Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порошенко "вписался за алмазных прокуроров" -- Сакварелидзе

Почему Порошенко "вписался за алмазных прокуроров": интервью с Давидом Сакварелидзе

24 канал, Дмитро Гнап

Опубликовано: 10 сент. 2019 г.

О ходе расследования дела "бриллиантовых прокуроров" и то, почему пятый президент Порошено "вписался" за ее фигурантов - в программе "После всего" в эфире 24 канала рассказал бывший заместитель генпрокурора Украины Давид Сакварелидзе.

Видео:

https://www.youtube.com/watch?v=awAn08IeI2M


   
Про хід розслідування справи "діамантових прокурорів" та те, чому п'ятий президент Порошено "вписався" за її фігурантів – у програмі "Після всього" в ефірі 24 каналу розповів колишній заступник генпрокурора України Давид Сакварелідзе.

У чому суть скандалу "діамантових прокурорів"

На початку липня 2015 року СБУ провела обшук в головному слідчому управлінні Генеральної прокуратури України. У результаті обшуку був затриманий перший заступник начальника ГПУ Володимир Шапакін та заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць.

Зверніть увагу! Що варто знати про справу "діамантових прокурорів": основні деталі   Що варто знати про справу “діамантових прокурорів”: основні деталі

Вони вступили у корупційну змову та отримали хабар в розмірі 3 мільйони 150 тисяч гривень. Також під час обшуків у Шапакіна було вилучено 500 тисяч доларів, а в Корнійця – багато ювелірних виробів, 65 діамантів і автомат Калашнікова. Після цього скандальних прокурорів стали називати "діамантовими".

У 2016 році заступник генпрокурора Давід Сакварелідзе разом з групою слідчих і прокурорів у справі повідомив про ділові зв'язки генпрокурора Віктора Шокіна і "діамантових прокурорів".

Також він розповів про його палке заступництво за цих прокурорів та намагання загальмувати і паралізувати хід кримінальної справи. Цього ж дня Шокін під виглядом реорганізації відомства звільнив з ГПУ слідчих у справі "діамантових прокурорів".


   
Як проходило слідство та до чого тут Порошенко

– Передумови цієї історії були дуже цікаві. Один з депутатів звернувся до мене зі скаргою, що невідомі в балаклавах разом зі слідчими МВС та прокуратури прийшли з обшуками в підприємство, яке займалося видобутком піску. Саме від нього потім вимагали хабар Корнієць та Шапакін.


– Цікаво, що попри те, що справа викликала резонанс, ми не проводили ні брифінгів, ні прес-конференцій на телеканалах. Не до того було. Треба було захищатися.

– Треба було якісно довести справу до кінця, взяти свідчення, провести всі слідчі дії тощо. Все йшло через інтернет. З допомогою журналістів та громадських активістів, а також притомної частини парламенту.

Шокін почав порушувати кримінальну справу вже проти нас (Давида Сакварелідзе та його колег – ред. 24 канал). Вони придумали цікаву статтю, "за захоплення державного поміщення".

– Президент Порошенко мене викликав. Він був злий, стукав руками по столу. Мовляв, виходить, що ми герої, а він – ні. Я сказав йому, що у нас спільна ціль й запропонував разом довести її до кінця. Порошенко погодився. І почалось.

– Я зрозумів, що Порошенко не очікував, що справа зірве всю систему і його головну опору – Шокіна. Оскільки в парламенті почали збирати підписи за відставку генпрокурора.

Хто такий Віктор Шокін? 13-й Генеральний прокурор України, був призначений на посаду 10 лютого 2015 року. За час роботи неодноразово піддавався критиці через низьку ефективність роботи ГПУ, гальмування резонансних справ тощо. 3 квітня 2016 року указом Президента України звільнений з посади генпрокурора.


– Я боявся, що в Гузиря (перший заступник генпрокурора України з лютого по липень 2015 року – ред. 24 канал) станеться інфаркт. Бо він очікував, що Порошенко за нього заступиться.

– А президенту прийшлося публічно розказати, що ось, погані хлопці взяли взятку, ми їм покараємо. Але Порошенко вирішив балансувати в цій ситуації й домовитись з Шокіним, щоб їх під заставу випустити потім чи помилувати. Він не хотів далі йти.

А паралельно  викликав до себе Грицака. І сказав йому: "Щоб я від завтра не чув, що ти помагаєш Давіду (Сакварелідзе – ред. 24 канал) та його людям. І забезпечуєш його оперативною підтримкою".

– Без цієї підтримки зазвичай важко проводити операції такого масштабу. Можна документально працювати, але не так повноцінно. Фактично ти залишаєшся "без очей та вух". Кожного дня заводили нову кримінальну справу на когось з моїх колег. Потім викликали Матіоса, обіцяли йому нову зірочку.

– Скоріш за все, Порошенко вирішив "вписатися" за цих прокурорів через Шокіна. Були підозри, що загублений перший транш у 50 тисяч доларів (інші 150 тисяч задокументували) пішов кудись за кордон. Корнієць проводжав Шокіна, коли той летів в США.

– За моєю інформацією, коли затримували Корнійця, то питали, куди він подів той перший транш. Він відповів: "Я не божевільний. Якщо я вам зараз розкажу, де він подівся, мене не залишать в живих". Всі стрілки йшли до Шокіна. Він був дуже приближеним до Корнійця та Шапакіна. Якщо б Порошенко не заступився за Шокіна, він втратив би все.

– Чи пов'язані справи про "діамантових прокурорів" та вбивство Кисельова? Я був шокований, коли дізнався про це вбивство, оскільки ми його добре знали.

Що відомо про вбивство Кисельова?
Ювеліра та бізнесмена Сергія Кисельова вбив чоловік у поліцейській формі, поціливши йому у голову, 5 березня у Києві. У момент пострілу той перебував за кермом автомобіля. Кисельов помер на місці події. Слід зазначити, що ім’я Кисельова фігурувало в гучній справі "діамантових прокурорів".

– Він був сильний духом і не злякався та не здавався. Я не можу пов'язати ці дві справи, адже офіційна версія МВС була пов'язана з пограбуванням в Києві.


Більше – дивіться у програмі.


https://24тв/pislya_vsogo_tag6981/


Останнє редагування: 11 вересня 2019 13:13:03 від vittrym
   
Це шлях у Європу з прискоренням! З вірою, мовою,  армією... та кумами генпрокурорами... :weep:
   
Це шлях у Європу з прискоренням! З вірою, мовою,  армією... та кумами генпрокурорами... :weep:

І з важливим свідком у справі, застреленим в голову людиною в поліцейській формі.

Привет мрази Авакову.


Останнє редагування: 11 вересня 2019 13:21:53 від vittrym
   
І з важливим свідком у справі, застреленим в голову людиною в поліцейській формі.

Привет мрази Авакову.


І євродепутатом Логвінським...


У 2017 році Логвинського обрали віце-президентом парламентської асамблеї Ради Європи.

Логвинський фігурує у справі "Золотого мандарину", яка стала відомою після "акваріумних плівок" з кабінету керівника САП Назара Холодницького.

НАБУ розслідує схему, у якій керівники Міністерства юстиції, ймовірно, домовившись з Логвинським, заволоділи бюджетними коштами на суму 54,2 млн грн, перерахувавши їх на фірму ТОВ "Золотой Мандарин Ойл".

НАБУ зібрали докази та разом з прокурором були готові вручати підозри. Тоді у справу незаконно втрутився Холодницький, передавши її іншому прокурору. Саме на "акваріумних плівках" керівник САП казав Логвинському, що повністю контролює ситуацію і йому немає за що перейматися.
https://www.pravda.com.ua/news/2019/09/11/7225937/
   
вставьте видео, кто умеет

https://www.youtube.com/watch?v=awAn08IeI2M
   
О, ждем красавчика с ником как-то там 68. Он много веток открыл на эту тему... как будто ждал повторения суспильного резонанса  :laugh:
   
А паралельно  викликав до себе Грицака. І сказав йому: "Щоб я від завтра не чув, що ти помагаєш Давіду (Сакварелідзе – ред. 24 канал) та його людям. І забезпечуєш його оперативною підтримкою".

– Без цієї підтримки зазвичай важко проводити операції такого масштабу. Можна документально працювати, але не так повноцінно. Фактично ти залишаєшся "без очей та вух".

Вот видите, никому не подотчётный монарх может легко управлять тем, что делают или не делают правоохранительные органы.
Согласно конституции Украины.
И в соответствии с неработающим законом об импичменте, принятым СН в Раде, никто ничего с этим монархом поделать не может.

Вы верите, что нас ожидает пятилетка инвестиций без рейдерства и взяток ?

Я нет.


   
Вот видите, никому не подотчётный монарх может легко управлять тем, что делают или не делают правоохранительные органы.
Согласно конституции Украины.
И в соответствии с неработающим законом об импичменте, принятым СН в Раде, никто ничего с этим монархом поделать не может.

Вы верите, что нас ожидает пятилетка инвестиций без рейдерства и взяток ?

Я нет.

Ви нет, бо певно зрадойоп?
А я вірю  :beach:
   
У сусідіні гілці Мовчазний Спостерігач з Італії єхидненько так вимагає від мене прикладів ознак корупційних діянь з боку Пєсика
   
 :X


 Сакварелидзе (tu)
   


"Ну дайте же єтому Шокіну шанс !"


   
Цікаво, чому він тільки тепер про це заявив?
   
Цікаво, чому він тільки тепер про це заявив?

Що він тільки тепер заявив ?
Купа матеріалу в гуглі.


24 березня 2016, 10:59
В Генпрокуратурі продовжуються звільнення співробітників, які займалися справою "діамантових прокурорів" - Володимира Шапакина і Олександра Корнійця, заявив заступник генпрокурора, прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе
"Сьогодні всім іншим нашим хлопцям, які безпосередньо брали участь у справі "діамантових прокурорів", продовжують по черзі вручати повідомлення про звільнення", - написав він на своїй сторінці в Facebook.

Сакварелідзе також анонсував акцію в підтримку його команди під ГПУ.

Раніше Сакварелідзе заявив, що двом співробітникам Генеральної інспекції внутрішніх розслідувань та безпеки Генеральної прокуратури України вручили повідомлення про звільнення.

Нагадаємо, 25 лютого Сакварелідзе заявив, що керівництво ГПУ протидіє реформування відомства, порушивши кримінальну справу проти співробітників Генінспекції після справи "діамантових" прокурорів.

Пізніше Сакварелідзе оприлюднив документи, що підтверджують відкриття кримінальних справ проти його команди.

Після цього прокурор Генпрокуратури Владислав Куценко заявив, що Сакварелідзе безпідставно заявив про тиск на його команду.

   
Діаманти пішли на томос і фінансування боротьби з Кремлем

 8-)
   
тут вопрос не "почему" питро вписался, а "почем"   :laugh:
   
Діаманти пішли на томос і фінансування боротьби з Кремлем

 8-)
100%
Карл Волох підтвердить, єслішо.
   
тут вопрос не "почему" питро вписался, а "почем"   :laugh:
Это дерьмо вписывается только почем!
   
А где дебилы петрушки, регулярно волающие про диамантовых прокуроров ?

Обтекаете, педроблядюжки ?


   
так шо, диамантовых сегодня посадят?
   
теперь у нас нова чесна влада
президентское большинство в ВР
новый генпрокурор

больше нет препятствий

так когда посадят бриллиянтовых?  :shuffle:
   
Чомусь оминув увагою цю гілку Мовчазний спостерігач з Італії, який тєльняшку рвав на грудях, вимагаючи доказів корупції панамського  :weep:
нецікаво чи непереконливо?
то чого йому вартувало віддати під суд хоча би цих - раз вже так тупо спалилися?
А я вам скажу, чому. На прикладі цих двох діамантових Педро зухвало продемонструвало Україні і світові, що плювати воно хотіло на думку бидла, за яке це чьмо має Українців, і що місце бидла - під шконкою, і щоб рота не відкривали без його височайшего дозволу.
   
теперь у нас нова чесна влада
президентское большинство в ВР
новый генпрокурор

больше нет препятствий

так когда посадят бриллиянтовых?  :shuffle:

не сци посадять , якщо не діамантових то порошенка ... мене такий варіант теж влаштує
   
так шо, диамантовых сегодня посадят?

Первая пе-№№№шка обизвалася (tu)

Но жиденько как-то

   
То коли вже посадки?
   
 :weep: везде успевает, а шо зимой творить будет, то страшне
   
By Ze way
А чого ми маємо довіряти словам Давида
А не шокіна 'дайте ще один шанс"
Якого зняли з посади за ярд допомоги США?
   
By Ze way
А чого ми маємо довіряти словам Давида
А не шокіна 'дайте ще один шанс"
Якого зняли з посади за ярд допомоги США?

Було б дивно якби довіряли. Давид бореться за те, щоб якомога більше вашої братії, яка звикла паразитувати на Україні, отримали по заслугах
   
Було б дивно якби довіряли. Давид бореться за те, щоб якомога більше вашої братії, яка звикла паразитувати на Україні, отримали по заслугах

З годинниками за сотні тис грн це легко
І в куртах за тисячі баксів


Майже як головний молодий Бородач журналіст
Їздить на неновому ольф  але купує хатку за 300 штук ( по факту дорожче?)

Кахана людина позичила


   
Почему Порошенко "вписался за алмазных прокуроров": интервью с Давидом Сакварелидзе
24 канал, Дмитро Гнап

Опубликовано: 10 сент. 2019 г.

О ходе расследования дела "бриллиантовых прокуроров" и то, почему пятый президент Порошено "вписался" за ее фигурантов - в программе "После всего" в эфире 24 канала рассказал бывший заместитель генпрокурора Украины Давид Сакварелидзе.

Видео:
https://www.youtube.com/watch?v=awAn08IeI2M
в тот же день как объявили об аресте этих прокуроров. По телеку вылезла харя Порошенко и стало рассказывать про орды кацапов которые собрались на границе с Украины и чуть ли уже получили приказ наступать.
   
в тот же день как объявили об аресте этих прокуроров. По телеку вылезла харя Порошенко и стало рассказывать про орды кацапов которые собрались на границе с Украины и чуть ли уже получили приказ наступать.
А что он не так сказал?!
   
З годинниками за сотні тис грн це легко
І в куртах за тисячі баксів


Майже як головний молодий Бородач журналіст
Їздить на неновому ольф  але купує хатку за 300 штук ( по факту дорожче?)

Кахана людина позичила

Напевно це через заздрощі до тих, хто, перебуваючи на держслужбі, сколотили пристойний капітал, обкрадаючи народ. До того ж до тиx, хто узяв за кума самого кума хуйла і зробив свого тата-крадія героєм України
   
А что он не так сказал?!
тобто вас влаштовує варіант "не можна чіпати діамантових прокурорів, ато Путєн нападе" ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія