Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вот же эта тварь как в Украину вцепилась

Re: Вот же эта тварь как в Украину вцепилась

"При керівництві України мафія  і очолює її Порошенко" - Степар Ількович Хмара, на 112-му  у Гордона,  12.11.2017 19:38
А він, між іншим, ой як не жалував Тимошенко.
При керівництві США мафія  і очолює її Трамп
При керівництві Німеччини мафія  і очолює її Меркель
При керівництві Франції мафія  і очолює її Макрон
   
Господи! Какая деградация некогда мной уважаемых людей... Посмотрите, что вы пишите, сплетничаете как пенсионерки перед парадным - ни одной живой мысли, ни дискуссии, такое впечатление, что у вас пунктик. И чем больше Юля набирает голосов, тем тупее ваши выпады против неё... и это продолжается н протяжении многих лет - одно и то же. Стыдно за название "Политический форум".
   
Re: Вот же эта тварь как в Украину вцепилась

Кучму свалили, Мороза свалили, Литвина выперли, Ющенко посыпался, синяков выперли, Януковича прогнали - никто не верил. А эта б***ь косатая вцепилась в Украину и никак пасть не разжимает. 20 лет уж - и в буцигарню ее прятали, и в изгнание, и радиацией ее травили и лампой ультрафиолетовой.  А ничего не пронимает. Как клещ просто

Ти був самим фанатичним юльком на ФУПі, навіть диктатуру хотів установити в Україні- диктатуру Жульки
Поясни, будь-ласка, з яких причин ти так радикально змінився?
   
Re: Вот же эта тварь как в Украину вцепилась

Господи! Какая деградация некогда мной уважаемых людей... Посмотрите, что вы пишите, сплетничаете как пенсионерки перед парадным - ни одной живой мысли, ни дискуссии, такое впечатление, что у вас пунктик. И чем больше Юля набирает голосов, тем тупее ваши выпады против неё... и это продолжается н протяжении многих лет - одно и то же. Стыдно за название "Политический форум".

А от Ви за час, що я Вас читав ( 10 років ) - не змінились ні на йоту. Навіть не знаю, хто з вас огидніше
   
А от Ви за час, що я Вас читав ( 10 років ) - не змінились ні на йоту. Навіть не знаю, хто з вас огидніше

Якщо я поважаю людину і вона мене не розачарувала, то я є її прихильницею, хоч і пройде 25 років, а якщо ви в політичному форумі пишете: "Навіть не знаю, хто з вас огидніше", то це не лічить ні форуму, ні тим паче, вам особисто. Ваш пост - ознака примітивного мислення, тому і форум став примітивним, неінтересним, а головне - нудним, бо більшість його учасників мають таке ж мислення
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія