Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Історія в 7 картинках

Re: Історія в 7 картинках

4 різні ІР.
 IP/Host: ---.118.218.193.urdn.com.ua
 IP/Host: ---.vsys.host
IP/Host: ---.momx.site
IP/Host: ---.mobile.kyivstar.net

Правда. На комп'ютері через бо порізані доступи. А на мобільнмоу напряму. З комп'ютера зручніше.
   
Re: Історія в 7 картинках

Можете заскріншотити. Я такого не бачив.
На першій сторінці усе є
   
Re: Історія в 7 картинках

Ви вибрали країну з відповідальним що керівництвом, що населенням, щоб таке пропонувати!  :pooh_lol:
Я маю надію що моя країна такою колись буде. Принаймні ми повинні цього прагнути.
   
Re: Історія в 7 картинках

- минуло більше 200 років, ідіоти мають телефони, авто, користуються благами цивілізації, але залишились ідіотами. Є купа чудних країн, де навіть слово Ковід заборонене, жодний масок і вакцин, чого мучатись, переїхали в ці чудні країни. Вакцинація справа добровільна, але і відповідальність має бути за вибір, відмова від вакцинації має бути відмовою від лікування, від хвороби якій запобігає вакцина ну і обов*язкове страхування відповідальності перед третіми особами, особливо перед дітками. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%83%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%87%D0%BA%D0%B8_%D1%89%D0%BE%D0%B4%D0%BE_%D0%B2%D0%B0%D0%BA%D1%86%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%97#%D0%A1%D1%82%D0%BE%D0%BA%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%BC,_%D0%BD%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D1%81%D0%BF%D0%B0_(1873%E2%80%9474)
вибачте, але держава за сплачені податки гарантує безкоштовне щеплення, наприклад від правця чи поліомієліту і від ковіду ,від останнього, на відміну від рашки є вибрі вакцини, беріть пфайзер чи модерну. Держава гарантує лікування і пенсію у випадку побічних дій, а от чому всі платники податків повинні оплачувати ідіотизм окремих осіб я не розумію. Батьки дитини з Рівне за все життя не сплатять податків на лікування 1,5 річної дівчинки від поліомієліту і пенсію їй по інвалідності до кінця життя, а там, ще 6-ро хворих діток. По офіційну медицину і статистику, а Вам інтернет для чого? поширювати дурню? https://zaxid.net/yes_opublikuvav_statistiku_pobichnih_efektiv_pislya_vaktsinatsiyi_vid_covid_19_n1522233 , https://voxukraine.org/manipulyatsiya-u-nimechchyni-bilshe-500-lyudej-pomerly-pislya-vaktsynatsiyi-vid-covid-19/
   
Re: Історія в 7 картинках

Але з дописів .. можна припустити

Це припущення а факти такі:

«Правий сектор» повідомив про смерть керівника підрозділу організації у Станиці Луганській Олександра Чекалова.

Йому було 58 років. Його батькам біля 80 років.
Невідомо чи був він вакцинований від коронавірусу.
   
Re: Історія в 7 картинках

Походу ви все-таки не вакціонувалися. Зараз ви при вакцинації підписуєте папірець, що ви це робите добровільно.

Я це робила в липні справді добровільно - тому тей папірець не викликав у мене ніяких заперечень. Імхо якби мене заставляли це зробити я б ні за що його не підписала.
брехня
нема в тому папірці, що заповнюють при щепленні, нічого про добровільність чи примусовість

   
Re: Історія в 7 картинках

Тобі ж казали "дивитися, там все є".

Там є тільки такі факти:

«Правий сектор» повідомив про смерть керівника підрозділу організації у Станиці Луганській Олександра Чекалова.

Йому було 58 років. Його батькам біля 80 років.
Невідомо чи був він вакцинований від коронавірусу.
   
Re: Історія в 7 картинках

Від чумки теж не пишуть згоду на добровільну вакцінацію.
То що, не щепили? Чи у Вас нема собакена?
   
Re: Історія в 7 картинках

Його батьки (вік біля 80 років) померли від коронавірусу, вакциновані не були.

Колін Пауел (вік біля 85 років) помер від коронавірусу, був двічі вакцинвоаний від коронавірусу.


Це факти.

І які висновки можна зробити на цідставі цих трьох випадків?
   
Re: Історія в 7 картинках

Там є тільки такі факти:

«Правий сектор» повідомив про смерть керівника підрозділу організації у Станиці Луганській Олександра Чекалова.

Йому було 58 років. Його батькам біля 80 років.
Невідомо чи був він вакцинований від коронавірусу.

Але з дописів покійного можна з високою ймовірністю можна припустити що:
1. Він був антиваксом.
2. Якби він був вакцинованим - то на цьому було би акцентовано у випадку захворювання.
   
Re: Історія в 7 картинках

То що, не щепили? Чи у Вас нема собакена?
У мене кицька, вона щеплена від всього що треба. Згоду на добровільну вакцінацію кицьки я не підписувала, а ви?
   
Re: Історія в 7 картинках

І які висновки можна зробити на цідставі цих трьох випадків?

Колін Пауел помер від короронавірусу. Був двічі вакцинований.
Батьки Олександра були не вакциновані, батько вижив, мати - померла від коронавірусу.

Вік усіх трьох приблизно однаковий.

Висновок такий: вакцини не дають 100% захисту. Вакциновані теж помирають :(
   
Re: Історія в 7 картинках

... можна припустити що:

Можна припустити що завгодно.

Факти такі:

«Правий сектор» повідомив про смерть керівника підрозділу організації у Станиці Луганській Олександра Чекалова.

Йому було 58 років. Його батькам біля 80 років.
Невідомо чи був він вакцинований від коронавірусу.
   
Re: Історія в 7 картинках

Можна припустити що завгодно.

Факти такі:
«Правий сектор» повідомив про смерть керівника підрозділу організації у Станиці Луганській Олександра Чекалова.

Йому було 58 років. Його батькам біля 80 років.
Невідомо чи був він вакцинований від коронавірусу.


Ще раз:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100072212295615
   
Re: Історія в 7 картинках

Додають також, що усі вакциновані хворі, що перебувають у Боголюбах, – з неважким перебігом і жоден із них не був у реанімації.

тоді що вони роблять в лікарні?   :-)o 
ліжка займають яки так потрібні?
 :-)o
   
Re: Історія в 7 картинках

Ще раз:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100072212295615

там не пише, що він не був вакцинований. Він був за добровільну вакцинацію.

Я теж за добровільну але мене примусово вакцинували :(
   
Re: Історія в 7 картинках

Я теж за добровільну але мене примусово вакцинували :(

Не страшно. Введи антидоту - зможеш хворіти КОВІДом, як і всі решта, хто не вакцинувався. Будуть труднощі - випий яду.
   
Re: Історія в 7 картинках

там не пише, що він не був вакцинований.

Дивно. Люди, як правило так і пишуть після смерті: "я не був вакцинований".
   
Re: Історія в 7 картинках

зможеш хворіти КОВІДом, як і всі решта, хто не вакцинувався.

так, я знаю. Те, що мене вакцинували не означає, що я не можу захворіти. Але я не хочу хворіти і дотримуюсь усіх протиепідеміологічн их правил.

Їх мають дотримуватись усі і вакциновані і ні.
   
Re: Історія в 7 картинках

Дивно. Люди, як правило так і пишуть після смерті: "я не був вакцинований".

Ну ось. Нарешті доходить, що фактів немає. Про батьків він написав - невакциновані. Померла мати і він. Про те, що помер батько - невідомо. Хоча батьку біля 80 років і був невакцинвоаним.

Це все що він написав.
   
Re: Історія в 7 картинках

Колін Пауел помер від короронавірусу. Був двічі вакцинований.

Пишем только то что выгодно? Или дашь полный текст?

Еще раз - ему 84 года! Там хроники без ковида полно.

У Колина Пауэлла была, так называемая, multiple myeloma (множественная миелома), рак плазматических клеток, подавляющий иммунный ответ организма, а также болезнь Паркинсона.
Врачи (а его лечили в главном военном госпитале США), утверждают, что в его случае, никакие вакцины не помогали, а ковид был лишь триггер, окончательно обрушивший и без того поражённую систему.
   
Re: Історія в 7 картинках

Пишем только то что выгодно? Или дашь полный текст?

Еще раз - ему 84 года! Там хроники без ковида полно.

Батькам патріота України теж за 80 років. І теж є хронічні. У такому віці не може не бути.

І що це міняє?

Ви факти говоріть. Померли як вакциновані так і не вакциновані. Потрібно дотримуватись усіх протиепідеміологічн их правил незалежно від вакцинації.

Останнє редагування: 20 жовтня 2021 14:13:29 від sergyj
   
Re: Історія в 7 картинках

Один із пацієнтів лікарні поділився власною історією, аби вберегти інших киян від своїх помилок. Юрій розповів, що до реанімації потрапив після самолікування вдома. Спершу чоловік не зважав на невисоку температуру в 37 градусів і був переконаний, що це – всього лише застуда.

Однак, коли відчув різке погіршення самопочуття, таки вирішив звернутися до медиків. Хворий почав задихатись і непритомніти через брак кисню. Тим часом температура підстрибнула вже до 39 градусів.

Зрештою в лікарні з'ясувалося, що легені пацієнта уражені на 38%. До того ж, він був невакцинованим, бо не вірив у ефективність щеплень. Втім уже на ліжку в реанімації киянин зрозумів свою помилку і тепер ладен хапатися за будь-який шанс порятунку.
   
Re: Історія в 7 картинках

Юрій розповів, що до реанімації потрапив після самолікування вдома.

Яким боком той Юрій до Олександра?
   
Re: Історія в 7 картинках

Ну ось. Нарешті доходить...

Ти впевнений, що до тебе щось дійшло?  B-)
   
Re: Історія в 7 картинках

Вія ти де

Хворіє :)

   
Re: Історія в 7 картинках

Ти впевнений, що до тебе щось дійшло?  B-)

факти такі:

«Правий сектор» повідомив про смерть керівника підрозділу організації у Станиці Луганській Олександра Чекалова.

Йому було 58 років. Його батькам біля 80 років.
Невідомо чи був він вакцинований від коронавірусу.
   
Re: Історія в 7 картинках

Хворіє :)

Зловтішаєтесь? :(
   
Re: Історія в 7 картинках

Хворіє :)

соплі?
   
Re: Історія в 7 картинках

Угу. Вчора прочитала анекдот:

- У вас є знайомі антиваксери?
- Вже немає.
або:
...ще є)
   
Re: Історія в 7 картинках

Колін Пауел (вік біля 85 років) помер від коронавірусу, був двічі вакцинвоаний від коронавірусу.


Це факти.
СУКА, зла не зватает
а ниче что у него еще и рак крови был
   
Re: Історія в 7 картинках

соплі?

У неї аутоімунне захворювання. Вакцинація протипоказана. Принаймі вона так казала.
   
Re: Історія в 7 картинках

У неї аутоімунне захворювання. Вакцинація протипоказана. Принаймі вона так казала.
это она фантазирует и отмазки лепит
нет такого противопоказания.
Вон диабет тоже автоимунное. Колются аж бегом
   
Re: Історія в 7 картинках

Вон диабет тоже автоимунное. Колются аж бегом

Діабет буває різних типів по різним причинам.
Не знаєте, не кажіть.
   
Re: Історія в 7 картинках

У неї аутоімунне захворювання. Вакцинація протипоказана. Принаймі вона так казала.
а хворіти я  так розумію норм можна ?
   
Re: Історія в 7 картинках

а хворіти я  так розумію норм можна ?

Вона хотіла?

Невже ви не розумієте, що таке автоімунне захворювання?
   
Re: Історія в 7 картинках

Діабет буває різних типів по різним причинам.
Не знаєте, не кажіть.
шо я не знаю? причем тут это
при автоимунном диабете колются аж бегом
   
Re: Історія в 7 картинках

шо я не знаю? причем тут это

Яке в неї автоімунне захворювання?
   
Re: Історія в 7 картинках

Вона хотіла?

Невже ви не розумієте, що таке автоімунне захворювання?

так, вона сама казала від дельти тільки соплі, дайте їй захворіти нормальною альфою уханською
   
Re: Історія в 7 картинках

так

Не розумієте, що таке автоімунне захворювання - мовчить.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія