Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Песков: Украина потенциально могла стать членом НАТО

Хуйло показово зібрав лузерів. ..Щоб показати яку вони начебто роль грають у світі  :lol:

Я думаю цілий світ сьогодні всцикатиметься від сміху 'вєлічія' цього зборіща імпотентів
   
Хуйло показово зібрав лузерів. ..Щоб показати яку вони начебто роль грають у світі  :lol:

Я думаю цілий світ сьогодні всцикатиметься від сміху 'вєлічія' цього зборіща імпотентів

В любых раскладах Россия + компания это больше чем просто Россия.

И если компания вытянет из бюджета РФ денег, то Украине это сейчас только на пользу.

В том что вытянет у меня сомнений нет.
   
Песков следует за русским кораблем.
Обсуждать его пургу смысла нет.
   
Да что там юлить - восстановить СССР в его границах и дело с концом.

Ні. Срусня мріє не про СРСР, а про відновлення РІ в 1850 році.
   
Ще трішки новин із шабашу

   
У Венедиктова шутили,
что война обходится России в 900 млн. баксов ежедневно
Если бы эти деньги Украине платили, то  пошла бы она в НАТО?
   


Останнє редагування: 16 травня 2022 17:01:09 від andry
   
Re: Песков: Украина потенциально могла стать членом НАТО

Я ще раз повторю, що в Росії не було суперечностей з НАТО.
Партнерство і різні програми співпраці москалів з НАТО були набагато інтенсивнішими, ніж співробітництво НАТО з Україною.
Москві потрібна була беззахисна Україна з одного боку, і привід для захоплення з другого.
Тому й почалася вся ці кампанія з демонізації НАТО, яке хотіло зробити з України антиросійського монстра.
А далі вони вже не могли зупинитися - риторика про нацистську Україну стала поширюватися й на НАТО.
Захопивши Україну, сподівалися вбити двох зайців - знову стати незаперечно найбільшою слов'янською державою з безперервною тисячолітньою історією, заодно легалізувавши анексію Криму і налякати до усрачки Захід, який після цього виконував би всі забаганки Кремля і європейські лідери ставали в чергу, щоб поклонитися московському хану.
Утім, найголовніший мотив все-таки, на мою думку, був екзистенціальний - Росія без України неможлива як імперія і перестане бути слов'янською державою вже через одне-два покоління.
Ну і вавка в голові хуйла грає не останню роль - він просто хоче володіти Києвом за будь-яку ціну. І всі, хто заважають йому, мають бути знищенні.
   
У Венедиктова шутили, Если бы эти деньги
Им платили а они шутили  (ци)


В кого тема влада-плебс в закритому гетто викликає інтерес погугліть юдішен орднунгдінст
Jüdischer Ordnungsdienst
Це "поліція" з євреів що інформаційно працювала на нацистів.
В гетто
Зрозуміло з якою метою створена.
Зняти спротив пояснивши невідворотність логіки нациста
.
Секта волосатоі залупи (ци фейгін) це орднунгдінст хуйла.
Теж пояснює як потрібно розуміти хуйла
"Я вам обясняю ево путена логику"
Зрозуміло також для чого тримати залуп
Щоб каналізувати  спротив гетто пояснивши невідворотність логіки хуйлорашиста
...

Єврей Фейгін (респект) вкурює тему.
Нмд якщо в опинився в гетто літцманнштадту чекати на газ не став.
А провалив би макітру поліцейськоі залупи з однокровних.

...
Системні кацап ліберали підліше пропогандонів пані та панове
Як юдішер орднунгдінст підліше гьебельса
Звільняйте своі вуха від "шуток" волосатих залуп
   
Ленд-лиз НЕ приведет к появлению у Украины «какого-то огромного долга после войны» – Госдепартамент

По словам временной поверенной США в Украине Кристины Квин, в Вашингтоне не говорят «о том, что Украина должна вернуть все, что получит по этому механизму».

Напомним, ранее Кристина Квин заявила, что Украина может вступить в НАТО без выполнения Плана действий по членству в альянсе.

На ускоренную процедуру рассмотрения возможной будущей заявки надеются и в правительстве Украины
   
Re: Песков: Украина потенциально могла стать членом НАТО

Кристина Квин заявила, что Украина может вступить в НАТО без выполнения Плана действий по членству в альянсе.
Таки в НАТО все вирішують США, а не всілякі Мадярщини та Німеччини.
   
Им платили а они шутили  (ци)


В кого тема влада-плебс в закритому гетто викликає інтерес погугліть юдішен орднунгдінст
Jüdischer Ordnungsdienst
Це "поліція" з євреів що інформаційно працювала на нацистів.
В гетто
Зрозуміло з якою метою створена.
Зняти спротив пояснивши невідворотність логіки нациста
.
Секта волосатоі залупи (ци фейгін) це орднунгдінст хуйла.
Теж пояснює як потрібно розуміти хуйла
"Я вам обясняю ево путена логику"
Зрозуміло також для чого тримати залуп
Щоб каналізувати  спротив гетто пояснивши невідворотність логіки хуйлорашиста
...

Єврей Фейгін (респект) вкурює тему.
Нмд якщо в опинився в гетто літцманнштадту чекати на газ не став.
А провалив би макітру поліцейськоі залупи з однокровних.

...
Системні кацап ліберали підліше пропогандонів пані та панове
Як юдішер орднунгдінст підліше гьебельса
Звільняйте своі вуха від "шуток" волосатих залуп
Warum kommst du mit unvermierigem Anti-Semitismus in uns? Steigt das wirklich in Österreich?
   
Им платили а они шутили  (ци)


В кого тема влада-плебс в закритому гетто викликає інтерес погугліть юдішен орднунгдінст
Jüdischer Ordnungsdienst
Це "поліція" з євреів що інформаційно працювала на нацистів.
В гетто
Зрозуміло з якою метою створена.
Зняти спротив пояснивши невідворотність логіки нациста
.
Секта волосатоі залупи (ци фейгін) це орднунгдінст хуйла.
Теж пояснює як потрібно розуміти хуйла
"Я вам обясняю ево путена логику"
Зрозуміло також для чого тримати залуп
Щоб каналізувати  спротив гетто пояснивши невідворотність логіки хуйлорашиста
...

Єврей Фейгін (респект) вкурює тему.
Нмд якщо в опинився в гетто літцманнштадту чекати на газ не став.
А провалив би макітру поліцейськоі залупи з однокровних.

...
Системні кацап ліберали підліше пропогандонів пані та панове
Як юдішер орднунгдінст підліше гьебельса
Звільняйте своі вуха від "шуток" волосатих залуп
Пан шарить. :buba:  (tu)
   
У нас нет территориальных споров ни с Финляндией, ни со Швецией

Альо граж,  Нієн  швєдськє місто а не Путенбурх
   
якщо пєсков таке сказав, то вже проковтнули . немає у них чим шантажувати фінів, а шведів то взагалі.  Нато просто легким рухом віджимає всю балтику.
Ну чого немає, перестануть Ікею купляти та Сканія хехе, ще папір глянцевий у фінів.
   
Я ще раз повторю, що в Росії не було суперечностей з НАТО.
Партнерство і різні програми співпраці москалів з НАТО були набагато інтенсивнішими, ніж співробітництво НАТО з Україною.
Москві потрібна була беззахисна Україна з одного боку, і привід для захоплення з другого.
Тому й почалася вся ці кампанія з демонізації НАТО, яке хотіло зробити з України антиросійського монстра.
А далі вони вже не могли зупинитися - риторика про нацистську Україну стала поширюватися й на НАТО.
Захопивши Україну, сподівалися вбити двох зайців - знову стати незаперечно найбільшою слов'янською державою з безперервною тисячолітньою історією, заодно легалізувавши анексію Криму і налякати до усрачки Захід, який після цього виконував би всі забаганки Кремля і європейські лідери ставали в чергу, щоб поклонитися московському хану.
Утім, найголовніший мотив все-таки, на мою думку, був екзистенціальний - Росія без України неможлива як імперія і перестане бути слов'янською державою вже через одне-два покоління.
Ну і вавка в
голові хуйла грає не останню роль - він просто хоче володіти Києвом за будь-яку ціну. І всі, хто заважають йому, мають бути знищенні.
100%
Я ніколи не забуду як в Одесі збирали старих совків на акції проти заходу кораблів до порту і у цей же час, у Санкт-Петербургзі стояли американські єсмінці на які кацапи ходили на єкскурсіі, і ні одної тварини з транспарантом проти.
   
Re: Песков: Украина потенциально могла стать членом НАТО

Ленд-лиз НЕ приведет к появлению у Украины «какого-то огромного долга после войны» – Госдепартамент

По словам временной поверенной США в Украине Кристины Квин, в Вашингтоне не говорят «о том, что Украина должна вернуть все, что получит по этому механизму».

Напомним, ранее Кристина Квин заявила, что Украина может вступить в НАТО без выполнения Плана действий по членству в альянсе.

На ускоренную процедуру рассмотрения возможной будущей заявки надеются и в правительстве Украины
Після перемоги в Україні буде величезна, закалена в реальній війні армія, озброєння натівського зразку і величезні видатки на оборону.
Якшо така країна не підходить під "мірки" НАТО, то я не знаю хто підходить.
   
Warum kommst du mit unvermierigem Anti-Semitismus in uns? Steigt das wirklich in Österreich?
Не нуди
Венедіктова пан Фейгін назвав волосатою залупою. Він з ним брат по крові.
Певно має право.

Ще раз.
Паралелі 1943-2022

Гетто- Рашка
Нацисти-Рашисти
Хітлер -Хуйло
Євреі- Кацапи ліберали/інтелігенція
Юдішер орднунгднст- це волосата залупа (характеристика яку фейгін дає) венедіктов і секта ехо

Абсолютно та сама потреба що і тоді
Пояснювати що вбивця має право на жертву.

Де ти тут антимітизм вгледів макітру вмикни
   
Росії насрати на НАТО. І вона не вважає НАТО загрозою для своєї безпеки.
Але членство в НАТО не дозволило б загарбати Україну.
Кацапи й досі мріють про імперію і те, що Москва має вирішувати долі світу.
Без України це неможливо. Тому й бісяться.
Не було б НАТО, знайшли б інший привід.
Жили 70 років пліч о пліч з НАТО і нічого, а тут раптом всьо, НАТО хоче нас загарбати.
(tu)
   
100%
Я ніколи не забуду як в Одесі збирали старих совків на акції проти заходу кораблів до порту і у цей же час, у Санкт-Петербургзі стояли американські єсмінці на які кацапи ходили на єкскурсіі, і ні одної тварини з транспарантом проти.
+++
я теж пам'ятаю до 2008 року як Росія дуже дружила з НАТО. і як держава - рухалася до Європи, по суті. адміністративна реформа, цифровий уряд, монетизація пільг, інвестиції західних компаній, PayPal прийшов в Росію коли в Україні про нього лише мріяли.

і мені завжди була незрозуміла логіка, чому Росія посралася з НАТО і заходом. яка була ціль і смисл цього?  :S
для мене це ірраціонально. 2008р, 2014р, 2022р
   
Я ще раз повторю, що в Росії не було суперечностей з НАТО.
Партнерство і різні програми співпраці москалів з НАТО були набагато інтенсивнішими, ніж співробітництво НАТО з Україною.
Москві потрібна була беззахисна Україна з одного боку, і привід для захоплення з другого.
...
Ну і вавка в голові хуйла грає не останню роль - він просто хоче володіти Києвом за будь-яку ціну. І всі, хто заважають йому, мають бути знищенні.
в такому разі це означає що Україна зіштовхнула лобами Росію і захід (НАТО).
оце так Україна, а казали що вона дрібна і не визначає світових подій  B-)
   
і мені завжди була незрозуміла логіка, чому Росія посралася з НАТО і заходом. яка була ціль і смисл цього?

Китай
   
Re: Песков: Украина потенциально могла стать членом НАТО

Китай
Вавка в голові.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія