Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поркі в Чернівцях))

Re: Поркі в Чернівцях))

Брехня))
Найкращі люди чухнули на Мотокрос та на показ вечірніх суконь у Панораму.
( напевно щоб потім не сказали про них що вони тут були))
пс. І це я про себе і таких як я зовсім не пишу))( з вродженноі сором"язливості))

Я про ці події навіть не чув. Принаймні, мене запрошували друзі лише на мітинг з президентом.
   
Re: Поркі в Чернівцях))

За порошенко збираютьс я голосуват и в основному ті хто добився щось свого у житті - багато моїх знайомих.

За порошенко Тимошенко збираються голосуват  в основному ті, хто добився щось свого у житті - багато моїх знайомих, яких при порошенко пограбували інфляційним "податком".

За Тимошенко - зі знайомих хіба що один маргінал; такі люди думають що держава їм щось винна або думають про президент а як про авторитар ну фігуру яка буде "порядок наводити".

Почекай. І твої знаоймі ще будуть маргіналами, коли підуть на пенсію, а їх пограбують на курсі гривні на 400%  :-B
   
Re: Поркі в Чернівцях))

Бугагагаа... Бюджетников как ветром сдуло..

   
Re: Поркі в Чернівцях))

Бугагагаа ... Бюджетник ов как ветром сдуло..

А як же Петро буде виступати?  ;o
   
Re: Поркі в Чернівцях))

А як же Петро буде виступати?  ;o
Та вже виступив))——
Дивіться вище прямий ефір був))
пс. Одного когось вивели з натовпу наприкінці))—— напевно задав таки незручне запитання))
ппс. Купка незрозумілих людей((—— молоді немає майже взагалі, а та яка є прийшла глянути на президента——як на чудо світу))
ппппс. Купка тітушок була. ——оті всі що виходили з площі заховавшися під капюшони.
пппппс. Ну і ще раз——
Не було там ніяких "найкращих людей міста"—— не бачив я там майже нікого знайомого))——
Єдине що каталися з ним представники обладміністраціі——і те більше в Кіцмані.
Найкращі люди——пішли на Мотокрос і на показ вечірніх суконь в Панорамі))
   
Re: Поркі в Чернівцях))

Та вже виступив))——
Дивіться вище прямий ефір був))

Гы. Прикольно.

Міжнародний аеропорт буде в Чернівцях! Чернівці - це Європа!  (tu)
   
Re: Поркі в Чернівцях))

пс. Ну і ще про те за кого будуть голосувати——
Більшість——за Зеленського—— в основному молодь і адекватні люди.
За порошенко—— бюджетники, люди біля корита хоч якогось державного.
За Тимошенко—— зовсім мало пенсіонерів, майже ніхто з молоді, майже нікого з адекватних людей.
пс. Цікава історія з ГО "побратими Украіни"—— спочатку вони ганяють Монтяна( людину Тимошенко) пікетами, а потім після того як іх очільник попадає на сцену до Тимошенко—— перевзуваються швиденько і вже топлять за Тимошенко.
ппс. В штабі Зеленського працюють маловідомі нові обличчя—— як я і писав раніше——зараз це шикарний соціальний ліфт——дехто з них точно будуть в партіі Зеленського в Раді.( з усіх штабів маю на увазі).
Цікаво що місцеві "олігархі" теж спробували "розкласти яйця в різні корзини"—— кажуть що в штабі Зеленського є багато людей від місцевого багатія( людини Порошенко до речі).
   
Re: Поркі в Чернівцях))

пс. Ну і ще про те за кого будуть голосуват и——
Більшість——за Зеленсько го—— в основному молодь і адекватні люди.
За порошенко—— бюджетник и, люди біля корита хоч якогось державног о.
За Тимошенко—— зовсім мало пенсіонер ів, майже ніхто з молоді, майже нікого з адекватни х людей.

Як ти з Німеччини бачиш, хто за кого буде голосувати?
   
Re: Поркі в Чернівцях))

За порошенко збираються голосувати в основному ті хто добився щось свого у житті - багато моїх знайомих.

За Тимошенко - зі знайомих хіба що один маргінал; такі люди думають що держава їм щось винна або думають про президента як про авторитарну фігуру яка буде "порядок наводити".
Взагалі склалося враження що за Тимошенко - ті хто не вірить у демократію та не хоче економічних реформ а хоче повернення "совка".
Серед моїх знайомих теж приблизно так.
 :pooh_on_b:
   
Re: Поркі в Чернівцях))

Як ти з Німеччини бачиш, хто за кого буде голосувати?

Я активно слідкую за тим щоб вони Чернівці без мене не розвалили(((
Деколи даю поради, деколи просто підказую що до чого))
Плюс в мене там залишилась сітка агентів))—— через яких я знаю що відбувається))
   
Re: Поркі в Чернівцях))

пс. Ну і ще про те за кого будуть голосувати——
Більшість——за Зеленського—— в основному молодь і адекватні люди.
За порошенко—— бюджетники, люди біля корита хоч якогось державного.
За Тимошенко—— зовсім мало пенсіонерів, майже ніхто з молоді, майже нікого з адекватних людей.
пс. Цікава історія з ГО "побратими Украіни"—— спочатку вони ганяють Монтяна( людину Тимошенко) пікетами, а потім після того як іх очільник попадає на сцену до Тимошенко—— перевзуваються швиденько і вже топлять за Тимошенко.
ппс. В штабі Зеленського працюють маловідомі нові обличчя—— як я і писав раніше——зараз це шикарний соціальний ліфт——дехто з них точно будуть в партіі Зеленського в Раді.( з усіх штабів маю на увазі).
Цікаво що місцеві "олігархі" теж спробували "розкласти яйця в різні корзини"—— кажуть що в штабі Зеленського є багато людей від місцевого багатія( людини Порошенко до речі).
Ха-ха-ха.
вчорашнє іетері"ю Зеленського
Ізик - народу Данбаса

Пєнсіі народу данбаса

Міратворци на лініі сапрікаснавєнія
.
І вішенка - рускоязичний канал.

Да - це адекватний українець :pooh_on_b: Новоє ліцо, яке чогось нагадує мені хуйло оскал
   
Re: Поркі в Чернівцях))

сподіваюся, що все-таки українське місто Чернівці не таке аж де прихильники певної політсили,
як його описав автор гілки  8-)
   
Re: Поркі в Чернівцях))

Хоч би не користувався лексикою російських телеканалів. Це я про "Поркі".
   
Re: Поркі в Чернівцях))

хочу в Черновцы, как я люблю этот город )))))))
(tu) .Прекрасный город, прекрасные люди
   
Re: Поркі в Чернівцях))

Улицы Горького, Толстого и Чайковского перекрыты полностью. Вата не пройдёт.  :lol:
(tu)
   
Re: Поркі в Чернівцях))

Хоч би не користувався лексикою російських телеканалів. Це я про "Поркі".

Сподобалось просто))
Краще ніж Кнур))—— більш лагідніше як на мене))
Іронічно поблажливо))
   
Re: Поркі в Чернівцях))

сподіваюся, що все-таки українське місто Чернівці не таке аж де прихильники певної політсили,
як його описав автор гілки  8-)

Я спілкуюся з багатьма людьми.
І лише одиниці з них топлять за Порошенко.
Інші всі—— за різних кандидатів( більшість за Зеленського, частина за Гриценко—Тимошенко)
І ці всі інші дивуються з точки зору порохоботів.((
пс. Про заробітчан зрозуміла картинка виборів?
ппс. Так—— Порошенко щастить що більщість заробітчан не буде в змозі проголосувати((
   
Re: Поркі в Чернівцях))

Гарний фотозвіт від відомого в Чернівцях фотографа))
http://promin.cv.ua/2019/03/23/petro-poroshenko-zustrivsia-iz-chernivchanamy-na-ploshchi-filarmonii.html

пс. Не виглядає на масовий захід.
Цивільних—— ну аж може людей 300?
пс. Як я і казав—— на Мотокросі було більше))
   
Re: Поркі в Чернівцях))

Цитата: Ну і ще про те за кого будуть голосуват и——
Більшість——за Зеленсько го—— в основному молодь і адекватні люди.
Молодежь и не адекватные люди - это больше похоже на правду.
   
Re: Поркі в Чернівцях))

Я спілкуюся з багатьма людьми.
І лише одиниці з них топлять за Порошенко.
Інші всі—— за різних кандидатів( більшість за Зеленського, частина за Гриценко—Тимошенко)
І ці всі інші дивуються з точки зору порохоботів.((
пс. Про заробітчан зрозуміла картинка виборів?
ппс. Так—— Порошенко щастить що більщість заробітчан не буде в змозі проголосувати((
------------------

Лісій, так нех у й шастать(с)! :super:
   
Re: Поркі в Чернівцях))

А де поділася бібізянка чжан ? Вроді ж з Чернівців тожи, топило за сивого кнуря по повній і розповідало як в нього лічьно ЮВТ шось спиз..ла.  :lol:
   
Re: Поркі в Чернівцях))

єдиним адекватним гаслом цих виборів має бути - Єбать Свиню!
Інакше це консервація квазі хуйло лайна з перспективою скотитися до істерики з жалюгідним фіналом
   
Re: Поркі в Чернівцях))

Молодежь и не адекватные люди - это больше похоже на правду.

То что "больше похоже на правду"—— мы увидим в результате выборов((
Но почему—то большинство людей вокруг( да и здесь) уверены что без фальсификаций у Порошенко нет шансов против Зеленского.
пс. Молодь—— это как раз те люди, которым будет принадлежать эта страна—— пусть они бы и решали?
ппс. А не "старпьоры ФУПа"(с) (((
   
Re: Поркі в Чернівцях))

Цитата: Но почему—то большинст во людей вокруг( да и здесь) уверены что без фальсифик аций у Порошенко нет шансов против Зеленског о.
Скажи мне кто твой друг, и я скажу кто ты. - пословица.
   
Re: Поркі в Чернівцях))

Скажи мне кто твой друг, и я скажу кто ты. - пословица.

Такая себе пословица((
ФУП к примеру далеко не отображает состояние общества—— а вы крутитесь все здесь и думаете что вот оно так везде))
   
Re: Поркі в Чернівцях))

Ось до речі відосик де ясно видно що пускали на площу далеко не всіх(((
пс. Та й по Кіцманю були вже нарікання——
Не могли люди до будинку під"іхати—— об"іжджали та чекали довго.

fns=mo
   
Re: Поркі в Чернівцях))

(tu)

Нет , есть и улица Коцюбинского, которая вставит наш Крещатик... Есть семь холмов, есть и квартира Владимира  Ивасюка... там нормальные украинцы, большинство разговариваю украинским, в отличие от меня
   
Re: Поркі в Чернівцях))

Еще коммент с ФБ))——
( в конце в комментах написали что продавщица "при исполнении"скорее всего была))———


ПРЯНИКИ И ВЫБОРЫ
В магазин зашел возле площади Филармонии, спрашиваю продавщиу шутя: " Ну что, Порошенко у вас ничего не купил?" Как бы для разговора. Слышат еще человек шесть-семь минимум. Молчат, я аж споткнулся внутренне - гробовая тишина. Не хотят шутить. Продавщица отбила чек, и сказала: "Нет, ему зарплату задержали". Но не шутливо. Сцедив так, холодно, не любя.
Но разговор поддержали через паузу.. В ответ на мою реплику спрашивают: "а пряники с чем вы взяли?". Отвечаю " с клюквой". "О, бомба, себе возьму".
   
Re: Поркі в Чернівцях))

Нет , есть и улица Коцюбинского, которая вставит наш Крещатик... Есть семь холмов, есть и квартира Владимира  Ивасюка... там нормальные украинцы, большинство разговариваю украинским, в отличие от меня

Тут Вы перепутали с улицей Кобылянской (Ольги).—— вот она больше как Крещатик.
А Коцюбинского——заурядная улочка.
   
Re: Поркі в Чернівцях))

Черновцы спокойный город. Думаю , что со стартовой темой некоторая провокация....
там тихая гавань.... очень хочу туда вернуться и жить.... найду себе жену и поеду
   
Re: Поркі в Чернівцях))

Тут Вы перепутали с улицей Кобылянской (Ольги).—— вот она больше как Крещатик.
А Коцюбинского——заурядная улочка.

Приношу прощение... Просто помню визуально... там КЛАСС...дорожка, скамеечки.... Нахер Париж... Еще раз - я не прав
   
Re: Поркі в Чернівцях))

єдиним адекватним гаслом цих виборів має бути - Єбать Свиню!
Інакше це консервація квазі хуйло лайна з перспективою скотитися до істерики з жалюгідним фіналом
---------------
То ти  німець-кацап? Ну то давай, єби свою  фрау-свиню.

   
Re: Поркі в Чернівцях))

Я тут живу - сумно що Чернівці перетворюється у провінційне торгове містечко де купляється геть усе.
Місто під керівництвом банди фірташевців сходить на пси
   
Re: Поркі в Чернівцях))

Ось до речі відосик де ясно видно що пускали на площу далеко не всіх(((
пс. Та й по Кіцманю були вже нарікання——
Не могли люди до будинку під"іхати—— об"іжджали та чекали довго.

https://www.facebook.com/100011457640488/posts/889312954793951?sfns=mo

тыж ПРОВОКАТОР и тебя правильно послали нах, скажи спасибо что зубы оставили.... Демократия это не вседозволенность, запомните
   
Re: Поркі в Чернівцях))

Місто під керівництвом банди фірташевців сходить на пси

До безумия  красивый и добрый город, а вот рынок  славноизвестный - такая фигня, никогда туда не едте....купить  - в киеве дешевле, посцать - негде, пожрать негде... я был там на экскурссии - там МРАК
   
Re: Поркі в Чернівцях))

Тут Вы перепутали с улицей Кобылянской (Ольги).—— вот она больше как Крещатик.
А Коцюбинского——заурядная улочка.

 :rotate:

да уж, заурядная :)))))
   
Re: Поркі в Чернівцях))

тыж ПРОВОКАТОР и тебя правильно послали нах, скажи спасибо что зубы оставили.... Демократия это не вседозволенность, запомните

То не я))
Со мной менты разговаривают обычно тихо и вкрадчиво))—— чтобы не ляпнуть лишнего))
Если бы я делал провокацию( а был бы в городе——замутил бы)—— там было бы много шуму((

пс. А вот еще видосик от того пацанчика—— про то как автобусами свозили людей с района.

fns=mo
   
Re: Поркі в Чернівцях))

:rotate:

да уж, заурядная :)))))

Ну все—таки с Крещатиком сравнивали——с прогулочной пешеходной туристической улицей——
А это Кобылянской.
   
Re: Поркі в Чернівцях))

То не я))
Со мной менты разговаривают обычно тихо и вкрадчиво))—— чтобы не ляпнуть лишнего))
Если бы я делал провокацию( а был бы в городе——замутил бы)—— там было бы много шуму((

пс. А вот еще видосик от того пацанчика—— про то как автобусами свозили людей с района.

то не к Вам было...то в пылу дискуса... Город классный

https://www.facebook.com/100011457640488/posts/889339604791286?sfns=mo
   
Re: Поркі в Чернівцях))

Ну все—таки с Крещатиком сравнивали——с прогулочной пешеходной туристической улицей——
А это Кобылянской.

 :)  (tu)   у меня навязчивое желание вернутся на эту улицу.... Крещатик и зачастую Париж могут отдыхать. респект и уважуха вашеиу градоначальнику... вроде у него проблемы?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія