Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Показати зображення...

Хіба це Херсон? Там же забудова наче, а взагалі вже ясно що самі кацапи нікуди з Херсону не підуть, так що якщо ж змога валити мости то треба вже валити

Загинув комбриг -28... Гуляев...
Слава герою!
Загинув Віталій Гуляєв. Це – добре знайома і дуже близька мені людина. Відчуваю особисту втрату і раптову порожнечу. Востаннє зустрічалися на Півдні буквально пару тижнів тому.

Заявив лідер "ЄС" Петро Порошенко, передає Цензор.НЕТ.

"Тоді ми привезли хлопцям "гостинці": пікапи, Старлінки, генератори. Так, наче це було вчора. Так, неначе й досі бачу і чую його – командира 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу.

багато щось поганих новин

Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

https://t.me/truexanewsua/55126
Хреновая примета - прогноз Сергея Хланя... Когда ж оно помолчит уже

Заткніть тому хланю рота, задовбав

хлань - це суміш геращенка і льошика гончаренка, тільки херсонського розливу. Йому в місцевих пабліках вже стільки разів натовкували повну пачку фуїв, а йому як з гуся вода
Просто не звертати уваги на Хланя, і все.

хлань - це суміш геращенка і льошика гончаренка, тільки херсонського розливу. Йому в місцевих пабліках вже стільки разів натовкували повну пачку фуїв, а йому як з гуся вода
Просто не звертати уваги на Хланя, і все.
Ві мнє такі будітє расказівать!))) Я ж херсонець, знаю його, як політичного діяча, давно. А зараз воно взагалі...

Ві мнє такі будітє расказівать!))) Я ж херсонець, знаю його, як політичного діяча, давно. А зараз воно взагалі...

Я не вам) а тим, хто його тягає і орієнтується на дописи

Я не вам) а тим, хто його тягає і орієнтується на дописи

Вводимо заборону на публікацій прогнозів від Сергія Хланя...
Хто За?
Проти?
Утрималися?
Одноголосно, рішення прийнято.
Слава Україні! Слава ЗСУ!

Вводимо заборону на публікацій прогнозів від Сергія Хланя...
Хто За?
Проти?
Утрималися?
Одноголосно, рішення прийнято.
Слава Україні! Слава ЗСУ!

Нащо так радикально. Це ж фуп, тут має бути всякой тварі по парє(тм)
І від хланя користь комусь. Оф.речник, тримає в курсі, всє дєла

Нажаль
Хлопець мені писав, що ракета пробила всі перекриття і в штаб... Наводка була

як це - наводка на штаб?! щось на голову не налазить.

Ворог надав координати штабу. Шпіонаж чи зрада. Можливі обидва варіанти

Багато ще зради, нажаль.

Загинув Віталій Гуляєв. Це – добре знайома і дуже близька мені людина. Відчуваю особисту втрату і раптову порожнечу. Востаннє зустрічалися на Півдні буквально пару тижнів тому.

Заявив лідер "ЄС" Петро Порошенко, передає Цензор.НЕТ.

"Тоді ми привезли хлопцям "гостинці": пікапи, Старлінки, генератори. Так, наче це було вчора. Так, неначе й досі бачу і чую його – командира 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу.
На Николаевском направлении комбат погиб. RIP

да - слишком оптимистично звучит чоуж дай то Бог если так. А пока стремусов гривню запрещает на всей территории Херсонской

если так, значит кто-то из своих.

https://t.me/nexta_live/33358
Це не можливо на сьогодні. Фубля значно менше в обігу. Він дуже не масовий станом на 12 липня

⚡️А теперь расскажем немного деталей по Херсонщине.

ВСУ смогли закрепиться в районе с. Большое Артаково в населенных пунктах Андреевка, Лозовое и Белогорка. Это говорит об удачном форсирования Ингульца.

Есть успехи и у Высокополья. Там нашим не удавалось удержать замыкание котла, но взятое Ольгине дает прицел на дальнейший успех по Высокополью.

Це не можливо на сьогодні. Фубля значно менше в обігу. Він дуже не масовий станом на 12 липня
Поступово. Воно і само так відбувається: у Бердянську пенси вже третій місяць отримують рублі, медикам видали з/п в рублях, очевидно всіх бюджетників переведуть на рублі. Відповідно бізнес перейде на рублі теж, їм навіть вигідно, бо за межами огірків, помідорів, капусти та картоплі всі витрати в рублях для закупівлі в російських фірм. Розпочато будівництво (ремонт доріг), там російські фірми, звісно, що теж видають з/п в рублях.

Поступово. Воно і само так відбувається: у Бердянську пенси вже третій місяць отримують рублі, медикам видали з/п в рублях, очевидно всіх бюджетників переведуть на рублі. Відповідно бізнес перейде на рублі теж, їм навіть вигідно, бо за межами огірків, помідорів, капусти та картоплі всі витрати в рублях для закупівлі в російських фірм. Розпочато будівництво (ремонт доріг), там російські фірми, звісно, що теж видають з/п в рублях.
Навіть дороги почали будувати (((

Ремонтувати. Ну й взагалі інфраструктурні витрати, переважно ремонт, вже переважно в російських фірм, робочих наймають місцевих.

а ви чого чекали? Вони отримали досвід по насадженню своїх попядків в криму, потім в ордло. Тож алгоритм дій вони моють, якісь кадри певно також.

Ремонтувати. Ну й взагалі інфраструктурні витрати, переважно ремонт, вже переважно в російських фірм, робочих наймають місцевих.

Як це впливає на хід війни? Ніяк.

Можна подумати, місцеві захищатимуть Рашку, коли Україна повернеться...

Як це впливає на хід війни? Ніяк.

Можна подумати, місцеві захищатимуть Рашку, коли Україна повернеться...
Їх об'являть росіянами і призвуть воювати. Як ОРДОЛО.

Їх об'являть росіянами і призвуть воювати. Як ОРДОЛО.

Звісно, з часом там почнеться примусова мобілізація, хто до неї там досидить (а тікують звідти масово).

Стремноусов нам не только гривну отменяет. Он нам Гугль отменил. Причем весь. И поиск и ЮТьюб и почту и даже переводчик. Ибо нефиг. И ФУП и Укрправду. И даже Цугундер - рассадник националистов и радикалов. Я сейчас через ВПН пишу.

"Въехал в Глупов на белом коне, сжег гимназию и упразднил науки."

Останнє редагування: 25 липня 2022 11:15:11 від KM_Nemo

Звісно, з часом там почнеться примусова мобілізація, хто до неї там досидить (а тікують звідти масово).

О! У нас тут много призывного контингента! Годного для разведки боем.

О! У нас тут много призывного контингента! Годного для разведки боем.

Тобі що хвилюватися, ще трошки, ще трошки, і можна спокійно до Європи їхати, 60 років майже. А кацапи можуть і загрести, в ОРДЛО так роблять.

Сегодня слушал автоматные и пулеметные очереди на окраине. Это полигон у нас тут рядом. Мобилизованных обучают. Тяжело в учении, легко в бою!

Сегодня слушал автоматные и пулеметные очереди на окраине. Это полигон у нас тут рядом. Мобилизованных обучают. Тяжело в учении, легко в бою!

Це лугандонських тренують чи вже місцевих?

Це лугандонських тренують чи вже місцевих?

Дамбас! Дамбас пришел мстить! Восемь лет! Дамбас! Бамбили!!!

:D

а що багато місцевих ? що за контингент ? важко уявити, як за кілька місяців в голові  можна з односельчан зробити цілі.. Тобто ще майже вчора в маршрутці. а сьогодні в прицілі..

Їм там десь 70000 мобілізували. Навіть не знаю, що там буде після війни, їх утилізують швидкими темпами.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія