Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как заставить всех быстро привиться

Как заставить всех быстро привиться

Объявить что это не вирус а биологическое оружие, а вакцина - это антидот.

Кто не привьется, то умрет через 14 дней в страшных мучениях.

Показать по ТВ пару роликов с "умирающими" актерами. Профит.
   
Re: Как заставить всех быстро привиться

мине 14 днів і вскриється брехня. вкотре.
не те що ти мені збрехав засмучує мене - а те - що я тобі більше не вірю))

але 99% населення дебіли і брехня їм норма. память золотої рибки)
   
Re: Как заставить всех быстро привиться

2 ТС.

Ініциатіва наказуєма " через 14 дней в страшных мучениях".

Тебе за язика ніхто не тягнув. В мене колега помер. Молода людина. Ні алкоголю , ні тютюну. Спортсмен.Не повіриш. Після вакцинації було якраз 14 днів.
Тепер твоя черга. Не помреш, ну може хоч язиком теліпати не будеш.   
   
Re: Как заставить всех быстро привиться

2 ТС.

Ініциатіва наказуєма " через 14 дней в страшных мучениях".

Тебе за язика ніхто не тягнув. В мене колега помер. Молода людина. Ні алкорголю , ні тютюну. Спортсмен.Не повіриш. Після вакцинації було якраз 14 днів.
Тепер твоя черга. Не помреш, ну може хоч язиком теліпати не будеш. 

Ну Вас тоже за язык никто не тянул )

   
Re: Как заставить всех быстро привиться

Ну Вас тоже за язык никто не тянул )

Це твоя тема. Вже сциш ?
   
Re: Как заставить всех быстро привиться

Людас, мочи вату (tu)
   
Re: Как заставить всех быстро привиться

Людас, мочи вату (tu)


Ідіот  - це ширший термін ніж вата.
   
Re: Как заставить всех быстро привиться

Це твоя тема. Вже сциш ?

Чего мне бояться? Все в руках Аллаха.
   
Re: Как заставить всех быстро привиться

Чего мне бояться? Все в руках Аллаха.

 :-B

Я теж так думаю. Зроби обрізання на всяк випадок.
   
Re: Как заставить всех быстро привиться

Чогось ніхто з фупчегів не хоче писати в цій такій "веселій" темі.

Того хлопця ми ховали 29 травня.

   
Re: Как заставить всех быстро привиться

ТС, чого мовчиш ?

Скоро вже 40 днів як ми ховали того хлопця.
Хочеш далі прикалуватись ?

 
   
   
Re: Как заставить всех быстро привиться
LAR

А на рашке полыхает. И привитые и непривитые, всех косит ковид.  Про Питер: https://novayagazeta.ru/articles/2021/06/15/privit-ne-privit-vsekh-kosit-kovid?utm_source=fb&utm_medium=novaya&utm_campaign=vlasti-peterburga-zayavili--chto-v-gorode


Живая очередь

— Ужас полный: вызов за вызовом идут без конца, едва успеваем их фиксировать, — пожаловались «Новой» 14 июня на городской станции скорой помощи. — Примерное время прибытия бригады к пациенту — от двух до пяти часов, зависит от района города. Если человеку совсем плохо, он задыхается, стараемся направить машину быстрее. Но гарантировать оперативность не можем. На всякий случай заболевшему лучше параллельно вызывать врача из поликлиники, хотя горожане жалуются, что и его сейчас приходится ждать часами.


По словам диспетчеров городской станции скорой помощи, на время приезда медиков сегодня уже не влияет то, когда поступил сигнал на 03: утром, днем, вечером или ночью. Поток звонков стабильно большой круглосуточно. Медики бесплатной экстренной службы откровенно признаются: «Если у больного есть возможность воспользоваться платной медпомощью, то стоит прибегнуть к ней». Однако частные клиники тоже отмечают высокую загрузку.


— Число обращений выросло колоссально, в разы, буквально за последнюю неделю, — рассказал «Новой» Лев Авербах, главный врач и генеральный директор частной скорой помощи Coris.

— Заражаются ковидом и еще не болевшие, и переболевшие уже дважды, и привитые, и непривитые — это печальный факт.


— (продолжает) Большинство среди заболевших — люди среднего возраста (от 30 до 50 лет). Протекает болезнь у всех по-разному, но у пожилых чаще в тяжелой форме.


К началу этой недели, по данным сайта «Стопкоронавирус.рф», Петербург достиг рекордной в 2021 году госпитализации — свыше 800 человек за сутки. По 750 больных в день увозили в больницы на пике первой волны в июне прошлого года. А максимум госпитализаций отмечался в минувшем декабре, когда в стационары доставляли около 1000 человек в день.....


По ссылке там описывают ситуацию поподробнее, знакомый прислал.

Останнє редагування: 15 червня 2021 22:37:32 від LAR
   
Re: Как заставить всех быстро привиться

Чогось ніхто з фупчегів не хоче писати в цій такій "веселій" темі.

Того хлопця ми ховали 29 травня.

машина збила?
   
Re: Как заставить всех быстро привиться

машина збила?

Гарний жарт . Веселий. То ти не хочеш довго жити як так сереш у карму. Ти знаєш, судячи з твого ' жарту'  то буде невелика втрата для людства як ти здохнеш передчасно. Це твій вибір
   
Re: Как заставить всех быстро привиться

Гарний жарт . Веселий. То ти не хочеш довго жити як так сереш у карму. Ти знаєш, судячи з твого ' жарту'  то буде невелика втрата для людства як ти здохнеш передчасно. Це твій вибір

здається ти вирішив використати подію для жарту, нє?

всі колись помирають і так хворів я на той ковід, дуже паршивий був місяць, а наслідки відчуваю досі з родини, так шо
про колегу, то якось несерйозно, ближче би підбирав "тему для жарту"
   
Re: Как заставить всех быстро привиться

здається ти вирішив використати подію для жарту, нє?

всі колись помирають і так хворів я на той ковід, дуже паршивий був місяць, а наслідки відчуваю досі з родини, так шо
про колегу, то якось несерйозно, ближче би підбирав "тему для жарту"

Я ні. А ти здохнеш. Передчасно. Це ж ти пожартував про 'аварію'. Нічого особистого. Ти сам вирішив пожартувати з долею. Що цікаво твій вибір аварія, а не що інше.
Залиш нік родичам. Все ж таки цікаво відслідкувати карму, навіть, таких підарасів як ти.
Хай відпишуться. І хай самі не жартують на такі теми
   
Re: Как заставить всех быстро привиться

При Поро не було ковіда  :cray:
   
Re: Как заставить всех быстро привиться

А де цей й-й ТС?
   
Re: Как заставить всех быстро привиться

Я ні. А ти здохнеш. Передчасно. Це ж ти пожартував про 'аварію'. Нічого особистого. Ти сам вирішив пожартувати з долею. Що цікаво твій вибір аварія, а не що інше.
Залиш нік родичам. Все ж таки цікаво відслідкувати карму, навіть, таких підарасів як ти.
Хай відпишуться. І хай самі не жартують на такі теми

ну як жарт, це ти сприйняв
я лише запитав
бо жодного зв'язку не бачу

ше раз, я говорю про свою сім'ю, про своє здоров'я, а ти про чувака про якого ніц не знаєш... а так плітки
і використовуєш ці плітки як аргумент, не використовувати шанс полегшити протікання хвороби, кому потрібно стулити рот в темі де комусь вирішується життя, так це тобі.
   
Re: Как заставить всех быстро привиться

ну як жарт, це ти сприйняв
я лише запитав
бо жодного зв'язку не бачу

ше раз, я говорю про свою сім'ю, про своє здоров'я, а ти про чувака про якого ніц не знаєш... а так плітки
і використовуєш ці плітки як аргумент, не використовувати шанс полегшити протікання хвороби, кому потрібно стулити рот в темі де комусь вирішується життя, так це тобі.

Ти вже все сказав, дурень. Тобі залишилось лише чекати. Такими речами жартують лише ідіоти.
Такі як ти.

Останнє редагування: 15 червня 2021 23:24:48 від Людас
   
Re: Как заставить всех быстро привиться

Ти вже все сказав, дурень. Тобі залишилось лише чекати. Такими речами жартують лише ідіоти.
Такі як ти.

в темі бачу одного ідіота, шо всім грозиться, кляне і т.д.
поширюючи плітки, не будучи при цьому ні лікарем, ні родичем, шоб хоч трохи знати про здоров'я людини
але використовує чужу смерть задля провокування нової біди для людей
   
Re: Как заставить всех быстро привиться

в темі бачу одного ідіота, шо всім грозиться, кляне і т.д.
поширюючи плітки, не будучи при цьому ні лікарем, ні родичем, шоб хоч трохи знати про здоров'я людини
але використовує чужу смерть задля провокування нової біди для людей

Он просто боится смерти. Это нормально.

А то что говорит глупости - это потому что нервная система расторможена. Сначала ляпает, потом думает. В стрессе тоже нормально.

Жалко его почему-то.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія