Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ізраїль планує атакувати Іран

Re: Ізраїль планує атакувати Іран

з напівдиких германських племен вийшов непоганий локомотив Європи
водночас квітучі цивілізації Магрибу здеградували в нуль
я б не покладався на генетику

Ну генетика свій вплив має звичайно, але він далеко не завжди є визначальним.
Наприклад нам розповідав викладач, який вчив в совкові часи негрів в Конго, що задачі з планіметрії вони чудово розв'язують, а просторової уяви не мають від слова взагалі.
Думаю, тут справа в генетиці якраз.
   
Re: Ізраїль планує атакувати Іран

не знаю, як в Ірані, а фалосами міряють тут, на фупі)

Ну фалометрія в переносному це міряння якимись показниками які не є заслугою того хто міряється. Досягнення тисячолітньої давності сюди вписуються.
   
Re: Ізраїль планує атакувати Іран

Хтось технолог, хтось землероб, а хтось  канібал, терорист, вівцнлюб...
І це передалрсь від далеких предків генетично, а не раптом набулось нізвідки.
Генетично обумовлене стирчання за компом та інші клерки :lol:

Робити хавчик то еволюційно програшно, генетичні землероби програли генетичним бухгалтерам, спеціалістам держустанов та весільним фотографам :lol:

   
Re: Ізраїль планує атакувати Іран

Генетично обумовлене стирчання за компом та інші клерки :lol:

Робити хавчик то еволюційно програшно, генетичні землероби програли генетичним бухгалтерам, спеціалістам держустанов та весільним фотографам :lol:

Показати зображення...
Ви плутаєте спадковість з розподілом праці.
   
Re: Ізраїль планує атакувати Іран

з напівдиких германських племен вийшов непоганий локомотив Європи

припускаю, що частиною фундаменту сучасної Європи були здобутки Римської імперії і Греції, надто в гуманітарній царині(філософія, право - для прикладу). Та й у небо древні астрономи часом поглядали)
   
Re: Ізраїль планує атакувати Іран
PAL

з напівдиких германських племен вийшов непоганий локомотив Європи
припускаю, що частиною фундаменту сучасної Європи були здобутки Римської імперії і Греції, надто в гуманітарній царині(філософія, право - для прикладу). Та й у небо древні астрономи часом поглядали)

римське право й досі актуальне
   
Re: Ізраїль планує атакувати Іран

Ви плутаєте спадковість з розподілом праці.
Я просто знаю, що це антинаукова дурня (генетична схильність до професій). Ти це підтвердив, швидко замінивши "генетику" на розподіл праці Які гени відповідальні за те, що одна людина землероб, інша гончар, третя риболов, а четверта ченець? Чи може все ж таки це люта хуйня, а структура зайнятості залежить від науково-технічного прогресу, географії, а не "генів" коваля чи риболова? Навіщо вигадувати дурню, коли сам через коментар і пишеш, що всього за 150 років "генетичні" землероби перетворились на "генетичних" клерків через розподіл праці? Що їм передалось від предків-землеробів?

Радянська освіта - зло міжгалактичного штибу.
   
Re: Ізраїль планує атакувати Іран

Я просто знаю, що це антинаукова дурня (генетична схильність до професій). Ти це підтвердив, швидко замінивши "генетику" на розподіл праці Які гени відповідальні за те, що одна людина землероб, інша гончар, третя риболов, а четверта ченець? Чи може все ж таки це люта хуйня, а структура зайнятості залежить від науково-технічного прогресу, географії, а не "генів" коваля чи риболова? Навіщо вигадувати дурню, коли сам через коментар і пишеш, що всього за 150 років "генетичні" землероби перетворились на "генетичних" клерків через розподіл праці? Що їм передалось від предків-землеробів?

Радянська освіта - зло міжгалактичного штибу.
Ви знову не туди.
Плутаєте особисті характеристики особи і її схильність до роботи в шкалі від гуманітарія до технаря з загальеими схильностями, притаманних групі людей споріднених генетично.
Я про великі групи людей, про народи і раси.
Чомусь тут все по іншому.
Ті осідлі зкмлеробм, ті кочівники скотарі, ті войовничі і загарбники, а ті спадкові раби. Якісь народи схильні до техніки і науки.
А інші в цьому плані практично стерильні.
Я саме про це.
Хоча погоджусь, що це спричинено тим, дк та грцпа людей тусується, коли формується. Пустеля і степ, гори і родючі долини сформують різні культури з усіма їх особливостями.
В далі магія: хто ким сформувався, тим і залишається в подальшому навіть при кардинальній зміні умов проживання.
Вксь цей комплекс фіксується намертво.
   
Re: Ізраїль планує атакувати Іран

"Я просто знаю, що це антинаукова дурня (генетична схильність до професій). Ти це підтвердив, швидко замінивши "генетику" на розподіл праці"

Чому ви мені приписуєте те, чого я не говорив?
Я ж так і сказав - що ви сплутали ці поняття.
Звісно, що генетичний бухгалтер не може існувати, бо немає народів - бухгалтерів. Вся історія розвитку на протязі тисячоліть якого була бухгалтерською роботою. Бо не існує умов, щоб сформувати народ-акаунтер. Нісенітниця.
Але її навели ви, не я.
   
Re: Ізраїль планує атакувати Іран

1. Продукивність праці в с/г виросла і там не треба багато людей.
2. Якщо сільське господарство замінити на АПК, то не так і мало вже людей виявиться задіяно.
   
Re: Ізраїль планує атакувати Іран

Іран планує атакувати Ізраїль
Ізраїль планує атакувати Іран
Іран планує атакувати Ізраїль
Ізраїль планує атакувати Іран
Іран планує атакувати Ізраїль
Ізраїль планує атакувати Іран
Іран планує атакувати Ізраїль
Ізраїль планує атакувати Іран

....


Це ознаачає що нам США не дадуть зброї
   
Re: Ізраїль планує атакувати Іран

Генетично обумовлене стирчання за компом та інші клерки :lol:

Без поправки на абсолютну кількість юнітів - це ніачом.
Бо може виявитися, що оті 60 відсотків фермерів у 1850 році це непринципово менше, ніж 5 відсотків зараз.
Ну і крім того, приводити США як базу для "генетичного" обгрунтування висновків це маячня - в Штати за ці роки пхався такий "генетичний" коктейль, що на ньому ніякі висновки взагалі не можливі.
   
Re: Ізраїль планує атакувати Іран
HSM

Я просто знаю, що це антинаукова дурня (генетична схильність до професій). Ти це підтвердив, швидко замінивши "генетику" на розподіл праці Які гени відповідальні за те, що одна людина землероб, інша гончар, третя риболов, а четверта ченець? Чи може все ж таки це люта хуйня, а структура зайнятості залежить від науково-технічного прогресу, географії, а не "генів" коваля чи риболова? Навіщо вигадувати дурню, коли сам через коментар і пишеш, що всього за 150 років "генетичні" землероби перетворились на "генетичних" клерків через розподіл праці? Що їм передалось від предків-землеробів?

Радянська освіта - зло міжгалактичного штибу.

Оце пан пи з да нув
Радянська і освіта
Це не освіта була , не знаю як і назвати але не освіта
Хоча так , ми всі вчілися історії , мовам , механіці …
Сука , научному камунізьму і !!!! Увага —
ПОЛІТЕКОНОМІІ   - От
   
Re: Ізраїль планує атакувати Іран

Іран, перси, країна з древньою культурою.
Вони мали свою державу вже тоді, коли слов"ян не було в помині
дык в тому то й справа, що i персiв i тих хто будував пiрамiди в Египтi витiснили тi що зараз там живуть.
Тому згаданих "созидателей персiв" там нема й слiду. Знищенi, вимерли, або чухнули.
(перси не були мусульманами (або  Алаха не вiтали).
 Однi козолупи там живуть.
А з України аборигенiв також витiсняют подiбнi їм орки.
Витiсняют так само тих, то жив   на окупованих територiях з поконвiкiв.
 їх  також Знищують, вони  вимерають, або чухають до свiту....
Не можу сказати що це в їм вдаеться в повнiй мiрi але
 хай по 100 метрiв в день але...таки  вдаеться.
все йде по колу.

Останнє редагування: 17 квітня 2024 23:10:32 від Fata Morgana
   
Re: Ізраїль планує атакувати Іран

чекали коли  мулли виконають свої погрози.
тепер коли їхні ребе дадуть отмашку синім платочком?

   
Re: Ізраїль планує атакувати Іран

Оце пан пи з да нув
Радянська і освіта
Це не освіта була , не знаю як і назвати але не освіта
Хоча так , ми всі вчілися історії , мовам , механіці …
Сука , научному камунізьму і !!!! Увага —
ПОЛІТЕКОНОМІІ   - От

Як казав мій професор « науки делятся на три категории  - естественные (математика, физика, химика), не естественные (филология, литературоведение) и вредные (история КПСС, политекономика и научный коммунизм)»

Але по «єстєственним» наукам освіту давали нормальну.
   
Re: Ізраїль планує атакувати Іран

Оце пан пи з да нув
Радянська і освіта
Це не освіта була , не знаю як і назвати але не освіта
Хоча так , ми всі вчілися історії , мовам , механіці …
Сука , научному камунізьму і !!!! Увага —
ПОЛІТЕКОНОМІІ   - От

ота хуйня, яку в совку називали політекномією, нічого спільного з цією наукою не мала абсолютно.
   
Re: Ізраїль планує атакувати Іран

Як казав мій професор « науки делятся на три категории  - естественные (математика, физика, химика), не естественные (филология, литературоведение) и вредные (история КПСС, политекономика и научный коммунизм)»

Але по «єстєственним» наукам освіту давали нормальну.
ще марксістсько-лєнінская філософія. Істмат і діамат.
   
Re: Ізраїль планує атакувати Іран

ще марксістсько-лєнінская філософія. Істмат і діамат.

Вже навіть забув… Старію :(
   
Re: Ізраїль планує атакувати Іран
HSM

На першій лекції з наук кому
Першим словом лєктора було
Реаіння у вигляді слова - встаааать
   
Re: Ізраїль планує атакувати Іран

СМИ: Израиль вряд ли ответит Ирану до конца Песаха

Об этом сообщает ABC News со ссылкой на американского чиновника, говорившего на условиях анонимности.

Как известно, Песах в этом году отмечается с 22 по 30 апреля.

По словам источников в Израиле, страна дважды готовилась к нанесению удара по Ирану, а затем отказывалась от ответа на запуск ракет и беспилотников.

https://mignews.com/news/arabisrael/smi-izrail-vryad-li-otvetit-iranu-do-konca-pesaha.html
   
Re: Ізраїль планує атакувати Іран

Україна повинна брати приклад у євреїв.   :umnik2:

Їх лозунг -вбити за країну, а не Вмерти за країну, як у українців.
І вони згуртовані в діаспорах і працюють на Ізраїль і єврейство.

а українська діяспора, навпаки , обливає брудом Україну, наприклад Спарц...
   
Re: Ізраїль планує атакувати Іран

Як казав мій професор « науки делятся на три категории  - естественные (математика, физика, химика), не естественные (филология, литературоведение) и вредные (история КПСС, политекономика и научный коммунизм)»

Але по «єстєственним» наукам освіту давали нормальну.


 (tu)  (tu)  (tu)
   
Re: Ізраїль планує атакувати Іран

Пішла жара

Ізраїль завдав ракетного удару по  Ірану, — повідомляє ABC

Reuters з посиланням на Іранські ЗМІ повідомляє про вибухи у районі аеропорту міста Ісфахан.

Це вже третя світова чи ще ні?
   
Re: Ізраїль планує атакувати Іран

Штати у шоці
   
Re: Ізраїль планує атакувати Іран

По ядерним обьектам схлже хуярять
   
Re: Ізраїль планує атакувати Іран

І вони згуртовані в діаспорах і працюють на Ізраїль і єврейство.
:lol:
   
Re: Ізраїль планує атакувати Іран

Ізраїльська армія обстріляла райони поблизу Ісфагану та Натанзу, де знаходяться важливі об'єкти ядерної програми Ірану.

https://x.com/Kifayat_Lateef/status/1781142725380935735
   
Це придурки. У кожній родині знайдеться генетичний брак.
   
Re: Ізраїль планує атакувати Іран

Вибух прогримів у місті Гахджаворстан, недалеко від авіабази армійських ВПС Ірану. Як пише CNN, удару було завдано у день народження 85-річного верховного лідера Ірану аятоли Алі Хаменеї. Зазначається, що системи ППО Ірану працювали в кількох провінціях

Таки зважилися,поки що незрозуміло маштаб атаки
   
Re: Ізраїль планує атакувати Іран
Ale

й що всі
Вибух прогримів у місті Гахджаворстан, недалеко від авіабази армійських ВПС Ірану. Як пише CNN, удару було завдано у день народження 85-річного верховного лідера Ірану аятоли Алі Хаменеї. Зазначається, що системи ППО Ірану працювали в кількох провінціях

Таки зважилися,поки що незрозуміло маштаб атаки
Думаю масштаб такий що всі тихенько закінчать ескалацію і обʼявлять себе переможцями
   
Re: Ізраїль планує атакувати Іран

Насправді чимало євреїв на Заході чомусь проти Ізраїлю, це правда. Є навіть такий роман The Finkler Question, один із героїв якого виступає якраз проти Ізраїлю, хоча сам єврей.
   
Re: Ізраїль планує атакувати Іран

кажуть , якісь маленьки дрони позбівали. журналісти вже волають про 3 мирову
   
Re: Ізраїль планує атакувати Іран

кажуть , якісь маленьки дрони позбівали. журналісти вже волають про 3 мирову

Ну то навряд,але аятоли непередбачувані,тому обмін ударами можливий впринципі і надалі.
   
Re: Ізраїль планує атакувати Іран

Це придурки. У кожній родині знайдеться генетичний брак.
Це історично називається "тисячники" - коли з тисячі один дурень, тобто 0,1%. Це нормально. Погано коли процент дотягує до 73...
   
Re: Ізраїль планує атакувати Іран

Хто там шариться по твітерах і арабських каналах.є інформація про масштаби удару і реакція Ірану?
   
Re: Ізраїль планує атакувати Іран

Представитель иранского правительства заявил утром в пятницу, 19 апреля, что никакой ракетной атаки на Иран минувшей ночью не было.
Взрывы, услышанные в районе города Исфахан, были вызваны активизацией иранских систем ПВО, сообщил он агентству Reuters.
Ранее государственное телевидение Ирана передавало, что над Исфаханом были замечены три беспилотника.
Была задействована противовоздушная оборона, которая уничтожила беспилотники.

Позднее агентство Reuters со ссылкой на источник в командовании иранской армии сообщило, что в результате ночного нападения никто не пострадал.
А по новой информации гостелевидения, шум, который слышали ночью в городе Исфахан, был вызван действиями противовоздушной обороны, направленными на некий «подозрительный объект».

Газета The Jerusalem Post сообщила со ссылкой на источники в правительстве и в службах безопасности страны, что власти Израиля по стратегическим причинам официально не возьмут ответственность за атаку по территории Ирана.
Израильские источники сказали изданию, что Израиль не понимает, почему Пентагон раскрыл СМИ информацию о причастности Израиля к атаке.

Финансовые рынки успокоились после атаки на Иран, которой якобы не было
https://detaly.co.il/finansovye-rynki-uspokoilis-posle-ataki-na-iran-kotoroj-yakoby-ne-bylo/
   
Re: Ізраїль планує атакувати Іран
Ale

Представитель иранского правительства заявил утром в пятницу, 19 апреля, что никакой ракетной атаки на Иран минувшей ночью не было.
Взрывы, услышанные в районе города Исфахан, были вызваны активизацией иранских систем ПВО, сообщил он агентству Reuters.
Ранее государственное телевидение Ирана передавало, что над Исфаханом были замечены три беспилотника.
Была задействована противовоздушная оборона, которая уничтожила беспилотники.

Позднее агентство Reuters со ссылкой на источник в командовании иранской армии сообщило, что в результате ночного нападения никто не пострадал.
А по новой информации гостелевидения, шум, который слышали ночью в городе Исфахан, был вызван действиями противовоздушной обороны, направленными на некий «подозрительный объект».

Газета The Jerusalem Post сообщила со ссылкой на источники в правительстве и в службах безопасности страны, что власти Израиля по стратегическим причинам официально не возьмут ответственность за атаку по территории Ирана.
Израильские источники сказали изданию, что Израиль не понимает, почему Пентагон раскрыл СМИ информацию о причастности Израиля к атаке.

Финансовые рынки успокоились после атаки на Иран, которой якобы не было
https://detaly.co.il/finansovye-rynki-uspokoilis-posle-ataki-na-iran-kotoroj-yakoby-ne-bylo/
Ось і ладушки, хлопок і задимлєніє всі залишились при своїх , Ізраїлю менше ракет дадуть - може нам дадуть більше)
   
Re: Ізраїль планує атакувати Іран

Сегодня исполняется 85 лет Верховному лидеру Ирана Хаменеи

Он родился 19 апреля 1939 г. в г. Мешхед на северо-востоке Ирана.
Был вторым ребенком в семье, где воспитывалось 8 детей.
Хаменеи - этнический азербайджанец.

К власти он пришел в 1981 г., став президентом Ирана.
В 1985 г. был переизбран.
После смерти основателя Исламской республики Хомейни в 1989 г., Хаменеи стал Верховным лидером страны.

Хеппі пйозди!
   
Re: Ізраїль планує атакувати Іран

тато азербайджанець
мати персіянка
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія