Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Чего уезжать? Херсон один из самых безопасных городов на сегодняшний день.

поплыл....  :(
   
поплыл.... ;)

куда поплыл?
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

куда поплыл?

по течению...
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

речі - нах, собак -забрати з собою.

Нажаль не можна.. старша, біля 15 рочків, менші як менші.. кушають вони в мене на багато краще ніж я.. вони ж без невинні... Ні, я з ними буду, бо потім жити не зможу..
   
по течению...

не ну, в самом деле... Чего именно я должен бояться? В Николаеве гораздо опасней. А в качестве пушечного мяса я староват. Тут столько молодых, крепких юношей шароебица по улицам... Скоро их призовут под знамена.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

куда поплыл?
Та ніфіга ти не поплив! раздрай душевний то таке...все буде добре! Єслі чесно, то ніколи не думав, шо Херсонщинаі таки реально Україна!!;
   
Ну ты не равняй. Нас захватила настоящая армия. С танками, пушками и броневиками. А вас кто? Козаченьки Гиркина и собственные соседи.
Ответ: на тот момент никто не был к такому и этому готов. Никто не верил, что это всерьез и надолго.
 А у вас уже был наш пример.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

не ну, в самом деле... Чего именно я должен бояться? В Николаеве гораздо опасней. А в качестве пушечного мяса я староват. Тут столько молодых, крепких юношей шароебица по улицам... Скоро их призовут под знамена.

У Лугандоні до 65 років гребуть. Думаєш, у вас не так само робитимуть?  :weep:
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Кеп живе за 20 км до лінії фронту та вважає, що найбезпечніше місто в Україні...
   
Ответ: на тот момент никто не был к такому и этому готов. Никто не верил, что это всерьез и надолго.
 А у вас уже был наш пример.

А я и сейчас не думаю, что Херсон захвачен всерьез и надолго. Для этого нет предпосылок. Ди Цайт вирд цайген.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

А я и сейчас не думаю, что Херсон захвачен всерьез и надолго. Для этого нет предпосылок. Ди Цайт вирд цайген.

Я би не був таким оптимістичним, це може і півроку тривати та навіть рік, доки Рашці це не набридне.
   
У Лугандоні до 65 років гребуть. Думаєш, у вас не так само робитимуть?  :weep:

Ну всё может быть конечно. Судьба значить. Едем дас зайне.
   
А я и сейчас не думаю, что Херсон захвачен всерьез и надолго. Для этого нет предпосылок. Ди Цайт вирд цайген.
оркам нужен необстреливаемый коридор в крым. Чем дальше расстояние от перешейка тем им спокойнее
Ну и небольшое расстояние чтоб разьебать николаевские порты им тоже нужно . Как тебе такие предпосылки?
   
Я би не був таким оптимістичним, це може і півроку тривати та навіть рік, доки Рашці це не набридне.

Думаешь, украинське вийско такое немощное? Это зрада, дружочек.  :laugh: За это БАН полагается. Тебя забанют. А ты не пиши!
   
оркам нужен необстреливаемый коридор в крым. Чем дальше расстояние от перешейка тем им спокойнее
Ну и небольшое расстояние чтоб разьебать николаевские порты им тоже нужно . Как тебе такие предпосылки?

Вы не верите в силу духа украинського вийска и западные технологии??? Это БАН.  :laugh:
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Думаешь, украинське вийско такое немощное? Это зрада, дружочек.  :laugh: За это БАН полагается. Тебя забанют. А ты не пиши!

Я завжди припускаю найгірше. Власне, тому я виїхав із Донбасу ще за кілька місяців до того, як почалася реальна срака там.
   
Вы не верите в силу духа украинського вийска и западные технологии??? Это БАН.  :laugh:
а зачем жена твоя уехала из такого безопасного места?
   
Вот так надо вести дискуссии на фупе. И возразить нечего, да?  :laugh:
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

а зачем жена твоя уехала из такого безопасного места?

Ну не настільки він вірить у безпечність Херсона, щоб дружину наражати на небезпеку  :shuffle:
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Дяка за розуміння.. в мене плюсами ще три шабачки, спаньки, дуже людяні, я не можу їх кинути, це практично мої діти... Як би В могли їм зазирнув в очі... Я за ціх песів на моїй Батьківщині життя віддам .
Їхати треба. Для того щоб ЗСУ змогли звільнити ваше село, пане Торос, вони повинні мати можливість в'їпати по вашому будинку, не думаючи теща там чи собаки.
   
а зачем жена твоя уехала из такого безопасного места?

Дочечки смутили. Уезжай да уезжай. Я говорю, езжай уже, не мучайся. Покатайся по Европушке.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Кеп відсвяткує 60 років і до доньки в Німеччину поїде
   
Кеп відсвяткує 60 років і до доньки в Німеччину поїде
неужели негде пересидеть до 60-ти?
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

неужели негде пересидеть до 60-ти?

Є люди, які думають, що і так ок буде. Він не АТОшник, не активіст, у поліції не служив, напряму небезпека не загрожує. До України зараз їхати - це додаткові витрати. А так буде 60 років - і одразу поїде.
   
Є люди, які думають, що і так ок буде. Він не АТОшник, не активіст, у поліції не служив, напряму небезпека не загрожує. До України зараз їхати - це додаткові витрати. А так буде 60 років - і одразу поїде.

60 будет аж осенью. К тому времени всё закончится. Но что будет дальше - большой вопрос. Если порт не сможет работать, значит и мне тут делать нечего. Кстати, хлопцы-оккупанты мое рабочее место уже разграбили. Но это в общем-то фигня. Дело поправимое.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

60 будет аж осенью. К тому времени всё закончится. Но что будет дальше - большой вопрос. Если порт не сможет работать, значит и мне тут делать нечего. Кстати, хлопцы-оккупанты мое рабочее место уже разграбили. Но это в общем-то фигня. Дело поправимое.

Ну а я про що. Кілька місяців перетерпіти, і цілком законний виїзд.
   
60 будет аж осенью. К тому времени всё закончится.

Похвальный оптимизм...
   
Все мої родичі вирвались  з Херсона
Дві сім'ї
Вже в Тернополі
Один з них атошник артелерист
Каже що йде
   
 :X
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

мої родичі вирвались  з Херсона
Дві сім'ї
З вчорашнього дня виїзд закритий.
   
З вчорашнього дня виїзд закритий.

ну встигли селами їхали
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

З вчорашнього дня виїзд закритий.

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Кеп живе за 20 км до лінії фронту та вважає, що найбезпечніше місто в Україні...
Не п***а, дядьку, ш не знаєте., Будь ласка
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

оркам нужен необстреливаемый коридор в крым. Чем дальше расстояние от перешейка тем им спокойнее
Ну и небольшое расстояние чтоб разьебать николаевские порты им тоже нужно . Как тебе такие предпосылки?
Прєдпосилкі очєнь елемєнтарні-- називаєця Очаковскій плацдарм, якого дуже хотіли орки але зась..плюс довбойоби з Геройського( на секунду там з манесенького села 12 Героїв ВОВ,) і +++ так що не все так сумно... Але, нєрвєно таки так..
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Їхати треба. Для того щоб ЗСУ змогли звільнити ваше село, пане Торос, вони повинні мати можливість в'їпати по вашому будинку, не думаючи теща там чи собаки.

Дякую, пане Хома, але життя моїх песів переважають в моїх мірилах цінностей моє життя ..а якщо наші почнуть їбашить, то я сам наведу нашу арту на свою хату, прєдварітєльно випустивши собак на вулицю..
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

поплыл....  :(

Чи можна дєвочкі об'яснить чому мальчик турбуєця за її безпеку?
І чому мальчик може трошки морально поплить?
Ці питання нєвозможні ... Так, як і нагрузка моєї жінки нащот квітів.. вона в безпеці, але цвєточкі я повинен полити...
От такова селяві..
І це добре, це значить, що Україна не убієнна, шо ті йобані квіточки мають набагато більшу цінність чим смерть, чим їбані орки.. все буде Україна!
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Є люди, які думають, що і так ок буде. Він не АТОшник, не активіст, у поліції не служив, напряму небезпека не загрожує. До України зараз їхати - це додаткові витрати. А так буде 60 років - і одразу поїде.
Ніхуя винетпонімаєте в цьому житті.. нажаль...
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Дякую, пане Хома, але життя моїх песів переважають в моїх мірилах цінностей моє життя ..а якщо наші почнуть їбашить, то я сам наведу нашу арту на свою хату, прєдварітєльно випустивши собак на вулицю..

Просто дарма наражаєш своє життя на небезпеку, ніхто там не буде розбирати, куди стріляти
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)


Я думаю і в Херсоні на АМ має прийматись наше радіо.
   
наші в 10 км від центру херсона
така інфа.
мова про напрям зеленівка . як я зрозумів
канонади з боку олександрівки  сьогодні не було цілий день
отже можна зробити висновок,що наші деблокували бутилочне горло між лиманом і солоним озером
вранці щось надиктую таке...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія