Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нормальний такий "кінець бідности"

Нормальний такий "кінець бідности"

соняшникова олія злетіла до 55 грн за пляшку.
3 тижні був у відрядженні, а по поверненні охєрєнний сюрприз.
   
Re: Нормальний такий "кінець бідности"

Гінацид на постном маслє, да... Де там Вона, чого не волає?
По суті - нормальний природний процес. Нахіба виробнику продавати нам дешево, якщо можна за кордон - дорого?
Не олія має бути дешевою, а заробітки - гідними. Але українські лайноґаздм так не вважають.
   
Re: Нормальний такий "кінець бідности"

   
Re: Нормальний такий "кінець бідности"

соняшникова олія злетіла до 55 грн за пляшку.
3 тижні був у відрядженні, а по поверненні охєрєнний сюрприз.

Так, але вчора Олейна продавалась "по акції" за 44 грн. в одному з маркетів.
Думаю, цей злет тимчасовий, буде 40 в середньому протягом року.
   
Re: Нормальний такий "кінець бідности"

Гінацид на постном маслє, да... Де там Вона, чого не волає?
По суті - нормальний природний процес. Нахіба виробнику продавати нам дешево, якщо можна за кордон - дорого?
Не олія має бути дешевою, а заробітки - гідними. Але українські лайноґаздм так не вважають.

Ви точно не розумієте, що європейські ЗП то справа десятиліть?
Для задоволення місцевого попиту потрібно мати багато дрібних виробників, яких практично знищили...
   
Re: Нормальний такий "кінець бідности"

А от моя улюблена кукурудзяна від 50 до 80. Сцуко, якось трохи дєрзко. А жеру я її доволі багато, вірніше - користую, бо люблю страви в киплячій олії, і потім, звісно, та олія йде в каналізацію.
   
Re: Нормальний такий "кінець бідности"

А от моя улюблена кукурудзяна від 50 до 80. Сцуко, якось трохи дєрзко. А жеру я її доволі багато, вірніше - користую, бо люблю страви в киплячій олії, і потім, звісно, та олія йде в каналізацію.

То не довго
Фрітюр - коротка дорога до раку
Переходь на щось інше, нам ще з кацапами битись
   
Re: Нормальний такий "кінець бідности"

Ви точно не розумієте, що європейські ЗП то справа десятиліть?
Для задоволення місцевого попиту потрібно мати багато дрібних виробників, яких практично знищили...
Я все чудово розумію. Моя робота в гейропці коштує десь під тисяч п'ять негривень. Результат її продається нехай на третину дешевше, ніж там. Однак отримую я не три, а ізрядно менше.
Пояснюю на своєму прикладі, бо він є доволі типовим, вважаю.
А хто знищив "дрібних виробників", до речі? Я бачу, як "дрібні виробники", наприклад, м'яса, під великодень підіймуть ціну на свій продукт процентів на 30, а після свят на 10 процентів збавлять. Не на 30.
І пописдують на виручені гроші купувати інші товари й послуги теж на ті ж 20% дорожчі, бо хохли кругом, не одні вони такі хитрозроблені. Профіт? О да, профіт по-малоросійськи.
   
Re: Нормальний такий "кінець бідности"

То не довго
Фрітюр - коротка дорога до раку
Переходь на щось інше, нам ще з кацапами битись
Не жахайте, пане, не позбавляйте мене радості життя. :)
Мій фрітюр не димить. Чи то несуттєво?
   
Для задоволення місцевого попиту потрібно мати багато дрібних виробників, яких практично знищили...

"дрібні виробники" та "рафінована олія" поняття трохи не сумісні.
У Вінниці є декілька місцевих брендів, які  виготовляють олію й для внутрішнього ринку й на експорт.
Але насправді саму олію виготовляє одна контора, а інші "дрібні виробники" - переважно своя брендована тара  й мінімальна накрутка на опт.
   
Re: Нормальний такий "кінець бідности"

Не жахайте, пане, не позбавляйте мене радості життя. :)
Мій фрітюр не димить. Чи то несуттєво?

Чим більше димить, тим більше канцерогенів, то так

Однак будь-який фрітюр містить канцерогени і його не варто вживати надто часто

Робіть собі свято зо два рази на тиждень, а решта часу вкушайте прості середземноморські страви

Доведено, що то найкраще для здорового і довгого життєпису :)
   
Re: Нормальний такий "кінець бідности"

Однак будь-який фрітюр містить канцерогени і його не варто вживати надто часто

Робіть собі свято зо два рази на тиждень, а решта часу вкушайте прості середземноморські страви

Доведено, що то найкраще для здорового і довгого життєпису
Розумію, що офтоп, але все ж цікаво - на якому етапі там з'являється підвищений вміст канцерогенів? Достатньо просто нагрівання?
А от щодо середземноморської дієти - не посперечаюсь, дуже славно. Ще б побільше доброї риби за розумною ціною на український ринок - було б чудесно.
І таки так, я не щодня забавляюсь тими конфітюрами, якраз десь така і є періодичність. Фухх, заспокоївся.
   
Re: Нормальний такий "кінець бідности"

нахер она вообще нужна та подсолнечная?

с другой стороны рынок инфляция
кацапы воют что подорожало сильно ботва так же :laugh:


   
Re: Нормальний такий "кінець бідности"

Я колись ще в нульові купила олію з виноградних кісточок. Оце я вам скажу була річ!!! Я її додавала до тіста для налисників. Замість соняшникової. Тато пробував ті налисники тирити прямо з пательні...  :laugh:
   
Re: Нормальний такий "кінець бідности"

Коли продукти смажаться в киплячій олії й утворюється власне фрітюрна кірка - то і є практично концентровані канцерогени...

На жаль, багато смаколиків не ведуть до добра

Почитайте, як харчується 95-літня британська королева і подивіться, як виглядає :)

Не жере вона фрітюр зовсім, хоча їй вірогідно хотілось би :)
   
Re: Нормальний такий "кінець бідности"

Ну дорожчає... а ви чого чекали?  Казали ж, що НЕ БУДЕ ВАМ ГОЛОБОРОДЬКА. Голобородько-це холопський фетіш. Сама олія дорожчає у світі. Паразити нажаль їдять. :D   Навіть прихильники певної політсили в цьому не винен. Є речі, де "ВОНО НЄВИНАВАТОЄ-п..здець  САМ ПРІШОЛ!". Звісно, воно гралося в економіку. Воно інфантільне. Воно має й свою провину. Воно не має мізків та пам'яті...Його колисають усілякі покидьки.  АЛЕ є речі,де воно навіть не винно.

 Бубочка не завжди винувате,чуваки та чувіхі. Ну тупориле, але ж є й загальні проблеми.

 А хтось думав,що воно на щось здатне? Навіть стала Європа,чи навіть США не на все здатна. Теж було і з Петром. Так,були й його баги,але ж які страшні були зовнішні фактори. Але по кацапським вказівкам,його винуватили геть усі... И вправду: ДЕ ЮЛЯ З ПІВ ВАРЕНИКОМ? Що? Не в усьому винен прихильники певної політсили? Так. Не в усьому. А Порох був в усьому?

 Ну подорощало... й що?  Все дорожчає і буде тільки дорожчати. Підняти мінімалку? гаразд. Але тоді зросте і так чимале безробіття. Тут он шизоїд Гетьманцев пропонує усіх обкрасти... а ви олія,олія...а яйця? Про яйця забули? :D  X(

 
   
Re: Нормальний такий "кінець бідности"
nik

Ну дорожчає... а ви чого чекали?  Казали ж, що НЕ БУДЕ ВАМ ГОЛОБОРОДЬКА. Голобородько-це холопський фетіш. Сама олія дорожчає у світі. Паразити нажаль їдять. :D   Навіть прихильники певної політсили в цьому не винен. Є речі, де "ВОНО НЄВИНАВАТОЄ-п..здець  САМ ПРІШОЛ!". Звісно, воно гралося в економіку. Воно інфантільне. Воно має й свою провину. Воно не має мізків та пам'яті...Його колисають усілякі покидьки.  АЛЕ є речі,де воно навіть не винно.

 Бубочка не завжди винувате,чуваки та чувіхі. Ну тупориле, але ж є й загальні проблеми.

 А хтось думав,що воно на щось здатне? Навіть стала Європа,чи навіть США не на все здатна. Теж було і з Петром. Так,були й його баги,але ж які страшні були зовнішні фактори. Але по кацапським вказівкам,його винуватили геть усі... И вправду: ДЕ ЮЛЯ З ПІВ ВАРЕНИКОМ? Що? Не в усьому винен прихильники певної політсили? Так. Не в усьому. А Порох був в усьому?

 Ну подорощало... й що?  Все дорожчає і буде тільки дорожчати. Підняти мінімалку? гаразд. Але тоді зросте і так чимале безробіття. Тут он шизоїд Гетьманцев пропонує усіх обкрасти... а ви олія,олія...а яйця? Про яйця забули? :D  X(


заткнись, кацапський посiпака



   
Re: Нормальний такий "кінець бідности"

nik - що,прибігло, гомік? Чекало,дрочило... Анальний, йди НАХ! О вже побігло! :D  X(  ЛГБТ імігрантик.

 

 
   
Re: Нормальний такий "кінець бідности"

Коли продукти смажаться в киплячій олії й утворюється власне фрітюрна кірка - то і є практично концентровані канцерогени...
Гм. То приватна думка, чи є якісь інші підстави?
Бо, якщо так - все смажене "то і є практично концентровані канцерогени". Не думаю, що шкірочка з фритюру чимось відрізняється від неї ж просто на пательні.
   
Re: Нормальний такий "кінець бідности"

Гм. То приватна думка, чи є якісь інші підстави?
Бо, якщо так - все смажене "то і є практично концентровані канцерогени". Не думаю, що шкірочка з фритюру чимось відрізняється від неї ж просто на пательні.

Так і є

Усе смажене на будь-яких жирах чи оліях - то смачні концентровані канцерогени

І мій улюблений гриль також :(

Тому смакую не частіше ніж 2-3 рази на місяць :(

Останнє редагування: 25 квітня 2021 20:15:22 від abbat
   
Re: Нормальний такий "кінець бідности"
nik

соняшникова олія злетіла до 55 грн за пляшку.
3 тижні був у відрядженні, а по поверненні охєрєнний сюрприз.


за кого голосував?
   
Re: Нормальний такий "кінець бідности"

Усе смажене- то смачні концентровані канцерогени
Нє, я готовий погодитись, звісно. :)
Якось треба нагуглити, де, в яких традиціях, найбільше смажених страв і співставити із рівнем захворюваності тих етносів.
Перше, що спливає на ум - Кавказ, де не гребують смаженим, проте й живуть наче не менш якісно, ніж японці, які, мабуть, взагалі не юзають розжарену олію.
   
Re: Нормальний такий "кінець бідности"

Усе смажене на будь-яких жирах чи оліях - то смачні концентровані канцероген
Помітив редагування. А смажене на вогні? Без олії.)
   
Re: Нормальний такий "кінець бідности"

Я все на оливковій готую і фритюрів не їм. Взагалі.
   
Re: Нормальний такий "кінець бідности"

Ну дорожчає... а ви чого чекали?  Казали ж, що НЕ БУДЕ ВАМ ГОЛОБОРОДЬКА. Голобородько-це холопський фетіш. Сама олія дорожчає у світі. Паразити нажаль їдять. :D   Навіть прихильники певної політсили в цьому не винен. Є речі, де "ВОНО НЄВИНАВАТОЄ-п..здець  САМ ПРІШОЛ!". Звісно, воно гралося в економіку. Воно інфантільне. Воно має й свою провину. Воно не має мізків та пам'яті...Його колисають усілякі покидьки.  АЛЕ є речі,де воно навіть не винно.

 Бубочка не завжди винувате,чуваки та чувіхі. Ну тупориле, але ж є й загальні проблеми.

 А хтось думав,що воно на щось здатне? Навіть стала Європа,чи навіть США не на все здатна. Теж було і з Петром. Так,були й його баги,але ж які страшні були зовнішні фактори. Але по кацапським вказівкам,його винуватили геть усі... И вправду: ДЕ ЮЛЯ З ПІВ ВАРЕНИКОМ? Що? Не в усьому винен прихильники певної політсили? Так. Не в усьому. А Порох був в усьому?

 Ну подорощало... й що?  Все дорожчає і буде тільки дорожчати. Підняти мінімалку? гаразд. Але тоді зросте і так чимале безробіття. Тут он шизоїд Гетьманцев пропонує усіх обкрасти... а ви олія,олія...а яйця? Про яйця забули? :D  X(
Бігом викликай стелси. Бігом !!!!
   
Re: Нормальний такий "кінець бідности"

Я все на оливковій готую і фритюрів не їм. Взагалі.
Картоплю смажиш теж на оливковій? Чи шо то міняє, взагалі, оливкова vs соняхова?
   
Re: Нормальний такий "кінець бідности"

а сахерок как вам? сладенький по цене 31грн?
   
Re: Нормальний такий "кінець бідности"

Картоплю смажиш теж на оливковій? Чи шо то міняє, взагалі, оливкова vs соняхова?
самая феншуйная жареная картошечка - на сале)
   
Re: Нормальний такий "кінець бідности"

Так і є

Усе смажене на будь-яких жирах чи оліях - то смачні концентровані канцерогени

І мій улюблений гриль також :(

Тому смакую не частіше ніж 2-3 рази на місяць :(
ну если многократно испрользовать одно и тоже масло, и доводить до точки дымления - то да.
а так это очередные пустые страшилки. как было с пищевым холестиртном
   
Re: Нормальний такий "кінець бідности"

за кого голосував?

За Порошенка.
   
Re: Нормальний такий "кінець бідности"

Помітив редагування. А смажене на вогні? Без олії.)

Дивлячись що смажити.

М’ясо при смаженні само по собі виділяє жир, а вугільний гриль - то екстра канцероген

Смажені вуглеводневі продукти на кшталт картоплі фрі - концентрований канцероген і купа всякої біди, почитай сам в інеті

Якщо пекти без олії, там все одно якась смачна токсична чума утворюється

Чим менше олії і чим менша інтенсивність засмажки, тим краще

Рафінована Оливкова олія, або високоолеїнова соняшникова - краще, ніж звичайна соняшникова і навіть кукурудзяна, бо у них температура згорання вища і продукт можна ефективно смажити, коли олія ще не розкладається

Припиняємо, бо не хотів би уподоблятись деревясі і злісно оффтопити :)
   
Re: Нормальний такий "кінець бідности"
nik

За Порошенка.

ну мусить бути скидка...

жeруть же тiльки тi, хто вибрав...
чи всi жеруть???

Останнє редагування: 25 квітня 2021 20:40:10 від nik
   
Re: Нормальний такий "кінець бідности"

Картоплю смажиш теж на оливковій? Чи шо то міняє, взагалі, оливкова vs соняхова?

Не міняє.
тільки рафінована для смаження не така шкідлива.

Авакадо майменш шкідливе )

Останнє редагування: 25 квітня 2021 20:44:22 від Spin
   
Re: Нормальний такий "кінець бідности"

Розумію, що офтоп, але все ж цікаво - на якому етапі там з'являється підвищений вміст канцерогенів? Достатньо просто нагрівання?
А от щодо середземноморської дієти - не посперечаюсь, дуже славно. Ще б побільше доброї риби за розумною ціною на український ринок - було б чудесно.
І таки так, я не щодня забавляюсь тими конфітюрами, якраз десь така і є періодичність. Фухх, заспокоївся.

Мало того, що канцерогени
 Ще і Омега 6. Співвідношення її до Омеги 3 повинно бути не більше 3:1 а  тебе з такою їжею буде 10:1, а то і більше.

Здай аналізи...  :punish:
   
Re: Нормальний такий "кінець бідности"

А що паньство скаже про шкідливість/не шкідливість такого девайсу, як сковорода газ-гриль?
Пригадую, колись казали, що продукти згоряння побутового газу теж канцерогенні. Можливо, продукти згоряння меркаптанів і домішків.
Бо хочеться купити, але є сумніви....

   
Re: Нормальний такий "кінець бідности"

Пароть скот [ua]
   
Re: Нормальний такий "кінець бідности"

А що паньство скаже про шкідливість/не шкідливість такого девайсу, як сковорода газ-гриль?
Пригадую, колись казали, що продукти згоряння побутового газу теж канцерогенні. Можливо, продукти згоряння меркаптанів і домішків.
Бо хочеться купити, але є сумніви....

Показати зображення...

Думаю, що краще таке:

   
Козаченек олигархи раздевают, а они радиють, орут "перемога! рынок! Еуропа!"
 :laugh:
Дебилоиды
   
Re: Нормальний такий "кінець бідности"

А що паньство скаже про шкідливість/не шкідливість такого девайсу, як сковорода газ-гриль?
Пригадую, колись казали, що продукти згоряння побутового газу теж канцерогенні. Можливо, продукти згоряння меркаптанів і домішків.
Бо хочеться купити, але є сумніви....

Показати зображення...

Для Франека таке не раджу. Там сильно бадяжать газ і він не дає температури, достатньої для правильного грилю

Краще взяти потужний електрогриль, або якщо у вас вдома електроплита, чугунієву грильну сковороду з грубими й високими ребрами

У мене французька чавунна STAUB. Магія грилю :)

Останнє редагування: 25 квітня 2021 21:53:42 від abbat
   
Re: Нормальний такий "кінець бідности"

Ну і звісно не зловживати цією смакотою  :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія