Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Простите ради Бога, но откуда Украина возьмет этой зимой газ?


-

Останнє редагування: 22 березня 2018 20:26:00 від дуду
   
Так ответа до сих пор и нет. Много табличек разных.

Но у каких компаний и сколько было Украиной куплено газа и сколько было заплачено - нет ответа.

Видимо тайна какая-то.
канєшна тайна. комерціна.

не треба шлангом прикидуватись - чиє це питання?:


Опять простите, если что упустил.

Но насколько я понимаю, российский газ планировался закупаться, но переговоров по цене нет, а от газа из Европы уже отказались.

Может кто что слышал в кулуарах на этот счет?
   
Укртрансгаз оцінює попит на вхідні потужності в Україну з Румунії по Трансбалканському трубопроводу

22 березня 2018 року, м. Київ – Оператор ГТС України, ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» розпочинає процедуру оцінки незобов’язуючого попиту учасників ринку природного газу України та суміжних країн на гарантовані потужності у точці входу Ісакча-1-Орловка (трубопровід Транзит-1) по напрямку транспортування Румунія-Україна.
На основі результатів цієї оцінки ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» прийме рішення щодо майбутньої зобов’язуючої процедури розподілу гарантованої потужності (Open Season) точки входу Ісакча-1-Орловка.
Після введення в експлуатацію  трубопроводів TANAP та Турецький Потік, а також очікуваного початку видобутку природного газу на шельфі у Румунії, можливість транспортувати природний газ по напрямку Румунія-Україна матиме стратегічне значення, адже створить двосторонній коридор Південь-Північ та дозволить забезпечити безпеку постачання для Балканського регіону. Більше того, використання існуючої інфраструктури Трансбалканського трубопроводу стане найбільш ефективним рішенням для транспортування газу в регіоні.
Трубопровід Транзит-1 є одним з трьох трубопроводів Трансбалканського маршруту, що сьогодні використовується для транспортування природного газу до Болгарії. Довгостроковий контракт на бронювання цього трубопроводу завершився у 2016 році, і після завершення дії транзитного контракту між НАК «Нафтогаз України» та ПАТ «Газпром» в кінці 2019 року стане можливим виконувати вимоги європейського законодавства по цьому трубопроводу.
Якщо трубопровід Транзит-1 буде працювати у реверсному напрямку, це відкриє можливість транспортувати до 5 млрд. куб. м. щорічно для потреб як великого українського ринку, так і для країн Центральної та Східної Європи через вільні потужності ГТС України.

Для участі в оцінці, учасники ринку повинні заповнити «Форму запиту потужності» відповідно до «Правил проведення оцінки»  та відправити заповнену форму до ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» у період з 30 березня по 30 квітня 2018 року на адресу визначену в правилах.
Будь-які питання щодо проведення оцінки або заповнення форми запиту просимо надсилати на електронну адресу businesscooperation@utg.ua або за телефоном +380444612677.
До 31 травня 2018 року ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» проведе оцінку отриманих форм запиту потужності та до 1 червня 2018 року оголосить про результати проведеної процедури.

Чекаємо на ваші відповіді.
   
виправлено: вибачаюсь, була технічна помилка за лютий-березень (залишились дані 2016р. замість 2017р.)


   
тут у кацапів чи то зрада чи перемога :weep:
слідкують за нашими сховищами цілодобово  паскуди :laugh:


Холодная весна лишила Украину запасов газа.

В хранилищах страны сейчас находится лишь 8,35 млрд кубометров газа, что на 0,9% меньше, чем в 2016 году :weep: , и на 9% меньше, чем в 2017 году.
Март оказался настолько холодным, что украинские газовики использовали 1,9 млрд кубометров, по 81,25 млн кубометров ежедневно.

В феврале компания «Нафтогаз» заявляла, что в хранилищах имеется более 12 млрд кубометров топлива, и его хватит до конца холодов при условии, что весна будет ранней. На сегодняшний день наполняемость украинских газовых хранилищ близка к историческому минимуму, который был установлен в 2013 году — 6 млрд кубометров на конец сезона холодов.
1 марта российский газовый концерн «Газпром» отказался поставлять голубое топливо Украине и объявил о немедленном расторжении всех действующих контрактов из-за несправедливого, по мнению концерна, решения Стокгольмского арбитража. Согласно ему, «Газпром» обязан доплатить «Нафтогазу» $4,63 млрд за недопоставку оговоренных объемов газа для транзита. С учетом ранее присужденной в пользу «Газпрома» суммы по контракту на поставку «Газпром» должен заплатить «Нафтогазу» $2,56 млрд
   
цього року березень проковтнув на 2 млрд/куб більше ніж торік.
мабуть у Нафтогазі щось знали, бо на жовтень 2017 закачали якраз на ці 2 млрд/куб більше від жовтня 2016 :D

закачувати ще не почали (торік 145 млн/куб в березні) бо з відмовою мордору від газової угоди тре шукати постачальників з великими об'ємами по задовільній ціні.

трывожна, ТС может озаботиться новой темой: "Простите ради Бога, но откуда Украина возьмет этой зимой весной-летом газ?"


   
цього року березень проковтнув на 2 млрд/куб більше ніж торік.
мабуть у Нафтогазі щось знали, бо на жовтень 2017 закачали якраз на ці 2 млрд/куб більше від жовтня 2016 :D

закачувати ще не почали (торік 145 млн/куб в березні) бо з відмовою мордору від газової угоди тре шукати постачальників з великими об'ємами по задовільній ціні.

трывожна, ТС может озаботиться новой темой: "Простите ради Бога, но откуда Украина возьмет этой зимой весной-летом газ?"



(tu)

А за ТС-а не переймайтеся, він зараз озабочєн говном:
Когда говно может быть успешным человеком
   
тут у кацапів чи то зрада чи перемога :weep:
слідкують за нашими сховищами цілодобово  паскуди :laugh:


Холодная весна лишила Украину запасов газа.
В хранилищах страны сейчас находится лишь 8,35 млрд кубометров газа, что на 0,9% меньше, чем в 2016 году :weep: , и на 9% меньше, чем в 2017 году.

 Тільки тут потрібно ще врахувати, що за І квартал 2018р. Україна скоротила імпорт газу у 2,3 (!!!!!) рази і це при всіх працюючих газоємких хімзаводах.   :laugh:
   
Київ. опалення вже нема +16

Березень був найхолоднішим у цьому столітті
   
Лондонський арбітраж визнав ключові положення акціонерної угоди щодо Укрнафти такими, що не підлягають виконанню
27.04.2018, 20:23:49

26 квітня 2018 року Лондонський міжнародний арбітражний суд постановив арбітражне рішення у спорі за позовом міноритарних акціонерів Укрнафти проти Нафтогазу. Арбітри дійшли висновку, що ключо повіложення Акціонерної угоди між Нафтогазом та компаніями І. Коломойського щодо корпоративного управління Укрнафти є такими, що не підлягають виконанню, оскільки суперечать імперативним нормам корпоративного законодавства України.
Зокрема, не підлягає виконанню частина статті 9 Акціонерної угоди, яка, серед іншого, передбачає, що 6 членів Наглядової ради Укрнафти обираються з числа кандидатів, запропонованих Нафтогазом, а Голова правління Укрнафти та інші 5 членів Наглядової ради Укрнафти – з числа кандидатів, запропонованих компаніями І. Коломойського, які є міноритарними акціонерами Укрнафти. Стаття 9 також передбачає, що персональний склад Правління Укрнафти має затверджуватися Наглядовою радою Укрнафти за пропозицією Голови правління.
При цьому Трибунал постановив, що в цілому Акціонерна угода є дійсною, хоча ключові її положення щодо корпоративного управління Укрнафти є такими, що не підлягають виконанню.


Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»
   
 Оперативні дані по ПСГ ПАТ "УКРТРАНСГАЗ" за 13.09.2018

(млн. м3 при 200С)
 

ВСЬОГО:   15361.98


Знову хохли будуть з газом зимою (с)
Що ж сука таке? Доколє?
   
 X(

   
Оперативні дані по ПСГ ПАТ "УКРТРАНСГАЗ" за 13.09.2018

(млн. м3 при 200С)
 

ВСЬОГО:   15361.98

маловато ... через месяц начнут уже отбор из хранилищ, а надо самый минимум 17 млрд.м.куб., а лучше 18-19, на случай холодной зимы
   
маловато ... через месяц начнут уже отбор из хранилищ, а надо самый минимум 17 млрд.м.куб., а лучше 18-19, на случай холодной зимы

а з математикою як?
50-60 млн кубів на добу залив йде і зараз
скільки за місяць?

пс: відбір починається якщо я не помиляюсь коли починають опалення включати...це може бути і пізніше 15 жовтня
цього року усі місяці з квітня температури середні вищі за норму на 3-5 градусів...тому дуже вірогдіно що опалювати почнуть взагалі у кінці жовтня...бо тепліше за норму може бути і у жовтні

Останнє редагування: 15 вересня 2018 09:40:53 від Ukraine
   
Профілактик галстук з'їв?
   
Если выровнять цену на газ для населения с экономически обоснованной биржевой ценой, вопрос экономии газа отпадает сам по себе.
Украинцы должны научиться платить за товар, который столь тяжело, в ежедневной борьбе с Газпромом, добывается для их нужд.
И только рынок может спасти Украину от постоянной зависимости от милости или гнева Кремля.
Рыночная цена позволит деверсифицировать источники закупки газа и мы сможем одинаково приобретать газ, что в Африке, что в Австралии, что в США, что в Европе.
Пока же мы сами себе предаём и продаем хуйло, выклянчивая у него подачки и развращая население субсидиями, дотациями, компенсациями, субвенциями и прочими льготами.
Украинский патриот - откажись от льгот. Стань ответственным потребителем. Только так можно спасти Украину от распада и расчленения нашими алчными соседями.

Кстати, то же самое касается и электроэнергии, и тепла, и всех остальных благ Цивилизации. Всё имеет цену. И цена свободы и прогресса очень высока.
   
2016:


...Посмотрим какой объем будет 15 октября.
Если 17 млрд.м.куб будет в ПГХ - тогда зиму должны пройти без катаклизмофф.
Надо закачать еще где-то 5 млрд.м.куб...


2017:

Как сообщила пресс-служба Укртрансгаза, на утро 12 июля 2017 года  объем запасов в ПХГ
достиг 12 млрд кубометров при среднем месячном режиме закачки около 1,55 млрд кубометров.
"При таком режиме закачки Укртрансгаз сможет накопить 15,6-17 млрд куб. газа в хранилищах
до начала отопительного сезона 2017-2018 годов. ...", - заявил врио президента УТГ Мирослав Химко.
-----------------------------------------------------------------

Опять не будет запаса на случай холодной зимы.


2018:


маловато ... через месяц начнут уже отбор из хранилищ, а надо
самый минимум 17 млрд.м.куб., а лучше 18-19, на случай холодной зимы




йшов третій рік глибокого переживання за нерозумну Україну...   :cray:


Останнє редагування: 15 вересня 2018 10:12:49 від дуду
   
2016:
2017:

2018:


йшов третій рік глибокого переживання за нерозумну Україну...   :cray:
я, вообще, честно говоря, больше  за себя переживаю :)
если газ закончится - туговато придется
все эти годы, отопительный сезон заканчивался в апреле на минимуме практически - около 6 млрд.м.куб запасов в ПХГ, но холодной зимы не было, а она периодически случается
   
цього року усі місяці з квітня температури середні вищі за норму на 3-5 градусів...тому
это значит, что дальше, с большой вероятностью,  могут пойти месяцы, которые будут на 3-5 градусов холоднее - все должно выровняться в природе
   
это значит, что дальше, с большой вероятностью,  могут пойти месяцы, которые будут на 3-5 градусов холоднее - все должно выровняться в природе

про глобальне потепління? ні не чув
температурні рекорди  на планеті цього року? ні н е чув
2018 нацйтепліший рік за усю історію спостережень? ні не чув

   
про глобальне потепління? ні не чув
температурні рекорди  на планеті цього року? ні н е чув
2018 нацйтепліший рік за усю історію спостережень? ні не чув
ты придуриваешься :S
сам пишешь, про 3-5 градусов, а глобальное потепление это 1-2 градуса за несколько десятков лет
   
йшов третій рік глибокого переживання за нерозумну Україну...   :cray:

  (tu)  :laugh:
   
ты придуриваешься :S
сам пишешь, про 3-5 градусов, а глобальное потепление это 1-2 градуса за несколько десятков лет

я тобі про Україну пишу про 3-5 градусів цього року у місяцях з квітня до сьогодні
на планеті звичайно менше у середньому

але навіть у пінвчних кацапських єбенях це літо б"е рекорди по температурах

тмоу коли ти пише ахінею про  те що обов"язково буде на 3-5 нижче норми у інші  місяці то думай головою яка вірогідність цього,якщо теплішає на всій планеті
а взагалі дрочи на те як Україна не переживе зиму
   
Київ цього року (на південь і на схід та сама картина) на Заході із за близкості карпат трохи меше

Норма среднемесячной температуры апреля: 9.3°. Фактическая температура месяца по данным наблюдений: 13.1°. Отклонение от нормы: +3.8° (РЕКОРД!).

Норма среднемесячной температуры мая: 15.5°. Фактическая температура месяца по данным наблюдений: 18.8°. Отклонение от нормы: +3.3°.

Норма среднемесячной температуры июня: 18.5°. Фактическая температура месяца по данным наблюдений: 20.6°. Отклонение от нормы: +2.1°.

Норма среднемесячной температуры июля: 20.5°. Фактическая температура месяца по данным наблюдений: 21.4°. Отклонение от нормы: +0.9°.

Норма среднемесячной температуры августа: 19.7°. Фактическая температура месяца по данным наблюдений: 22.5°. Отклонение от нормы: +2.8°.

Норма среднемесячной температуры сентября: 14.2°. Фактическая температура месяца по данным наблюдений: 20.2°. Отклонение от нормы: +6.0° (РЕКОРД!).

Останнє редагування: 15 вересня 2018 11:21:55 від Ukraine
   
Украинцы должны научиться платить за товар, который столь тяжело, в ежедневной борьбе с Газпромом, добывается для их нужд.

доки є можливості не платити -- так й будуть робити, ніхто вчитися нічому не буде
   

Украинцы должны

Хранцузькі патріоти!
   
на 15 вересня середня температура місяця у Києві трохи не дотягує до середньої липня :facepalm1:
звичайно до кінця місяця скоріш за все буде менше бо хмарність або похолодання знизить її...та і тенденція на зниження має йти із за зменшення дня
і дуже схоже що тенденція до найбільшог о потепління йде саме у весняні і у осінні місяці. А це означає що збільшується вірогідність більш раннього відключення опалення і більш пізнього його включення що = більша економія

Останнє редагування: 15 вересня 2018 11:44:05 від Ukraine
   
на 15 вересня середня температура місяця у Києві трохи не дотягує до середньої липня :facepalm1:
звичайно до кінця місяця скоріш за все буде менше бо хмарність або похолодання знизить її...та і тенденція на зниження має йти із за зменшення дня
і дуже схоже що тенденція до найбільшог о потепління йде саме у весняні і у осінні місяці. А це означає що збільшується вірогідність більш раннього відключення опалення і більш пізнього його включення що = більша економія
может быть тебе это турдно понять, но в природе во всем есть баланс - если сентябрь слишком теплый, то, очень высокая вероятность того, что октябрь или ноябрь будет холоднее чем обычно
   
если газ закончится - туговато придется

все эти годы, отопительный сезон заканчивался в апреле на минимуме практически - около 6 млрд.м.куб запасов в ПХГ



   
может быть тебе это турдно понять, но в природе во всем есть баланс - если сентябрь слишком теплый, то, очень высокая вероятность того, что октябрь или ноябрь будет холоднее чем обычно
Нет никакого баланса, это гон. Все ровно наоборот - чаще теплый после теплого происходит.
   
Що, planken, ткнули пикою?
   
может быть тебе это турдно понять, но в природе во всем есть баланс - если сентябрь слишком теплый, то, очень высокая вероятность того, что октябрь или ноябрь будет холоднее чем обычно
А як це можна пояснити з наукової точки зору? Згідно теорії ймовірності безглуздо ховатись у воронці куди щойно упав снаряд в надії, що він туди знову не потрапить. Хоча спочатку ймовірність попадання двох снарядів дійсно невелика. Це у кульгавого, якщо права нога довша за ліву на п'ять сантиметрів, то дуже велика ймовірність, що в нього ліва на п'ять коротша
   
А, зрозумів звідки така інтерпретація про холодні і теплі місяці. Це від неправильного розуміння теорії ймовірності. Дійсно якщо мати базу середньомісячних температур на конкретній території протягом тривалого часу то на початку року дійсно більш ймовірно, що близько половини місяців буде теплішими, а інша половина холоднішими за середньорічні. Ну якщо взяти до уваги фактор загального потепління то може бути 50-60% проти 40-50%. Але сьогодні у вересні ми минулу статистику відкидаємо і прогнозуємо, що найбільш ймовірно зимою три місяці будуть теплішими, а три холоднішими. Або чотири до двох з врахуванням глобального потепління. Це згідно науки, а не всяких забобонів.
   
Показати зображення...

зачотно ткнув пикою :laugh:
   
может быть тебе это турдно понять, но в природе во всем есть баланс - если сентябрь слишком теплый, то, очень высокая вероятность того, что октябрь или ноябрь будет холоднее чем обычно

 :weep:

та шо ти кажеш? я  тобі скажу більше - що 100% шо наступний місяць восени 100% холодніший за попередній...без теорій
у тебе все завв"язано на теорії вірогідності...може бути а може не бути без ньюансу того що усі куточки планети навіть північ в останні роки суттєві тепліші,це вже аксіома.
і саме у пвінічних районах йде найбільше підвищеннія температури середньої
   

та шо ти кажеш? я  тобі скажу більше - що 100% шо наступний місяць восени 100% холодніший за попередній...без теорій
у тебе все завв"язано на теорії вірогідності...може бути а може не бути без ньюансу того що усі куточки планети навіть північ в останні роки суттєві тепліші,це вже аксіома.
при чем тут теория вероятности  :S
температура среднегодовая отличается не очень сильно - отклонение в 1 градус уже очень большое.

і саме у пвінічних районах йде найбільше підвищеннія температури середньої

кароче я понял, лето теплее на 3-5 градусов, зима значит будет теплее на 7-8 градусов, газ можно вообще на зиму не запасать
   
Що, planken, ткнули пикою?

Если тебе нравится, что Украина каждую зиму играет в "русскую рулетку" - флаг тебе в руки. Мне лично - не нравится. Я в этой теме писал уже года два назад - надо создавать некий резерв на случай холодной зимы (2-3 млрд.м.куб.). Мы проходим каждую зиму на мизерах, запаса практически нет.

США - крупнейшая страна по добыче нефти, но при этом не брезгуют создавать национальный резерв нефти. Видимо - они дураки, а мы умные.
   
Если выровнять цену на газ для населения с экономически обоснованной биржевой ценой, вопрос экономии газа отпадает сам по себе.
Украинцы должны научиться платить за товар, который столь тяжело, в ежедневной борьбе с Газпромом, добывается для их нужд.

 Керівництву країни теж слід було б більше робити для переведення країни від споживання газу, на більш безпечні джерела та ті, якими Україна більш наділена, а саме - е/е, організувати заміну газових кухонних плит на електричні.
   
Керівництву країни теж слід було б більше робити для переведення країни від споживання газу, на більш безпечні джерела та ті, якими Україна більш наділена, а саме - е/е, організувати заміну газових кухонних плит на електричні.

на приготування їжі (плити) йде мізерна кількість газу
   
на приготування їжі (плити) йде мізерна кількість газу

 Цей "мізер" в умовах всієї країни мільярдів 6 газу за рік натягує, імпортного газу, а могли споживати власну е/е і фінансувати власного товаровиробника. 6 мрд. м3 газу, це біля 55 % від сьогоднішнього імпорту газу Україною. Тому ми і бідна країна, бо є такі, для кого 6 млрд. - мізер, а у цивілізованому світі трясуться за кожний мм3.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія