Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Соловьев все

Re: Соловьев все

соловьйов Шредінгера якийта...

ТАм не тільки в нього проблеми. У пропагандистів критично впав рейтинг. Расіяне більше не дивляться Соловьова, скабееву та Кісельова. Їх шоу відкатились у рейтингах у таку дупу шо вочевидь не відробляють затрачені кошти. Це дуже всіх турбує.

Ну то дружно скажем - Щоб ти здох, Соловйов!

Відкриваємо пиво, бо футбол починається.

От би мову відібрало йому, і руки спаралізувало. Таким чином інструмент його пропаганди буде зламано, транслювати свою ересь не матиме змоги. Буде жити і плакати від безсилля

ТАм не тільки в нього проблеми. У пропагандистів критично впав рейтинг. Расіяне більше не дивляться Соловьова, скабееву та Кісельова. Їх шоу відкатились у рейтингах у таку дупу шо вочевидь не відробляють затрачені кошти. Це дуже всіх турбує.

Якби не українські журналісти то рейтінг пропагандистів дорівнював би нулю.

Може трохи чайник закипів, по ньому було видно що йому б в дурку на пару місяців
НМД, він просто грає роль такого злегка йобнутого. Щоб "заводити" кацапів  своєю істерикою на екрані. Такий собі DJ на розкрутці

Згоден. Те шо він робить називається "блатна істерика". Чисто йоперний балет.

Згоден. Те шо він робить називається "блатна істерика". Чисто йоперний балет.
ну, то тоді ж і до Лєблядіного озєра буде не далеко. Частіше тіке нехай сучить ножками і в нього все получицця - отак і передайте йому.

Обов"язково. Сьогодні за кавою передам:)

НМД, він просто грає роль такого злегка йобнутого.

Він крєпко йобнутий, а не "злегка".

Так, є підтвердження - ментально помер! (не знаю, що це значить)

https://twitter.com/view/status/1604362513784705025
https://twitter.com/view/status/1604378374608125952

Відкачають антидеприсантами, і знову виштовхають свого Гебельса в студію. Буде очима коловоротити і час від часу слюна стікатиме. Кацапам подобатиметься.

Мені здається цю облуду сам Каловьйов і закинув

Яка свята наївність

Фсб або само пропагандистське лайно закинуло мульку про хворобу як тільки йому кинув пред‘яву гіркін

Згадайте що завжди робили українські чиновники коли заходила річ про іх звільнення - правильно, «падали на больничку»

Agh

Экс-министр обороны Донецкой Народной Республики, военный эксперт Игорь Стрелков сообщил, что телеведущий Владимир Соловьёв отказался от публичных дебатов с ним.
«Владимир Рудольфович Соловьёв отказался от дебатов со мной. Вчера в эфире «вечера с Соловьевым» — в самом конце — он прямо сказал, что ни на какие дебаты со мной не пойдёт. Нисколько не удивлён — именно данный ответ и прогнозировал. Мне нечего добавить к написанному ранее: Владимир Рудольфович — «резиновое изделие № 2».  :D Впрочем, я в этом никогда и не сомневался.
Вот обещанный эпизод «соловьиного помёта», на котором «светоч россиянской тележурналистики», играя в команде (с подачи одного из активных работников бывшего сурковского борделя) со свойственным им благородством и порядочностью обвинил меня ровно в том, что некогда многие годы делал сам... чтобы на этом основании отказаться от дебатов. Еще раз повторю — ничего другого я и не ожидал.
Единственное, что могу добавить: я с таким дерьмом «в одном окопе» никогда не был и не буду. Хотя-бы потому, что ЭТО ДЕРЬМО в окопы если и когда-нибудь и попадет — то только в штрафную сапёрно-строительную роту... да и то — 100% — загодя успеет удрать, на пример, в Израиль. Где (в отличие от меня) — у всей этой компании куча родни... А в их нынешний «окоп» меня и калачом не заманишь», — написал Стрелков.
Накануне Соловьев в своей передаче наотрез отказался от дебатов со Стрелковым и назвал экс-главу Минобороны ДНР «ничтожеством». «Это персонаж, который сбежал из Донбасса, которого в Донецке ненавидят так, что представить себе невозможно! Этот дурачок меня пытается вызвать на какую-то беседу. С кем? Ты, ничтожество, Навального раскручивал, с ним болтал, ты Гордону болтал, что хотел? Пошёл вон», — сказал телеведущий.
Биомасса на помойке по этому поводу слегка возбудилась :) https://www.yaplakal.com/forum1/topic2545458.html

Останнє редагування: 18 грудня 2022 22:41:29 від Agh

Банька з пауками (С)

ментально помер! (не знаю, що це значить)
уволили?

уволили?

Дах поїхав, однозначно. Якраз сезон.

Дах поїхав, однозначно. Якраз сезон.
Когда это Соловьеву работать мешало? :D

кругом измена трусость и обман
c

Когда это Соловьеву работать мешало? :D

Ну, то він їхав, а тепер - очевидно - досяг пункту призначення.

Ну, то він їхав, а тепер - очевидно - досяг пункту призначення.

Та нє, там якраз тільки  таких на роботу і беруть

Та нє, там якраз тільки  таких на роботу і беруть

Не заперечую.

Майже позіхаючи...
Хтось може коротко сформулювати - чому гіркінд досі живий? Іншими словами - для чого його писдьож потрібен путєну?

В нього теж віллу відібрали? Як у бєсогона?

Досить послухати вчорашній випуск, у нього вже явно дашок поїхав.

Майже позіхаючи...
Хтось може коротко сформулювати - чому гіркінд досі живий? Іншими словами - для чого його писдьож потрібен путєну?

Легко. гіркін регулярно звинувачує шойгу, герасімова і пропагондонів (того ж солов'йова), це для того, що у випадку провалу війни звинуватити їх, які великого вождя обмарали
а так все було вірно, генерали розікрали та підставили

Легко. гіркін регулярно звинувачує шойгу, герасімова і пропагондонів (того ж солов'йова), це для того, що у випадку провалу війни звинуватити їх, які великого вождя обмарали

А шо дєлать гіркєнд каже?

Как его поплющило-то, ну просто любо-дорого:))))
Хорошо играет, подлец. Талантлив. Не так круто как когда он под Гитлера косил и с немецким акцентом кричал, но тоже хорошо.
Вирус его скосил. Он в начале заболевания на єтом ролике.

Він жосско звинувачує і хуйла.
Версія не годиться.

Майже позіхаючи...
а ви впевнені що хуйло шукає гіркіна твіти чи навіть знає ,хто то такий? у сцаря є челядь яка тим займається і хуйла навіть не інформує про таких пішаків. а може взагалі гіркін виключно для внутрішніх розборок між армією і фсб тільки і використовується. "боєц" чисто певного напрямку,про який хуйлу і не доповідають. не той рівень.

а ви впевнені що хуйло шукає гіркіна твіти чи навіть знає ,хто то такий? у сцаря є челядь яка тим займається і хуйла навіть не інформує про таких пішаків. а може взагалі гіркін виключно для внутрішніх розборок між армією і фсб тільки і використовується. "боєц" чисто певного напрямку,про який хуйлу і не доповідають. не той рівень.
На кацапії люди отримують реальні терміни ув'язнення за 0.001 від того, що писдить гіркінд. Він гонить особисто на хуйла. Таке не прощається, якщо не узгоджено хуйловським оточенням.

если на фупе написали фсьо, значит еще долго (
примета такая

примета такая
з жириновським не помилились, але трохи довелось зачекати

Выгребная яма, вобравшая в себя ярчайших представителей морально-этических червей "русского мира", из "подручных материалов" воздвигла пирамиду нерукотворную, со своим Олимпом и своей же преисподней, своими чертями и ангелами, среди которых особое место занимают фанфароносцы и глашатаи, которым позволено открывать рот и называть явления окружающего мира какими-то словами. Так вот, рождаемая ими система имен и названий создает для народа непреодолимый философский барьер, не позволяющий видеть, интерпретировать и понимать истину, подменяя ее фальшивой картинкой. При этом, создается система критериев, лежащих в основе системы отношения к тому, чего на самом деле не существует... Это приводит к интеллектуальным и моральным увечьям и потере мыслительных способностей – критического и аналитического мышления, причем, навсегда... Ибо, выгребная яма может все, но кое-чего таки-то не может: она не можен не быть выгребной ямой. Причием, независимо от того, как ее назвать... Слава Украине!

Останнє редагування: 19 грудня 2022 14:57:41 від marton andras

Майже позіхаючи...
не хуйло а Патрушеву...
це людина Патрушева.

....особое место занимают фанфароносцы и глашатаи, которым позволено открывать рот и называть явления окружающего мира какими-то словами. Так вот, рождаемая ими система имен и названий создает для народа непреодолимый философский барьер, не позволяющий видеть, интерпретировать и понимать истину, подменяя ее фальшивой картинкой.
гарно написано.

але в той же час народові не заборонено доступ до Інформації в Інтернеті. хто хоче докопатися до Істини, має всі можливості.

Він жосско звинувачує і хуйла.
Версія не годиться.
хуйла жорстко він став звинувачувати ось..ось як пару  тижнів  назад...раніше він або його не звинувачував, або легко критикував....
п.с.
а зараз мабуть Патрушев дав йому команду фас.

гарно написано.

але в той же час народові не заборонено доступ до Інформації в Інтернеті. хто хоче докопатися до Істини, має всі можливості.
переважна більшість не хоче нікуди докопуватись, це виводить їх з зони комфорту, до якого вони звикли.
Навіть коли їх починаєш пикою пхати в інформацію.
Одразу кажуть що їм набридла політика, війна то не їхня.
В мене список з колишніх знайомих в кацапіі до війни налічував з пів сотні.
Зараз там п*ятеро і ті виїхали, а серед інших там не залишилось адекватів.

примета такая
Та та... Ще й сайт такий з'явився, генерує некрологи...

А ви знаєте біографію Соловйова?  :-)o

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія