Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Об'єднана тема біженців

Re: Об'єднана тема біженців

Останній час в мене виникли непорозуміння з багатьма фупівцями з приводу моїх останніх дій.
Але усі мої близькі та знайомі цілком мене підтримують в рішенні поїхати закордон.

Ще раз наголошую. Якби в мене були здорові ноги та я не відчував пекущих різноманітних болей кожної миті після важких операцій в Києві,  то мінімум був би у теробороні, і намагався потрапити на фронт, як багато моїх друзів, і знищити хоча кількох рашистів.

Але доля дала мені інше випробування.  Я не можу не тільки бігати, стрибати, повзати, але й стояти на місці і ходити без матюків від болю.
І тому я не хочу бути тягарем для нашої медицини, коли лікарі перш за все повині працювати з фронтовиками.

Тому я прийняв запрошення до Швейцарії, де мене за три місяці обстежило багато спеціалістів, вже видалили ракову пухлину, та надають безкоштовно усі необхідні ліки по медичній страховці.

Додатково вже прооперували мою 86 річну мати і вона почала шось бачити. В Києві нажаль офтальмологи відмовились її оперувати до 24 лютого 2022.

Жінка теж очікує рішення з приводу оперативної допомоги ортопедами.

Усе це надається безкоштовно. Зараз в Україні ми були би зайвим тягарем для усіх.

Тому ми виїхали в Швейцарію. І вважаю що зробили правильно.






Останнє редагування: 25 липня 2022 15:11:08 від oleg kievsky
   
Re: Об'єднана тема біженців

сегодня в Финляндии был свидетелем интересного процесса - добровольного отказа от финского внж и временного убежища.
дедок 60+. русскоязычный (на украинском даже не пытался отвечать мне, хотя паспорт Украины имеет).
ему не подходит климат (гыгыгы) и медицинские услуги (не стоят, понимаешь, финны на задних лапках перед ним)..
угадайте, куда он держит путь из противной Финляндии, которая ему дала бесплатное жилье, бесплатную еду да еще и около 100 евро ежемесячно..
Тадам! В СПб...  :gigi:  :facepalm1:

и сколько у нас еще такой ипучей кацаповаты с украинским гражданством..
а потом удивляемся *а кто это выбрал януковичв? а кто это выбрал рыгов?*..
   
Re: Об'єднана тема біженців

как тапример Проходямимо, остались без всего, просто в том, что есть, даже без запасного белья

не надо. белье у меня уже есть  B-) в Финляндии.
вот зимней одежды пока нет. работаю над этим.

кстати, если уметь собирать акции, скидки и дисконты, в Финляндии жить получается по продуктам не сильно дороже, чем в Украине. при СУЩЕСТВЕННОЙ РАЗНИЦЕ В ДОХОДАХ. Зная финский, з/п начинаются от 2500. если не знаешь - то редко можно за 1500 прыгнуть. ну только если ты ОЧЕНЬ НУЖНЫЙ СПЕЦ финнам..
   
Re: Об'єднана тема біженців

не надо. белье у меня уже есть  B-) в Финляндии.
вот зимней одежды пока нет. работаю над этим.

кстати, если уметь собирать акции, скидки и дисконты, в Финляндии жить получается по продуктам не сильно дороже, чем в Украине. при СУЩЕСТВЕННОЙ РАЗНИЦЕ В ДОХОДАХ. Зная финский, з/п начинаются от 2500. если не знаешь - то редко можно за 1500 прыгнуть. ну только если ты ОЧЕНЬ НУЖНЫЙ СПЕЦ финнам..
Щасти Вам з мамою у фінів. Навіть страшно подумати через що Вам  з матір'ю-інвалідом довелося перейти.

Останнє редагування: 25 липня 2022 17:01:19 від ЛАРТА
   
Re: Об'єднана тема біженців

В СПб...  :gigi:
А що це таке?
   
Re: Об'єднана тема біженців

А що це таке?
Петербург.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Петербург.
От самі бачите, Мікроба, і на таких зважати, які кликали сюди той клятий ускій мір, а тепер без даху над головою? На щастя, не всі там такі і сподіваюся, що хороші люди в той мір більше не потраплять.
   
Re: Об'єднана тема біженців

А зачем бежать из Львова и области, не понимаю.

Ага, "в Багдаді все спокійно".

Та тому що будь-якої миті може статися таке як у "безпечній" ще недавно Вінниці, Одесі і т.д. І кожен робить свій вибір. Добре якщо сама, самотня, стара чи якось так. Але якщо на тобі є діти - вибір очевидний як на мене.
   
Re: Об'єднана тема біженців

,,Статися що завгодно,, може будь де.
   
Re: Об'єднана тема біженців

В одной из гостиниц наши разосрались... Разосрались вдоль линии восток-запад... До драк...

Какой-то малолетний коц начал приставать к девченке, которую уже дважды довел до слез... Ворвался в комнату без стука в одном случае, когда она на линии английским занималась, и начал хамить и материться.. Вчера она опять жене звонила расстроенная. В субботу забираем ее к нам на время и будем разговаривать... Если основания будут, то буду поднимать полицию и решать вопрос с репатриацией этого годеныша...

Неужели так трудно оставаться людьми? Забудьте на время то, что нас разделяет... Думайте о других а не о себе...

Сорри... но сил ужо нет... Если бы это был единичный случай... А так...

Один из учителей дочери взял две семьи украинцев к себе... две женщины у обоих по двое детей... Они уже месяц между собой не разговаривают...

Занимая свои идиотские позы, они думают о том, как это влияет на принимающих?????

Эйдан теперь в растерянности... Он и так практически лишил себя семейного комфорта... Так тут на тебе... Еще и драму получай на голову.

Одумайтесь!

ПыСы. Вчера в Лимерике в Интрео регили человек 300 вновьприбывших... Большинство - молодые мужики.
   
Re: Об'єднана тема біженців

В одной из гостиниц наши разосрались... Разосрались вдоль линии восток-запад... До драк...

Какой-то малолетний коц начал приставать к девченке, которую уже дважды довел до слез... Ворвался в комнату без стука в одном случае, когда она на линии английским занималась, и начал хамить и материться.. Вчера она опять жене звонила расстроенная. В субботу забираем ее к нам на время и будем разговаривать... Если основания будут, то буду поднимать полицию и решать вопрос с репатриацией этого годеныша...

Неужели так трудно оставаться людьми? Забудьте на время то, что нас разделяет... Думайте о других а не о себе...

Сорри... но сил ужо нет... Если бы это был единичный случай... А так...

Один из учителей дочери взял две семьи украинцев к себе... две женщины у обоих по двое детей... Они уже месяц между собой не разговаривают...

Занимая свои идиотские позы, они думают о том, как это влияет на принимающих?????

Эйдан теперь в растерянности... Он и так практически лишил себя семейного комфорта... Так тут на тебе... Еще и драму получай на голову.

Одумайтесь!

ПыСы. Вчера в Лимерике в Интрео регили человек 300 вновьприбывших... Большинство - молодые мужики.

Ну и как  Вы относитесь к тому, что регистрируют всех мужиков в качестве беженцев вне зависимости от возраста и даты пересечения границы?
   
Re: Об'єднана тема біженців

Ну и как  Вы относитесь к тому, что регистрируют всех мужиков в качестве беженцев вне зависимости от возраста и даты пересечения границы?

Честно говоря, меня это не особо беспокоит... Просто факт. Я так полагаю, что они через кацапстан выходили с оккупированных территорий.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Вчера в Лимерике в Интрео регили человек 300 вновьприбывших... Большинство - молодые мужики.
Таких треба відразу на роботи з обов'язковим відрахуванням на ЗСУ.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Один из учителей дочери взял две семьи украинцев к себе... две женщины у обоих по двое детей... Они уже месяц между собой не разговаривают...
Знаю теж такий випадок. А ще й іншу дивну поведінку біженців. Думаю. може то результат сильного стресу? Не всі люди сильні. А їхали з жаху у зовсім невідоме.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Останній час в мене виникли непорозуміння з багатьма фупівцями з приводу моїх останніх дій.
Але усі мої близькі та знайомі цілком мене підтримують в рішенні поїхати закордон.

Ще раз наголошую. Якби в мене були здорові ноги та я не відчував пекущих різноманітних болей кожної миті після важких операцій в Києві,  то мінімум був би у теробороні, і намагався потрапити на фронт, як багато моїх друзів, і знищити хоча кількох рашистів.

Але доля дала мені інше випробування.  Я не можу не тільки бігати, стрибати, повзати, але й стояти на місці і ходити без матюків від болю.
І тому я не хочу бути тягарем для нашої медицини, коли лікарі перш за все повині працювати з фронтовиками.

Тому я прийняв запрошення до Швейцарії, де мене за три місяці обстежило багато спеціалістів, вже видалили ракову пухлину, та надають безкоштовно усі необхідні ліки по медичній страховці.

Додатково вже прооперували мою 86 річну мати і вона почала шось бачити. В Києві нажаль офтальмологи відмовились її оперувати до 24 лютого 2022.

Жінка теж очікує рішення з приводу оперативної допомоги ортопедами.

Усе це надається безкоштовно. Зараз в Україні ми були би зайвим тягарем для усіх.

Тому ми виїхали в Швейцарію. І вважаю що зробили правильно.

та не було до тебе претензій дядя.
була реакція про офігеть Швейцарію (опачік ніби ніхто не знав шо там мегакруто) і лайно в Украіні.
почитай себе , екстраполюй на тих хто зараз під обстрілами, на медиків з Чернігова чи Харкова, або хто просто навіть не має можливості пити чисту воду, і заспокійся.
миру добра і любові тобі і твоїй родині.

усе решту - просто лірика війна і людське горе.
ти не зможеш цього відчути бо ти там а харківяни чи миколаівці тут.
вот і всьо (с) Маршал.
   
Re: Об'єднана тема біженців

та не було до тебе претензій дядя.
була реакція про офігеть Швейцарію (опачік ніби ніхто не знав шо там мегакруто) і лайно в Украіні.
почитай себе , екстраполюй на тих хто зараз під обстрілами, на медиків з Чернігова чи Харкова, або хто просто навіть не має можливості пити чисту воду, і заспокійся.
миру добра і любові тобі і твоїй родині.

усе решту - просто лірика війна і людське горе.
ти не зможеш цього відчути бо ти там а харківяни чи миколаівці тут.
вот і всьо (с) Маршал.

Дякую за побажання! І тобі бажаю бути здоровим, і мати змогу залишатися в Україні.
Харків'яни та миколаївці теж є у Женеві. І не тільки.
Але ця гілка про біженців. І я пишу тут як себе почувають біженці у Швейцарії.
Якщо дратує, то вибачай.
   
Re: Об'єднана тема біженців


Але ця гілка про біженців. І я пишу тут як себе почувають біженці у Швейцарії.
Якщо дратує, то вибачай.
нема причини вибачатись.
а дратує про нездалу медицину в Україні (хоча це 100% правда) по причині - в період війни ситуація погіршилася на порядок.

про медицину Швейцарії навпаки - інформація з перших рук дуже цікава. шоб знати як у розвинених капіталістів.  (tu)

Останнє редагування: 27 липня 2022 18:35:39 від Бандер1вець
   
Re: Об'єднана тема біженців

Анна Ткаченко
6 ч.  ·
Дорогие друзья!
Будьте осторожны, потому что велосипеды крадут. Наш новый велосипед украли сегодня, пока мы были в больнице в 14:00.
Это вредная ситуация для нас. Но надо сказать, что с велосипедом надо быть осторожнее.
Если вы знаете какую-то информацию или видели как это произошло, напишите мне пожалуйста.


https://www.facebook.com/groups/344378737737394/posts/425330846308849/

вот такое вот.
с наплывом беженцев из Украины, вылезла вот такая проблема. к сожалению
   
Re: Об'єднана тема біженців

Анна Ткаченко
6 ч.  ·
Дорогие друзья!
Будьте осторожны, потому что велосипеды крадут. Наш новый велосипед украли сегодня, пока мы были в больнице в 14:00.
Это вредная ситуация для нас. Но надо сказать, что с велосипедом надо быть осторожнее.
Если вы знаете какую-то информацию или видели как это произошло, напишите мне пожалуйста.

https://www.facebook.com/groups/344378737737394/posts/425330846308849/

вот такое вот.
с наплывом беженцев из Украины, вылезла вот такая проблема. к сожалению

Ерунда, велики крали и до того.. Это целый бизнес.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Ерунда, велики крали и до того.. Это целый бизнес.

в Финляндии их редко воровали. тут финнов 5,5 млн. человек то всего...
   
Re: Об'єднана тема біженців

в Финляндии их редко воровали. тут финнов 5,5 млн. человек то всего...

У нас ещё меньше...  :D

Воровали всегда. У нас по крайней мере.
   
Re: Об'єднана тема біженців

My partner, however, who is a Finn keeps telling me that getting my own bike is not worth it especially an expensive one because theft is very common here.

https://www.reddit.com/r/Finland/comments/fxblbh/bike_theft_how_common_it_is_really/

Так шо не надо ля-ля...
   
Re: Об'єднана тема біженців

В одной из гостиниц наши разосрались... Разосрались вдоль линии восток-запад... До драк...

Какой-то малолетний коц начал приставать к девченке, которую уже дважды довел до слез... Ворвался в комнату без стука в одном случае, когда она на линии английским занималась, и начал хамить и материться.. Вчера она опять жене звонила расстроенная. В субботу забираем ее к нам на время и будем разговаривать... Если основания будут, то буду поднимать полицию и решать вопрос с репатриацией этого годеныша...

Неужели так трудно оставаться людьми? Забудьте на время то, что нас разделяет... Думайте о других а не о себе...

Сорри... но сил ужо нет... Если бы это был единичный случай... А так...

Один из учителей дочери взял две семьи украинцев к себе... две женщины у обоих по двое детей... Они уже месяц между собой не разговаривают...

Занимая свои идиотские позы, они думают о том, как это влияет на принимающих?????

Эйдан теперь в растерянности... Он и так практически лишил себя семейного комфорта... Так тут на тебе... Еще и драму получай на голову.

Одумайтесь!

ПыСы. Вчера в Лимерике в Интрео регили человек 300 вновьприбывших... Большинство - молодые мужики.

:) ну от такі самі і в Україні.
до вас такі самі дамочки приїхали. українську мову усі знають чи перекладаєте як в інших країнах ЄС з російськоі тре перекладати на іспанську як приклад ?
я про це писав ше в березні. і до вам доїхало то все.
крім мужиків звісно.

по факту - не про мову. про біженців. вони всюди однакові - в Дніпрі, Львові, Польщі-Німеччині і тд.
вони такі ;)

Останнє редагування: 27 липня 2022 22:42:44 від Бандер1вець
   
Re: Об'єднана тема біженців

в Финляндии их редко воровали. тут финнов 5,5 млн. человек то всего...

шось трохи підпижджуєш ти "міл чєловєк"
навіщо ти це робиш, бєжєнєц із Маріуполя ?
поясни будьласка форуму.
дякуємо і усіх благ тобі і мамі твоїй.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Ерунда, велики крали и до того.. Это целый бизнес.

Уже как 20 лет Швейцария кардинально изменилась после разрешения на трудоустройство граждан стран ЕС.

Одно из изменений - кражи всего и везде.

30 лет назад двери квартир можно было не закрывать.Помню шок вызвала единственная за год кража в Швейцарии автомобиля. Естественно украли граждане россии и после резко ввели ограничения на выдачу им виз.

Кстати. Я мониторю прессу Швейцарии. Пока ни одного негативного случая, где виновниками были украинцы.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Цікаво, чи з'являться у нас економічні біженці (які бігтимуть в Європу не стільки від війни, скільки від безгрошів'я та холоду взимку, як наслідків війни)
   
Re: Об'єднана тема біженців

Цікаво, чи з'являться у нас економічні біженці (які бігтимуть в Європу не стільки від війни, скільки від безгрошів'я та холоду взимку, як наслідків війни)

Ещё в марте появились... Пи чем бегали из Европы в Европу...
   
Re: Об'єднана тема біженців

   
Re: Об'єднана тема біженців

https://twitter.com/view/status/1551950710471901188
І де та собака перебувала всі 3 місяці?
   
Re: Об'єднана тема біженців

шось трохи підпижджуєш ти "міл чєловєк"
навіщо ти це робиш, бєжєнєц із Маріуполя ?
поясни будьласка форуму.
дякуємо і усіх благ тобі і мамі твоїй.

не нравится правда?
вот тебе еще немного

есть неподалеку от лагеря беженцев гуманитарная организация. бесплатно можно брать вещи для себя.
я там себе штаны взял. неплохие, как раз в лес сходить - самое оно. и кружку. не удержался, кружка шикарная. хотя, в Мариуполе у меня были еще лучше. но это было..
так вот, какой-то добрый человек привез туда несколько кофеварок. прямо в упаковках. такие в магазине чуть больше 200 евриков стоят.
дык расхватали их моментом. учитывая, что кофе для этих машин тут не копейки стоит, маленький вопрос - нафига брали? тем более, что кофе в лагере бесплатный..
к сожалению, многие ведут себя... скажем так обтекаемо, не очень культурно. Могут, например, взять велик бесплатный в лагере и не помыть его после себя.
   
Re: Об'єднана тема біженців

І де та собака перебувала всі 3 місяці?

там ниже написано
   
Re: Об'єднана тема біженців

там ниже написано
Не написано. Або я не знайшла, тому питаю.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Хочеться, щоб гілка не скачувалася у гілку поливання України нечистотами.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Цікаво, чи з'являться у нас економічні біженці (які бігтимуть в Європу не стільки від війни, скільки від безгрошів'я та холоду взимку, як наслідків війни)
Вони вже існують.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Хочеться, щоб гілка не скачувалася у гілку поливання України нечистотами.
) Зато які в нас гарні пісні.
   
Re: Об'єднана тема біженців

   
Re: Об'єднана тема біженців

https://youtu.be/23WgFifuKfc

Таких палаточных городков как на заставке в Ирландии нет... Горманстон (военная база) выглядит от так:





Останнє редагування: 28 липня 2022 16:58:12 від You_know_me
   
Re: Об'єднана тема біженців

Таких палаточных городков как на заставке в Ирландии нет... Горманстон (военная база) выглядит от так:

Показати зображення...
Показати зображення...
В відео надані ті ж фото, що й у вас. І головне в цьому відео текстова інформація, а не заставка.
   
Re: Об'єднана тема біженців

В відео надані ті ж фото, що й у вас. І головне в цьому відео текстова інформація, а не заставка.

Я видео не сатрю. Сорри.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Цікаво, чи з'являться у нас економічні біженці (які бігтимуть в Європу не стільки від війни, скільки від безгрошів'я та холоду взимку, як наслідків війни)
Тю. Жирний соціал тягне пересічного, який в Україні не мав нічого. Трохи фарту і кімната + 500 євро на місяць є.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія