Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Об‘єднуйтеся Порохоботи й Зелепні, заради України [ua]

лучше обняться с поцом, чем получить хер в таз от хуйло
З чого ви вирішили що для соус бляді це краще?
   
Разделяй и властвуй.
От пока вы чубитесь, дурачки, причем абсолютно бессмысленно, путлер действует. А вы щьокі надуваете и цены себе сложить не можете.
   
А шо сі стресло що свині про обєднання заверещали?
Не знаю, як кому, мені з ригами обєднуватися западло...
Дурнику ви з ригами у 2019 об’єдналися щоб клоуна на табуретку посадить
   
З чого ви вирішили що для соус бляді це краще?

ну хоча б з того що кремль зараз скаженіє від Буби
я не фанат Буби, але я буду підтримувати того, хто дратує кремль. Як сказав Корчинський — треба підтримувати не людину, а функцію
   
Хай Олексійович відділить кримінал від політики, в суд ходить давати покази, а в Раду- створювати закони, тоді можна і об'єднуватись [ua]
   
Дурнику ви з ригами у 2019 об’єдналися щоб клоуна на табуретку посадить

чи це не ідіотизм згадувати хто шо зробив в 2019 році, в той час як кремлівський єбанат погрожує наступом ?
   
ну хоча б з того що кремль зараз скаженіє від Буби
я не фанат Буби, але я буду підтримувати того, хто дратує кремль. Як сказав Корчинський — треба підтримувати не людину, а функцію
Ви в це вірите? З якого дива ви б скаженіли від того хто робить все щоб ослабити вашого противника? Вони якщо і скаженіють то тільки від того що у зелених не дуже виходить і все так затягується.

Останнє редагування: 23 січня 2022 10:43:56 від Agni
   
чи це не ідіотизм згадувати хто шо зробив в 2019 році, в той час як кремлівський єбанат погрожує наступом ?
Ні, людина повинна знати правду. А правда в тому що у 2019 за Зеленського проголосували відкриті вороги України, і якщо щось пішло не по їхньому то це заслуга тих хто продовжував боротися з кацапським впливом в Україні навіть після того як влада опинилася в руках у клоунів із 95 кварталу.
   
Хай Олексійович відділить кримінал від політики, в суд ходить давати покази, а в Раду- створювати закони, тоді можна і об'єднуватись [ua]
А його звинуватили у криміналі? Якому? Брата вбив?
   
А правда в тому що у 2019 за Зеленського проголосували відкриті вороги України

Що, виходить 73% відкриті вороги України, а 25% приховані?
Ловко...
   
Нехай поросяві покаються!
   Об'єднуватися з ними - все одно що об'днуватися з кацапами - "чьто майо - то майо, а чьто твайо - то наше".

   
   
Ні, людина повинна знати правду. А правда в тому що у 2019 за Зеленського проголосували відкриті вороги України, і якщо щось пішло не по їхньому то це заслуга тих хто продовжував боротися з кацапським впливом в Україні навіть після того як влада опинилася в руках у клоунів із 95 кварталу.

Свиня порохоботська - ні дня без брехні.
   
А його звинуватили у криміналі? Якому? Брата вбив?
Не придурюйтесь, хіба йому за  брата запобіжний захід обирали?
   
Що, виходить 73% відкриті вороги України, а 25% приховані?
Ловко...

  Підсвинки відкрито сипали образами не розбираючись мало не три роки.
  А тепер що - "панять і прастіть"???

  Най ідуть каву пить, хуч подивимося скіко їх є.
  Без "завозних" потягами -автобусами.
  У моєму місті вже ціла спільнота таких "активістів" за толіку малую "токмо волєю пославшей мя жони".
  Заробітчани хєрови.
  Це з ними я маю об'єднуватися?
 



   
Мразота набиває собі ціну  :gigi:
В біореактор на добрива!
Нічого більше з зеленого лайна не вийде.
   
чи це не ідіотизм згадувати хто шо зробив в 2019 році, в той час як кремлівський єбанат погрожує наступом ?
довіряй та перевіряй!  :punish: прощення без каяття не буває!
   
Мразота набиває собі ціну  :gigi:
В біореактор на добрива!
Нічого більше з зеленого лайна не вийде.
Ти чьіх будіш?
   
Що, виходить 73% відкриті вороги України, а 25% приховані?
Ловко...
Ні, виходить що серед 73 були і вороги. А про прихованих то вам до лікаря не до мене
   
довіряй та перевіряй!  :punish: прощення без каяття не буває!

 Порохоботи вже каються? :D
   
  Підсвинки відкрито сипали образами не розбираючись мало не три роки.
  А тепер що - "панять і прастіть"???

  Най ідуть каву пить, хуч подивимося скіко їх є.
  Без "завозних" потягами -автобусами.
  У моєму місті вже ціла спільнота таких "активістів" за толіку малую "токмо волєю пославшей мя жони".
  Заробітчани хєрови.
  Це з ними я маю об'єднуватися?
 
Нахрєна кому ваше понятіє і тим більше прощеніє. Ми за собою вини не відчуваємо на відміну від вас ніхто із «порохоботів» не чурається свого вибору і не розказує що він голосував не «за», а «проти»
   
Порохоботи вже каються? :D
Каємося, що допустили зелених до влади
   
Ні, виходить що серед 73 були і вороги. А про прихованих то вам до лікаря не до мене

Якщо до лікаря, то не мені.
Я лише подовжив логічний ланцюжок вашого вислову:
А правда в тому що у 2019 за Зеленського проголосували відкриті вороги України
   
Нахрєна кому ваше понятіє і тим більше прощеніє. Ми за собою вини не відчуваємо на відміну від вас ніхто із «порохоботів» не чурається свого вибору і не розказує що він голосував не «за», а «проти»
  Поки ви не визнаєте що "проти По" не означає "за Зє" - діла не буде.
  "За По" - ТЕЖ 10%, як і "За Зє".
  Тому Зє=По.
  А утирків, що за улюблену сраку на табуретці готові руйнувати країну, взагалі статистично мало.

  То хто з ким має об'єднуватися? :punish:  B-)
   
В мене рецепт простий - от просто забути на певний час ці імена - зєля, юля, пеця.
А потім спробувати глянути, чи розділяє ще щось вас з тими, з ким ведемо срачі на хвупі.
Так, є тут істоти, з ким я ні за яких обставин, що називається, на одному гектарі не сяду, незалежно ні від яким прізвищ. Але їх, на щастя, небагато.
З більшістю все ж можна було б "діло робити".
Отже, пані й панове, пропонував би всього лиш оглянутись навколо неупереджено.
Саму ідею перемир'я підтримую.
   
В мене рецепт простий - от просто забути на певний час ці імена - зєля, юля, пеця.
А потім спробувати глянути, чи розділяє ще щось вас з тими, з ким ведемо срачі на хвупі.
Так, є тут істоти, з ким я ні за яких обставин, що називається, на одному гектарі не сяду, незалежно ні від яким прізвищ. Але їх, на щастя, небагато.
З більшістю все ж можна було б "діло робити".
Отже, пані й панове, пропонував би всього лиш оглянутись навколо неупереджено.
Саму ідею перемир'я підтримую.

Чи означає ваш допис те, що ви пропонуєте для критики Зе не користуватись фейками і хейтом?
писи забув додати, що натомість Порошенка взагалі не згадувати, бо він вже три рока як не президент :)
   
  Поки ви не визнаєте що "проти По" не означає "за Зє" - діла не буде.
  "За По" - ТЕЖ 10%, як і "За Зє".
  Тому Зє=По.
  А утирків, що за улюблену сраку на табуретці готові руйнувати країну, взагалі статистично мало.

  То хто з ким має об'єднуватися? :punish:  B-)
Поперше ніхто не вважає що проти Порошенка це за Зеленського, в кожному окремому випадку треба підходити деференційно. Але коли особа на кожен випад проти Зеленського заявляє «а от ваш Порошенко…». О однозначно зеб1л

Ну і, я наприклад вважаю, що нас мало (25) і нам потрібна допомога всіх, кому не байдужа Україна, а якщо ви вважаєте що нас 10%, нафіга ми вам взагалі здалися?
   
Чи означає ваш допис те, що ви пропонуєте для критики Зе не користуватись фейками і хейтом?
Я не знаю, що таке "користуватись хейтом".
Фейками точно не варто.
А якщо не помітив - підкреслюю ще раз, мій допис означав першим чином відволіктись, забути про персоналії.
   
Чи означає ваш допис те, що ви пропонуєте для критики Зе не користуватись фейками і хейтом?
писи забув додати, що натомість Порошенка взагалі не згадувати, бо він вже три рока як не президент :)
А сказати що велике будівництво це розбазарювання бюджету, це фейк чи хейт?
   
ніхто не вважає що проти Порошенка це за Зеленського
    :weep:
  Мене цим штрикають постиійно УСІ порохоботи.

  Об'єднання навколо будь-якої сраки марне.
  Об'єднуватися можна тільки навколо української ідеї.
  Чи здатні на таке порохоботи?
  Хоч один з них обурився, коли По заявив, що він "керував" Майданом?
  Усе то риторичні питання, на жаль.
 

   
Я не знаю, що таке "користуватись хейтом".
Фейками точно не варто.
А якщо не помітив - підкреслюю ще раз, мій допис означав першим чином відволіктись, забути про персоналії.

Ось приклад хейтової назви гілки: Ви, взагалі впевнені,що ЗЕбубочка щось розуміє?
А про персоналії то я ж написав, що Порошенка взагалі згадувати не треба.
Хіба яку свіжу новину з кримінальної хроніки :)
   
А сказати що велике будівництво це розбазарювання бюджету, це фейк чи хейт?

Без доказів і посилань це вигадки
   
От нехай зелепніьвиженуть на х...й зелепідара, покаються. Тоді і буде про що говорити.
Повернення пороха мені не тераб. Але й косату боядь не  пропонувати.
   
Без доказів і посилань це вигадки
Зростання за 2 роки вартості будівництва у 3 рази без зміни технічних характеристик це доказ?
   
Зростання за 2 роки вартості будівництва у 3 рази без зміни технічних характеристик це доказ?

На фупі?
На фупі так, доказ :)
А взагалі ж треба якісь документи на підтвердження крадіжок, нє?
   
На фупі?
На фупі так, доказ :)
А взагалі ж треба якісь документи на підтвердження крадіжок, нє?
Спитайте її про шулявський шляхопровід і кличка :D
   
Спитайте її про шулявський шляхопровід і кличка :D

О, до речі :D
   
На фупі?
На фупі так, доказ :)
А взагалі ж треба якісь документи на підтвердження крадіжок, нє?
Які саме документи?
   
О, до речі :D
Про Шулявський міст ми багато чуємо, про Мукачевську окружну нічого. Вас не бентежить чому?
   
Які саме документи?

Для відкриття кримінальної справи.
Крадіжка- це ж кримінал?
   
З чого ви вирішили що для соус бляді це краще?
ок. А що краще для Агні бляді?

Це нічого, що я опустилася до твого блядського рівня?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія