Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фантоми на дорогах України: до уваги тих, хто порушує ПДР

З 25 січня о 8:00 автомобілі фантом ("PHANTOM") виїжджають на повноцінне патрулювання та стежитимуть за порядком на дорогах України
За словами очільника патрульної поліції Олексія Білошицького, наразі це автомобіль Skoda Kodiaq без розпізнавальних знаків поліції. Надалі марки та моделі авто не називатимуть відкрито.
Ці автівки фіксуватимуть порушення ПДР:
    • авто оснащені системами контролю швидкості рухомих транспортних засобів, які надають змогу проводити вимірювання швидкості, як під час руху самого фантому, так і коли фантом стоїть в певному місці. Після фіксації правопорушення відбувається зчитування та розпізнавання номерних знаків з подальшою перевіркою в базах даних.
    • метадані із відповідною інформацією відправляються до системи автоматичної фіксації, яка відповідні метадані опрацьовує та автоматично формує постанови про адміністративні правопорушення. До відповідальності, в такому випадку, притягується власник авто або належний користувач.
    • майже всі правопорушення швидкісного режиму будуть фіксуватися в автоматичному режимі без зупинки транспортного засобу порушника.
    • не в автоматичному режимі фіксація порушень ПДР здійснюватиметься спецавтомобілем за допомогою двох відеокамер, якими оснащений автомобіль. Вони мають здатність фіксувати порушення ПДР, що відбуваються попереду та позаду службового авто. Як правило, це буде відбуватися досить рідко і стосуватиметься лише найзухваліших і найнебезпечніших для учасників дорожнього руху порушень ПДР, які будуть помічати інспектори під час патрулювання фантому. Наприклад, проїзд на червоне світло чи перетин подвійної суцільної, де це дійсно могло призвести до надсерйозних наслідків.
    • у "фантомі" патрулюють інспектори. У такому разі вони, відповідно до вимог статті 35 ЗУ "Про Національну поліцію", будуть зупиняти автомобілі порушників та розглядати справи про адмінправопорушення . Притягуватись до відповідальності в такому випадку будуть водії авто, яких зупинили.
   
То, что показано на фото, довольно легко идентифицируемо. Я видел другие фотки, там машины не были облеплены проблесковыми маячками и, действительно, сложно заметить.
   
Звичайна практика на Заході. Багато поліцейських працює не в уніформі, так само багато поліцейських машин без зовнішніх ознак. Може бути автівка будь якого типу.


   
А чого решту , два таких самих Кодіаки  не засвітили?
КА0225СВ
КА2096СЕ
 :laugh:
   
То, что показано на фото, довольно легко идентифицируемо. Я видел другие фотки, там машины не были облеплены проблесковыми маячками и, действительно, сложно заметить.
Коли хєрячиш соточку, то важко помітити
   
То, что показано на фото, довольно легко идентифицируемо.

Только в светлую часть суток и вблизи.
   
майже всі правопорушення швидкісного режиму будуть фіксуватися в автоматичному режимі без зупинки транспортного засобу порушника

Хрєново... это ж жена может на моём авто порушить, а штраф придёт мне?  :X
Если я порушу на авто жены... - это штраф придёт ей!  :laugh:
Прикольно.
А еще дети ездят на наших машинках... бля, вот это будут суровые семейные разборки!  :weep:
   
То, что показано на фото, довольно легко идентифицируемо. Я видел другие фотки, там машины не были облеплены проблесковыми маячками и, действительно, сложно заметить.

Вдень не ідентифікуєш вже з 200 метрів. А вночі чи в сутінках ніколи не ідентифікуєш.
   
Хрєново... это ж жена может на моём авто порушить, а штраф придёт мне?  :X
Если я порушу на авто жены... - это штраф придёт ей!  :laugh:
Прикольно.
А еще дети ездят на наших машинках... бля, вот это будут суровые семейные разборки!  :weep:

Саме так. Штрафи за автоматичну фіксацію порушень приходять на ім‘я власника автівки порушника. А ти вже сам розбирайся кому ти віддавав на той час автівку. І взагалі думай перед тим як комусь її давати.
   
То, что показано на фото, довольно легко идентифицируемо. Я видел другие фотки, там машины не были облеплены проблесковыми маячками и, действительно, сложно заметить.

що ти там побачиш, якщо вони просто в потоці їдуть, а потім тобі на хвіст падають.
У мене знайомого такі тормознули, тільки на бусі були.
Так він їм дякував коли прощався. Каже в житті б не дізнався що таке буває.
Короче повністю нафарширована тачка, ще й з мобільною лабою на наркоту та вибухівку.
   
Знаю спосіб як обманути ці Фантоми і не платити штрафи.
Але не скажу. :laugh:
   
Бля, оце тільки Фантомів цих не вистачало щоб навести лад на дорогах України  :facepalm1:
Сцуко, тут тільки на паркувальниках можна 3 річних бюджети підняти, але ж...  :K
   
З манерою більшості українських водіїв керувати авто давно вже треба щось робити.
Я звичайно за розстріли, але ж 21 століття на дворі, гуманізм
 :gigi:
   
З манерою більшості українських водіїв керувати авто давно вже треба щось робити.
Я звичайно за розстріли, але ж 21 століття на дворі, гуманізм
 :gigi:
Та вже 95% нормально їздять. Навіть маршрутчики до тями по трохи приходять. Порушують це 3% неуважні водії,  1.5% водії з номерами СА, 0.5% це вже у@бани яких тре пи₴дити. Але кадіаки скоріш за все будуть їздити по столичці і окружній і шльопати штрафи тим хто їде 72+.
   
Знаю спосіб як обманути ці Фантоми і не платити штрафи.
Але не скажу. :laugh:
Корочка нас.полиции  :D
   
Коли хєрячиш соточку, то важко помітити
Тем, кто херачит сотку в городе они вообще пофиг ибо "уважаемые люди", номера прекрытия и все такое.
   
Знаю спосіб як обманути ці Фантоми і не платити штрафи.
Але не скажу. :laugh:
Стать депутатом?  :lol:
   
З манерою більшості українських водіїв керувати авто давно вже треба щось робити.
Чушь полнейшая! Большинство ездит адекватно.
   
Наприкінці 90-× пам'ятаю шкоди Октавія  білі їздили без розпізнавальних знаків
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія