Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Суд відправив Пашинського під арешт

Re: Суд відправив Пашинського під арешт

Чернь тут в ветке руки потирает - поделом боярину!
Руби ему голову,  клованушка!
   
Re: Суд відправив Пашинського під арешт

так холоп дав боярину бутилкою по голові чи ні ?  :shuffle:
думаю шо боярин присцал сесть тогда и пришлось ему головой об бус биться дабы следы нужные для государевых людей предоставить.
надо на бусе вмятину поискать внезапно возобновившемуся следствию.
   
Re: Суд відправив Пашинського під арешт

Чернь тут в ветке руки потирает - поделом боярину!
Руби ему голову,  клованушка!

Ваше величество,не прогневайтесь на нас недостойных  :weep:
   
Re: Суд відправив Пашинського під арешт

генетический код мудрого народа.
все украинцы любят заборы. даже в рекламе человейников обязательно - огороженная территория.
ну и чем успешнее человек тем выше забор, у лохов с человейника 2.5 метра, у менеджера 5 у патриота и героя 7.5
в межигорье такой, типичный забор успешного человека (тм)
вообще конечно ржака и диччь
как если бы чукча украл бабла и построил самый большой дворец-чум и жил там с оленями.

звичайний рагулизм. Они думают, что отгородятся таким образом от дерьма, которое творится в стране. Эдакий островок в море гавна. Построить нормальную страну ни ума ни широты взгляда просто нет... от слова совсем
   
Re: Суд відправив Пашинського під арешт

думаю шо боярин присцал сесть тогда и пришлось ему головой об бус биться дабы следы нужные для государевых людей предоставить.
надо на бусе вмятину поискать внезапно возобновившемуся следствию.
це тільки ваша версія.
А також всі чудово знають скільки у нас "наблатиканих холопів", які за будь-яке "неправильне" слово в їх бік , готові пускати в хід кулаки та інші підручні засоби
   
Re: Суд відправив Пашинського під арешт

золотые купола душу мою радуют...

Кто был хоть раз на Западной Украине - видел каплычки у дорог. Некоторые даже у себя возле заборчиков строят. Скромно и красиво. Любой путник может остановиться и помолиться, и за того кто построил в том числе.

Типа такие:

   
Re: Суд відправив Пашинського під арешт

мафіозний дон обізвався


Партія "Європейська солідарність" заявляє, що провадження щодо екс-нардепа Сергія Пашинського політично мотивоване, а його арешт – "дешеве шоу", щоб відвернути увагу людей від провалу влади у зовнішній політиці.
   
Re: Суд відправив Пашинського під арешт

Взагалі-то Пашинський  - креатура "Батьківщини"
Але юльки чомусь(?) мовчать, як риба об лід...
   
Re: Суд відправив Пашинського під арешт

Взагалі-то Пашинський  - креатура "Батьківщини"
Але юльки чомусь(?) мовчать, як риба об лід...
хто мовчить? Лозинського посадили. Не треба було?
   
Re: Суд відправив Пашинського під арешт

хто мовчить? Лозинського посадили. Не треба було?
репрессировали патриота. :X
   
Re: Суд відправив Пашинського під арешт

Моя версія така. В серпні викликали кандидата в генпрокурори Рябошапку на кастінг і сказали: основна задача показати яка злочинна влада була у попередників. План посадити за 2 місяці 10 корупціонерів, в ідеалі Петю і Гросю, ну там ше якогось Яценюка можна. Пройшло 2 місяці, почали питати за результат. А тепер маємо те що маємо без права застави. Всі задоволені, корупція поборена, план виконано, народ лікуєт, прокурору медаль.
   
Re: Суд відправив Пашинського під арешт

Моя версія така. В серпні викликали кандидата в генпрокурори Рябошапку на кастінг і сказали: основна задача показати яка злочинна влада була у попередників. План посадити за 2 місяці 10 корупціонерів, в ідеалі Петю і Гросю, ну там ше якогось Яценюка можна. Пройшло 2 місяці, почали питати за результат. А тепер маємо те що маємо без права застави. Всі задоволені, корупція поборена, план виконано, народ лікуєт, прокурору медаль.

Не, медаль надо дать тем прокурорам которые видео потеряли, глок отдали, пули спустили в унитаз, а виновным признали Химикуса?  ;o
   
Re: Суд відправив Пашинського під арешт

мафіозний дон обізвався


Партія "Європейська солідарність" заявляє, що провадження щодо екс-нардепа Сергія Пашинського політично мотивоване, а його арешт – "дешеве шоу", щоб відвернути увагу людей від провалу влади у зовнішній політиці.
яким чином то його йебе? чи свинарчуків боїться теж закрити можуть після допиту? педро не дуже розумно вчиняє, захищаючі людину, яка м*яко кажучі ніколи не була помічена у добрих і корисних суспільству вчинках.
до речі, а щодо ківи петро ще нічого не казав?
   
Re: Суд відправив Пашинського під арешт

За Гетьмана Сонцесяйного шота тривожна... :(
   
Re: Суд відправив Пашинського під арешт

Тетяна Чорновол

Перша репресія реваншу - Сергій Пашинський.
Лідер Майдану і той, хто підписав перший бойовий наказ в АТО. Особистий ворог хуйло і той, хто вирвав з рота в Януковича і повернув у бюджет 1.5 млрд. доларів. Кинутий за грати на замовлення Портнова. Ув'язнений по справі, сфальшованій "на коліні", за те, що захистив честь та життя своєї дружини, що зупинив хулігана пострілом в ногу. До того ж, п’яного та небезпечного хулігана, який і раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за те, що бив і калічив жінок.
Проте, найбільш показовим в цій першій репресії є той факт, що рішення про ув’язнення Пашинського без права застави, на замовлення Портнова прийняла «зразкова» суддя Олеся Батрін.
Це та суддя, яку останні роки наші грантожери-зрадофіли на руках носили, дифірамби їй співали, семінари організовували. Вона навіть отримувала офіційне фінансування з «Центру протидії корупції» Шабуніна. Ось саме вона перша "гнеться" під Портнова.
Хоча, мене це не дивує. Бо, нагадаю, що саме Шабунін та його «антикорупціонери», як навіжені, боролися проти конфіскації корупційних мільярдів Януковича в державний бюджет України. А Сергій Пашинський якраз був тим політиком, що ініціював та довів до кінця конфіскацію - 1.5 млрд доларів Януковича. Отож, все сходиться.
Підтверджується те, про що я говорила і раніше: ЦВК і все це «шабунівське громадсько-активістське кодло» було п’ятою колонною і відпрацьовувало на Портнова.
  :lol:
Що після цього ще сказати?… Пашинський мій друг. Я пишаюсь ним. Друг, яких мало. Заради країни він готовий йти до кінця. Він не тільки, як лев, боровся і повернув в бюджет вкрадене Януковичем, а зараз саме за це - тобто за країну, за народ пішов в тюрму. Ех, український народ...
Ви не лише це допустили - ви радієте... Ви завжди радо вірили в брехню про нього і таких, як він. Хоча брехня була абсурдна. Ех, народ… Що ще сказати? А те, що завжди: ми не здамося, допоки б’ються наші серця. І не пустимо в ці серця зневіри та образи! Бо нічого не змінюється під небом - так було завжди: Аve, український народе, morituri te salutant.
   
Re: Суд відправив Пашинського під арешт

Танюху прорвало


Тетяна Чорновол
4 ч. ·
Такий менталітет українців, що визнання можна отримати лише від ворогів. Яскравий приклад цьому – арешт Сергія Пашинського під аплодисменти народу.
Відома мудрість: «Скажи, хто твої вороги, і я скажу, хто ти». Пашинського 5 років розпинали всі ЗМІ і народ повірив в брехню. Але спитайте себе, хто такий насправді Пашинський, якщо його арешт – це помста Портнова, Януковича і хуйло. Чи багато тих, хто може похвалитися такими ворогами? Портнов став ворогом за те, що Пашинський домігся конфіскації в бюджет 1.5 млрд доларів Януковича. А це був програш Портнова і втрата для нього багатомільйонного гонорару, адже він був найнятий "янучарами" на захист їх активів.
Народ аплодує, хоча для народу не секрет, що арешт – замовлення Портнова. Портнов сам цим хизується. Також, цей арешт – свідчення того, що у нас реванш - це помста Пашинському за Майдан. А також цей арешт – свідчення капітуляції і свідчення помсти хуйло, адже Пашинський віддавав перший бойовий наказ на Донбасі, адже він керував Комітетом з нацбезпеки і оборони.
Визнання Агресії РФ в законодавстві, курс на НАТО і ЄС в Конституції – це була його робота. Вороги, на відміну від українського народу, визнають його досягнення. Він потрапив під розправу першим.
Я пишаюсь, що була з ним в усіх тих справах. І ми ще переможемо! Адже ще Багряний (письменник і національний борець початку минулого століття) казав: "Сміливі мають щастя!". І треба бути першими. Та навіть першими йти під репресії – тоді є шанс перемогти. Легко знищити і зламати тих, хто відмовчується до останнього – у таких немає ніяких шансів.
   
Re: Суд відправив Пашинського під арешт
den

То Пашинський
Прилетів в Україну
Прийшов в суд

?

   
Re: Суд відправив Пашинського під арешт

Танюху прорвало


Тетяна Чорновол
4 ч. ·
Такий менталітет українців, що визнання можна отримати лише від ворогів. Яскравий приклад цьому – арешт Сергія Пашинського під аплодисменти народу.
Відома мудрість: «Скажи, хто твої вороги, і я скажу, хто ти». Пашинського 5 років розпинали всі ЗМІ і народ повірив в брехню. Але спитайте себе, хто такий насправді Пашинський, якщо його арешт – це помста Портнова, Януковича і хуйло. Чи багато тих, хто може похвалитися такими ворогами? Портнов став ворогом за те, що Пашинський домігся конфіскації в бюджет 1.5 млрд доларів Януковича. А це був програш Портнова і втрата для нього багатомільйонного гонорару, адже він був найнятий "янучарами" на захист їх активів.
Народ аплодує, хоча для народу не секрет, що арешт – замовлення Портнова. Портнов сам цим хизується. Також, цей арешт – свідчення того, що у нас реванш - це помста Пашинському за Майдан. А також цей арешт – свідчення капітуляції і свідчення помсти хуйло, адже Пашинський віддавав перший бойовий наказ на Донбасі, адже він керував Комітетом з нацбезпеки і оборони.
Визнання Агресії РФ в законодавстві, курс на НАТО і ЄС в Конституції – це була його робота. Вороги, на відміну від українського народу, визнають його досягнення. Він потрапив під розправу першим.
Я пишаюсь, що була з ним в усіх тих справах. І ми ще переможемо! Адже ще Багряний (письменник і національний борець початку минулого століття) казав: "Сміливі мають щастя!". І треба бути першими. Та навіть першими йти під репресії – тоді є шанс перемогти. Легко знищити і зламати тих, хто відмовчується до останнього – у таких немає ніяких шансів.

Таня та це підтримуют основному боти платні. Нормальні люди все розуміють.
   
Re: Суд відправив Пашинського під арешт

Таня та це підтримуют основному боти платні. Нормальні люди все розуміють.


Ты тоже считаешь что грантоеды-зрадофилы анти-коррупционеры работали на Портнова за деньги западных спонсоров?
   
Re: Суд відправив Пашинського під арешт

Павловский сегодня сказал, что Пашинского завтра-послезавтра выпустят.

 :gigi: 
   
Re: Суд відправив Пашинського під арешт





   
Re: Суд відправив Пашинського під арешт

 :S


   
Re: Суд відправив Пашинського під арешт

Кого из них?
Когда там таня будет проводить петин... митинг? :weep:
   
Танюху прорвало
Тетяна Чорновол
4 ч. ·
Такий менталітет українців, що визнання можна отримати лише від ворогів.

Танюха приобщилась к миру Большого Бабла, как и любой другой нардеп, поэтому у неё автоматом включилась корпоративная солидарность. Это просто инстинкт самосохранения.

ОНИ все сцутся, шо завтра придут и за ними. Ибо есть за что. Поэтому вступаются даже за такую противную мразь, как Пашинский. Прикинь, даже рыги.
   
Re: Суд відправив Пашинського під арешт

Люди. Ви справді вважаєте, що треба стріляти в ногу людині? Може він і хуліган, затримай та здай ментам. Пашинський- мурло. Так я вважаю. Як засудять - буду радий. Я розумію, що той самий суд може дати Святому Апостолу Павлу (мало не написав Петру, тому " апостолу" нічого не буде) 25 років з конфіскацією, правосуддя ще те, що раніше, що зараз, але Пашинський - хай сідае.
   
Пашинський- мурло.

Но распять его надо вовсе не за это. Пусть, падла, за снайперов на мойдане поведает... Кто там стрелял в обе стороны, в мусоров в т.ч. И кому без смерти Нигояна было не обойтись...
   
Re: Суд відправив Пашинського під арешт

Но распять его надо вовсе не за это. Пусть, падла, за снайперов на мойдане поведает... Кто там стрелял в обе стороны, в мусоров в т.ч. И кому без смерти Нигояна было не обойтись...
ви там були? Патрони хочь з одного боку, а краще з обох, подавали? Ганс, не піздіть.
   
Re: Суд відправив Пашинського під арешт

Про Нігояна взагалі мовчить. Хлопца срелили ще до всіх снайперів.
   
Re: Суд відправив Пашинського під арешт

Оті "катушкі" латунні в деревах злива, де підйом на бугор сам бачив. То спецзасоб для зупинки авто руйнуванням двигуна. Іх було, авто не було. Нігояна не стало. Помпові рушници, якими пластік відстрилювали в нас. Стріляють також й катушками.
   
Re: Суд відправив Пашинського під арешт

Свирепый оскал реванша  :X
:zrada:
   
Re: Суд відправив Пашинського під арешт

такого патріотичного патріота за грати кинули.
Всі на майдан! Це реванш!

xyйпойми
пашинський на свободі - зрада
пашинського садять - теж зрада

іпанутися.
   
Re: Суд відправив Пашинського під арешт

Так шо там? Героя Майдана и соратника Зализанного Гетьмана уже лишили девственности на киче?
   
Re: Суд відправив Пашинського під арешт

xyйпойми
пашинський на свободі - зрада
пашинського садять - теж зрада

іпанутися.
======================


Це те,про що я писав деяким прихильникам Петра.
Коли вони гигикали типу: Та фуй там кого з колишніх посадять, я їм відповідав,що
ви ж самі першими будете волати про ПОЛІТИЧНЕ ПЕРЕСЛІДУВАННЯ. :weep:
Пройшло трошки часу і про що волають деякі ??? :shuffle:
 Які передбачувані та прогнозовані,аж нудно. B-)
   
Re: Суд відправив Пашинського під арешт

Все это херня а отжимать Житомирскую кондитерскую фабрику у америкосов герою Майдана было ой как некрасиво.Так что все в этом деле справедливо.
   
Re: Суд відправив Пашинського під арешт

Но распять его надо вовсе не за это. Пусть, падла, за снайперов на мойдане поведает... Кто там стрелял в обе стороны, в мусоров в т.ч. И кому без смерти Нигояна было не обойтись...

Як там Шарій та його справа?
Чому сидиш за проксями та у TOR?
   
Re: Суд відправив Пашинського під арешт

Оті "катушкі" латунні в деревах злива, де підйом на бугор сам бачив. То спецзасоб для зупинки авто руйнуванням двигуна. Іх було, авто не було. Нігояна не стало. Помпові рушници, якими пластік відстрилювали в нас. Стріляють також й катушками.

Хоч хтось вірить що таке може написати українець? Я маю на увазі граматику. Капєц.. бригадні кинули всі сили, щоб якось виправдати злочин -взяття під варту важливого українського військового чиновника та ворога рашки.
   
Re: Суд відправив Пашинського під арешт

ви там були? Патрони хочь з одного боку, а краще з обох, подавали? Ганс, не піздіть.

Це не просто закид проти Пашинського. У Ганса контекст набагато глибший - я відчуваю. Наприклад, спроба заворушень у Одесі координована проросійськими силами, яка закінчилась фактично самоспаленням їх "бази" він розуміє у дусі російської пропаганди війни. І це лише приклад.
Тут треба шукати корені десь у радянському союзі.
   
Re: Суд відправив Пашинського під арешт

Не, медаль надо дать тем прокурорам которые видео потеряли, глок отдали, пули спустили в унитаз, а виновным признали Химикуса?  ;o

 (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія