Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

RedBull офігіли :S

Re: RedBull офігіли :S

Коріння (тобто root :) ) всієї цієї біди мабуть в тих хто захищає всю цю мєрзость.

Від поліції до писаків в соцмережах :(
   
Re: RedBull офігіли :S

"Тупорылое бычье" - вот мой вердикт на гонки в историческом центре перед могилой украинского патриарха.
Вне зависимости от того вымоют или не вымоют.
+1000000005000000000000
   
Re: RedBull офігіли :S

Я оце дивлюся і думаю: Господи, та вже викрикуй ці свої пісні і рекламуй по дамських журналах ожиріння. Але що ж ти вляпуєшся постійно в якесь лайно?

Як наче магніт який, пороблено скоріш за все дівчині, хоч яйцем викатуй.
Просто тупе, дурне і безпринципне
   
Re: RedBull офігіли :S

Читаю гілку..Нерозуміння. .Розпач..Яка в біса "плитка"???
Якою бездумною тупою худобиною треба бути, аби лише виникла думка влаштувати таке БІЛЯ СОФІЇ!!! Навколо пам"ятника !!!
Бракує слів, це якесь задзеркалля, безумство, хамство, мєрзость :bueee:
От іноді з легким серцем можна плюсанути Миросю.
 (tu)  [ua]
   
Re: RedBull офігіли :S

От іноді з легким серцем можна плюсанути Миросю.
 (tu)  [ua]
та я теж згодна з 95% написаного тобою у цій гілці
Я не знімала би провини з пасивних учасників паскудства - цієї Альони і хто там ще був у другій автівці.
Є дозвіл чи нема - без різниці. У самої голова на плечах чи макітра Вінні Пуха з опилками?
Судячи з її типу "вибачення"...це опудало справді ніфіга не зрозуміло
   
Re: RedBull офігіли :S

Я не знімала би провини з пасивних учасників паскудства - цієї Альони і хто там ще був у другій автівці.
Вже казав - тут нічого не пришиєш, на жаль, крім "морального поріцанія".
От і поріцаємо, величаючи тупою писдою, котра, впевнений, і не знає ніхрена, де воно каталось, і чим та Софія відрізняється від силосної башти.
   
Re: RedBull офігіли :S



Прямая речь от Гринчука.
   
Re: RedBull офігіли :S

Просто тупе, дурне і безпринципне
Мирославо, от скажи, чому влаштовувати там концерти і свята нового року можна, а дріфт не можна?

Звинувачувати 30-річну Альону в тупості і моральній потворності -це зовсім хібна тактика.

МОЛОДЬ інша. Не гірша за нас, може, навіть, краща.
Подивись на ту ж Могучих чи Бєлєнюка на минулій Олімпіаді(тут були його фото з обніманнями кацапа) - вони не упороті, вони, можливо, "креоли".
В них інші приоритети. Не гірші за наші, а просто відповідні їх темпу життя і інклюзивності, відкритості до всього.

Що ганебного покататися на площі перед Софією?

Ходити там хоч можна? ))) А яке обличчя при цьому має бути? А не дуже я посміхаюся, мо' це непристойно біля Софії? А спідничка якої довжини має бути? Чи не закоротку я вдягла?
О-о, а декольте можна?

п.с. сподіваюсь на розуміння.
   
Re: RedBull офігіли :S

https://youtu.be/AKyMh8z0QT0?t=260
Прямая речь от Гринчука.

Пане адмін, як не секрет, скільки вам років?
   
Re: RedBull офігіли :S

Пане адмін, як не секрет, скільки вам років?
А вы с какой целью интересуетесь ?
   
Re: RedBull офігіли :S

https://youtu.be/AKyMh8z0QT0?t=260
Прямая речь от Гринчука.
Это не "беда" приключилась с разрешениями, а быдлячество Редбул, потому что "нас все знают мы в Бакуууу дрифтили ", срать мы хотели на вашу площадь и разрешения. Вот за это и должны ответить по закону. Вечер в хату, так вечер в хату.
   
Re: RedBull офігіли :S

А вы с какой целью интересуетесь ?

Простите, Вы - новый модератор?
   
Re: RedBull офігіли :S

Простите, Вы - новый модератор?
Ни в коем случае.
   
Re: RedBull офігіли :S

Мирославо, от скажи, чому влаштовувати там концерти і свята нового року можна, а дріфт не можна?

Звинувачувати 30-річну Альону в тупості і моральній потворності -це зовсім хібна тактика.

МОЛОДЬ інша. Не гірша за нас, може, навіть, краща.
Подивись на ту ж Могучих чи Бєлєнюка на минулій Олімпіаді(тут були його фото з обніманнями кацапа) - вони не упороті, вони, можливо, "креоли".
В них інші приоритети. Не гірші за наші, а просто відповідні їх темпу життя і інклюзивності, відкритості до всього.

Що ганебного покататися на площі перед Софією?

Ходити там хоч можна? ))) А яке обличчя при цьому має бути? А не дуже я посміхаюся, мо' це непристойно біля Софії? А спідничка якої довжини має бути? Чи не закоротку я вдягла?
О-о, а декольте можна?

п.с. сподіваюсь на розуміння.
ІМХО
Концерти і свята - це зовсім інше, зазвичай площі для цього і призначені
але аж ніяк не для диких перегонів - для цього є інші прилаштовані майданчики
а оці всі відмовки -типу не знала, що дозволу нема і пр. я сприймаю  як наприклад дали дозвіл (неймовірно, але уявімо) на розмальовку графіті Софійських мурів - і поперла Альона Альона розмальовувати мури 11 століття - замість намалювати відповідний плакат і шурувати протестувати під держустанову, яка видала такий дозвіл
Крім того, Софійський майдан - це не просто площа у місті, нехай навіть столичному
Це - наша гордість, наш спадок від пращурів, це обличчя нашої столиці і України в цілому.
Так, на "ви" і пошепки. Пам"ятаю свої відчуття всередині Софійського собору. Співзвучні "Боже, великий єдиний.." у виконанні Хоми.
Які перегони???
ПС якби в якійсь автівці гальма відмовили ?
   
Re: RedBull офігіли :S

ІМХО
Концерти і свята - це зовсім інше, зазвичай площі для цього і призначені
але аж ніяк не для диких перегонів - для цього є інші прилаштовані майданчики
а оці всі відмовки -типу не знала, що дозволу нема і пр. я сприймаю  як наприклад дали дозвіл (неймовірно, але уявімо) на розмальовку графіті Софійських мурів - і поперла Альона Альона розмальовувати мури 11 століття - замість намалювати відповідний плакат і шурувати протестувати під держустанову, яка видала такий дозвіл
Крім того, Софійський майдан - це не просто площа у місті, нехай навіть столичному
Це - наша гордість, наш спадок від пращурів, це обличчя нашої столиці і України в цілому.
Так, на "ви" і пошепки. Пам"ятаю свої відчуття всередині Софійського собору. Співзвучні "Боже, великий єдиний.." у виконанні Хоми.
Які перегони???
ПС якби в якійсь автівці гальма відмовили ?

А мое имхо, что разницы между массовыми гуляниями, бухаловом и дрифтом нет. Площадь была в аварийном состоянии, поэтому Редбул получил отказ, который успешно проигнорировал. Вот за это и нужно отвечать.
   
Re: RedBull офігіли :S

Акція редбклу на Софіївській перевиконала план. Набрала резонансу в суспільстві і тепер кожен знає про редбул)
   
Re: RedBull офігіли :S

А вы с какой целью интересуетесь ?

Для статистики
   
Re: RedBull офігіли :S

Для статистики
Ленина не застал, а вот Зеленского помню молодым.
   
Re: RedBull офігіли :S

А вы с какой целью интересуетесь ?
Профі, ти?
   
Re: RedBull офігіли :S

Ленина не застал, а вот Зеленского помню молодым.

Ясно.
30 ти нема
   
Re: RedBull офігіли :S

Ни в коем случае.

Откуда у Вас полномочия отправлять участников в бан?
   
Re: RedBull офігіли :S

Откуда у Вас полномочия отправлять участников в бан?
полномочий нет,есть возможность.
ну и сам  [KA]
   
Re: RedBull офігіли :S

Ну, що там, кияни?
Бруківку відмили перед Днем Незалежності? І хто (якщо так)?
   
Re: RedBull офігіли :S

?
   
Re: RedBull офігіли :S

Re: RedBull офігіли :S

https://webcam.guru.ua/city/Kiev/609/

видно даже на мокром большое кольцо издали
   
Re: RedBull офігіли :S

   
Re: RedBull офігіли :S

Було?

Закриваючи тему Софійської:
На прибирання 11 серпня ми приїхали о дев'ятій: розвантажили обладнання та інструменти, підвели воду і почали мити.
Коли, ближче до вечора, спочатку компанія Біосфера, а потім і команда Alyona Alyona під'їхали, щоб досягти якихось своїх цілей, необхідність використання води для миття стала для них сюрпризом.
Обидві організації звернулися за водою до нас, отримали її, і щиро обіцяли згадати у своїх дописах.
Ввечері Біосфера опубліковала пост, як відмила майже все і подякувала Альоні за прийом естафети, а Альона в своєму дописі похвалила за титанічний труд саму себе та подякувала Ред Булл.
</дріфт>
(c) Vit Onopriyenko
upd:
Альона не перестає дивувати:
«Проте ми зійшлися на тому, що надали Вам 20 літрів палива для миючої машини»
Відповідаю:
Вибачте, але пальне в нас було і його було вдосталь. Чому? П — планування.
А той факт, що ви командою осадили мого дев'ятнадцятирічного помічника, поки я відходив у справах, і заставили його, втомленого, розгубленого, і, після 12 годин на ногах, голодного, віддати воду "в обмін на пальне", яке нам було абсолютно непотрібне, не міняє ситуацію — ви подякували Редбулу, але забули про нас.
Також нагадаю, що окрім пального ви намагалися нам втюхати:
1) 1000 гривень;
2) пляшку пепсі-коли;
3) 4 пачки морозива "Каштан" ¯\_(ツ)_/¯.
3:0, поздоровляю.

   
Re: RedBull офігіли :S

Закриваючи тему Софійської:
На прибирання 11 серпня ми приїхали о дев'ятій: розвантажили обладнання та інструменти, підвели воду і почали мити.
Коли, ближче до вечора, спочатку компанія Біосфера, а потім і команда Alyona Alyona під'їхали, щоб досягти якихось своїх цілей, необхідність використання води для миття стала для них сюрпризом.

Звідки це?
Можна лінк
   
Re: RedBull офігіли :S

тобто по факту відмили площу два чоловіки за свої кошти своєю профтехнікою із "Києве, мий" (с)
честь і хвала їм  (tu)
   
Re: RedBull офігіли :S

Звідки це?
Можна лінк

https://www.facebook.com/razvelibardak/
   
Re: RedBull офігіли :S

Було?

Закриваючи тему Софійської:
На прибирання 11 серпня ми приїхали о дев'ятій: розвантажили обладнання та інструменти, підвели воду і почали мити.
Коли, ближче до вечора, спочатку компанія Біосфера, а потім і команда Alyona Alyona під'їхали, щоб досягти якихось своїх цілей, необхідність використання води для миття стала для них сюрпризом.
Обидві організації звернулися за водою до нас, отримали її, і щиро обіцяли згадати у своїх дописах.
Ввечері Біосфера опубліковала пост, як відмила майже все і подякувала Альоні за прийом естафети, а Альона в своєму дописі похвалила за титанічний труд саму себе та подякувала Ред Булл.
</дріфт>
(c) Vit Onopriyenko
upd:
Альона не перестає дивувати:
«Проте ми зійшлися на тому, що надали Вам 20 літрів палива для миючої машини»
Відповідаю:
Вибачте, але пальне в нас було і його було вдосталь. Чому? П — планування.
А той факт, що ви командою осадили мого дев'ятнадцятирічного помічника, поки я відходив у справах, і заставили його, втомленого, розгубленого, і, після 12 годин на ногах, голодного, віддати воду "в обмін на пальне", яке нам було абсолютно непотрібне, не міняє ситуацію — ви подякували Редбулу, але забули про нас.
Також нагадаю, що окрім пального ви намагалися нам втюхати:
1) 1000 гривень;
2) пляшку пепсі-коли;
3) 4 пачки морозива "Каштан" ¯\_(ツ)_/¯.
3:0, поздоровляю.

https://www.facebook.com/razvelibardak/posts/398411391898276
цей хлопчина схож дуже-дуже на того, хто  видав интернет-мем "ЦЕ МЄРЗОСТЬ" на одному інтервью.
це він?

Останнє редагування: 18 серпня 2021 19:54:34 від эЛКа
   
Re: RedBull офігіли :S

   
Re: RedBull офігіли :S



Ни стыда ! Ни совести ! Караул ! Опять дрифт ! В центре города !
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія