Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Українці не готові до Європи – висновок після року перебування за кордоном.

   Круто .  А  якщо Ющенка  ?
Ющенко нельзя. Это я с его слов написал про 4 расстрела. Он практически подошел к этому а вы дураки ему не дали :K
   
Украинцы не европейцы. Мы просто другие!

 Перше - ти не українець .  Друге  -  навіть  такий кацап  як ти  за всих  кацапів  не відповідає .
   
Представьте голландца в такой среде. Сбежит, не выдержит давления этой самой среды. Или станет как все. С волками жить...
Ну якщо голандця  в поліції  нафуй пошлють  то не витримає  .  Вам би  далі безкарність  повну  .  Ну от  нагрів  рученьки Бойко на вишках  -  а жоден  пШокін  чи Луценко  його  до відповіді не  притягнув  .
Спробуй поясни голандцю  , яким чином  в центрі  Столиці  розстріляно  понад сто людей  , а  хто стріляв влада не  знає  .  Да голандець  навіть  жити тут не стане  .
   
Перше - ти не українець .  Друге  -  навіть  такий кацап  як ти  за всих  кацапів  не відповідає .
Не украинец это ты дружок. Это точно. Кацап или нет не знаю, но как все юльки - подхуйлятник это тоже точно.
Так что рекомендую тебе стулить пельку.
   
Ющенко нельзя. Это я с его слов написал про 4 расстрела. Он практически подошел к этому а вы дураки ему не дали :K
  Да ти з ющенко стреляти можеш  тільки під одіяло бздом  .
   
Ну якщо голандця  в поліції  нафуй пошлють  то не витримає  .  Вам би  далі безкарність  повну  .  Ну от  нагрів  рученьки Бойко на вишках  -  а жоден  пШокін  чи Луценко  його  до відповіді не  притягнув  .
Спробуй поясни голандцю  , яким чином  в центрі  Столиці  розстріляно  понад сто людей  , а  хто стріляв влада не  знає  .  Да голандець  навіть  жити тут не стане  .
Да все знают что расстреливал БЮТ, но беда в том что он при власти.
   
Не украинец это ты дружок. Это точно. Кацап или нет не знаю, но как все юльки - подхуйлятник это тоже точно.
Так что рекомендую тебе стулить пельку.
  Пиши українською ,  не розумію що ти там  пистиш  на своїй свинособачій .
   
Така убога писанина, що смішно навіть коментувати.
Рожеві окуляри тс впадуть, і йому буде боляче.
   
Да все знают что расстреливал БЮТ, но беда в том что он при власти.
  Хто при владі  ? Хто розстрілював ?  Прізвища  .
   
  Пиши українською ,  не розумію що ти там  пистиш  на своїй свинособачій .
Гаразд, юльдук, пішов в сраку
   
Гаразд, юльдук, пішов в сраку
  Юльдук іде в сраку  разом з тобою
   
  Хто при владі  ? Хто розстрілював ?  Прізвища  .
Пашинский, Шуфрич, Тимошенко, Турчинов, Медведечук.
   
  Юльдук іде в сраку  разом з тобою
А шо, ті вже не юльок?
   
Пашинский, Шуфрич, Тимошенко, Турчинов, Медведечук.
  Ясно  .  Йуль Ладімірна  прямо з качанівки фуярила  ? Підарич загалом не при чому  ? Вірно розумію  ?
   
А шо, ті вже не юльок?
  Юльок юльок  .
   
  Ясно  .  Йуль Ладімірна  прямо з качанівки фуярила  ? Підарич загалом не при чому  ? Вірно розумію  ?
В тебе у голові опіздень мабуть трапился. Все, гуляй юльдучина
   
В тебе у голові опіздень мабуть трапился. Все, гуляй юльдучина
  Б ггг  .  Гуляй  дурню .
   
Foxic

Вот нахуй этот высер?
   
щось стандартне типу ібупрофену. точну назву не пам"ятаю.

жарознижувальні вони ж копійки коштують, та не є обов'язковими при не дуже високих температурах
   
Foxic

Вот нахуй этот высер?

Все правильно написал. Только он в начале пути всего лишь
   
Foxic

Вот нахуй этот высер?

подискутувати, бо в ньому є багато неприємної для нас правди, яку треба усвідомлювати,
але з висновком автора я не згодна, вже писала тут

Останнє редагування: 25 вересня 2016 18:31:46 від Foxic
   
перший раз почув  від прихильники певної політсили на  фупі той термін
асмодей прихильники певної політсили?твій брат по розуму раптом став прихильники певної політсили?
   
асмодей прихильники певної політсили?твій брат по розуму раптом став прихильники певної політсили?
  Я не від асмодея  то почув  , а від Слава  . Ще питання  ?
   
твій брат по розуму раптом став прихильники певної політсили?

 Дрищара  ,  вигнанець брєжнєвський  , виразись  так щоб тебе зрозуміти жопомия  : D
   
 поборники укр честі,  погодьтесь, що там багато правди про українців
   
поборники укр честі,  погодьтесь, що там багато правди про українців
подивіться наскільки швидко злітає лоск цивілізації із німців чи австрійців
   
маленьке запитання. чому наші люди їдучи в Європу не порушують пдр (ну майже) ?

Ті хто іздить у Європу майже всі не порушують правила і тут..ті хто порушують тут,в більшості і не бачили які повинні бути дороги..
   
Че нарушать в Европе? Веду машину,скажем с Дюсселя в Гаагу. Дорога -сказка. На полосе светится 110 км/час. Отлично. Так и еду и быстро приезжаю. А у нас пол часа тянешся за колонной еле ползущих смердящих грузовиков,не имея возможности обогнать,потом ловишь момент,жмёшь газ до упора и с матюками.....а там ямища по шею.... короче и расстояния у нас по-больше. B-)
   
Люди в среднем становятся хуже везде.
Как продавались газеты в Канаде:
На углу лежала стопка газет и стояла баночка для мелочи.
Сейчас железный ящик с газетами прикован цепью к бетонному столбу. :)
   
Люди в среднем становятся хуже везде.
Как продавались газеты в Канаде:
На углу лежала стопка газет и стояла баночка для мелочи.
Сейчас железный ящик с газетами прикован цепью к бетонному столбу. :)
я,коли ще був молодим пивним алкоголіком,в 5 ранку брав з під магазину 2 пляшки пива,лишав гроші  на ящику і йшов до роботи.
і так цілий час.
але погодься,файні часи ми ще застали.
   
Люди в среднем становятся хуже везде.
Как продавались газеты в Канаде:
На углу лежала стопка газет и стояла баночка для мелочи.
Сейчас железный ящик с газетами прикован цепью к бетонному столбу. :)
Та да
І взагалі, раніше така риба була, що в воду без трусів не знайдеш, не те що зараз  :lol:
   
Это как девушка из деревни попребывала год в столице, а потом пишет подругам: "Вы еще не готовы".
   
Как меня забавляют подобные опусы!

Виявляється, у європейців відсутні понти, їх нема. Це видно по машинах. Вони дешевенькі, економічні і недорогі в обслузі.
Понты - суть механизм для привлечения лиц противоположного пола. Есть даже у птиц. На счет европейских понтов советую узнать цены на места в яхт-клубах на юге Франции. И вообще не понятно для кого немцы делают S-klasse! Наверное для нищих из хрущевок.

Потім у нас модно седани – більш стильні красиві, а в них в основному універсали – практичні.
В Китае тоже любят седаны, а в США - пикапы и внедорожники. Какое отношение это имеет к ментальности?

Я багато думав над причинами такої недолугості та марнотратства. Що спонукає людину витрачати вдвічі більше на пальне, в тричі на сервіс та віддавати від 40% своїх доходів, коли європеєць віддає на авто 3%?
Долгие размышления, видимо, так и не привели к сравнению европейских и украинских зарплат.

А відкрила мені очі моя колега. В її сім’ї є 2 машини — одна джип, а інша мініатюрний мерседес смарт. І от вона цей смарт продає. Бо виявляється на ньому по українським дорогам неможливо їздити — тебе всі підрізають, бібікають і вважають за щось неповноцінне. А от коли вона їде на джипі — то всі дорогу уступають. Тобто у нас купляють дорогі і неекономічні тачки, щоб тебе поважали на дорозі. Ось це якраз і викриває дуже величезну нашу ментальну проблему — рабську психологію. Чмири меншого, плазуй перед більшим.
Ага, Смарт - мерило европейскости! На смарте по нашим дорогам невозможно ездить потому что он низкий, маленький, шумный и дорогой в обслуживании, а выгода от расхода будет пара литров по сравнению с обычным авто В-класса. И вся она уйдет на переборку двигателя, который сдохнет тысяч через 100-150.
Я прям представляю картину: едет дама на джипе и все авто в пробке выскакивают на тротуар, чтобы дать ей дорогу, а водители ланосов еще выскакивают и кричат "Ку". Так все и происходит в реальной жизни, ага.

Швеція. У шведів нема злочинності, тому там поліція працює тільки с понеділка по середу.
Коварные британцы нагнетают:
http://www.independent.co.uk/news/world/europe/sweden-and-denmark-have-highest-number-of-sexual-assaults-in-europe-a6800901.html

Я підкреслюю - нема ні камер ні поліції. 
А тут почему-то пишут про камеры:
http://www.rhinocarhire.com/Drive-Smart-Blog/Drive-Smart-Sweden.aspx
Врут неверное.

Особливо мене вразили водії в міських автобусах в Голландії. Всі в піджаках і галстуках, з кожним пасажиром вітається. Вони реально сяють та пишаються своєю роботою. Відчуйте різницю між нашими маршрутчиками з кримінальною зовнішністю!
Если нашим дать з/п в 3-4 тыс. евро, то сиять будут ярче голландцев!

Все пункты нет желания разбирать на сон грядущий. Многие проблемы обусловлены человеческой натурой, а она не зависит от страны проживания. 
   
Стаття замовна. Акцентує увагу на порівняно невеликих побутових проблемах, які легко вирішуються з появою дійсно європейського середовища в УКраїні.
В першу чергу правосуддя. Автор переносить акцент на манюпасів , а не на українську продажну верхівку. Це модний тренд замовної джинси останніх
двох років. Типова хуцпа.

Винуваті манюпаси, а не судді, прокурори, депутати та інші глисти.

Хоча як я писав вище мільони українців вже виїхали до Європи і великого дискофорту не мають. Європа теж.

І головне де навчаються і проживають іхні діти?
А так да...винуваті манюпаси що не можем рухатись в бік Європи.....
   
Греція, острів Кріт. Греки найближче зі всіх схожі на нас, такі ж хламушники, неохайні, будівельне сміття у дворах лежить роками. І до речі ця дурна совкова звичка фарбувати бордюр білим навесні здається до нас прийшла звідси, може з часів Візантіїї. Вони, хоча тільки деякі, самі хазяйновиті, фарбують каміння що лежить при дорозі на їх ділянці білим, щоб хоч якось прикрасити їх хаотичний пейзаж, майже без дерев.
Примітивна маячня.
Не схожі на вас ані греки, ані українці. Геть інші.
   
Коротше, справа така
Та херня, що пише та висловлює речі, подібно героям СП, є латентною ватою. Такою ж хернею, як і нідерландці, що спершу не пустили нас до НАТО в Бухаресті на саміті НАТО, а потім одержали Грузію, порушення Будапешту і в решті решт збитий Боїнг, в чому звинуватили Україну ж, її євроінтенції- мовляв, якби не намагання України інтегруватись до Європи, то не збили б і Боїнґ. Самих себе, свою ганебно боягузливу та проросійську позицію, звинувати в них елементарної людяності не вистачило. Це не тільки нічим не кращі за нас люди- це взагалі не люди. Так, ватне лайно

Помітьте собі, я ніяк не реагую на всі звинувачення в бік українців- бо в більшості вони справедливі й в тім, що в нас так погано, винні всі українці, включно з владою. Я тільки не розумію, а чим європейці та інші народи, крім англосаксів, - кращі? На рівні простого народу- таке ж зомбоване бидло, як і ряшани, ненабагато краще. Якщо хтось цього не бачить, то це або через те, що він таке ж бидло, як і всі ці придурки,- або заражений хлопоманією ( бидлофілією ), характерною для радянської людини

Останнє редагування: 26 вересня 2016 21:02:46 від S.Brandt
   
Якби не план Маршала, вся Європа сиділа б зараз у такій дупі, в порівнянні з якою СРСР був цукерочкою. На що, власне, й розраховував Сталін- що вони всі самі до нього на колінах приповзують, за інструкціями, як зробити пролетарську революцію

Якби не окупація штатами Японії, військова та інша підтримка Південної Кореї та Тайваню- де були б азіати, включно з Гонконгом, який керувався британським губернатором?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія