Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Британія вакцинувала третину населення, денна інфікованість впала майже в 10 раз відносно піку

У Британії вже понад 20 мільйонів вакцинованих, нових випадків COVID-19 поменшало
У Британії вже понад 20 мільйонів вакцинованих, нових випадків COVID-19 поменшало28.02.2021 23:13
У Британії вже понад 20 мільйонів осіб отримали першу дозу вакцини від коронавірусу, а кількість нових випадків COVID-19 впала до найменшого показника з вересня 2020 року.
Про це передає Укрінформ із посиланням на дані британського уряду.

За останню добу в країні зафіксували 6035 нових випадків зараження коронавірусом. За тиждень виявлено 61 045 випадків зараження COVID. Це на 21,2% менше ніж за попередній тиждень. Також за тиждень на 33,5% зменшилась кількість померлих від вірусу - 2270 померлих проти 3414 на попередньому тижні.

Читайте також: Першу дозу COVID-вакцини отримали понад 19 мільйонів британців
У Великобританії вже понад 20 мільйонів осіб отримали першу дозу вакцини від коронавірусу, повідомив міністр охорони здоров'я країни Метт Генкок у Twitter. Ще майже 800 тисяч осіб отримали вже й другу дозу вакцини. Країна є лідером у Європі у вакцинуванні проти COVID-19.


https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3199354-u-britanii-vze-ponad-20-miljoniv-vakcinovanih-novih-vipadkiv-covid19-pomensalo.html
   
А ковідні "експерти" на ФУПі стверджують, що
- маски нічого не дають
- карантин нічого не дає
- вакцини теж нічого не дають

кому ж вірити ?

Я в розпачі...
   
А ковідні "експерти" на ФУПі стверджують, що
- маски нічого не дають
- карантин нічого не дає
- вакцини теж нічого не дають

кому ж вірити ?

Я в розпачі...

Зараз прийдк петя шаблезуб і розкаже, що насправді ніякого вірусу немає і що вакцина робить все лише гірше.
І взагалі хворіють лише ті, хто привився від грипу.
   
Зараз прийдк петя шаблезуб і розкаже, що насправді ніякого вірусу немає і що вакцина робить все лише гірше.

Той випадок, коли варто звіритися з думкою його психіатра
   
Той випадок, коли варто звіритися з думкою його психіатра

В нього немає психіатра, бо він їх не визнає.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія