Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Одного разу у Вільнюсі. Як Ахметов шукає кандидатів в президенти 8-:

Я? Мне пох.
Скажите, вы на самом деле до сих пор уверены, что все решает народ на выборах?
Вы помните, как Веталь постоянно приговаривал: я иду в президенты. Был ещё декабрь 2013, а оно уже про  президенты городило. Вам не было странно это слышать? Кто его заряжал тогда на президента?
Дуже дивувало. Вся троїця коли намалювалася, здивувалася та  не могла зрозуміти який важливий момент я пропустила.
Хтось підкаже де можна прочитати відкровення Луценка про підготовку Майдану? Хотілося знайти  та не вдалося, тому залишились питання.

Останнє редагування: 1 грудня 2021 11:04:43 від Златадобра
   
думаю нет. это секретариат, заседатели. кандидат будет чуть позже. Разумков думаю. ну и на всякий случай пару запасных ( может быть юлечка или там точно не проходной гройсман) Найдут. Но Разумков думаю основной кандидат
Разумков буде в іншому кодлі, розкладуть яйця в декілька корзин.
   
століття пройшли а тут нічого не змінюється - далі князьки воюють між собою...
   
Може поясните, як з'явився цей мем - "біле пальто"?
Біле пальто мем від Новодворської ''Вы все дураки и не лечитесь! Одна я умная, в белом пальто стою красивая!'' натяк на дартан'янство.
   
Біле пальто мем від Новодворської ''Вы все дураки и не лечитесь! Одна я умная, в белом пальто стою красивая!'' натяк на дартан'янство.
варто додати що вона не стояла з таким плакатом - це був фотошоп проти неї...
   
варто додати що вона не стояла з таким плакатом - це був фотошоп проти неї...
Ще варто додати, що цей мем тут люблять цитувати дописувач(к)і, які страждають (чи насолоджуються :D ) легкою формою копролалії, мабуть, знають про недоцільність білих пальт з власного досвіду
   
https://www.youtube.com/watch?v=jci47lqpMJU

Ждём когда Гордон обсудит это видео с Васей Головановым на Україна24.
   
століття пройшли а тут нічого не змінюється - далі князьки воюють між собою...
Якби і людина не змінилась, як і колись - треба їсти , лікуватись , жити в теплі у власній хаті... помирати...
   
Ждём когда Гордон обсудит это видео с Васей Головановым на Україна24.

Логично было бы не врать как бубочка и не молчать..
   
 Бубочку будуть валити
риторика буде проукраїнською та антипутінською та антижабьячою -Це непогано.

 погано що це буде підсовування чергової жаби.

Тому так - Порох це альтернатива Ахметову і його проекту  :gigi:



   
Логично было бы не врать как бубочка и не молчать..

Оk.

Уверен, что в пятницу самый честный журналист Савик Шустер на Свободе своего слова уроет это расследование. :) И конечно развенчает свою связь с олигархами.
   
Відео ні про що.
Ну полетіли в Вільнюс, ну поговорили можливо з Ахметовим.

Насправді питання тут два:
1. Хто робив стеження?
2. З якою метою злили матеріали УП?
   
Відео ні про що.
Ну полетіли в Вільнюс, ну поговорили можливо з Ахметовим.

Насправді питання тут два:
1. Хто робив стеження?
2. З якою метою злили матеріали УП?

Відео про те, що вам готують нову бабучку.
А ви за неї проголосуєте...
   
Відео про те, що вам готують нову бабучку.
А ви за неї проголосуєте...

З чого такий висновок?
Може вони там перетирали про лобіювання приватизації АЕС, чи ще щось олігархічне.
   
З чого такий висновок?
Може вони там перетирали про лобіювання приватизації АЕС, чи ще щось олігархічне.

Угу, з годоном, комаровським, катеринчуком...
   
Відео про те, що вам готують нову бабучку.
А ви за неї проголосуєте...

Ну, починаючи з 2016 - чи коли там вийшла перша частина говносеріалу "Слуга народу"? - вам теж готували бубочку. Дуже ретельно та професійно, з залученням каналу Г+Г, потроху годуючи манюпас потрібними відео та мемами.

І ви слухняно за нього, такого няшного ВАовачьку,  проголосували. Та й зараз готові ще раз проголосувати, бо вам вже вклали в ваші голови  потрібний мем - єслі нє Зеленський, то хто?

А зараз, бач, як нєгодуєте - бач, нову бубочкау їм хтось сміє готувати!
   
Ну, починаючи з 2016 - чи коли там вийшла перша частина говносеріалу "Слуга народу"? - вам теж готували бубочку. Дуже ретельно та професійно, з залученням каналу Г+Г, потроху годуючи манюпас потрібними відео та мемами.

І ви слухняно за нього, такого няшного ВАовачьку,  проголосували. Та й зараз готові ще раз проголосувати, бо вам вже вклали в ваші голови  потрібний мем - єслі нє Зеленський, то хто?

А зараз, бач, як нєгодуєте - бач, нову бубочкау їм хтось сміє готувати!

Я не дивлюсь телевізора взагалі.
Жодного серіалу Зе не дивився і жодного випуску 95 теж
За Зе і слуг НЕ голосував.
   
Олександр Корнієнко "блок РАЯ (Разумков, Аваков, Яценюк – ред.) анонсував ще задовго до ВІльнюса".
   
Олександр Корнієнко "блок РАЯ (Разумков, Аваков, Яценюк – ред.) анонсував ще задовго до ВІльнюса".

А сенс Яценюку вляпуватись в зелене гімно?
   
Біле пальто мем від Новодворської ''Вы все дураки и не лечитесь! Одна я умная, в белом пальто стою красивая!'' натяк на дартан'янство.
Дякую! Але, знаючи розклад російського політикуму, покійна Новодворська вчинила правильно. Як говорив один кіногерой: "Даже если ты один против всех — это не значит, что ты не прав".
   
А сенс Яценюку вляпуватись в зелене гімно?

ну не в пєтькіно ж (кролік, бєгі)
   
Це бімба анонсована фантамазом?
   
ну не в пєтькіно ж (кролік, бєгі)

Аргумент цілком в стилі 73%  (tu)
   
Аргумент цілком в стилі 73%  (tu)

Коли вже зрозумієте, що і 73 і 25 вцілому проголосували за одне і те ж - за олігархат?
   
Коли вже зрозумієте, що і 73 і 25 вцілому проголосували за одне і те ж - за олігархат?

Побороти олігархат можливо тільки ціною потрясінь в економіці , тому що олігархи і є економіка.  Ніхто з президентів не хоче брати на себе цей гємор , тому що важко буде досидіти строк, таке можливо лише за військової диктатури. Постійно буде йти обмін ударами , але нічого сер"йозного.
   
Какое отношение к Украине имеют эти четыре еврея армянин и татарин
кто мне скажет
Акакаяразніца хто вони  по  національності , коли і так  відомо наперід - щоб прийти до влади в  Україні на протязі минулих  30 років  треба було не так вже і багато - обіцяти мєлкоросам  втаройгасударствєнн ій  .
За таких умов це  можуть бути не тільки євреї ,армянє чи татари,а і зулуси,  зеки, клоуни,та  навіть циркові ведмеді...


   
Коли вже зрозумієте, що і 73 і 25 вцілому проголосували за одне і те ж - за олігархат?

25% - нічого розуміти нездатні, то тупик еволюції
   
25% - нічого розуміти нездатні, то тупик еволюції

Ні, там різні люди є...
А от 1-2% секти "запетра" - так...
   
Оk.

Уверен, что в пятницу самый честный журналист Савик Шустер на Свободе своего слова уроет это расследование. :) И конечно развенчает свою связь с олигархами.

з якого це дива?
коли це Шустер став честним журналістом?
як був маніпулятором, так ним і залишився
   
Трохи не розумію ?
Їхати в Відьнюс, замовити готель в центрі...
А потім, Шустер і Гордон, виглядають як " зашугані"....
Ховаються, бачу, що "почуваються" не в
своїй "мисці"!
Я їх раніше ні міг слухати, а зараз тим більше  (td)
   
жоден з локальних "проектів" які організували олігархи не стартонув окрім проекту Бені. Наприклад, всі проекти Пінчука були провальними, зараз проект Ахмета стартує - здається перший його безпосередній.
   
Відео ні про що.
Ну полетіли в Вільнюс, ну поговорили можливо з Ахметовим.

Насправді питання тут два:
1. Хто робив стеження?
2. З якою метою злили матеріали УП?
ось і мені це цікаво більш, ніж те, про шо терли там

пс в якийсь момент в ресторані всі проходять майже поряд з камерою, дивляться майже в об'єктив
і ніхто нічого не бачить?
ні аваков, ні шустер?
Шустер, який ті камери нюхом повинен чути,
бо вже надивився в них за своє журналістське життя досхочу.

   
з якого це дива?
коли це Шустер став честним журналістом?
як був маніпулятором, так ним і залишився

Ну значит честный журналист Гордон и лох доктор Комаровский уроют это расследование и развенчают свою связь с олигархами.

   
Відео ні про що.
Ну полетіли в Вільнюс, ну поговорили можливо з Ахметовим.

Насправді питання тут два:
1. Хто робив стеження?
2. З якою метою злили матеріали УП?

насколько понимаю это материал уп. Они этого не скрывают и на этом акцентируют. Доросли до этого уровня.  Могу конечно ошибиться, но именно так показалось.  Материал хороший, журналистам респект.
   
Ждём когда Гордон обсудит это видео с Васей Головановым на Україна24.
Лохи  :S
   
жоден з локальних "проектів" які організували олігархи не стартонув окрім проекту Бені. Наприклад, всі проекти Пінчука були провальними, зараз проект Ахмета стартує - здається перший його безпосередній.

Так інших і не було з часів Кучми...
   
Интересно кто ткачу такой эксклюзив слил?
   
Интересно кто ткачу такой эксклюзив слил?

теж подумав, особливо з Вільнюса
   
Ну Гордон це прямо сказав - Вова "умєр".
я не удивлюсь,
если гордон завтра скажет, что Вова живее всех живых
первый раз, что ли? :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія