Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Війна очима простих Канадців

Війна очима простих Канадців

Розповім вам історію.
Купив на Канадійському збройному форумі додаткові магазини для одного Українського снайпера.
Продавець  - Канадійський дядько Брендон. Коли оплачував, я сказав шо ці магазини їдуть на війну.
Брендон прислав відповідь:

Hi, Serge,
EMT received, mags will be in mail first thing tomorrow. I'll let you know when they're off.
As for their purpose, message received (I think). I've included some cash to help with shipping on the next leg of their journey to where they're needed most.
Either way, Слава Україні!
--Brandon

Було дуже приємно.
Пачка їхала з Ванкувера - це довго та далеко. Прийшлося слати в Україну інші магазині, щоб на затримувати весь груз.
Сьогодні прийшла пачка з Ванкувера.

Магазинна вартість несподіваної гуманітарки - під 500 долларів. Плюс він повернув вартість доставки, поклавши готівку.

Так я купував магазини для ЗСУ.

Re: Війна очима простих Канадців

Передай і йому привіт з України )

(tu)

Україна дякує добрим людям з Канади))) [A]

Розповім вам історію.
Купив на Канадійському збройному форумі додаткові магазини для одного Українського снайпера.
Продавець  - Канадійський дядько Брендон. Коли оплачував, я сказав шо ці магазини їдуть на війну.
Брендон прислав відповідь:

Hi, Serge,
EMT received, mags will be in mail first thing tomorrow. I'll let you know when they're off.
As for their purpose, message received (I think). I've included some cash to help with shipping on the next leg of their journey to where they're needed most.
Either way, Слава Україні!
--Brandon

Було дуже приємно.
Пачка їхала з Ванкувера - це довго та далеко. Прийшлося слати в Україну інші магазині, щоб на затримувати весь груз.
Сьогодні прийшла пачка з Ванкувера.

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Магазинна вартість несподіваної гуманітарки - під 500 долларів. Плюс він повернув вартість доставки, поклавши готівку.

Так я купував магазини для ЗСУ.

Роазом нас багато, і нас, звісно, ніхуя не подолати!

(tu)

Пришли мені ті три ем-де-те-шні магазини. Я буду передавати їх нашим хлопцям разом з ложами в якості бонусу. В твоїх, певно вже є.

Передай і йому привіт з України )
Багато привітів :)

Як там торонто_ру поживає?

а чого оце залізо таке дороге?

Пришли мені ті три ем-де-те-шні магазини. Я буду передавати їх нашим хлопцям разом з ложами в якості бонусу. В твоїх, певно вже є.
Наступна пачка їде в наступний четвер. Туди покладу. Я для Роми послав свої пісчані магазини, бо ці не встигали доїхати.
Доречи забув більш потужний блок живлення на 90ватт для докинг станції для лаптопу.  З лаптопом зараз тільки 65ватт для безпосередньо лаптопу. Теж покладу у пачку.

Як там торонто_ру поживає?
не був там з початку війни.

а чого оце залізо таке дороге?
не зрозумів. Там немає заліза.

не зрозумів. Там немає заліза.

то це набої? на 500 долярів? а на якого звіра вони заточені?

не був там з початку війни.
Я не про жж а про ватку на вулиці. Бігають з колорадками?

то це набої? на 500 долярів? а на якого звіра вони заточені?
Ні. Це медицина. Хлоп що продав мені три магазина до снайперської гвинтівки, почув що це для України та прислав у подарунок медицини на 500 доларів та повернув гроши що я платив за пошту.

Я не про жж а про ватку на вулиці. Бігають з колорадками?
Нема. Поховались. Перший місяць ще були. Зараз боятися признатись що москалі. Жодного прапора або Z.

Дуже приємно! Канада завжди була дружньою країною для України, але кожен такий вчинок звичайного канадця - це дуже зворушливо!

Наступна пачка їде в наступний четвер. Туди покладу. Я для Роми послав свої пісчані магазини, бо ці не встигали доїхати.
Доречи забув більш потужний блок живлення на 90ватт для докинг станції для лаптопу.  З лаптопом зараз тільки 65ватт для безпосередньо лаптопу. Теж покладу у пачку.

Ти йому скажи, що, якщо потрібна якась допомога/порада/знижка, то хай звертається напряму. Порішаємо.

Дякую. Перекажу. Він дуже скромний. Я деколи майже наполягаю приймати допомогу.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія