Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Украинский и российский народ обязательно в будущем будут жить в мире"

https://blogs.pravda.com.ua/authors/gerashchenko/61aba78214bc3/

"Сегодня вступление в НАТО, для чего нужно единогласное согласие всех 30 членов кажется, маловероятным и отдаленным. Напротив РФ требует от НАТО публично заявить о том, что он никогда не пригласит в свои ряды Украину.

Экономические санкции введённые Западом были лишь комариными укусами для российской экономики. Их давно и успешно научились обходить как государственные так и частные компании.

И напоследок я скажу, что Украина, в силу географического расположения, обречена будет столетиями жить рядом с Россией.

Украинский и российский народ обязательно в будущем будут жить в мире."

Отакі плани у владної банди.....


ДО ЖОПИ
   
Линейную экстраполяцию, как и критерий геометрического подобия при моделировании  можешь засунуть далеко далеко.

Они  не действуют в истории человечества.

Тим більше пусті балачки про дружбу з російськими дегенератами.
   
Браво.... купи собі глобус свого ПГТ....

Не треба бикувати, товарищу Болукане. Доктор питав абсолютно щиро.

Бо він і сам би хотів так само як і Ви дружити з росіянами, будувати з ними спільні газогони і навіть проводити спільні військові навчання на кордоні з Польщею.

Але він не може бо тут патріоти заважають. тому і питає
   
Не треба бикувати, товарищу Болукане. Доктор питав абсолютно щиро.

Бо він і сам би хотів так само як і Ви дружити з росіянами, будувати з ними спільні газогони і навіть проводити спільні військові навчання на кордоні з Польщею.

Але він не може бо тут патріоти заважають. тому і питає

Синяк, тобі до Януковича.....
   
Тим більше пусті балачки про дружбу з російськими дегенератами.

Die Nord Stream 2-Pipeline wird die Europäische Union mit Erdgas versorgen und dadurch die Versorgungssicherhe it erhöhen, Klimaschutzziele unterstützen und den Energiebinnenmarkt stärken.

https://www.nord-stream2.com/de/unternehmen/projektbegrundung/
   
Тим більше пусті балачки про дружбу з російськими дегенератами.

До возврата оккупированных земель 100.%

А после победы Украины можно наладить дружеские отношения с восточными соседями.
   
До возврата оккупированных земель 100.%

А после победы Украины можно наладить дружеские отношения с восточными соседями.

З ким саме? Імперії, тобто Росії, вже не буде.

Чи починати дружити з імперією?
   
Синяк, тобі до Януковича.....

Скажи, яка вона на смак - срака хуйло ? :laugh:
   
 В мене є друзі в Німеччині і німці і в минулому наші. Вони лізуть як Болукаша на стінку,коли критикуєш фрау Риббентроп, чи ШВАЙНмайєра-аж підскакують. Так люди хороші,але німецький фашизм зробив з них  трохи пришелепкуватих. Німці взагалі уроди,я вам скажу. Мокша теж уроди,але іншого складу. Я ненавиджу мокшанію і також Німеччину. З усією їх ментальністтю. Народи різні,в усіх є певні кращі якості та певні недоліки. Не буду тут перераховувати- це таке, що тобі підходить,що ні. З цим ти зможеш миритися,з чим ні. Але німці та мокшане- це повна ср...нь! ТАМ НЕМА НІЧОГО ГАРНОГО. Ну не бачу.  Звісно,німці живуть краще за мокшан, але це якесь таке відчайдушне життя. Це важко сформулювати,але ,хто знає цімців-зрозуміють.
   
В мене є друзі в Німеччині і німці і в минулому наші. Вони лізуть як Болукаша на стінку,коли критикуєш фрау Риббентроп, чи ШВАЙНмайєра-аж підскакують. Так люди хороші,але німецький фашизм зробив з них  трохи пришелепкуватих. Німці взагалі уроди,я вам скажу. Мокша теж уроди,але іншого складу. Я ненавиджу мокшанію і також Німеччину. З усією їх ментальністтю. Народи різні,в усіх є певні кращі якості та певні недоліки. Не буду тут перераховувати- це таке, що тобі підходить,що ні. З цим ти зможеш миритися,з чим ні. Але німці та мокшане- це повна ср...нь! ТАМ НЕМА НІЧОГО ГАРНОГО. Ну не бачу.  Звісно,німці живуть краще за мокшан, але це якесь таке відчайдушне життя. Це важко сформулювати,але ,хто знає цімців-зрозуміють.

«Что русскому хорошо, то немцу ― смерть»

Ти - росіянин. І дійсно, населення України набагато ближче до Росії, ніж до Німеччини.

Ну, так само, як населення Марокко ближче до Тунісу, ніж до Франції.

Який там ЄС.....
   
З ким саме? Імперії, тобто Росії, вже не буде.

Чи починати дружити з імперією?

Какая нахер империя? Империя без Украины невозможна. Поэтому зуйло и дергается в предсмертных конвульсиях.

 С теми, кто будет по соседству, с теми и будем дружить после победы над хуйлом
   
Какая нахер империя? Империя без Украины невозможна. Поэтому зуйло и дергается в предсмертных конвульсиях.

 С теми, кто будет по соседству, с теми и будем дружить после победы над хуйлом

Шо ж це за анонімні сусіди?

Хто це?
   
Ну...років за 70-т - чому ні ? Як пройде трибунал по Рашці, репарації, вибачення. Германія зараз з ряхою в десна лупиться. В колись що було ?

Було.

Від Петра Першого, далі там імператори та імператриці пішли з німецьким корінням.
   
Будут конечно, но не скоро.
   
В мене є друзі в Німеччині і німці і в минулому наші. Вони лізуть як Болукаша на стінку,коли критикуєш фрау Риббентроп, чи ШВАЙНмайєра-аж підскакують. Так люди хороші,але німецький фашизм зробив з них  трохи пришелепкуватих. Німці взагалі уроди,я вам скажу. Мокша теж уроди,але іншого складу. Я ненавиджу мокшанію і також Німеччину. З усією їх ментальністтю. Народи різні,в усіх є певні кращі якості та певні недоліки. Не буду тут перераховувати- це таке, що тобі підходить,що ні. З цим ти зможеш миритися,з чим ні. Але німці та мокшане- це повна ср...нь! ТАМ НЕМА НІЧОГО ГАРНОГО. Ну не бачу.  Звісно,німці живуть краще за мокшан, але це якесь таке відчайдушне життя. Це важко сформулювати,але ,хто знає цімців-зрозуміють.

все дуже просто команданте Вальдемаре. Німці і лапті це інь і янь. І ті і ті живуть все житття в гівні. Перші через свою патологічну жадібність - вимкнення опалення на ніч, або купівля DVD трирічної давнини, а другі - лапті, через свою дебільність і недорозвинутість. Несхожі вони тим що німець і зайвий пфєнінг не витратить бо всереться від жадоби, а кацап спустить останнє щоб нажертися в гівно, а на завтра хоч мох жери. Ну а другий момент, не менш важливий, це стокгольмський синдром у німців після другої світової, німці люблять своїх гвалтівників і поважають дуже.
   
«Что русскому хорошо, то немцу ― смерть»

Ти - росіянин. І дійсно, населення України набагато ближче до Росії, ніж до Німеччини.

Ну, так само, як населення Марокко ближче до Тунісу, ніж до Франції.

Який там ЄС.....
=============================
Я не росіянин. Я Українець.  Може хто й був, кажуть прабабка була еврейкою... по материнській лінії, чи напів єврейкою... а так усі українці. І ментально я українець і генетично. Я зрозумію італійця, іспанця, португальців не знаю, зрозумію англійця (подобаються), хранцуза (теж подобаються), розумію голандців-вони хитрі, так навіть приємні,але дуже хитрі- це робить їх цікавими. Вони на 70% злочинці.але такі хитрі,що навіть собі не кажуть :D , розумні,а жінки їх кури та овуляшки. А німці. це щось особливе. Там психика повністтю йопнута. Так: вона дає їм змогу виживати,навіть гарно,але це якесь пекло. Крім Берліна-там вони скидають свою ланцюги та роблять повний содом та гоморру. Ні, Болукаша,навіть якщо б мені дали громадянство Германії без усіх умов і безоплатне житло не там де арапи- НЕ ПОЇХАВ. Кудись в іншу країну-може б і так. У Німеччину -ніколи.
   
Росіяни облишать Україну тільки після піздюлєй, це має бути висічено в камені, знати кожен громадянин, та бути готовим до цього. Кацапи подумки вже нас усіх з'їли.
   
=============================
Я не росіянин. Я Українець.  Може хто й був, кажуть прабабка була еврейкою... по материнській лінії, чи напів єврейкою... а так усі українці. І ментально я українець і генетично. Я зрозумію італійця, іспанця, португальців не знаю, зрозумію англійця (подобаються), хранцуза (теж подобаються), розумію голандців-вони хитрі, так навіть приємні,але дуже хитрі- це робить їх цікавими. Вони на 70% злочинці.але такі хитрі,що навіть собі не кажуть :D , розумні,а жінки їх кури та овуляшки. А німці. це щось особливе. Там психика повністтю йопнута. Так: вона дає їм змогу виживати,навіть гарно,але це якесь пекло. Крім Берліна-там вони скидають свою ланцюги та роблять повний содом та гоморру. Ні, Болукаша,навіть якщо б мені дали громадянство Германії без усіх умов і безоплатне житло не там де арапи- НЕ ПОЇХАВ. Кудись в іншу країну-може б і так. У Німеччину -ніколи.

Отже, нема шансів у України бути  в ЄС і НАТО.

Шкода, я сподівався....
   
Ну...років за 70-т - чому ні ? Як пройде трибунал по Рашці, репарації, вибачення. Германія зараз з ряхою в десна лупиться. В колись що було ?

Трибунал репарації та вибачення
Це наслідки воєнної капітуляції.
Ймовірність такої події на порядки нижча за дружбу між народами.
   
Я не росіянин. Я Українець.  Може хто й був, кажуть прабабка була еврейкою... по материнській лінії, чи напів єврейкою...

я зараз заплачу  :weep:
   
я зараз заплачу  :weep:
:lol: Лень искать где оно бредило шо в его роду есть и польские шляхтичи и немного кацапов, и еще шось.. То ли склероз, то ли патологический лжец, шо сегодня не помнит вчерашнюю брехню. :facepalm:
   

ДО ЖОПИ


Фігассє ти анально фіксований, кацапе  :facepalm:
   
А что не так, где зрада? Любые конфликты рано или поздно заканчиваются. А животной ненависти между русскими и украинцами и сейчас нет.
Как же нєт? Животная нєнавість ко всєму украінскому вплоть до отріцанія сущєствованія - родімоє пятно квасного кацапа і хахла малароса. Нєнавість єта лєжит дрємаєт до тєх пор пока українці співають сумних пісень приватно під самогон і грають сільских дурників, а як тільки українство виходить за рамки етно атракціона починається вой і бризжання рускокультурною слюною
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія