Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: швейка.

ФЗВ: швейка.

На форумі майстри по ремонту швейних машин є?

Зара карантин, він і піся празників не закінчиться.

А потреба щось пошити іноді виникає.

У машинці я скрутила голову ширині шагу строчки. Тепер тільки найкрупніший шаг є без додаткових моїх дій. А якщо хочу дрібніший, то треба постійно ричажок тримати рукою, бо він на пружині - повертається в початкове положення.

Машинка Чайка-132М. Шиє і валянки, і все, що завгодно - товстий драп в 4-5 шарів бере і не робить пропусків - головне, щоб товщина шарів тканини пролізла під лапку. Ще в далекій юності я нею без спецголки і лапки на самому тільки ручному регулюванні подачі тканини я пошила шикарне плаття із тонкого трикотажу - зараз не можу цього шедевру повторити, бо поламана ширина шага. А вже і тканину купила.

Це не білошвейка, тому і хочу відремонтувати. Шукать майстра заради такої дрібниці... я його не знайду просто.
   
Re: ФЗВ: швейка.

Яка збочэна пани. Нэ розумие змисту форуму. Зайибала до пэчийи.
   
Re: ФЗВ: швейка.

На форумі майстри по ремонту швейних машин є?

Зара карантин, він і піся празників не закінчиться.

А потреба щось пошити іноді виникає.

У машинці я скрутила голову ширині шагу строчки. Тепер тільки найкрупніший шаг є без додаткових моїх дій. А якщо хочу дрібніший, то треба постійно ричажок тримати рукою, бо він на пружині - повертається в початкове положення.

Машинка Чайка-132М. Шиє і валянки, і все, що завгодно - товстий драп в 4-5 шарів бере і не робить пропусків - головне, щоб товщина шарів тканини пролізла під лапку. Ще в далекій юності я нею без спецголки і лапки на самому тільки ручному регулюванні подачі тканини я пошила шикарне плаття із тонкого трикотажу - зараз не можу цього шедевру повторити, бо поламана ширина шага. А вже і тканину купила.

Це не білошвейка, тому і хочу відремонтувати. Шукать майстра заради такої дрібниці... я його не знайду просто.

звернись на кабанчик.
спеціаліст знайдеться.
може бути.
   
Re: ФЗВ: швейка.

етонадожетакєбануть ся
   
Re: ФЗВ: швейка.

Дай фото того, що ти скрутила, отримаэш відповідь.
   
Re: ФЗВ: швейка.

Дай фото того, що ти скрутила, отримаэш відповідь.


Те, що вона крутить на 2:46, у мене вже прокручується без обмежень. Просто крутиться і все, не регулюючи вже нічого, а той ричажок, шо за отим барашиком - він не рухається до середини свого діапазону при зменшенні ширини кроку строчки - він стоїть на місці як вкопаний. А якщо його рукою натискати до низу - то так, регулює ширину шагу і до нуля, і вертається шов назад. Але ж я не можу постійно однією рукою тримати ще й той ричажок, бо треба обома руками поправляти і подавати тканину. Я дрібні грубі речі так і шию - чи сумку на кравчучку, чи постільну білизну, де не треба акуратної строчки назовні, але ж то не те...




І да, у мене не ножна машинка, а електрична (настольна).

Вона у мене ще вся в комплекті - ще нічого не пообламувала, але не фунциклірує ширина шага.

Машинці вже більше 30 років. Але вона за виключенням ШШ в ідеальному стані.
   
Re: ФЗВ: швейка.

Те, що вона крутить на 2:46, у мене вже прокручується без обмежень. Просто крутиться і все, не регулюючи вже нічого, а той ричажок, шо за отим барашиком - він не рухається до середини свого діапазону при зменшенні ширини кроку строчки - він стоїть на місці як вкопаний. А якщо його рукою натискати до низу - то так, регулює ширину шагу і до нуля, і вертається шов назад. Але ж я не можу постійно однією рукою тримати ще й той ричажок, бо треба обома руками поправляти і подавати тканину. Я дрібні грубі речі так і шию - чи сумку на кравчучку, чи постільну білизну, де не треба акуратної строчки назовні, але ж то не те...


https://www.youtube.com/watch?v=vCrW67tCpWE
І да, у мене не ножна машинка, а електрична (настольна).

Вона у мене ще вся в комплекті - ще нічого не пообламувала, але не фунциклірує ширина шага.

Машинці вже більше 30 років. Але вона за виключенням ШШ в ідеальному стані.

Мінімум 42
   
Re: ФЗВ: швейка.

Мінімум 42
Та ні. Її мені купили у 7 чи 8 класі. це мені було десь 14 років, от і щитай.
   
Re: ФЗВ: швейка.

Та ні. Її мені купили у 7 чи 8 класі. це мені було десь 14 років, от і щитай.

Ну от.
58-14
44 тоді
   
Re: ФЗВ: швейка.

Попробуй чем нибудь заблокировать тот рычажок в нужном тебе положении, варианты блокирования сама увидиш.
   
Re: ФЗВ: швейка.

Ну от.
58-14
44 тоді
;o А де ти взяв 58? Ти кого ще мені приплюсував? Свого внука? Дик, у мене ще внуків немає.

А з сином нам разом буде 69.
   
Re: ФЗВ: швейка.

Попробуй чем нибудь заблокировать тот рычажок в нужном тебе положении, варианты блокирования сама увидиш.
:umnik2: непогана ідея, але... метал слизький - буде зі скобзювати. Залишається лише або сірник, або зубочистка (тобто, дерево). Але боюсь, що поламаються та попадуть щепки внутрь механізму машинки. Стане ще гірше.



Хотілося б таки справити.


Але ідея не погана.  (tu)  дякую.
   
Re: ФЗВ: швейка.

Яка збочэна пани. Нэ розумие змисту форуму. Зайибала до пэчийи.

Та нормально, а то в більшості тем суцільне лайнометання...
   
Re: ФЗВ: швейка.

Можно засунуть в ту....как сказать,  в тот разъем кусок сложенной бумаги, так заблокировать.
   
Re: ФЗВ: швейка.

:umnik2: непогана ідея, але... метал слизький - буде зі скобзювати. Залишається лише або сірник, або зубочистка (тобто, дерево). Але боюсь, що поламаються та попадуть щепки внутрь механізму машинки. Стане ще гірше.



Хотілося б таки справити.


Але ідея не погана.  (tu)  дякую.
Может какая тяга отпала? Ты ее не разбирала?
   
Re: ФЗВ: швейка.

;o А де ти взяв 58? Ти кого ще мені приплюсував? Свого внука? Дик, у мене ще внуків немає.

А з сином нам разом буде 69.

Ну  підсчитай сама.
2020-1962
   
Re: ФЗВ: швейка.

Можно засунуть в ту....как сказать,  в тот разъем кусок сложенной бумаги, так заблокировать.
:gigi: ти мене заінтригувала. ДВП лобзиком повирізати шматочки різної ширини і вставляти в отвір, фіксуючи ричаг.

Але вони також при вібрації під час шиття можуть випадати.
   
Re: ФЗВ: швейка.

Может какая тяга отпала? Ты ее не разбирала?

Так, щоб повністю на друзки - не розбирала. Знімала верхню кришку, заглядала під низ, коли профілактику робила.... Якби вже достеменно знала, як поремонтувати, то ризикнула б і на шайбочки розібрати. Просто, ще не доперла, як саме її поремонтувати. Я просто колись крутила ту балабайку і вона почала прокручуватися. Ніяких щелчків специфічних, що свідчили б про розламування пластикової запчастини, я не чула.
   
Re: ФЗВ: швейка.

Ну  підсчитай сама.
2020-1962
;o а звідки ти взяв 1962?
   
Re: ФЗВ: швейка.

Скорее всего, нужно просто завернуть винт.

Смотри раздел "Блок транспортировки материала.
- Механизм длины стежка."

http://www.remont-shvejnyh-mashin.com/%D1%88%D0%B2%D0%B5%D0%B9%D0%BD%D1%8B%D0%B5-%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%B8%D0%BD%D1%8B-%D1%87%D0%B0%D0%B9%D0%BA%D0%B0-134-%D0%B8-%D1%87%D0%B0%D0%B9%D0%BA%D0%B0-132-%D0%BC-%D0%B8-%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%B2%D0%B0-120/%D1%87%D0%B0%D0%B9%D0%BA%D0%B0-132-%D0%BC

"На фото 50, механизм, длины стежка № 5, с ручкой заднего хода № 6.

Разборка:

    Иголочкой, выковыриваем, как "занозу из пальца", крышку с № 5.
    Под этой крышкой винт. Винт выкручиваем полностью.

Винт на некоторых классах машин, может расспологаться и на накатке этой ручки, на ребре!"

Останнє редагування: 14 квітня 2020 22:44:33 від Chambaly
   
Re: ФЗВ: швейка.

:gigi: ти мене заінтригувала. ДВП лобзиком повирізати шматочки різної ширини і вставляти в отвір, фіксуючи ричаг.

Але вони також при вібрації під час шиття можуть випадати.
Просто я не знаю какая там устройства, тебе лучше на месте видно.
   
Re: ФЗВ: швейка.

Так, щоб повністю на друзки - не розбирала. Знімала верхню кришку, заглядала під низ, коли профілактику робила.... Якби вже достеменно знала, як поремонтувати, то ризикнула б і на шайбочки розібрати. Просто, ще не доперла, як саме її поремонтувати. Я просто колись крутила ту балабайку і вона почала прокручуватися. Ніяких щелчків специфічних, що свідчили б про розламування пластикової запчастини, я не чула.
Ну раз прокручивается, то потеряна механическая связь между деталями. Может какой шплинт, шлицы, шпонка. Короче - шось на Ш не работает. ;)
   
Re: ФЗВ: швейка.

Скорее всего, нужно просто завернуть винт.

Смотри раздел "Блок транспортировки материала.
- Механизм длины стежка."

http://www.remont-shvejnyh-mashin.com/%D1%88%D0%B2%D0%B5%D0%B9%D0%BD%D1%8B%D0%B5-%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%B8%D0%BD%D1%8B-%D1%87%D0%B0%D0%B9%D0%BA%D0%B0-134-%D0%B8-%D1%87%D0%B0%D0%B9%D0%BA%D0%B0-132-%D0%BC-%D0%B8-%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%B2%D0%B0-120/%D1%87%D0%B0%D0%B9%D0%BA%D0%B0-132-%D0%BC

"На фото 50, механизм, длины стежка № 5, с ручкой заднего хода № 6.

Разборка:

    Иголочкой, выковыриваем, как "занозу из пальца", крышку с № 5.
    Под этой крышкой винт. Винт выкручиваем полностью.

Винт на некоторых классах машин, может расспологаться и на накатке этой ручки, на ребре!"
X( пасіб! Я завтра уважно почитаю всі ремонти. Люблю таке читати.  (tu)
   
Re: ФЗВ: швейка.

Ну раз прокручивается, то потеряна механическая связь между деталями. Может какой шплинт, шлицы, шпонка. Короче - шось на Ш не работает. ;)

обрадував.  :gigi:  Осталося його знайти.
   
Re: ФЗВ: швейка.

Может тут шо вычитаешь? http://www.shyu.ru/sewing-machine.html
   
Re: ФЗВ: швейка.

;o а звідки ти взяв 1962?

Слухай, ти ж паспорт кидала фото тут
   
Re: ФЗВ: швейка.

Що, важко зробити таке:

1) ввести у гугль "біла церква"чи де ти там + "ремонт швейних машин", також зробити пошук по місцевому олх
2) сконтактувати місцеві центри продаж швейних машин і запитати координати майстрів. Навіть якщо продають сучасні машинки, багато майстрів знайомі з колишніми
3) прочесати телефони по Києву, якщо місцевих не знайдеться
4) нарешті купити нормальну швейну машинку. Впевнена, ще можна знайти бушні чудові Пфафи чи Хускварни, зроблені в Європі, і за недорого.

   
Re: ФЗВ: швейка.

прочитайте, в решті решт інструкцію!
   
Re: ФЗВ: швейка.

Слухай, ти ж паспорт кидала фото тут
я? ти нічого не перепутав?
   
Re: ФЗВ: швейка.

за углом стояла швейка
а за нею дуйчик
вдув швейку прямо увачько
   
Re: ФЗВ: швейка.

за углом стояла швейка
а за нею дуйчик
вдув швейу прямо увачько

крокі....
де ти?
   
Re: ФЗВ: швейка.

Що, важко зробити таке:

1) ввести у гугль "біла церква"чи де ти там + "ремонт швейних машин", також зробити пошук по місцевому олх
2) сконтактувати місцеві центри продаж швейних машин і запитати координати майстрів. Навіть якщо продають сучасні машинки, багато майстрів знайомі з колишніми
3) прочесати телефони по Києву, якщо місцевих не знайдеться
4) нарешті купити нормальну швейну машинку. Впевнена, ще можна знайти бушні чудові Пфафи чи Хускварни, зроблені в Європі, і за недорого.
;o нафіга мені купувати якусь іншу, якщо мене і ця влаштовує, тим більше, що вона окрім пошиву валянків, може і вишивати. А твоїх нових машинок на такі функції треба купувати кілька. я її ні на що не проміняю.
   
Re: ФЗВ: швейка.

за углом стояла швейка
а за нею дуйчик
вдув швейку прямо увачько

за углом стояла швейка

а за нею дуйчик

гонта на них подрочив

і зітер свій хуйчик.
   
Re: ФЗВ: швейка.

прочитайте, в решті решт інструкцію!
інструкцію по чому?
   
Re: ФЗВ: швейка.

інструкцію по чому?
В комплекті з швейною машинкою є інструкція користувача. і там описано основні проблеми та способи їх усунення.
не знала?
   
Re: ФЗВ: швейка.

В комплекті з швейною машинкою є інструкція користувача. і там описано основні проблеми та способи їх усунення.
не знала?

нашуя їй читати - краще засрати фуп своєю маячнею
   
Re: ФЗВ: швейка.

В комплекті з швейною машинкою є інструкція користувача. і там описано основні проблеми та способи їх усунення.
не знала?
такого там не описують. Це вже ремонт в майстерні.

Там переважно тільки описують кроки по наладці і регуліровці натягу нитки та ін. що я і без них знаю.
   
Re: ФЗВ: швейка.

нашуя їй читати - краще засрати фуп своєю маячнею
узбагойся, клейдонишко, сьогодні не твій день.  :kez_04:
   
Re: ФЗВ: швейка.

такого там не описують. Це вже ремонт в майстерні.

Там переважно тільки описують кроки по наладці і регуліровці натягу нитки та ін. що я і без них знаю.
титуб в поміч. це тобі не фотоапарат, а всього лиш швейна машинка
   
Re: ФЗВ: швейка.

титуб в поміч. це тобі не фотоапарат, а всього лиш швейна машинка
не понімай...  :cray:

Не понімай, як його там і що робити. Із всього, що тут понавичитувала, можна зрозуміти тільки як його розібрати, з чого воно складається - з яких деталей, а як поремонтувати поломку - шось я не зрозуміла.

І да, з фотоапаратом я швидше справляюся.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія