Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Впечатление от марша защитников [ua]

Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

І ще б отримати інформацію по затриманим в Києві у формі ввечері від ВСП та НП.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

І ще б отримати інформацію по затриманим в Києві у формі ввечері від ВСП та НП.
Ахаха....так, всі кабаки були забиті хлопцями в формі. Але, я не бачив ні одного неадеквата. Просто добра атмосфера цілий день була.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Допис з ФБ з великою кількістю фоток з Маршу


https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2575397052519258&type=3
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]
NBA

В 40-мільйонній Україні і конкретно 4-мільйонному Києві на вулиці вийшло 100 тисяч людей. Вийшло, бо влада їх розчарувала своїм рішенням не проводити парад.
У 140-мільйооній Росії і 15-мільйонній Москві на акцію протесту вийшло 50 тисяч людей, коли влада витерла об них ноги.

От і все
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

В 40-мільйонній Україні і конкретно 4-мільйонному Києві на вулиці вийшло 100 тисяч людей. Вийшло, бо влада їх розчарувала своїм рішенням не проводити парад.
У 140-мільйооній Росії і 15-мільйонній Москві на акцію протесту вийшло 50 тисяч людей, коли влада витерла об них ноги.

От і все
Саме так.  (tu)
"Україна - не росія" (с)
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Допис з ФБ з великою кількістю фоток з Маршу


https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2575397052519258&type=3
Дякую. Багато атмосферних фото  (tu)

Ось ця сподобалась
.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]
NBA

Саме так.  (tu)
"Україна - не росія" (с)
Тому якщо нинішня влада Зеленського захоче витерти ноги об українців і домовитися з Росією десь посередині... Вийде тисяч так 400-500 українців на Майдан і все для Зеленського закінчиться. І вчора всі це побачили наочно
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Білецькій йшов без виєбонів, разом з рядовими азовцями...його журікі навіть не помітили. А де були Ярош, Забродський? Правда буда Яна Зінкєвіч разом з медиками...респект.

Муженко теж йшов в колонні запросто.

Ти бачив тих кого хотів бачити. Зашорений. Вчора дуже негарно писав тут. ТАК личко показав, що соромно за тебе було.

Ти пігмей поряд з цим бійцем і спробуй йому в очі спитати де він був

   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Що заважало кацапам тоді нанести удар і по Києву з поверненням Яника на царювання?
Заважав формат "настамнєт". Ето тракторісти і шахтьори".
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

А оце вже пардон до сраки. Ті коробочки гарні не шмотом, не кількістю прапорців на вудлищах, а людьми, котрі в них ідуть. Що тут може бути кращим чи гіршим? Чиї воїни воінствєннєє?
Та при чому тут це....у кожного підрозділу є свої фішечкі...УНСО ходить із дворучним мечем, Азов із молотом, хтось із своїм музикальним супровідом...і т.д. я це маю на увазі. Це ж прикольно.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Муженко теж йшов в колонні запросто.

Ти бачив тих кого хотів бачити. Зашорений. Вчора дуже негарно писав тут. ТАК личко показав, що соромно за тебе було.

Ти пігмей поряд з цим бійцем і спробуй йому в очі спитати де він був

https://www.facebook.com/uatodaynews/videos/566989433829789/
камарік, і шо, він викрав із військової частини танк і проїхався ним по Хрещатику?

Адже він збрехав. Бо була тільки хода військових, і ніякого параду не було, бо військова техніка не каталася центральною площею.

НІХТО не забороняв військовим пройтися ходою. Просто, відмовилися від демонстрації військової техніки - не більше. До речі, з якого часу почали витягувати на День незалежності оті іржаві шарпаки на центральну площу? За якого президента?
   
Та при чому тут це....у кожного підрозділу є свої фішечкі...УНСО ходить із дворучним мечем, Азов із молотом, хтось із своїм музикальним супровідом...і т.д. я це маю на увазі. Це ж прикольно.

так. класно  (tu)
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Тому якщо нинішня влада Зеленського захоче витерти ноги об українців і домовитися з Росією десь посередині... Вийде тисяч так 400-500 українців на Майдан і все для Зеленського закінчиться. І вчора всі це побачили наочно

Яким чином закінчиться? Наприклад, майдан. І шо? Перевибори?
Знов виграє ЗЕ
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Организаторы официальной части не попали ни в момент, ни в стиль.
100%.
Я був напередодні ввечері на Хрещатику під час репетиції. Знаєте що вразило -- форма звертання до учасників.  Ніби звертались до артистів на підтанцьовці.
"Очень харашо. Ви маладци. Завтра псстарайтєсь павтаріть также харашо".
А на Хрещатику стояли люди у військовій формі з медалями.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

100%.
Я був напередодні ввечері на Хрещатику під час репетиції. Знаєте що вразило -- форма звертання до учасників.  Ніби звертались до артистів на підтанцьовці.
"Очень харашо. Ви маладци. Завтра псстарайтєсь павтаріть также харашо".
А на Хрещатику стояли люди у військовій формі з медалями.
А як потрібно було? З матюками та нікого не хвалити? В чому зрада?
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

А як потрібно було? З матюками та нікого не хвалити? В чому зрада?

 :facepalm:

Ви і звертання до бійців Азова "Ей! Мальчікі, хадітє сюда!" теж з'їсте і оближетесь?
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Та при чому тут це....у кожного підрозділу є свої фішечкі...УНСО ходить із дворучним мечем, Азов із молотом, хтось із своїм музикальним супровідом...і т.д. я це маю на увазі. Це ж прикольно.
Не знаю. Кожному своє. Колись через десять років після війни і перемоги може й настане час фішечок. Мені особисто воно якось м'яко кажучи байдуже, але це погляд зі сторони.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

А як потрібно було? З матюками та нікого не хвалити? В чому зрада?
Я вище процитував:
Организаторы официальной части не попали ни в момент, ни в стиль.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

А як потрібно було? З матюками та нікого не хвалити? В чому зрада?
Там тільки вистачить, звернення на окупаційній, більше і нічого не потрібно, чи вони привчають, поступово......
То був цирк і повна уйня із білик коліром кругом, я думаю для любого Українського націоналіста, це було б приниження, чи не так...?
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Не знаю. Кожному своє. Колись через десять років після війни і перемоги може й настане час фішечок. Мені особисто воно якось м'яко кажучи байдуже, але це погляд зі сторони.

як на мене, це не конкурс Вєсьолие старти,
щоб змагання мiж "коробочками" влаштовувати.
Це буде таке ж вихолощення змicту,
як i бадоєвське шоу.
Сенс там зовсiм в iншому,
не в конкурсi строя i пєстнi.
Тим-бiльш дивно читати таке вiд людини, що воювала.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Там тільки вистачить, звернення на окупаційній, більше і нічого не потрібно, чи вони привчають, поступово......
То був цирк і повна уйня із білик коліром кругом, я думаю для любого Українського націоналіста, це було б приниження, чи не так...?
Це також мене трохи "коробило".
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Тому якщо нинішня влада Зеленського захоче витерти ноги об українців і домовитися з Росією десь посередині... Вийде тисяч так 400-500 українців на Майдан і все для Зеленського закінчиться. І вчора всі це побачили наочно
+1
Що і підтверджується істерикою деяких зєлєфанів, зокрема і тут на ФУПі.)
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

як на мене, це не конкурс Вєсьолие старти,
щоб змагання мiж "коробочками" влаштовувати.
Це буде таке ж вихолощення змicту,
як i бадоєвське шоу.
Сенс там зовсiм в iншому,
не в конкурсi строя i пєстнi.
Тим-бiльш дивно читати таке вiд людини, що воювала.
Саме це я й маю на увазі. І таки да, Фініксу, схоже, дуже до вподоби зовнішня сторона мілітарного двіжеванія, власне форма, часто в ущєрб змісту.
Мені не дуже було зрозуміло вчорашній вигляд коробки Азову з десятками вимпелів-прапорців. Зате просто шеренги сивих дядьків в поношеному пікселі - мороз по шкурі.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Яким чином закінчиться? Наприклад, майдан. І шо? Перевибори?
Знов виграє ЗЕ

Де він виграє, в ізраїловці? Чи у растові?
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Я вище процитував:
Организаторы официальной части не попали ни в момент, ни в стиль.
З цим не буду сперичатися. Так і є.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Финикс, дивись що вже підсвинки на форум тягають та лайкають одне одному.

Alisa
cьогодні в 16:02

Вчера на улицах Киева были четко продемонстрированы две концепции будущего противостояния сил. Концепция "шоу" от  Зеленского и концепция "мобилизация" от Порошенко. Каждый из них выбрал то, что наиболее присуще именно ему.

Нічого не хочеш цим уєбанам сказати?
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

И ещё одно. Общество воочию увидело своих защитников. Официальный парад это сильно, но все-таки по указу.
А тут - сами. Со всех концов Украины.
Если бы сегодня ветераны напились, скандалили, полезли в драку, вам можно было бы не беспокоиться.
Это была бы демонстрация слабых - истериков.
Такое движение можно размыть, расколоть, перекупить. Внушить к нему презрение, отвращение.
Но они спокойно прошли в количестве пятидесяти тысяч человек по центру столицы, и даже ноги никому не отдавили.
Вот это - страшно.
Страшно тем, кто попробует их не услышать и нарушить красные линии.
(tu)  :clapping:
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]


Підсумкове звернення організаторів.
Парад 2019: Марш Захисників України

 Підіб’ю підсумки.

Це народний двіж, ми Рух Ветеранів України не дали його використать різного роду політикам та їх протеже. Очолить, попіаритись або ще щось. Може такі спроби були але я про них не чув. Всі хто прийняли в ньому участь, йшли як рядові громадяни в тому числі організатори.

Щодо організаторів, центральна група в 16 чоловік з котрої по різним причинам пахала половина, а половина з перемінним успіхом то заважала то ні. За останнє їм дякую бо ситуація, вже інколи, майже виходила з під контролю і вимагала гарного сержантського матюка. Організатори знають про кого я пишу. Всім цим людям, я щиро вдячний що допомагали, а тім хто не заважав вдячний вдвічі більше.

Окрема група організаторів це хлопці із РВУ котрі вирішували виїзд із областей, вони також постарались на славу. Велика подяка їм та їх меценатам котрі допомагали із транспортом, бо знаю що місцеві адміністрації жорстко саботували, наприклад в Житомирі. За це, хтось отримає по соплям від нашого Руху.

Окремо вдячний Vitaliy Deynega за те, що зрозумів - АЗОВці красавчікі, тримають слово і дуже допомагав мені особисто та організації в цілому. Супер вдячний людям, котрі підтримали нас гривнею на рахунки Повернись живим. Ми вклались в реальний мінімум з величезним ККД по відношенню до моралі, силі духу та кількості людей. За кошти буде окремий звіт на ресурсах фонду. Ми також не витратили 300.000.000 грн як і Володимир Зеленський. Витратили навіть менше, ніж його хода гідності.

Окремі слова вдячності поліцейським Києва та пані Вікторії, котра разом зі мною та Антон Колумбет розлулила 30.000-50.000 двіж в центрі столиці. Ми зробили це разом.

Дуже був радий і вдячний кожному ветерану, волонтеру, громадянину котрий прийшов на наш марш - ви неймовірно круті. Ваша крутість у вашій дисципліні, організованості та ідейності.

Неймовірно пишаюсь своїм бойовим підрозділом та ветеранами полку АЗОВ. Своїм першим командиром Андрієм Білецьким котрий завжди перший у всіх наших випробуваннях, завжди веде своїх людей до перемоги через життєві складнощі. Дякую вам хлопці що прийшли грядкою в 400 чоловік.

Окремо вдячний хлопцям із Ветеранське Братерство Інфо за те, що підтягнулись з усієї України. Ви дуже крепкі, радий вести вас та підтримувати!

І на останок, я вдячний Офісу Президента України за те, що перестали пробувати висмикнути нас на розмову як гопніки, а перейшли у конструктивне русло. Ваші спроби все розхитати нас підбадьорили та вмотивували. За це, звичайно дякуємо але спробуйте з нами розмовляти. Нас багато, думаю це - ви побачили )

Всіх зі святом, нам потрібна перемога!
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Финикс, дивись що вже підсвинки на форум тягають та лайкають одне одному.

Alisa
cьогодні в 16:02

Вчера на улицах Киева были четко продемонстрированы две концепции будущего противостояния сил. Концепция "шоу" от  Зеленского и концепция "мобилизация" от Порошенко. Каждый из них выбрал то, что наиболее присуще именно ему.
Нічого не хочеш цим уєбанам сказати?

Так "уєбанів" в колонні, куди і Финикс пристав, було значно більше ніж ідейних товаришів Финикса. І мобілізували всю країну.

А марші соц.-наці., які вони, так це правда, проводять кожен рік, ніколи не збирали ні такої кількості фронтовиків, ні киян, що вітали їх.

Не було і 1/100 від того скільки "уєбанів" прийшло зараз

Так що з ворогами-кацапами воювати будуть в основному "уєбани", а Финикс і його ідейні брати, будуть або поряд з ними в окопах, або з ворогами, що навпроти.

Що Финикс може сказати тим, хто був поряд з ним на фронті? Аж цікаво...
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Так "уєбанів" в колонні, куди і Финикс пристав, було значно більше ніж ідейних товаришів Финикса. І мобілізували всю країну.

А марші соц.-наці., які вони, так це правда, проводять кожен рік, ніколи не збирали ні такої кількості фронтовиків, ні киян, що вітали їх.

Не було і 1/100 від того скільки "уєбанів" прийшло зараз

Так що з ворогами-кацапами воювати будуть в основному "уєбани", а Финикс і його ідейні брати, будуть або поряд з ними в окопах, або з ворогами, що навпроти.

Що Финикс може сказати тим, хто був поряд з ним на фронті? Аж цікаво...

ти своїх онучків дорогеньких вже відправила на війну?
Хто ти така, шмара стара, щоб давати оцінки таким як Фінікс?
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

ач, як в зеленців підгоріло  :D
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Нічого не хочеш цим уєбанам сказати?
Так свиноматочники тут писали, що це клятий Порох альтернативну ходу мутить в пику  Валодінькє. Потім назвали це маршем поросят, а потім коли стало видно, що зібралося багато люду, що це все проплачено, а люди звезені.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

ти своїх онучків дорогеньких вже відправила на війну?
Хто ти така, шмара стара, щоб давати оцінки таким як Фінікс?

Мої онуки ще малі, один так і зовсім ще цицьку ссе. Шмара стара, то твоя бабця. А оцінку дописів пропагандиста, що використовує ФУП як площадку для роботи, я давала і буду це робити далі.
Ти б вимагав від Финикса вибачень, за хамство, яке він тут вчора ввечорі розвів, а не затикав рот дописувачам та обзивав воїнів ЗСУ уєбанами. Бо не соц.-наці. основна сила на захисті України, а люди що ніколи ніяким боком до вашої ідеології не були і не будуть, і їх на порядки більше ніж вас всіх разом взятих.
Як бійців-фронтовиків вас ніхто не паскудить і не обзиває. Навпаки, вітали як і всіх. А от ви ніяк не заспокоїтесь, всі у вас уєбани, ви одні світлі воїни.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

ач, як в зеленців підгоріло  :D

Та да аж колготки поплавились  :beach:
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Финикс, дивись що вже підсвинки на форум тягають та лайкають одне одному.

Alisa
cьогодні в 16:02

Вчера на улицах Киева были четко продемонстрированы две концепции будущего противостояния сил. Концепция "шоу" от  Зеленского и концепция "мобилизация" от Порошенко. Каждый из них выбрал то, что наиболее присуще именно ему.
Нічого не хочеш цим уєбанам сказати?
Яка "мобілізація" від порошенка, якщо він зассяв прийти на нього, бо знав, що його чекає  ;o Я ще місяць тому повідомляв, що порохоботів не допустили до організації заходу, саме для того, щоб не було політичних спекуляцій. Захід організовувала робоча група з волонтерів та представників Руху Ветеранів, в тому числі, ветеранами ненависного порохоботами Азову. Так дійсно, у Зєлі були не дуже задоволені, що буде альтернативний захід...і в процесі організаціїї АП одуплілось і пропонувало зробити все разом, але вже було пізно.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Коли прийде час, я тобі відріжу голову. Обіцяю.

Доповідь за погрози.
Охуївша тварина.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Вся так звана "мобілізація" порошенка була під АП вчора. Ото все на що вони здатні. Піздуни дешеві.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Вся так звана "мобілізація" порошенка була під АП вчора. Ото все на що вони здатні. Піздуни дешеві.

 (tu)
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Після закінчення фарсу за участю бiленького Зеленського Хрещатиком пройшов  справжній парад, на який заслуговує Україна. Нажаль, головком не спромiгся подякувпти ветеранам, незважаючи на значно більшу кількість учасників, подію майже проігнорували усі телевізійні канали


   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Бо не соц.-наці. основна сила на захисті України, а люди що ніколи ніяким боком до вашої ідеології не були і не будуть
Ні, це не так. До війська або вже приходиш націоналістом, або вже там стаєш ним. Лише Україна яку любиш в кожного своя - для  кого це - Нація, а для іншого
щось просте та осяжне.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія