Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пропав ФУП

Пропав ФУП

В часи Порошенко на фупі було біля 25% зрадолюбів і це було весело і задорно, тепер зрадолюбів 75% і якось не цікаво стало. :(
   
Re: Пропав ФУП

Треба було сьогодні і собі селфі з Петром Олексійовичем на книжковому арсеналі зробити...
   
Re: Пропав ФУП

а мені навпаки здаєтся що ан фупі зеботів більшість.
   
Re: Пропав ФУП

а мені навпаки здаєтся що ан фупі зеботів більшість.
:facepalm1:

А тобі не соромно? Не виправдав надії, де поділась твоя самоіронія та гумор, буду просити Олену Юрієвну, щоб тебе забанили на три довічних терміни.  :D
   
Re: Пропав ФУП

ЩО тобі не подобається? Зелені почали переобуватись? ))))
   
Re: Пропав ФУП

:facepalm1:

А тобі не соромно? Не виправдав надії, де поділась твоя самоіронія та гумор, буду просити Олену Юрієвну, щоб тебе забанили на три довічних терміни:D

я як і був - противсіх\зрадошукач)))

якщо я порушу закони (фупу) я сам самозабанюсь. тежпрезЕдент
   
Re: Пропав ФУП

я як і був - противсіх\зрадошукач)))

Я теж, але стільки противсихів фуп не витримає. :)
   
Re: Пропав ФУП

Вроде наоборот - больше за Порошенко
   
Re: Пропав ФУП

В часи Порошенко на фупі було біля 25% зрадолюбів і це було весело і задорно, тепер зрадолюбів 75% і якось не цікаво стало. :(
З твоею допомогою купа нормальних людей пішло і тепер форум  такий як зараз.
   
Re: Пропав ФУП

ПРиятно быть в конгруэнтном пересечении этих множеств
   
Re: Пропав ФУП

ЩО тобі не подобається? Зелені почали переобуватись? ))))

Нудно. Тільки Зе якийсь контент генерить і той такий собі.
   
Re: Пропав ФУП

Я теж, але стільки противсихів фуп не витримає. :)

 дарма бідкаєшся)) зара почнуться паррлментські перегони і фупчеги мит порозбігаються по купах гною за кандидатів)))
   
Re: Пропав ФУП

З твоею допомогою купа нормальних людей пішло і тепер форум  такий як зараз.

 :love:
   
Re: Пропав ФУП

Шо туд? Петрушки так і лазять у закаканих кедах? А вже майже літо, а вони і досі парять свої ратичьки.
   
Re: Пропав ФУП

дарма бідкаєшся)) зара почнуться паррлментські перегони і фупчеги мит порозбігаються по купах гною за кандидатів)))

На це всі сподіавання. Замість того щоб лікувати нерви на природі мав їхати вранці до ради, в якій нічого не відбулося, а в той час підступний Гройсман розводив нас як котят на користь Ахмєтова. :(
   
Re: Пропав ФУП

Або ФУП - або пропав!
А не кубло зелен-роззяв!
Ані порохопрахів -ґав:
Од усіх нас, Боже - збав!
   
Re: Пропав ФУП
van

Разбежались порохоботы потому что им никто не платят потому что  лица скучные  :
Остались стойкие помощники свин  мародеров  :D
   
Re: Пропав ФУП

На це всі сподіавання. Замість того щоб лікувати нерви на природі мав їхати вранці до ради, в якій нічого не відбулося, а в той час підступний Гройсман розводив нас як котят на користь Ахмєтова. :(

кожному своє. кому розводити а кому і вестись)))

зауваж що українців абсолютно не турбує тотальне інтелектуальне домінування однієї маленкьої , але дуже розумної, конкурентноздатної і працьовитої національної меншини)))

вірнішее не не турбує)) а абсолютно не помічають))

Останнє редагування: 22 травня 2019 23:09:50 від Aelit
   
Re: Пропав ФУП

Кстацє, да. Як довго запетрята будуть носитися з ним як з писаною торбою?


   
Re: Пропав ФУП

дарма бідкаєшся)) зара почнуться паррлментські перегони і фупчеги мит порозбігаються по купах гною за кандидатів)))
Это точно.это пока затишье. ;)
   
Re: Пропав ФУП

Кстацє, да. Як довго запетрята будуть носитися з ним як з писаною торбою?
А чем заполнить вакуум? Идет кастинг на нового мессию. Но пока безрезультатно))
   
Re: Пропав ФУП

Буду топити за "голос", хоча там ні команди ніякої не має і сам Славко якийсь аморфний у якості політика, але напевно це буде найменш зашкварний варіант у нашої "інтелектуальної еліти" :)
   
Re: Пропав ФУП
van

Не спешите  хоронить порохобско -свин движение ,  перед  выборами все вылезут из "дальних окопов  и блиндажей" , подтянутся "одесские таксисты"
   
Re: Пропав ФУП

Бачив, до речі, Лірника сьогодні на книжковому арсеналі, поки чекав Малковича, щоб сфотати, Лірник кудись подівся. :(
   
Re: Пропав ФУП

Не спешите  хоронить порохобско -свин движение ,  перед  выборами все вылезут из "дальних окопов  и блиндажей" , подтянутся "одесские таксисты"
Та от того "движения" в реале уже и половины не осталось. Там же половина была просто жертвы переляку, который нагоняли все эта олешки, гнусы да говнянки. А когда увидели, шо уже прошло столько времени, а их еще не съели, они начали вертеть макитрами - и чого мы боялысь? Ну а упоротые , таковыми являются по физиологическим причинам - четверть мозга всего - это вам не шутки.
   
Re: Пропав ФУП

вірнішее не не турбує)) а абсолютно не помічають))
Еще как замечают. Но уже так отчаялись, что согласны на иноверца - вдруг они и правда шибко умные :)
   
Re: Пропав ФУП

Буду топити за "голос", хоча там ні команди ніякої не має і сам Славко якийсь аморфний у якості політика, але напевно це буде найменш зашкварний варіант у нашої "інтелектуальної еліти" :)
топи топи, смотри не утопи ФУП
   
Re: Пропав ФУП

Буду топити за "голос", хоча там ні команди ніякої не має і сам Славко якийсь аморфний у якості політика, але напевно це буде найменш зашкварний варіант у нашої "інтелектуальної еліти" :)
а Славко що, самостійний тип?
думаю, його теж хтось розкручує :)
ну та нехай, Славко ніби інтєлігент і українець. Хоча цього може бути й недосить для успіху в політиці.
   
Re: Пропав ФУП
van

Та от того "движения" в реале уже и половины не осталось. Там же половина была просто жертвы переляку, который нагоняли все эта олешки, гнусы да говнянки. А когда увидели, шо уже прошло столько времени, а их еще не съели, они начали вертеть макитрами - и чого мы боялысь? Ну а упоротые , таковыми являются по физиологическим причинам - четверть мозга всего - это вам не шутки.
Четверть мозга ..за то по жадности и массовому воровству    дадут фору всем властям  .
   
Re: Пропав ФУП

а Славко що, самостійний тип?
думаю, його теж хтось розкручує :)
ну та нехай, Славко ніби інтєлігент і українець. Хоча цього може бути й недосить для успіху в політиці.

Сумніваюсь, що самостійний, час самостійних політичних сил ще не прийшов.
   
Re: Пропав ФУП

одни пэдрилы с утра до ночи гадят
   
Re: Пропав ФУП
van

   Все патриоты Украины поддержали Зе..
   
Re: Пропав ФУП

   Все патриоты Украины поддержали Зе..

А Бенжамін вже врятував раз Україну на пару з Петром (Петро йому навіть потім віддячив, допоміг привату банкрутуючого позбутися), врятує й знов. :gigi:
   
Re: Пропав ФУП

одни пэдрилы с утра до ночи гадят

Мєшають работать кловану (с)  :pofig:
   
Re: Пропав ФУП

топи топи, смотри не утопи ФУП
  :first_mov:
   
Re: Пропав ФУП

Або ФУП - або пропав!
А не кубло зелен-роззяв!
Ані порохопрахів-ґав:
Од усіх нас, Боже - збав!


Навряд чи кожний недоріка та каснаїзьічнїк оте зрозуміє! Отож - заради мововельмож та фупопанів:

Або (чи, хоч) пан, або (чи, хоч) пропав — або добитися всього бажаного, або все втратити. Се була її остання карта в тій смілій грі. Відкриваючи її, вона знала, що тут або пан, або пропав (Іван Франко, VII, 1951, 67); Вирішили так. Вискакує перший і кидається на вартового: чи пан, чи пропав. Решта тікають в різні боки (Євген Кравченко, Квіти.., 1959, 68); — Візьмемо коси на плечі і в саму Таврію чи в Молдову. Там хоч пан, хоч пропав (Михайло Стельмах, I, 1962, 136);
   
Re: Пропав ФУП

 :laugh: бенефіс штабних графоманів. скука міжсезоння заїдає. але петровських сцять, продовжують кавелики свої класти
   
Re: Пропав ФУП
van

  :first_mov:
Доложи народу     пока ты  был в бане сколько автомобилей поджог у себя во дворе  :X
   
Re: Пропав ФУП

 Після Слава тут розсадник тарганів.
   
Re: Пропав ФУП

Доложи народу     пока ты  был в бане сколько автомобилей поджог у себя во дворе  :X
а ти хіба нарід? Зроби вигляд що тебе шукають та не мельтєші в коментах. Бо забагато від тебе дурні та маячні на фупі. Спочатку йди та правопис вивчи. Бо пишеш як курка якій щойно відтяли голову.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія