Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: жильё в Киеве и учеба

Re: ФЗВ: жильё в Киеве и учеба

В 8:25 уже возле администрации Президента.

И что ты там дєлаєшь?  8-)
   
Re: ФЗВ: жильё в Киеве и учеба

И что ты там дєлаєшь?  8-)

Пока только детей в школу отвожу. 
   
Re: ФЗВ: жильё в Киеве и учеба

Какое там шарудять и обжимаются? За какой занавеской? Даже в 81-м всё было совсем по-другому, а уж щас...  :rotate:

 Та ладно.

Были у нас две девицы-подружайки , жили в одной комнате в общаге - по блату поселили их в комнату на двоих, а не на троих-четверых. И у каждой было по Большой и Светлой Любви - по пацанчику из этой же общаги, те жили в комнатах на четверых. Так вот они, мадемуазели эти,  натягивали на струнке через всю комнату пару казённых простынок вместо занавески и каждая на свою половину приглашала своего кавалера на ночь, познать радости любви.

Пацаны сначала стеснялись, а потом привыкли. Им даже нравилось. Но женились в итоге на других, на девчёнках на пару курсов младше. :D

Останнє редагування: 27 січня 2018 16:19:38 від шуша
   
Re: ФЗВ: жильё в Киеве и учеба

:lol:   :weep:

Это за элитные новобудовы? Это ЖК Manhattan что-ли? Да, элитный так элитный  :pofig:

Та щяс любое говно из монолита в хз скока этажей называют "элитным". Как муравейник вообще может быть элитным? Это противоречит самому термину.
   
Re: ФЗВ: жильё в Киеве и учеба
Svitlana Bykova

Просто не вводи людей в заблуждение рассказами про 10 минут.  10 минут это от тебя до скоростного трамвая ехать
алєзка, любий, я просто вражена твоїми глибокими пізнаннями в київській географії загалом і шулявки зокрема :laugh:

я мешкаю на розі старокиївської і кирило-мефодіївської - про це пів-фупу знає, багато кого було у мене в гостях. Такий собі затишний "околоцентр". Мій сусід червячок, наш фупівський податківець, взагалі тупо вважає, що він "мешкає в самому центрі" (але то його проблеми)
до метра щось близько 300 м, його з під"їзду видно. Втім, я ним (метром) не користуюсь, лише в перші 2 роки їздила
до хрещатика - 3 км пішки, дитина мала була, я кола намотувала по центру через євбаз або лук"янівку, бо мої три парки вже в печінках сиділи
і мою хрущовку затиснули вже з усіх боків "елітні новобудови", на які в тебе грошей немає.

тож востаннє кажу: сиди і рекламуй усілякі єбєня!  :D Бо в них теж мусять жити люди

Останнє редагування: 27 січня 2018 16:23:01 від Svitlana Bykova
   
Re: ФЗВ: жильё в Киеве и учеба

алєзка, любий, я просто вражена твоїми глибокими пізнаннями в київській географії загалом і шулявки зокрема :laugh:

я мешкаю на розі старокиївської і кирило-мефодіївської - про це пів-фупу знає, багато кого було у мене в гостях. Такий собі затишний "околоцентр". Мій сусід черв"ячок взагалі тупо вважає, що він "мешкає в самому центрі" (але то його проблеми)
до метра щось близько 300 м, його з під"їзду видно. Втім, я ним (метром) не користуюсь, лише в перші 2 роки їздила
до хрещатика - 3 км пішки, дитина мала була, я кола намотувала по центру через євбаз або лук"янівку, бо мої три парки вже в печінках сиділи
і мою хрущовку затиснули вже з усіх боків "елітні новобудови", на які в тебе грошей немає.

тож востаннє кажу: сиди і рекламуй усілякі єбєня!  :D Бо в них теж мусять жити люди

Мне интересно, ты у тебя проблемы с глазомером или просто побрехушка?



Ну и расскажи сколько ты за отопление своего хруща платишь. А также пример "ЭЛИТНОГО НОВОСТРОЯ" возле тебя  :laugh:
   
Re: ФЗВ: жильё в Киеве и учеба
Svitlana Bykova

а, пардон, стринділа - 3,5 км до хрещатика. Ну, трохи більше ніж від розрекламованого паркленду до найближчої станції метро, визнаю  :D
   
Re: ФЗВ: жильё в Киеве и учеба

а, пардон, стринділа - 3,5 км до хрещатика. Ну, трохи більше ніж від розрекламованого паркленду до найближчої станції метро, визнаю  :D

Ага почти в 4 раза ближе

   
Re: ФЗВ: жильё в Киеве и учеба
Svitlana Bykova

Мне интересно, ты у тебя проблемы с глазомером или просто побрехушка?

Показати зображення...
Ну и расскажи сколько ты за отопление своего хруща платишь. А также пример "ЭЛИТНОГО НОВОСТРОЯ" возле тебя  :laugh:
вже розповідала - за листопад 280 з чимось грн, за грудень 488. У нас лічильник
почалося все з ТММ-ки з першим здається пентхаузом на даху в києві. Ще навіть в царському селі не будували таких. А потім як показилися
http://starokyivskyy.com.ua/ukr/
http://www.smartplaza.com.ua/ru/site

і так далі. Оці три - у 50-100 м од мене
те, що трохи далі - я вже не розглядаю, вони ростуть як гриби блін.
Ще збираються втулити новий елітний жк - тупо на частині нашого дитмайданчику. Поки воюємо. Навесні, може, там сад висадимо. Отут https://www.google.com.ua/maps/@50.4510343,30.4708265,17.54z

   
Re: ФЗВ: жильё в Киеве и учеба
Svitlana Bykova

Ага почти в 4 раза ближе

Показати зображення...
, 1,2х4 = 3,5 (с) геній математики Алєзка :weep:

коротше, алєзка, продовжуй рекламувати єбеня, я сказала!"
а я так, в поганому районі живу, ой погааааному, невдобному і далекому :weep:  :lol:

Останнє редагування: 27 січня 2018 16:37:06 від Svitlana Bykova
   
Re: ФЗВ: жильё в Киеве и учеба

х.з. не понимаю привязки квартиры к месту работы\учебы --- все ведь меняется в жизни
   
Re: ФЗВ: жильё в Киеве и учеба

х.з. не понимаю привязки квартиры к месту работы\учебы --- все ведь меняется в жизни

Кстати да!

Где бы я только не жил, если бы менял квартиры по месту учёбы или работы  :gigi:
   
Re: ФЗВ: жильё в Киеве и учеба

, 1,2х4 = 3,5 (с) геній математики Алєзка :weep:

3,5 км это в твоем воображении. Даже по прямо 4 км получается.



И твое "трохи" это в 3,4 раза. Девушка, что с тебя взять.
   
Re: ФЗВ: жильё в Киеве и учеба

хай дочка спочатку поступить, заселиться в общагу
зачем ребенку этот ужас.
   
Re: ФЗВ: жильё в Киеве и учеба

3,5 км это в твоем воображении. Даже по прямо 4 км получается.

Показати зображення...
И твое "трохи" это в 3,4 раза. Девушка, что с тебя взять.

Так это ж до Крещатика!

А ты показываешь 1,2 км до какой-то Васильковской :) кстати, а где эти ебеня?  :laugh:

По тому кусочку карты нифига не поняно...

Останнє редагування: 27 січня 2018 16:40:55 від alex_kiev
   
Re: ФЗВ: жильё в Киеве и учеба
Svitlana Bykova

зі. Алєзка, ти правий в одному - мені справді до швидкісного їхати десь хвилин 10, може й більше - залежить від завантаженості повітрофлотського і чорновола. А до них ще тре теж доїхати через наші провулочки спочатку наверх, потім вниз, а потім ще по мосту крутитися
бо поки машиною перетнеш той проспект перемоги - йой...
   
Re: ФЗВ: жильё в Киеве и учеба

вже розповідала - за листопад 280 з чимось грн, за грудень 488. У нас лічильник
почалося все з ТММ-ки з першим здається пентхаузом на даху в києві. Ще навіть в царському селі не будували таких. А потім як показилися
http://starokyivskyy.com.ua/ukr/
http://www.smartplaza.com.ua/ru/site

і так далі. Оці три - у 50-100 м од мене
те, що трохи далі - я вже не розглядаю, вони ростуть як гриби блін.
Ще збираються втулити новий елітний жк - тупо на частині нашого дитмайданчику. Поки воюємо. Навесні, може, там сад висадимо. Отут https://www.google.com.ua/maps/@50.4510343,30.4708265,17.54z

С каких это пор ЖК Старокиевский и Смарт Плаза стали элитными? Такой себе обычный бизнес. Или у вас все что не хрущевка уже элитное?
   
Re: ФЗВ: жильё в Киеве и учеба

Бо це вітряні гори, такі ж дальні єбєня на відшибі міста
Но-но, я папрашу
міністерський не на вітряних горах, а в єбєнях
А з вітряних гір до майдану півгодини прямим траліком
   
Re: ФЗВ: жильё в Киеве и учеба
Svitlana Bykova

Так это ж до Крещатика!

А ты показываешь 1,2 км до какой-то Васильковской :) кстати, а где эти ебеня?  :laugh:
ну, для киянина алєзки бесарабка - то вже не хрещатик  :laugh:

   
Re: ФЗВ: жильё в Киеве и учеба

Так это ж до Крещатика!

А ты показываешь 1,2 км до какой-то Васильковской :) кстати, а где эти ебеня?  :laugh:

По тому кусочку карты нифига не поняно...

Это ответ на твою фразу что тебе до Хрещатика трохи больше чем от Парк Ленда до ближайшей станции метро.

Ну и я так не дождался совета по ЖК на Оболони.  Чтобы было быстрее в центр добираться чем с Теремков
   
Re: ФЗВ: жильё в Киеве и учеба
Svitlana Bykova

С каких это пор ЖК Старокиевский и Смарт Плаза стали элитными? Такой себе обычный бизнес. Или у вас все что не хрущевка уже элитное?
ок, нехай бізнес - хай це буде на совісті рекламників "старокиївського"
по 35 тис грн м

Останнє редагування: 27 січня 2018 16:50:09 від Svitlana Bykova
   
Re: ФЗВ: жильё в Киеве и учеба

Нормальне життя - це пиво з сємкамі під общагою, гульба до третіх півнів в самій общазі, та слухати, як за занавіскою шарудять та обжимаються твої сокурсниця з сокурсником?

В 20 років? так. І збіговиська і алкоголь і кохання. Це і є щасливе життя. А не з пар в хату, сама в 4-х стінах, в чужому місті.
   
Re: ФЗВ: жильё в Киеве и учеба

Это ответ на твою фразу что тебе до Хрещатика трохи больше чем от Парк Ленда до ближайшей станции метро.

На какую "мою фразу"?  ;o

Мне до Крещатика гораздо ближе ;)
   
Re: ФЗВ: жильё в Киеве и учеба
Svitlana Bykova

Но-но, я папрашу
міністерський не на вітряних горах, а в єбєнях
А з вітряних гір до майдану півгодини прямим траліком
циха! нє відлякуй клієнта  :laugh:
зі. щиро прошу вибачення у мешканців вітряних гір  :D таки міністерський ще далі )))))))))))))))))
   
Re: ФЗВ: жильё в Киеве и учеба

Варшавське гетто хай дивиться
Там мєтрічька через два роки буде прямо в мікрорайоні
Потім ту хату вдвічі дорожче продасть
   
Re: ФЗВ: жильё в Киеве и учеба

покупать квартиру для студентки на время учебы? это что-то новое

сори Киев не знаю советовать ничего не могу, но пусть действительно девочка поступит, поживет в общаге год или на съемной хате, а потом уже выберет район
   
Re: ФЗВ: жильё в Киеве и учеба

В 20 років? так. І збіговиська і алкоголь і кохання. Це і є щасливе життя. А не з пар в хату, сама в 4-х стінах, в чужому місті.

Ги, та не буде вона сама в чотирьох стінах сидіти у окремій хаті.  :laugh: Наівний Ви :rotate:
   
Re: ФЗВ: жильё в Киеве и учеба
Via

Ага почти в 4 раза ближе

Показати зображення...
А чого Паркленд згадуєте, ти там квартиру купив?
   
Re: ФЗВ: жильё в Киеве и учеба
Svitlana Bykova

Варшавське гетто хай дивиться
Там мєтрічька через два роки буде прямо в мікрорайоні
Потім ту хату вдвічі дорожче продасть
ти думаєш, на вєнік таки проведуть метро?
тоді тре дивитись спочатку те, що ближче до гречка і гонгадзе - бо тягнути будуть від сирця через інтернац.площу - і лише звідти повертатимуть на венік
я до речі, довго придивлялась до Липінки. Сподобалось дуже. Навіть ходила туди гуляти - і по вже збудованим кварталам, і по новим
https://lipinka.com.ua/
   
Re: ФЗВ: жильё в Киеве и учеба

Та ладно.

Были у нас две девицы-подружайки , жили в одной комнате в общаге - по блату поселили их в комнату на двоих, а не на троих-четверых. И у каждой было по Большой и Светлой Любви - по пацанчику из этой же общаги, те жили в комнатах на четверых. Так вот они, мадемуазели эти,  натягивали на струнке через всю комнату пару казённых простынок вместо занавески и каждая на свою половину приглашала своего кавалера на ночь, познать радости любви.

Пацаны сначала стеснялись, а потом привыкли. Им даже нравилось. Но женились в итоге на других, на девчёнках на пару курсов младше. :D

Ну так я так понимаю, что авиатор имеет ввиду, что ваши подруги за занавеской - это еще очень приличные девочки были :lol:
Мне расскаживали, что в комнатах на четверых в женских общагах  вообще без занавесок обходились :gigi:
   
Re: ФЗВ: жильё в Киеве и учеба

ти думаєш, на вєнік таки проведуть метро?
тоді тре дивитись спочатку те, що ближче до гречка і гонгадзе - бо тягнути будуть від сирця через інтернац.площу - і лише звідти повертатимуть на венік
я до речі, довго придивлялась до Липінки. Сподобалось дуже. Навіть ходила туди гуляти - і по вже збудованим кварталам, і по новим
так всьо вже, техзавдання готове, позавчора оголошено тендер на прозорро, дві станції - мостицька (біля заводу квазар) і проспект правди, та шо прямо в варшавському мікрорайоні

Останнє редагування: 27 січня 2018 16:52:09 від rastych
   
Re: ФЗВ: жильё в Киеве и учеба
Svitlana Bykova

так всьо вже, техзавдання готове, позавчора оголошено тендер на прозорро, дві станції - мостицька і проспект правди, та шо прямо в варшавському мікрорайоні
ем
а мостицька де буде? і від якої гілки тягнутимуть?
   
Re: ФЗВ: жильё в Киеве и учеба

А чого Паркленд згадуєте, ти там квартиру купив?

Нет, это было в стартовом посте ТС
   
Re: ФЗВ: жильё в Киеве и учеба
Via

так всьо вже, техзавдання готове, позавчора оголошено тендер на прозорро, дві станції - мостицька і проспект правди, та шо прямо в варшавському мікрорайоні

Там вже й метро прокладати нема де, вщент все забудовують.
   
Re: ФЗВ: жильё в Киеве и учеба

На какую "мою фразу"?  ;o

Мне до Крещатика гораздо ближе ;)

Мне до Крещатика ещё ближе, и что? Бываю я там ну оч. редко - ничего мне там не надо.

Вообще, какой смысл всё измерять до центра? От места жительства до работы - да, есть смысл, а от места жительства до центра, если там в центре, человек не работает и не учатся его дети - не всё ли равно?

На праздники всё равно редкий киевлянин пойдет в центр, скорее на природу водку пить земля валяться, разве что родне периферийной центр показать, так это ж разовое, не?
   
Re: ФЗВ: жильё в Киеве и учеба

ем
а мостицька де буде? і від якої гілки тягнутимуть?
від сирця
Мостицька - біля заводу квазар, там до ліпінки 5 хв пішки
Проспект правди - на проспекті біля кільця з порика
   
Re: ФЗВ: жильё в Киеве и учеба

ок, нехай бізнес - хай це буде на совісті рекламників "старокиївського"
по 35 тис грн м

По 28 тыс. грн. И цену снижает даже несмотря на девальвацию гривны. Пот ому что видно там никто не хочет жить
https://novostroyki.lun.ua/%D0%B6%D0%BA-%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%B8%D0%B5%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D0%BA%D0%B8%D0%B5%D0%B2#price-history
   
Re: ФЗВ: жильё в Киеве и учеба
Svitlana Bykova

від сирця
Мостицька - біля заводу квазар, там до ліпінки 5 хв пішки
Проспект правди - на проспекті біля кільця з порика
тобто інтернаціональна площа на нивках - в прольоті? оце моя подружайка засмутиться....
   
Re: ФЗВ: жильё в Киеве и учеба

На какую "мою фразу"?  ;o

Мне до Крещатика гораздо ближе ;)

На вот эту твою фразу

а, пардон, стринділа - 3,5 км до хрещатика. Ну, трохи більше ніж від розрекламованого паркленду до найближчої станції метро, визнаю  :D
   
Re: ФЗВ: жильё в Киеве и учеба

родне периферийной центр показать, так это ж разовое, не?

я несколько раз уже по центру ходила))) мне нравится Киев, Днипро рядом - красиво. вот такие мы периферийные  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія