Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Стаття 60 КУ B-)

Стаття 60 КУ B-)

Стаття 60. Ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази.

За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність.
   
Re: Стаття 60 КУ B-)

Стаття 62. Особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Тобто, як людина може визначити злочинний наказ чи ні, якщо немає вироку суду?
Тільки суд може кваліфікувати щось як злочин.
   
Re: Стаття 60 КУ B-)

Стаття 62. Особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Тобто, як людина може визначити злочинний наказ чи ні, якщо немає вироку суду?
Тільки суд може кваліфікувати щось як злочин.
Так, згідно статуту - з початку виконай, потім оскаржуй.
   
Re: Стаття 60 КУ B-)

Стаття 62. Особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Тобто, як людина може визначити злочинний наказ чи ні, якщо немає вироку суду?
Тільки суд може кваліфікувати щось як злочин.
Тобто, якщо скажімо один мусор накаже іншому мусору зґвалтувати вас в дупу, а він його виконає то це значить що  нічого злочинного він не робить і відповідальність лише на тому, хто віддав наказ?

   
Re: Стаття 60 КУ B-)

я про те, коли вже ЗЕпутатів притягнуть до тієї відповідальності... B-)
   
Re: Стаття 60 КУ B-)
U2

Стаття 60. Ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази.

За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність.
.    Ненене, ты не магистр, ты - мрийнык. Если тебе в жизни попадётся начальник-дурак, то ты узнаеш, что то лиш благие намерения, которыми вымощена дорога в ад, для тебя. Если, конечно, ты как то не извернешся.
   
Re: Стаття 60 КУ B-)

.    Ненене, ты не магистр, ты - мрийнык. Если тебе в жизни попадётся начальник-дурак, то ты узнаеш, что то лиш благие намерения, которыми вымощена дорога в ад, для тебя. Если, конечно, ты как то не извернешся.
були всякі. пережив не одного. B-)
   
Re: Стаття 60 КУ B-)
U2

були всякі. пережив не одного. B-)
.    Удачи, на будущее.
   
Re: Стаття 60 КУ B-)

.    Удачи, на будущее.
дякую, тобі також. :)
   
Re: Стаття 60 КУ B-)

Це Петро буде розказувать конвоірам
   
Re: Стаття 60 КУ B-)

Це Петро буде розказувать конвоірам
коакс, коакс, брекекекекс!
   
Re: Стаття 60 КУ B-)

.    Ненене, ты не магистр, ты - мрийнык. Если тебе в жизни попадётся начальник-дурак, то ты узнаеш, что то лиш благие намерения, которыми вымощена дорога в ад, для тебя. Если, конечно, ты как то не извернешся.
знайшов по темі
   
Re: Стаття 60 КУ B-)

Стаття 60. Ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази.

За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність.

здається, наведений у гілці приклад про наказ про дупу доволі простий і зрозумілий.

чи не так, магістре?  :shuffle:
   
Re: Стаття 60 КУ B-)

здається, наведений у гілці приклад про наказ про дупу доволі простий і зрозумілий.

чи не так, магістре?  :shuffle:
таки так. але мене цікавить, чи розуміють це  місцеві та зальотні жабенята. очевидно, що ні.
   
Re: Стаття 60 КУ B-)

мало буваю, не вловлюю  зв"язку  :S
   
Re: Стаття 60 КУ B-)
PAL

Тобто, якщо скажімо один мусор накаже іншому мусору зґвалтувати вас в дупу, а він його виконає то це значить що  нічого злочинного він не робить і відповідальність лише на тому, хто віддав наказ?

Це якраз явно злочинний наказ
А ось тобі задачка значно цікавіша
Ти стоїш з автоматом на блокпосту. Твій командир показує тобі на автівку, що наближається, й наказує стріляти по ній на ураження.
Твої дії?

Задачка номер два:
Ти стоїш з автоматом на блокпосту. Твій командир показує на автівку, що наближається, й наказує тобі по ній НЕ стріляти й НЕ заважати їй рухатися. Але невеличка відмінність: ти бачиш у автівці озброєних людей у одязі без знаків та зв'язану дівчину з синцями
Твої дії?
   
Re: Стаття 60 КУ B-)

Це якраз явно злочинний наказ
А ось тобі задачка значно цікавіша
Ти стоїш з автоматом на блокпосту. Твій командир показує тобі на автівку, що наближається, й наказує стріляти по ній на ураження.
Твої дії?

Задачка номер два:
Ти стоїш з автоматом на блокпосту. Твій командир показує на автівку, що наближається, й наказує тобі по ній НЕ стріляти й НЕ заважати їй рухатися. Але невеличка відмінність: ти бачиш у автівці озброєних людей у одязі без знаків та зв'язану дівчину з синцями
Твої дії?

В обох випадках у мене нема кваліфікації визначати "злочинність наказу". Тому просто виконую.

Протилежний випадок - коли я можу визначити злочинність - наприклад, наказ на розстріл/катування беззбройних осіб... Бо катування та смертна кара заборонені законом...

Це не так складно, насправді.   
   
Re: Стаття 60 КУ B-)

Протилежний випадок - коли я можу визначити злочинність - наприклад, наказ на розстріл/катування беззбройних осіб... Бо катування та смертна кара заборонені законом...

Командир даёт приказ катуваты безоружного гражданского, т.к. ему известны важные сведения и от них зависит выживание подразделения. Ну, по мнению командира, конечно. И шо делает боец? Отказывается выполнить приказ? Так за это очень суровое наказание. В законе о воинских преступлениях было написано, шо карается смертной казнью либо 15 лет турмы. Казнь была на 1-м месте.
   
Re: Стаття 60 КУ B-)

.    Ненене, ты не магистр, ты - мрийнык. Если тебе в жизни попадётся начальник-дурак, то ты узнаеш, что то лиш благие намерения, которыми вымощена дорога в ад, для тебя. Если, конечно, ты как то не извернешся.

Та ну як ізвєрньошся .., воно головне не нервувати і перепрошуючи - "будьте такі ласкаві шановний пане начальнику напишіть вашого наказа , з назвою "наказ" та словом "наказую" , на біленькому аркуші паперу із сьогоднішньою датою та вашим підписом та прізвищем та надайте його мені особисто у руки" .

Декілька разів за трудове життя змушений був до такої методи вдатись .

По різному бувало .  Одне , начальничок написало - "разрешаю" , на що змушений був відповісти - звиняйте , але вважаю за потрібне отримати наказ , тоді воно іще трохи попирхало і пішло собі геть .

Бували і такі , котрі обіцяли - я наказ тобі напишу , але н-ай він у мене залишицця , а ти йди і роби наказане , на що від мене , зрозуміло - звиняйте , але - ні .

Я армію не маю на увазі , бо як воно там зара не знаю , а на виробництві "злочинність" бу-дь якого наказу начальника визначаєцця порівнянням із усією технічною документацією , що виробництва стосуєцця .
Тобто тра хоч якось знати відповідні закони , підзаконні акти і усе усе , що на їх базі створено - ГОСТ-и , ТУ і проччая і проччая і проччая .

А як на роботу прийшов бараном , то будь-який наказ начальника - істина . ))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія