?  ;o

Треба пилка дворучна + сокира + тачка.  Бюджет на все - сотка баксів.
не смешите, пан Хома. На даче в луганске имела удовольствие попилять двуручной пилой ака в народе Дружба бревнышки, вспоминаю с ужасом, на козлах понятное дело

мотоблок, старый мотоцикл - это все гуд, но снова - на все это нужно бабло и по нынешним временам немало

не знаю как где-то, у нас для тех кто хочет заготовить себе дров в лесу есть лесники, которые таких желающих почему-то не поощряют, а наоборот штрафуют
   
найважливіша причина що мотоблок вузький, отже як зробити вузький причеп, то можна заїхати до лісу глибоко і вже там є добрий товстий сухостій.
Бо як меньше за 10см діаметру то хмиз а не дрова, півгодини і нема.

за совка був такий муравєй трьохколісний, їм теж можна до лісу заїжджати.
конь и фира  (tu)
   
Дуже прошу про допомогу в придбанні житла біженцям з Бахмуту.
   
не смешите, пан Хома. На даче в луганске имела удовольствие попилять двуручной пилой ака в народе Дружба бревнышки, вспоминаю с ужасом, на козлах понятное дело
Фітнес на шару. Якщо пилка нормально заточена - все ок.

не знаю как где-то, у нас для тех кто хочет заготовить себе дров в лесу есть лесники, которые таких желающих почему-то не поощряют, а наоборот штрафуют
Ой, пані Моллі, ой.  Сушняк можна брати скільки завгодно, крім того не кожен лісник дійде до вашої хати.
   
не кожен лісник дійде до вашої хати.

але майже кожен лісник дійде до тебе в лісі

а з семиметровим стовбуром на тачці далеко не втічеш
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія