Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хто винен в тому, шо в Україні тривалість життя менша ніж в деяких інших країнах?

Опитування
Через кого українці мруть раніше ніж треба?
Всього проголосувало: 62
Через владу  14 
 
 23% 
Через свій стиль життя (самі винуваті)  39 
 
 63% 
Інший варіант  9 
 
 15% 




Як гадаєте? Навіяло темою про підняття пенсійного віку
   
інший варіант, який є сумою 1-го і 2-го
   
У відсутності культури регуляного обстеження, якість продуктів, екологія, стреси
   
п. 1 и 3
Через наглоотмороженных ахметовых во власти
   
І влада така, і життя таке через те, що українці такі, які є
Не хочуть жити добре на своїй землі і не живуть.
   
Стрес і притаманнє совку знецінення людського життя. Чоловіки завжди попадають під роздачу першими.
   
Український стрес в порівняні із західно-європейським, це сієста.

Чомусь всі забувають "вітамінну бомбу" Чорнобиль, безконтрольне  використання хімікатів, їжа в якій таблиця Мендєлеєва, перетравлені вода та повітря.
   
гм.. а коли ми маємо вмирати, якщо зара зарано?
(Світовий банк повідомляє, що на 2016 рік середня тривалість нашого життя 71,48 роки)
   
Стрес і притаманнє совку знецінення людського життя. Чоловіки завжди попадають під роздачу першими.
чоловіки більше кладуть з прибором на здоровя. достатньо подивитися на гендерний розклад в чергах в поліклініках.
   
Жінки більш генетично вдосконалі через їх статеву хромосому Х в порівнянні з меньш досконалою чоловічою Y. Тому у середньому, жіночий організм має більший запас міцності та тривалість життя ніж чоловічій.  До того ж ризики впродовж життя та шкідливі фактори у чоловіків гірше.
   
вода, повітря, стрес, спосіб життя, відсутність превентивної медицини.
   
Кацапы виноваты.
   
У відсутності культури регуляного обстеження, якість продуктів, екологія, стреси

Какие с экологией проблемы? Ни одно предприятие не работает.  :pooh_lol:

   
Какие с экологией проблемы? Ни одно предприятие не работает.  :pooh_lol:
вибух у прип‘яті, радіаційні шахти
   
вибух у прип‘яті, радіаційні шахти

Я там відпрацював 2 тижні з 13 по 27 липня 86-го. 33 роки тому...
   
Я там відпрацював 2 тижні з 13 по 27 липня 86-го. 33 роки тому...

ти два тижні, а люди там живуть 33 роки, п'ють та їдять з тієї землі.
Різницю сам вловиш?
   
Паління, алкоголізм, наркотики, вважається нормальним мати коханок чи коханців.

Коли я побувала в Україні, то не могла не помітити, що жінки ще якось тримаються, а чоловіки нерідко виглядають дуже старо для свого віку. Подивилась на фотки своїх однокласників - це просто труба. Декого просто не змогла взнати, так постаріли. І це ще їм навіть нема 50-и.
   
Над джунглями потерпів аварію літак. До людоїдів потрапили француз, американець та громадянин СРСР. Вождь племені сказав: "Перед тим як вас з'їсти, кожному виконаємо одне бажання". Француз попросив жінку, американець - пляшку віскі, а наш… змайструвати йому трибуну. Вийшов і запитує:
- Скажіть, у вас соціалістична революція була?..
- А громадянська війна?..
- А розруха?..
- А голодомор?..
- А індустріалізація?..
- А колективізація?..
- А культ особи?..
- А масові репресії? -
- А Друга світова війна?..
- А "період застою"?...
Дикуни на всі питання заперечно крутили головами. Тоді наш задає останнє питання:
- Ми "совки", - із нами все ясно, ну, а ви то чого озвіріли?!
 Ось так і живемо,  як ті дикуни - їмо один одного, щоправда, не в прямому значенні цього слова.
                                                                             Нація мертвонароджених...
Є ще один анекдот в тему: Поїхав батько із сином у Грузію. Там потрапили на кладовище. На одній з могил побачили напис "Народився 1900 р. Помер 2000 р. Жив 50 років". Попросили перехожого пояснити цей нонсенс. Той відповів: "Це значить, що покійник лише 50 років жив по-людськи". Тоді старенький батько звертається до сина: "Як помру я, то ти напиши на могилі "Народився мертвим".
   
Я там відпрацював 2 тижні з 13 по 27 липня 86-го. 33 роки тому...
мій приятель фельдшером там був кілька тижнів, у 2015 від раку легенів помер. Тобі здоров'я і довголіття
   
де там ЗЄ?
чому досі не наказав до 1 січня збільшити тривалість життя?!
   
Алкоголь, холестерин і інфантилізм.
   
через владу
бо водка и сигареты должны стоить дохера и больше
должна быть пропаганда спорта
спорт площадки везде, велики и тд
   
Алкоголь, холестерин і інфантилізм.

+ цигарки
але ж головне то не це
а СТРЕС

саме стрес губить імунну систему більше всього

а холестерин)) якщо заміряти холестерин ісландцям то здуріти можна буде ))
   
холестерин до сраки
 :laugh:

стрес ні
   
знаю людей що не пили і не курили і інфаркт в 30
і це не одна людина
знаю що бутилку горілкі в день на протязі 30 років
і вже 70 їм і не хворіють
бо ім все пох
правда і мізків там вже нема
псіхушка
   
в ідеалі не куріть, помірно пити і не стресувати))
але це хвантастика для України
   
во всем вінаваті мазгі
коли нема мазгів жити легше і веселіше
 :weep:
   
мій приятель фельдшером там був кілька тижнів, у 2015 від раку легенів помер. Тобі здоров'я і довголіття

З нашої бригади вже половини нема. Але вони всі старші від мене. Мені 21 рік був, а їм 40 і більше.
   
У відсутності культури регуляного обстеження, якість продуктів, екологія, стреси

Обстеження до дупи...
Врачи ничего не лечат, за исключением острых фаз, а только немного оттягивают во времени логический конец...

Здоровье - это образ жизни...
   
а де пункт - радянське минуле?
   
Підірване здоров'я з самої юності...

Лише 10% призовників Львівщини визнали придатними до служби

Із майже 9 тисяч призовників, яких до 2 вересня викликали у районні військові комісаріати Львівщини на попередній медичний огляд, з'явилося лише 805 осіб. Із них придатними до служби і такими, що можуть бути відправлені до війська, визнано лише 83 особи.

 :(
   
через владу
бо водка и сигареты должны стоить дохера и больше
должна быть пропаганда спорта
спорт площадки везде, велики и тд
тоді тобі до Харкова. спортмайданчики скрізь і ... наркомани скрізь
не цінують люди свого життя.
   
Підірване здоров'я з самої юності...

Лише 10% призовників Львівщини визнали придатними до служби
Із майже 9 тисяч призовників, яких до 2 вересня викликали у районні військові комісаріати Львівщини на попередній медичний огляд, з'явилося лише 805 осіб. Із них придатними до служби і такими, що можуть бути відправлені до війська, визнано лише 83 особи.

 :(
з народження
   
Підірване здоров'я з самої юності...

Лише 10% призовників Львівщини визнали придатними до служби
Із майже 9 тисяч призовників, яких до 2 вересня викликали у районні військові комісаріати Львівщини на попередній медичний огляд, з'явилося лише 805 осіб. Із них придатними до служби і такими, що можуть бути відправлені до війська, визнано лише 83 особи.

 :(

Значить така довідка має не захмарну ціну.
   
Значить така довідка має не захмарну ціну.

Ты просто не в курсе, какая сейчас дохлая моложежь... Не нужно никаки липовых справок...
Сидячий образ жизни - это лютый писец, дружочки :facepalm:

В силу своей профессии имею опыт наблюдения за молодежью, с 80-х годов...
То шо имеем сейчас - это ужас...

Начался учебный год... только за 2 дня стал свидетелем даух случаев на стадионе...

Первый - студенты калинарного техникума побежали разминку, не успели и 100 метров протрусить, как у одного судорга зватает ногу, и его уносят с дорожки...

Сегодня: не знаю какое учебное заведение, но лет по 15-16 тоже начало, пробежали метров 20, у олной красавицы заплетаются ноги во время разминки, упала, скорая, закрытый перелом локтевой кости... :facepalm1:
   
Ты просто не в курсе, какая сейчас дохлая моложежь... Не нужно никаки липовых справок...
Сидячий образ жизни - это лютый писец, дружочки :facepalm:

В силу своей профессии имею опыт наблюдения за молодежью, с 80-х годов...
То шо имеем сейчас - это ужас...

Начался учебный год... только за 2 дня стал свидетелем даух случаев на стадионе...

Первый - студенты калинарного техникума побежали разминку, не успели и 100 метров протрусить, как у одного судорга зватает ногу, и его уносят с дорожки...

Сегодня: не знаю какое учебное заведение, но лет по 15-16 тоже начало, пробежали метров 20, у олной красавицы заплетаются ноги во время разминки, упала, скорая, закрытый перелом локтевой кости... :facepalm1:

проблема значно глибша, ніж просто сидячий спосіб життя.
   
Насправді все дуже просто. Від чого гинуть люди? В першу чергу це серцево-судинні захворювання. А що потрібно щоб їм запобігти? Не курити,не зловживати алкоголем, більше рухатись і менше їсти.
Все так просто,але чомусь для багатьох це надзвичайно складно. Отже потрібно змінювати  українцям стиль життя.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія