Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Реванша не будет", - Порошенко в Твиттере обратился к Коломойскому

де я таке говорив?  8-:

да у него горячка
   
де я таке говорив?  8-:


Я не про вас конкретно,а вообще
   
мои сообщения высокоинтелектуальн ы.

не всякий дебил вроде тебя их понимает. твой уровень - букварь

Твой уровень это субсидия
   
Твой уровень это субсидия

мой уровень это туристические  поездки в европу. например 2 раза в 2018
   
Вже подав в суд, в Бєня заплатить сповна. Ввс сказало.

А ОБС нічого не сказало ?
Вже є рішення суду ?
   
А ОБС нічого не сказало ?
Вже є рішення суду ?

по бене несколько решений суда
   
Біном це баланс Петро
Який загрався чи закрався.
   
мой уровень это туристические  поездки в европу. например 2 раза в 2018
+1 по безвізу  на лоукості
   
ригіанал парашенко не допустить до влади когось окрім своїх однопартійців    (tu)
   
мой уровень это туристические  поездки в европу. например 2 раза в 2018
Їпать, так ти "олігарх"....))) :lol:  :weep:
Наш "науковець у 7-му поколінні" мабуть тобі заздрить

П.С. І не соромно ж такою хуйнею хизуватися )))
   
В конце 2016 правительство, чтобы спасти деньги почти 20 млн клиентов от махинаций владельцев был вынужден национализировать ПриватБанк
:lol:

вот ішак ржеш, добре що ти проєбав свої накрадені гроші в якомось ноунейм банку ще з такими же пару дурбеликів,
а у привата мілліони клієнтів, тобто міг бути майдан
   
мой уровень это туристические  поездки в европу. например 2 раза в 2018

 :weep:

Я в Тае зимой потратил как ты за 5 поездок  :weep: Только нищий еблан может хвастаться поездками в Европу еще и на лоукосте
   
+1 по безвізу  на лоукості

Нищеброд як вин е
   
:weep:

Я в Тае зимой потратил как ты за 5 поездок  :weep: Только нищий еблан может хвастаться поездками в Европу еще и на лоукосте

нищий пищет о субсдии.  например ты
   
:weep:

Я в Тае зимой потратил как ты за 5 поездок  :weep: Только нищий еблан может хвастаться поездками в Европу еще и на лоукосте

ты голодранец
   
в Печерський? чи Лондонський?

Гугл знає, лодирцюго
   
Я не про вас конкретно,а вообще

 :laugh: я нія і попа німая

Отак зрадолюбчики і будут казати с понеділка...

   
Нужно закрывать границы для депутатов и чиновников  на время  выборов , чтобы потом не искать по всем островам .
   
Нужно закрывать границы для депутатов и чиновников  на время  выборов , чтобы потом не искать по всем островам .

иди и закрывай
   
по бене несколько решений суда


Конкретно  по цих твітах Порошенка  з цієї теми , де він рюмсає як ображений хлопчик ?
Прошу в студію.
   
иди и закрывай

Іді броді, вєчноє-бєсконєчноє...  :lol:
   
Правильно! Реваншу не буде. Порох переможе. А якщо раптом ні,то теж не буде,бо ЗЕлі не дадуть бути у владі.
   
ты голодранец

Так и есть.Даже субсидию не получаю как ты
   
Нужно закрывать границы для депутатов и чиновников  на время  выборов , чтобы потом не искать по всем островам .

Ти краще за Беню переживай. Бо притягнуть його у кайданках з вибитими зубами на Майдан і показуватимуть як ведмедя у клітці. Разом із Зелею.
   
Ти краще за Беню переживай. Бо притягнуть його у кайданках з вибитими зубами на Майдан і показуватимуть як ведмедя у клітці. Разом із Зелею.

У вас какая то фиксация на выбитых зубах и клетке.Что то личное?В детстве вас избивали сверстники,а родители в наказание сажали в клетку или где-то запирали?
   
У вас какая то фиксация на выбитых зубах и клетке.Что то личное?В детстве вас избивали сверстники,а родители в наказание сажали в клетку или где-то запирали?

Ні. Просто без подібних "виховних методів" до таких як Беня не доходить, почувають себе безкарними. Ні якийсь час після Майданів ховаються, а потім починають реванш. Але варто одного провчити - публічно - більше бажаючих не буде.
   
Бо притягнуть його у кайданках з вибитими зубами на Майдан і показуватимуть як ведмедя у клітці. Разом із Зелею.

Бугога!
Беня стільки бабла вляв у Майдан 2013-2014, що якшо шо, там скоріше пам'ятника йому поставлять ))) :lol:
   
Ти краще за Беню переживай. Бо притягнуть його у кайданках з вибитими зубами на Майдан і показуватимуть як ведмедя у клітці. Разом із Зелею.

Да не пеерживай  сильно всех мародеров в клетках привезут на ма
   
Бугога!
Беня стільки бабла вляв у Майдан 2013-2014, що якшо шо, там скоріше пам'ятника йому поставлять ))) :lol:

Якщо послухати Бене-ботів, то Беня, напевно, і Київ збудував.
Я не знаю жодну людину, яка б ходила на Майдан "за Беню".
   
Да не пеерживай  сильно всех мародеров в клетках привезут на ма

Не могу редактировать , да не переживай сильно    всех мародеров  клетке  привезут  на майдан .Лучше подумай о свое
   
Да не пеерживай  сильно всех мародеров в клетках привезут на ма

Я й кажу. Беню, Зелю, Медведчука, Рабиновича, Шуфрича, Портнова, Червоненка, Гордона, Бойка... Хто там ще у списку?
Всю мафіозно-ватну наволоч
   
Якщо послухати Бене-ботів, то Беня, напевно, і Київ збудував.
Я не знаю жодну людину, яка б ходила на Майдан "за Беню".

До чого тут  "майдан за Беню"?
Беня та Пеця фінансували та використали Майдан заради того, щоб позбутися Овоча.
Чи  тут є якійсь наївний дурко, який свято вірить, що  мільйони гривень лише на харчування то все "прості люди середнього класу" у скриньки накидали? :gigi:

Останнє редагування: 29 березня 2019 10:51:30 від птах Сорока
   
Реванш уже произошел почти 90%  народа не видят барыгу в должности президента !
   
До чого тут на "майдан за Беню"?
Беня та Пеця фінансували та використали Майдан заради того, щоб позбутися Овоча.
Чи  тут є якійсь наївний дурко, який свято вірить, що  мільйони гривень лише на харчування то все "прості люди середнього класу" у скриньки накидали? :gigi:


Позбутися Овоча вирішив НАРОД.
До чого тут Беня?

На відміну від Петі, Беня на Майдан не приходив
   
Коломойський має на меті помсту.
Всі інші лише бездумні маріонетки в його руках
   
Позбутися Овоча вирішив НАРОД.
До чого тут Беня?
На відміну від Петі, Беня на Майдан не приходив

Ти таки дурко нев'їпенний.
Спочатку взагалі Майдан вийшов за євроасоціацію, після того просили відставку Захарченка, після того вже  - відставку Азарова, і лише аж тоді після законів 16-го січня пішло усвідомлення, що або скидати Овоча, або Овоч всіх перефуярить.
Пеця перед Майданом мало Рошена не лишився на користь "талановитого стоматолога", а Беня вже відчув дупою, як  любі друзі Овоча починають тягнути його нафтові активи.

Як Пеця приходив на Майдан, ми в курсі:



І як сумував за загиблими на Майдані, також бачили:


   
Позбутися Овоча вирішив НАРОД.
До чого тут Беня?

На відміну від Петі, Беня на Майдан не приходив



так а Петю з вибитими зубами коли на Майдан за обкрадання держави?
   
:weep:

Я в Тае зимой потратил как ты за 5 поездок  :weep: Только нищий еблан может хвастаться поездками в Европу еще и на лоукосте
дивна субпопуляція зрадофаги. то втирають, що народ зубожилий, голодає, замерзає і в секондах вдягається. то вже ті хто в європу і лоукостами літає "ніщєброди"..
   
Соромлюсь спитати, а в країні є суди ? Чому Президент як якийсь зрадофіл
не йде в суд, а розводить срач в мережі ? Тим більше судівська влада його компетенція. Реформа завершена ?
В чому справа ? Хай подає на плюси в суд ? Чи його не існує в Україні ?
Те, що в державі "дискурс" не про те, як рухатися у Європу, а про "кацапсько-ватний реванш" - це повна заслуга Підра.
Всі ці Вілкули-Мураєви-Бойко-Мудачуки-Ахметови вже повинні були 4 роки як за гратами сидіти. :(
В країні був би зовсім інший діалог, а не паніка та воплі Кнура про "хулігани зору позбавляють!" :K
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія