Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
12 червня 2024 11:09:48
Це релігійний проповідник. Усі вони піаряться на кінці світу ,армагедоні і т д. Тому до таких пророцтв потрібно дуже обережно відноситись. Він вдало вгадав щодо війни з кацапами. Але навіть в деталях вже є розходження наприклад ядерний удар по Донецьку абсолютно не має жодного сенсу. Він давно в окупації
Може то и буде ядерний удар від хуйла типу "рязянский сахар"?
Ось сценарій:
Хуйло заявляє, що йому відомо, що нібито Україна розробляє ядерну зброю і що вже має кілька боєголовок.

Далі, по його ж наказу робиться два "прильоти" по Донецьку і Луганську. Це саме для того, щоб відповісти. Ну а "відповідь " буде по Київу, Одесі, Дніпру і що там по списку далі.

США скажуть що то все постанова і почнуть знищувати кацапо-армію конвенційною зброєю. Хуйло вдаре по базі США, далі відповідь по рашке, відповідь по америці і все.
Трішечки забули, що Україна вже збиває все, що летить на Київ, а збита ядерка не детонує.
А взагалі немає змісту обговорювати шизофазію божевільних.
2
11 червня 2024 00:00:55
Гірко :(
Цю пісню "Антитіла" ще на тему АТО/ООС створили... Вибачте, може воно тут зайве і ще тільки роз'ятрить рану, хоча куди вже більше...

3
3 червня 2024 08:24:12
та пох на це созданіє. давайте вже якось руйнувати цю імперію
Я тут практично не пишу, але, Качмар, це ти сазданіє, а пані Тетяна єдиний в Мордорі історик, який вивчає Україну (бо решта там просто обстоюють імперську парадигму).
Я з нею особисто перетинався на книжковому форумі у Львові перед війною, вона таки вільно володіє українською.
Відео ще не слухав, але сумніваюся, що там латинінщина.
4
20 травня 2024 23:06:55
Я взагалі за ВОС у Резерв+ "Квартирно-експлуатаційна служба. Днювальний". Це потужно, враховуючи, що за освітою інженера-електроніка я мав би бути стрільцем-радистом, та й у військоматі ще як призовник з відсрочкою вже значився як інженер-програміст.
На жаль, повторний запит даних вони там не роблять поки, але можна почекати...
5
18 травня 2024 23:41:01
краківське ТРО може видихати

Показати зображення...
Вже все працює.
6
25 квітня 2024 21:07:04
ніхто за це не
ти можеш просити кнопку простіше? В чехіях кнопку дали?
ЗІ знаю де ти, і знаю що тобі до Гео далеко.
ЕльХуйдер відоме єбобо (с) один колишній форумець (вчора)
На цьому можна закінчити, не починаючи. Згоден більше ніж повністю.
7
25 квітня 2024 12:54:24
нє. з передбанником треба щось робити. або кидати туди дійсно на невеликий час. як тимчасове покарання. або вже банити з вказуванням причини. а то люди сидять місяцями по суті як в бані тільки не в бані. писати можуть, але не на головній або в адмінці
Дуже рекомендую всім, хто ще не читав, мабуть, третій великий твір великого Орвелла "Данина Каталонії". Це цікавенні спогади британського добровольця, який приєднується до іспанського лівого руху під час тамтешньої Громадянської війни, воює, зазнає поранення, а зрештою переслідування через сталіністські репресії у лівому таборі (комуністів проти анархістів). Зокрема там яскраво описаний культурний шок англійця, який звик, що нікого не можна тримати в ув'язненні без офіційного звинувачення і публічного судового розгляду справи - бо в Британії діяли принципи особистої недоторканості, а в Іспанії ні. В Іспанії людина зникала в застінку без звинувачень і судового розгляду.
Ну і от таке враження, що ми в Барселоні 1937 року, тільки це не про вино, тапаси і променад, а про те, що люди зникають і ніхто за це не несе відповідальності.
8
24 квітня 2024 18:12:32
Може Moderator1 радісно прочитав 3.3 і не читав далі, але там, власне, є:

Роз'яснення щодо п.3.3:
3.3. Якщо модератор виносить негативне рішення щодо подальшого знаходження користувача на ФУПі, його переводять у "Передбанник" – спеціальний закритий розділ для злісних порушників, де вони мають змогу зробити висновки та переглянути власну поведінку і способи спілкування на Форумі.
Переміщення до Передбанника не є баном - користувачу лише тимчасово обмежується можливість дописувати у Клубі ФУП та деяких інших розділах Форуму.
При цьому він може продовжити спілкування в розділі "Передбанник" (створювати нові теми, опитування, відповідати у будь-якій гілці розділу, окрім службових), а також  вести приватне листування з будь-яким користувачем ФУПу, слідкувати за появою нових тем (на форумі загалом), дописів тощо.

У Передбаннику дозволяється висловлювання позиції у будь-якій формі. Доповідей там немає.
Обмеження спілкування "Передбанником" є тимчасовою мірою (від години до декількох діб, на розсуд модератора), до Банлиста не заноситься. Перевірити статус можна через профіль користувача - "Забанений" або "Передбанник", а також у гілці Передбанника "Обітатєлі".

Розділ "Передбанник" доступний усім зареєстрованим користувачам з Головної сторінки ФУП, вхід та вихід вільний (окрім тих, хто примусово переміщений у Передбанник).
Тобто це не доступний тіньовий бан.
Або вже оновіть правила і коментарі до них. Таке, типу, якщо модератору не подобається писок користувача, він має право на свій розсуд кинути його до Передбанника на віки-вічні чи до кінця воєнного стану.
9
1 березня 2024 12:31:28
До закінчення війни, всі корисні, не корисні, "патріотичні", кацапські генератори і ретранслятори зради, які нарвалися на бан, будуть позбавлені права створювати теми. Інформаційна гігієна сама по собі не з'явиться. Всі незгодні можуть надсилати листи в міжгалактичний конгрес або в спортлото.
Іпать мої віники. Ну тоді я самопозбавлюся взагалі писання в цьому воєнному комунізмі просто принципово.
10
27 лютого 2024 08:56:33
бухаєш в чехіях?
Ти мені стрілку забити хочеш? :)
Нє, в чехах я не буваю :)
Європа не така маленька як декому здається (мені 800 км до Праги), щоб іще десь «бувати».
то ElGuider цікавиться чи ти бухаєш
Та, підсліпуватий я став… Ще й в «чехіях»… Курча, які нікчеми…
11
27 лютого 2024 00:09:02
Скулбой в нас із банів не вилазив, а зараз шанована людина, член суспільства. Нуашо.
бухаєш в чехіях?
Ти мені стрілку забити хочеш? :)
Нє, в чехах я не буваю :)
Європа не така маленька як декому здається (мені 800 км до Праги), щоб іще десь «бувати».
12
26 лютого 2024 18:13:06
Скулбой в нас із банів не вилазив, а зараз шанована людина, член суспільства. Нуашо.
13
20 лютого 2024 10:59:47
Ти Піваса принизив, ось і все.
марсер, ухилянте, добре що ти просто втік. В тебе можливості тепер більші чим у півасів, ті просто повістки обсцикають
Ти хріново знаєш Марсера, пане стороже під'їзду.
Марсер ніколи не ведеться на відверту провокацію.
Я ніколи нікуди не втікав, у це саме відрядження я збирався на кілька тижнів раніше, а не на невизначений час, щоб пересидіти. І тим більше не тікав після того як почалося.
Тому займайся аутофелляцією, промах.
14
19 лютого 2024 21:03:32
На яких фронтах в голову був поранений теперішній модератор, не зрозуміло, але його косплей чужого ПТСР-у навряд чи має хоч якесь виправдання.
модератор відреагував на це

А що тебе не влаштовує конкретно?
Да меня все устраивает больше идиотов пойдут
У меня меньше шансов оказатся там где я не хочу.
Одного я уже похоронил 40 ЗП строить блиндажи.
Удачи олени. Только говорили на третей а отправили на первую.
а як би ти відреагував?
Взагалі за таке не банити?

Кацапо-порошки а не поїли ви ухи?
Ти щось чув про Шарлоту Корде, ту, що вбила журналіста Французької Ревоюції, "друга народу" Марата? Коли її публічно гільйотинували, кат дозволив собі взяти її стяту голову за волосся і дати ляпаса. За що потім був покараний, бо вбивця розплатилася життям за скоєне, але ніхто не мав права її ще й принижувати.
Ти Піваса принизив, ось і все.
15
19 лютого 2024 13:58:22
Ну от, навіть інші божевільні, в спотвореній формі, але щось нотують. Нотуйте, нотуйте, не нам же про вас нотувати :) Ви нам не цікаві від слова взагалі :)
16
19 лютого 2024 12:42:28
я абсолютно правий,  сєкта вам не українці та Україна болить
Чуваче, мої та Гео імена дуже давно всім відомі, з позаминулої декади взагалі. Я, було діло, і з Оленою Притулою в реалі знайомився, на зібранні ФУПу 17 років і два дні тому. А ти хто такий взагалі?
Щодо Чехії - ти непробивний, я мав на увазі, що в тебе явні ознаки параної, з якими можна шукати порохоботів під ліжком. І висновки ідіотські робити незалежно від їхніх дій також.
17
19 лютого 2024 11:20:25
Якщо цево дійсно модератор, то це місто приречене.
Гео, тримайтеся!
ви ж  порохоботи,  щось придумаєте, грошей у  поп ще багато
Ну на особистого трансцендентного порохобота в тебе під ліжком нам диявольських пороходоларів вистачило, тож бійся!  :diablo:
18
18 лютого 2024 22:45:53
Ну, так, якщо замислитися, то, якщо можеш працювати передком, то Кошкуна, якщо вже спрацьвана, то Влащєнка,або Хєрман.
Але ціну такій журналістиці ми знаємо..
Знов таки, якщо ти сивочолий гетьман, то мона гімнастикою займатися на Ахмєтконому каналі, а якщо ні, то і сина-ахвіцера ховати від війни.
Я не прихильник Соні, але вона таки розумна і таки блискучий інтервьюєр. Це з медійної локації таких як Гордон. Його можно навіть ненавидити, але він розумний і блискучий інтевьюєр, чи є не зовсім журналісти, а скоріше зараз як блогери- наприклад Корчинський. Я на 80% з ним не згоден, але людина дуже розумна та особлива- соціальний провокатор( а що такі теж потрібні). Ось чого срата зелень, всі ви сраті тупі палікмахери та весільні хвотографи ненавидите - то це розумних людей, бо ваш лідер нещасна посередність та інхвантіл.
Гордон вміє лише в одну методику інтервʼю — в теплу ванну, де він тааак стелить персонажу, що той типу розслабляється.
Поза тим вміє щось таке не світу цього ввернути, типу спитати Блаженнішого Любомира Гузара про кохання його життя (відповідь була коротка і очевидна «Та яке… Я монах…»). Зате Моргенштерну він міг розповісти, що в 23 заробив перший мільйон.
19
18 лютого 2024 22:42:36
Якщо цево дійсно модератор, то це місто приречене.
Гео, тримайтеся!
20
18 лютого 2024 22:38:52
Блазень у блазня вона, по суті… Нагадує «Графиню де Монсоро» з Анрі ІІІ і Шико, але тут вже який Валуа, такий і його блазень.
21
18 лютого 2024 22:27:55
Коли я модерував разом з Амідом (і зрештою не витримав тих гойдалок, тому пішов на пів року раніше) і часом намагався його урезонити (з самого початку просив не називати людей «зрадойобами»), я розумів, чого його криє — бо як фотограф УП він по роботі їздив на лінію бойового зіткнення і на місця недавніх боїв чи прильотів, після чого місцеві срачі між своїми та просто істерики йому здавалися дрібʼязковою бурею в стакані…

На яких фронтах в голову був поранений теперішній модератор, не зрозуміло, але його косплей чужого ПТСР-у навряд чи має хоч якесь виправдання.
22
16 лютого 2024 20:52:41
Перемога у серпні вересні

очікується від 3 до 4 мільонів дронів у 2024 році.
небо буде чорне від дронів камікадзе на фронті.
Кожного дня десь двадцять тридцять тисяч дронів буде злітати всіх типів. Втрати кацапів зростуть геометрічно, жодна армія не витримає такої навали.


Показати зображення...
Причому на картинці дрон зі стабілізацією, а пульт від FPV.
23
11 лютого 2024 13:22:19
Штабний, ага. В штабі роти буває...
24
31 січня 2024 22:01:36
Так, Данча все правильно сказав :)

25
4 січня 2024 00:54:50
Все це схоже на химерний експеримент. Може навіть повернення самого Аміда інкогніто :)
26
3 січня 2024 08:35:25
Чтобы убить тему в интернет  запускают  ботов  которые успешно работают  в сети десятилетиями  . Под таким  явлением   предусматривается совокупность  моральных  проявлений , которые  осуждаются в обществе     ,Пример  такого  пользователя или  социального явления   стало имя   " Болукан  " которого в сети связывают   с провокациями  оскорблениями и прочими и разными технологиями по загаживанию тем  ,  болуканить  стало символом срача и оскорбления  сам Болукан  стало нарицательным термином    .Пройдемся   по личности   ,это  взрослый мужчина  возрастом за 60 , эмигрант  , проживающий в Германии   на Востоке  ,не работающий,  , по характеру злой и мстительный с расстроенной психикой  , клеветник и жалобщик , проедающий социальную помощь немцев , ненавидящий граждан Украины  считающий их вторым сортом  , который  взял на себя обязанность   поливать грязью  тех кто  вскрывает  коррупцию и разные негативные моменты власти .
Змінено 30 серпня, 2018 користувачем Юрий с ФУП
Та йой, він мав репутацію тварини ще року так з 2011, коли німці почали шмонати наших туристів (за що я сам як турист потім бойкотував Німеччину по суті років шість), а він тут писав, що так їм і треба.
27
2 січня 2024 23:54:43
ему жена переводит
оно понятия не имеет значения слова "Angeblich"
Мудак ти....
А шо, хоч A2 маєш? :)
28
2 січня 2024 23:54:08
Коментарі німців під цим повідомленням краще не читати.....
Бачив я тих німецьких коментаторів — пуцька насилу зажованим експромтом видав конструкцію je…desto, а спеціально зібрані випадкові німці вже написали, що в нього досконала німецька і він ідеальний президент :)
А було ще крутіше, коли ще сайт elise.com.ua існував — там під заголовком «немцы в шоке» парочка типових жлобів російською говорили, як давєлістрану :)
29
2 січня 2024 23:50:51
Будь-які підозри проти українців трактуються на користь Болукана  B-)
30
31 грудня 2023 02:07:05
Цікаво, чому вирішили загострити, коли вже наче з законом здали назад. І що буде з напливом людей в ТЦК?
31
27 грудня 2023 23:39:57
давайте Дредда.
хоча б одного.
може, фуп оживе і почне дихати.

довели до стану, що в актуальній гілці про тривоги (40 ракет) інфи практично немає - нікому закидувати.

МОДЕР ДРЕД, повертайся! Рятуй ФУП, дорогенький!  :love:
Тут кажуть, що Дредд - то Африканський Йож... але це не точно :)
Так вийшло, що я єдиний крім Аміда, хто знає, хто Дредд. Та позаяк я давав слово нерозголошення, то можу тільки сказати — не Йож, не Амід і не я і так, це людина, яка підходить більш ніж.
32
24 грудня 2023 14:21:39
Краще б то сталося з Люсею Арештович…
33
21 грудня 2023 15:00:16
Він — Ель, вона — Еййя. То тебе намахали з підручником. Ту тьєнес ель лібро еківокадо :)
34
14 грудня 2023 22:38:27
Досить поміркований план.
Крім того, що вони збираються взяти три мільйонники, хоча в реалі по девʼять місяців беруть райцентри.
35
14 грудня 2023 22:22:59
« Ви довго наривалися і нарешті нарвалися. До побачення!» — моє :)

P.S. Добре, що розбанили, а то дич якась…
36
14 грудня 2023 00:36:35
Модератор1 то певно і був той професійний студент-шкідник…
37
12 грудня 2023 15:15:46
Я думаю, Навального вбили.
Тому що ачьотимнєздєлаєш.
Звичайно, обставлять це як те, що він сам себе гранатою підірвав, як Прігожин, а не говорили до виборів, щоб не стресувати ґраждан расіі.
38
7 грудня 2023 15:51:18
Виходить, по факту "претензії" можуть бути у Колумбії, але аж ніяк у Венесуели?  :facepalm:
Та Велика Колумбія розпалася в 1830 році.

Мені інше цікаво - чому мовчить Бразилія? Вона ж має великі амбіції і могла б це зупинити...
39
4 грудня 2023 15:31:18
Та взагалі вся та ситуація з дилинири через те, що їм набридло годувати Євросоюз.
40
3 грудня 2023 14:46:54
ріга та  бордюрлендер писали шо  я  уклоніст,  пішов  не правильно.
А в  2022  обоє зєбались в  польщу потім один в  чехів підвіс( на внуках)
Я коли читаю фуп, то бачу наскільки 8а кордоном розумних, смішивих і високоморальних патріотів.
Не те що ми уклоністи  :(
Як писав Марсер в ФБ, він занадто цінний, щоб воювати, тому надішле трохи швейцарських франків
Марсер писав в ФБ, що ви 3.14дарас.
Цікаво, звідки така увага до моєї особи?
Я не міг написати, що я занадто цінний, щоб воювати, в мене завжди зовсім інший наголос.

Повна версія