Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Беларусь готова перекрыть транзит газа и нефти в Европу: Лукашенко перешел к открытым угрозам

В нацистській Німеччині теж пацани- срочники були.
Індоктриновані нацистами.
   
Так і я про це.
   
Індоктриновані нацистами.
То СС.
Вермахт був призовний.
   
Вот поэтому я и твержу , до мозолей на языке, смотрите на нас и не повторяйте. Но вы ровно двигаетесь в нашу сторону с вагим Зе :(
   
Вермахт був призовний.
То не тільки СС стосувалося. Звідки взявся «Гітлерюгенд» з хлопцями, які стріляли фауст-патроами?
   
Перекриє - треба буде знову домовлятися з Україною. Хто йому таке дозволить?

Булочка не підведе партнера!
   
Починайте! Ну справді така соковита мова (tu) ! Як можна таку смакоту на московську проміняти?
Ее ( нашу мову) уничтожали годами. Не нужно говорить про что вы не знаете.
Девушку выкинули из комсомола и , соответственно, из института, за то, что она организовала вечер на мове . Дичь? А ведь было
   

Я лише відповів білорусу, на його репліку, що слід би починати розмовляти білоруською. Чого я "не знаю", до чого Ваша репліка, поясніть? (я знаю про русифікацію, можливо, більше Вашого).

   
И поэтому, я в стописятый раз повторяю, никаких вторых гос. мов. Мова должна быть одна.
   
Ее ( нашу мову) уничтожали годами. Не нужно говорить про что вы не знаете.
Девушку выкинули из комсомола и , соответственно, из института, за то, что она организовала вечер на мове . Дичь? А ведь было
Не ответ:нашу тоже годами уничтожали.Беларусы слабохарактерные,безвольные тряпки,без роду, без племени,без флага,без гимна...
   
Звідки взявся «Гітлерюгенд» з хлопцями, які стріляли фауст-патроами?
12. SS-Panzer-Division „Hitlerjugend“
   
Может, я не правильно поняла, прошу прощения.
   
И поэтому, я в стописятый раз повторяю, никаких вторых гос. мов. Мова должна быть одна.

Чому Ви не користуєтеся тут, на форумі, білоруською чи українською мовою?
   
Не ответ:нашу тоже годами уничтожали.Беларусы слабохарактерные,безвольные тряпки,без роду, без племени,без флага,без гимна...
И вам спасибо на добром слове
   
То что у вас годами вытворяет Лука у нас это,априори,невозможно
   
И вам спасибо на добром слове
Пожалуйста,хотя я, к тому же,наполовину беларус
   
Я поняла вашу позицию, благодарю
   
якшо білорусів будуть використовувати, то не для війни безпосередньо, а для контролю завойованої території, куди їм тоді переходити?
для контролю треба більше військ ніж безпосередньо для військових дій, та ше й сучасних
Тут згодны.
   
Вы провоцируете? Или что. Создать срачь? . Для меня это не та тема
   
Пи.си. Более того  Столкнуть лбами, поссорить- вот практика этого зачОсного дерьма.
   
навіщо обговорювати черговий потік свідомості чи то поносу від якоїсь ляльки хуйла.
   
по сабжу — це добре. ми наближаємося до роз‘язки, якою б вона не була. це краще, ніж десятиріччами перебувати у маренні про «бацьку» і «братню країну»
   
по сабжу — це добре. ми наближаємося до роз‘язки, якою б вона не була. це краще, ніж десятиріччами перебувати у маренні про «бацьку» і «братню країну»
Так. Ніколи не розумів поширеного тупого виразу про "худой мір і добрую вайну".
   
Так. Ніколи не розумів поширеного тупого виразу про "худой мір і добрую вайну".
сто пудов. навпаки, щораньше почнемо, то раньше й закінчимо
   
Друже, повір, що відроджуючи білоруську мову ви як раз найбільше і допомагатимете і собі, і Україні!

Білоруси поставили себе поза історичним процесом, коли проголосували  за другу державну(кацапську)  мову.
Ми також майже наблизились до того стану зникнення нації, коли проголосували за бубочку, акакаяразніца,.....

Або ми станемо україномовними українцями, або ми черговий раз впадемо під ноги москви...
   
навіщо обговорювати черговий потік свідомості чи то поносу від якоїсь ляльки хуйла.

не думаю що це його власний потік свідомості
скоріше Хуйло озвучує погрози

при чому таким чином, щоб можна було потім сказати "а ми тут ні при чому" - це ваші тьорки з Лукашенком - по аналогії з "внутрішньоукраїнськ им конфліктом"
   
Правительство Белоруссии подписало с Газпромом протокол о цене на газ в 2022 году – он будет поставляться в республику по 128,52 доллара за тысячу кубометров, что соответствует цене поставок в текущем году, сообщила пресс-служба белорусского министерства энергетики.

«Первого декабря 2021 года в Санкт-Петербурге состоялась встреча министра энергетики Республики Беларусь Виктора Каранкевича и посла Республики Беларусь в Российской Федерации Владимира Семашко с председателем правления ПАО «Газпром» Алексеем Миллером. По итогам встречи подписан протокол между Газпромом и правительством Беларуси о порядке формирования цен при поставке природного газа в Беларусь в 2022 году», – говорится в сообщении пресс-службы, передает РИА «Новости».

Отмечается, что уровень цены на газ для Беларуси на 2022 год согласован исходя из условий текущего года – 128,52 доллара за тысячу кубометров
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія