Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. 2

Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

После случая в начале марта, в казармах никто не спит уже давно;)
Е ще бойове чергування і не завжди воно проходить в бункері
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Зараз з цим більш менш норм.
Ще б Дунканів Маклаудів навчити хоча б шолом та бронік одягати. А то декотрі рахують що раз він іпашит каців з трьох топорів, то йому весь світ винний.
 Щоб цю пушку доставити сотні людей раком стояли, міста від сходу до заходу під ракетними обстрілами. Держава ввалила кучу бабла в підготовку і піддерження в тому числі і його.
 А нам пох(((. На заході за це ібуть зі страшною силою. Тому що це безпека і бойова спроможність підрозділу

є таке.
всяке.


до речі, з масковських болот чутки/новини

на параді победобесія, авіа відмінила охорона хуйла.
 
були підстави вважати що но всі льотчикі благонадьожні  :laugh:

і вже мої домисли, що фсб дуже надіялося на авіапроліт)

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Кто- то может пояснить сообщение по поводу выхода на границу ДО? ;o
https://deepstatemap.live/?fbclid=IwAR2QSqy8M8mvyP4Dxc2_zMZjc3p167-t6f19q9NXQ3Y_oBwsCX_4bLHZmaQ#10/48.7132/38.3780
Вот район Попасной. Куда там наши могли выйти?

Не наші вийшли, а кацапи. Від Попасної до кордону між областями
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Кто- то может пояснить сообщение по поводу выхода на границу ДО? ;o
https://deepstatemap.live/?fbclid=IwAR2QSqy8M8mvyP4Dxc2_zMZjc3p167-t6f19q9NXQ3Y_oBwsCX_4bLHZmaQ#10/48.7132/38.3780
Вот район Попасной. Куда там наши могли выйти?

Мабуть малось на увазі що орки вийшли.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

були підстави вважати що но всі льотчикі благонадьожні

теж чув, і не просто хотіли вбити його піротехнічною ракетою з димом, а запустити в нього цілий літак, як Гастелло в ворожу колону, вбити цим літаком всю вєрхушку мордору
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

 :weep:

Полковник Ходарёнок: украинские тербаты — бесполезная тактическая единица

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

є таке.
всяке.


до речі, з масковських болот чутки/новини

на параді победобесія, авіа відмінила охорона хуйла.
 
були підстави вважати що но всі льотчикі благонадьожні  :laugh:

і вже мої домисли, що фсб дуже надіялося на авіапроліт)
Гадаю що чес. Серед льотчиків самовбивць немає. А по іншому нічого там не зробиш, скоріш за все або хуйло безпіцтавно обісрався, або не до параду, техніки і так обмаль, і палити ресурс на тренування побоялись.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

:weep:

Полковник Ходарёнок: украинские тербаты — бесполезная тактическая единица
Показати зображення...

Это точно его слова?  Ходаренок тот случай когда адекватно все воспринимает.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Зараз з цим більш менш норм.
Ще б Дунканів Маклаудів навчити хоча б шолом та бронік одягати. А то декотрі рахують що раз він іпашит каців з трьох топорів, то йому весь світ винний.
 Щоб цю пушку доставити сотні людей раком стояли, міста від сходу до заходу під ракетними обстрілами. Держава ввалила кучу бабла в підготовку і піддерження в тому числі і його.
 А нам пох(((. На заході за це ібуть зі страшною силою. Тому що це безпека і бойова спроможність підрозділу

Звикаєш до небезпеки та починаєш думати, що якщо цього разу не йобнуло, то і іншого разу все ОК буде...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2
IgS

ты издеваешься?) мой одноклассник 20 лет по европе водил всякие грузовики. С началом войны вернулся. Сейчас работает не скажу где. Будет водить все что скажут

Забыла сказать, такой же кацап как и я.
Ты сам тоже возвращайся)
Ти хоч іноді голову включай.
Перед як написати комусь щось образливе, нешкідливо зазернути у профіль людини та почитати що ця людина пише, хоч би пару сторінок.

Я вже повернувся, з 25 лютого. І в автотранспорті я працюю все життя. Тому коли я питаю "Де водії?", то, мабуть, я ситуацію знаю трохи краще ніж навіть твій однокласник.

З.І. Зараз знаходжусь у цій локації (вчора повернувся з України)

50.33906204, 23.52196718

Подивись на гугл-мепс, що та за цивільний об'єкт.
Сиджу, палю папіросу. За 5 годин повертаюсь до України.

З.З.І. Зваж також на мою толерантність: я тебе навіть не назвав тим, чим ти насправді є.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

є таке.
всяке.


до речі, з масковських болот чутки/новини

на параді победобесія, авіа відмінила охорона хуйла.
 
були підстави вважати що но всі льотчикі благонадьожні  :laugh:

і вже мої домисли, що фсб дуже надіялося на авіапроліт)

Вірогідніше за все, що проведення параду унеможливить нормальне прикриття дійства  ппо, тобто були побоювання що хтось або щось може прилетіти з повітря в москві
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Гадаю що чес. Серед льотчиків самовбивць немає. А по іншому нічого там не зробиш, скоріш за все або хуйло безпіцтавно обісрався, або не до параду, техніки і так обмаль, і палити ресурс на тренування побоялись.

може й самовбивць льотчіків і не реєстрували)
тут питання що гарантію ніхто не дав.

 хуйло в своїй столиці на головній площі сциться якогось міфічного "неблагонадьожного пілота"

але звісно може бути і байки)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Ти хоч іноді голову включай.
Перед як написати комусь щось образливе, нешкідливо зазернути у профіль людини та почитати що ця людина пише, хоч би пару сторінок.

Я вже повернувся, з 25 лютого. І в автотранспорті я працюю все життя. Тому коли я питаю "Де водії?", то, мабуть, я ситуацію знаю трохи краще ніж навіть твій однокласник.

З.І. Зараз знаходжусь у цій локації (вчора повернувся з України)

50.33906204, 23.52196718

Подивись на гугл-мепс, що та за цивільний об'єкт.
Сиджу, палю папіросу. За 5 годин повертаюсь до України.

З.З.І. Зваж також на мою толерантність: я тебе навіть не назвав тим, чим ти насправді є.
я тебя оскорбила чем то?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

/20761
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Полковник Ходарёнок

це не родич Азарьонка ?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Звикаєш до небезпеки та починаєш думати, що якщо цього разу не йобнуло, то і іншого разу все ОК буде...
Це зрозуміло . Як зрозуміло що декотрі підрозділи самі вирішують щодо збруі, як приклад війська ССО і це правильно
 А ось наприклад льотчик при бойовому вильоті одяга на голову казанок (ЗШ) і куй він в кабіну залізе без нього. Йому з курсантскіх років це вбили в голову. Так повинно бути скрізь.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Ну да :laugh:
смішно вийшло?  :-)o
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

це не родич Азарьонка ?

Наверное оба родом с РБ..   там такие фамилии часто встречаются
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Это точно его слова?  Ходаренок тот случай когда адекватно все воспринимает.

Можливо це і нашим, і вашим.

Так пише сайт (дивним чином русня його не заблокувала для України). Взагалі там багато хуйні пишуть. :bueee:

https://military.pravda.ru/news/1709022-ekspert_objasnil_pochemu_terbaty_bespolezny_na_voine/
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2
HSM

Полковник Ходарёнок: украинские тербаты — бесполезная тактическая единица

вживу якось інше каже

надайте пліз , живу мову а не пісульки 
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Пишуть що наші перейшли річку в двох місцях.

https://twitter.com/view/status/1526234845306839040

постив це джерело а потім прибрав
жодного підтвердження з інших джерел
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

нальот авіації?? схоже на бомби
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

вживу якось інше каже

надайте пліз , живу мову а не пісульки

У нього є телеграм канал. І він там висміює нашу армію. Так що не треба казати, що він дуже розумний. Люся сказала вчора, що у скабєєвої взагалі був спектакль.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

У нього є телеграм канал. І він там висміює нашу армію. Так що не треба казати, що він дуже розумний. Люся сказала вчора, що у скабєєвої взагалі був спектакль.

https://t.me/polkovnik_hodarenok/2644
Пускай этот клоун эту байку сумчанам расскажет.А потом в Кантемировской дивизии.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

У нього є телеграм канал. І він там висміює нашу армію. Так що не треба казати, що він дуже розумний. Люся сказала вчора, що у скабєєвої взагалі був спектакль.

https://t.me/polkovnik_hodarenok/2644

А тут он прав частично. Бутусов примерно это же говорит но с нашей точки зрения. Человек с автоматом это еще не солдат, требуется подготовка и слаживание, и отбор мотивированых. Отсюда и видеоролики со сбежавшими с передовой тербатами.
Аналог наших тербатов это мобики с днрии.. практически точное зеркало, включая пресс конференции жен "их кинули без подготовки"

Останнє редагування: 17 травня 2022 10:29:05 від Serge_D
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

По Вовчанську, схоже нам доведеться заходити на територію белгородської обл., щоб взяти його в оточення, та відрізати від постачання.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Это точно его слова?  Ходаренок тот случай когда адекватно все воспринимает.
погуглила "про тербати", взагалі не його слог:
""Он назвал несколько причин этого. Во-первых, почти никто из бойцов теробороны не проходил срочную службу в армии. Набирают их туда по желанию, а не по уровню подготовки.
Кроме того, эти "войска" демонстрируют высокий уровень мародёрства. Если украинские "захисники" грабят магазин, то это, скорее всего, тербат, заметил аналитик.
Также они отличаются низким моральным духом. Практика показала, что сражаться с противником даже при численном перевесе (в Мариуполе, Изюме и так далее) они не могли.""
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Хоча соррі, загуглив, це дійсно той ходаренок

Еще есть Азарёнок - это беларусский пропагандон.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Пускай этот клоун эту байку сумчанам расскажет.А потом в Кантемировской дивизии.

У нього коментарі відкриті. ;)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

У нього коментарі відкриті. ;)
Напиши от моего имени.Я кроме ФУПа нигде не юзаю.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

А тут он прав частично. Бутусов примерно это же говорит но с нашей точки зрения. Человек с автоматом это еще не солдат, требуется подготовка и слаживание, и отбор мотивированых. Отсюда и видеоролики со сбежавшими с передовой тербатами
взагалі не хочу про це писати, але мій брат, 61рік, повернувся з єс, взяли в тероборону, відправили спочатку під Ізюм, а зараз десь на Донбасі. ну там зрада конкретна і реальна. навіть не хочу про це писати. і він ні разу не зрадойоп чи скиглій. в 2015р. був в АТО, не відмазувався. зараз повернувся з хорошої роботи з Європи, замість того, щоб жінка з дітьми туди поїхала. а в них меншій дитині 1,5 років.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Цитувати
ЗСУ вибили окупантів з-під Гірського та Сиротиного у Луганській області, — голова Луганської ОВА Сергій Гайдай

Росіяни зазнали численних втрат біля Сєвєродонецька і відступили
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

телеграм канал може вести якийсь коцапський пропагандон, закосивши під "палковніка Гєнштаба"

а взагалі то піхуй справжній чи не справжній той Ходарьонок і що він там "віщає", забийте на інформаційний шум з болота, нам і свого забагато іноді
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

о Боже.... навіщо сюди на форум тягнути кацапських "блогерів"? та бля ... навіщо їх взагалі читати?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

https://t.me/voynareal/22516
Интересно,кто его тянет за язык такой бред нести?Тут не знаешь что будет через пять минут...Я смотрю лавры Арестовича многим покоя не дают.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 9 гостей
 
Повна версія