Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Так скоро активних дописувачів не залишиться... Може варто 1-3-5-7 ?

Подумайте.


===============
Нотатки Божевільного
   
Поки, що дві сторінки тем за день і біля 2000 людей переглядають, я б не сказав, що активність зменшилась.

Як ви прийшли до вашого висновку?
   
Поки, що дві сторінки тем за день і біля 2000 людей переглядають, я б не сказав, що активність зменшилась.

Як ви прийшли до вашого висновку?

Я слідкую як теми швидко міняються і створюються і як в них дописують.

А читають більше, бо зараз істерія на політичні новини. Тому ці числа і не дуже показник.
   
Мені вчора написала Олена Юрієвна с проханням зменшити максимальний строк бану, отже по новій системі буде 2-4-8-16.
Більш короткі строки, вважаю не ефективними.
   
Але хочу зауважити в свою чергу, багато учасників форуму за рік без модерації відучились поводити себе поважно в спілкуванні.
   
Мені вчора написала Олена Юрієвна с проханням зменшити максимальний строк бану, отже по новій системі буде 2-4-8-16.
Більш короткі строки, вважаю не ефективними.

На мою думку, 1-3-5-7 як прості числа звучить краще і в особливих випадках, коли перебор 31 день... В такому випадку буде і хуліганам малий срок і можливість злостному рецидивісту отримати великий.

І вашим і нашим.

Передай подяку, що за нас не забувають.
   
Мені вчора написала Олена Юрієвна с проханням зменшити максимальний строк бану, отже по новій системі буде 2-4-8-16.
Більш короткі строки, вважаю не ефективними.

Але кількість таких циклів повинно обмежити, наприклад 2-ма. Далі повинні йти 30-100-999.
   
Але кількість таких циклів повинно обмежити, наприклад 2-ма. Далі повинні йти 30-100-999.
Не згоден, циклів може бути скільки хоче.

А 31 і далі мають бути якісь особливі причини.

Є така фраза у одного функціонера релігійного - це буде мій вільний переклад.


Якби люди отримували від БОГА те що заслужили то людство би давно було винищено БОГОМ.
   
На мою думку оптимально починати з 3 дні бану.

Звичайні рецидиви обмежити 10 добами, інакше юзери уходять в якесь небуття.

І тільки за злісне порушення - місяць.
   
Більші за 7 днів, тільки за особливі заслуги...  :(
   
На мою думку оптимально починати з 3 дні бану.
За злістне порушення - місяць.
Звичайні рецидиви обмежити 10 добами, інакше юзери уходять в якесь небуття.
можна за дрібні по кругу пускати і 1-3-5-7.... Більше не треба. Людина розуміє що наступний буде на більший срок бан.

Але довгі бани тільки в особливих випадках.

Я так вважаю.
   
можна за дрібні по кругу пускати і 1-3-5-7.... Більше не треба. Людина розуміє що наступний буде на більший срок бан.

Але довгі бани тільки в особливих випадках.

Я так вважаю.
1 доба ні про що. Тому що покарання прилітає з часом, а не одразу. Юзер вже й забув, що і кому понавішав.
   
можна за дрібні по кругу пускати і 1-3-5-7.... Більше не треба. Людина розуміє що наступний буде на більший срок бан.

Але довгі бани тільки в особливих випадках.

Я так вважаю.

Тоді умовний "кракоділ" буде постійно писати про "ачко" та "вдув", умовний "сергій12345" буде публікуватись голяка біля ялинки та у постановочних стрибках.
Тоді треба конкретно підходити до кожного, хто пройшов увесь цикл банів.
Щодо кракоділа та сегггія, то це - невиліковно психічно хворі люди, навіщо до них підходити з тими же правилами, щодо звичайних дописувачів?
   
Тоді умовний "кракоділ" буде постійно писати про "ачко" та "вдув", умовний "сергій12345" буде публікуватись голяка біля ялинки та у постановочних стрибках.
Тоді треба конкретно підходити до кожного, хто пройшов увесь цикл банів.
Щодо кракоділа та сегггія, то це - невиліковно психічно хворі люди, навіщо до них підходити з тими же правилами, щодо звичайних дописувачів?
Ти кажеш дурницю. Крокі, вера, косташ, сергій, авіатор... Просто середнього сприйняття люди, для яких більш важливі власні проблеми.

Реально з проблемами з психікою тут тільки 2 і я їх не згадав. Всі інші типові для нашого суспільства люди, і цілком нормальні.
   
1 доба ні про що. Тому що покарання прилітає з часом, а не одразу. Юзер вже й забув, що і кому понавішав.
Заодно попрактикується в памяті.  :D
   
Мені вчора написала Олена Юрієвна с проханням зменшити максимальний строк бану, отже по новій системі буде 2-4-8-16.
Більш короткі строки, вважаю не ефективними.

 Чомусь визиває стійку асоціацію з анекдотом про ліжка у борделі..

ПС. Це не "флуд" - просто моє імхо.
   
Хочу пояснити чого має бути менший термін банів особисто для мене.

У світі все швидко міняється і так само на ФУПі.

По певній події мені цікава думка інколи буває саме певних дописувачів, неважливо чи вона правельна, прост так думають штампами ще інші навколо. Але ти цих дописувачів не находиш і їх думку бо вони в бані. А через місяць уже не актуально чути що вони думали... :(
   
Хочу пояснити чого має бути менший термін банів особисто для мене.

У світі все швидко міняється і так само на ФУПі.

По певній події мені цікава думка інколи буває саме певних дописувачів, неважливо чи вона правельна, прост так думають штампами ще інші навколо. Але ти цих дописувачів не находиш і їх думку бо вони в бані. А через місяць уже не актуально чути що вони думали... :(

Це про думки... а коли мерзотна, огидна на обличчя мавпа публікує себе голоциць біля ялинки, то це - хвороба, психічна, назву я наводити не буду, на "е". Змінити цю істоту неможливо, бо вона публічно, писемно визнала, що "чухання ядер на Хрещатику" - це особиста свобода, і що кожен робить те, що хоче, і не треба таких як він вчити чи присоромлювати. Тут не може діяти цикл, це - невиліковний дегенерат, йому нічого робити в місці, де, як ти сам кажеш, висловлюють думки. У лисого сеггея думок немає за визначенням. А йому скоротили бан в 2 рази... я дещо не розумію в цьому житті?
   
Хочу пояснити чого має бути менший термін банів особисто для мене.



про шо ви?
Дивлячись на банлист,   фуп є просто збіговисько флудистів та перекручувачів нікнеймів.
І тому взагалі не важливо що вони тут дописують.
Ні зараз ні через місяць!
   
про шо ви?
Дивлячись на банлист,   фуп є просто збіговисько флудистів та перекручувачів нікнеймів.
І тому взагалі не важливо що вони тут дописують.
Ні зараз ні через місяць!

Ваша думка для нас важлива, пишіть іще. )))) Я думаю проблема в іншому У клубі є моя гілка про модерацію... Якщо вгадаєш яка молодчинка.
   
Це про думки... а коли мерзотна, огидна на обличчя мавпа публікує себе голоциць біля ялинки, то це - хвороба, психічна, назву я наводити не буду, на "е". Змінити цю істоту неможливо, бо вона публічно, писемно визнала, що "чухання ядер на Хрещатику" - це особиста свобода, і що кожен робить те, що хоче, і не треба таких як він вчити чи присоромлювати. Тут не може діяти цикл, це - невиліковний дегенерат, йому нічого робити в місці, де, як ти сам кажеш, висловлюють думки. У лисого сеггея думок немає за визначенням. А йому скоротили бан в 2 рази... я дещо не розумію в цьому житті?
Я про його реально не помічаю... Він мені не цікавий.

Але я думаю декому подобається з ним бодатись, зняття стресу, через відчуття вищості. І ті люди мають і дійсно нормальні думки. Як не прикрикро але Сергій це подразник через який інші знімають стрес.
   
Ваша думка для нас важлива, пишіть іще. )))) Я думаю проблема в іншому У клубі є моя гілка про модерацію... Якщо вгадаєш яка молодчинка.

Нє, невгадаю
Бо взагалі  дивуюся чому ви досі не у бані за флуд.
   
про шо ви?
Дивлячись на банлист,   фуп є просто збіговисько флудистів та перекручувачів нікнеймів.
І тому взагалі не важливо що вони тут дописують.
Ні зараз ні через місяць!
:lol: а ти хочеш, шоб формулювання бану було накшталт: "Запетько", "Юльок", "Жабко"...
Чи яким повинне бути формулювання причин банів на політичному форумі?
   
:lol: а ти хочеш, шоб формулювання бану було накшталт: "Запетько", "Юльок", "Жабко"...
Чи яким повинне бути формулювання причин банів на політичному форумі?

Нет, просто пункт правил которое нарушено и ссылка на пост.
   
:lol: а ти хочеш, шоб формулювання бану було накшталт: "Запетько", "Юльок", "Жабко"...
Чи яким повинне бути формулювання причин банів на політичному форумі?

я такого не писав.
Але якщо бажаєшь - можешь звернутися до адмінів з пропозицією
   
Нет, просто пункт правил которое нарушено и ссылка на пост.

Не впевнений, але за часів свєти_унд_слави так і було?

Та ми ж не хочемо повернення тих часів??
   
Нет, просто пункт правил которое нарушено и ссылка на пост.
Ну, це вже ви багато хочете від них. :D
   
Мені вчора написала Олена Юрієвна с проханням зменшити максимальний строк бану, отже по новій системі буде 2-4-8-16.
Більш короткі строки, вважаю не ефективними.
а расстрєли будут?
   
Хочу пояснити чого має бути менший термін банів особисто для мене.

У світі все швидко міняється і так само на ФУПі.

По певній події мені цікава думка інколи буває саме певних дописувачів, неважливо чи вона правельна, прост так думають штампами ще інші навколо. Але ти цих дописувачів не находиш і їх думку бо вони в бані. А через місяць уже не актуально чути що вони думали... :(

Треба враховувати також інтереси абстрактного модератора, ніхто тут не буде ходити і прибирати бруд за кожним фупівцем банячи кожного на 1 добу. Це складно в адміністративному сенсі. Я розумію, що в ідеалі до кожного фупівця приставити по одному модератору, який буде перейматися всіма проблемами і настроєм кожного, і приймати соломонові рішення, які стануть до вподоби порушнику.
   
Не впевнений, але за часів свєти_унд_слави так і було?

Та ми ж не хочемо повернення тих часів??

Це легко подивитися у банлисті, там записи до вересня 2014, по деяких дописувачах є лінки на теми, але по меншості.

Останнє редагування: 27 листопада 2021 21:30:28 від Amid
   
Треба враховувати також інтереси абстрактного модератора, ніхто тут не буде ходити і прибирати бруд за кожним фупівцем банячи кожного на 1 добу. Це складно в адміністративному сенсі. Я розумію, що в ідеалі до кожного фупівця приставити по одному модератору, який буде перейматися всіма проблемами і настроєм кожного, і приймати соломонові рішення, які стануть до вподоби порушнику.

Ні, не треба взагалі якось занурюватись у думки дописувачів, взагалі не треба.
Але треба відокремлювати тих, хто "засвітився" в неадекватності.
Хіба потрібно політичному форуму відображати та множити хвору істоту, яка публікує себе біля новорічної ялинки голоциць у труселях, які йому подарували в честь НР????
Яку політичну позицію ця істота висловлює, кого підтримує??? Ляшка? Але там теж персонаж, а в реальності то взагалі не те, що на видноті, на декілька порядків розумніший за лисого стрибунця.

Ось зменшили термін бану хворій істоті, тобто, знову є побоювання, що на найкращому сайті в Україні знову буде шокуюче фото лисого уродця, та ще й у стрибку  (таке є насправді, лисе в плавках стрибає, на політичному форумі). Вам таке потрібно?



   
Мені вчора написала Олена Юрієвна с проханням зменшити максимальний строк бану, отже по новій системі буде 2-4-8-16.
ступені числа 2  :love:  B-)
   
Предлагаю ряд Фибоначчи.

P.S. Молодая команда предсказуемо захлебнулась. Невозможно редактировать каждый пост.
   
ступені числа 2  :love:  B-)

Ні, прогресія геометрична. Ми ж прогресуємо...
   
Предлагаю ряд Фибоначчи.

P.S. Молодая команда предсказуемо захлебнулась. Невозможно редактировать каждый пост.

Там вопрос будет: "а че это такое?", зачем мы должны знать о каком-то сыне добряка?
Ну и по каким законам на Земле живут 90% флоры, они не скажут, не знают. Я знаю... 2 ВО.
   
Re: Так скоро активних дописувачів не залишиться... Може варто 1-3-5-7 ?

Треба враховувати також інтереси абстрактного модератора, ніхто тут не буде ходити і прибирати бруд за кожним фупівцем банячи кожного на 1 добу. Це складно в адміністративному сенсі. Я розумію, що в ідеалі до кожного фупівця приставити по одному модератору, який буде перейматися всіма проблемами і настроєм кожного, і приймати соломонові рішення, які стануть до вподоби порушнику.
  бан повинен бути покаранням і відчутним для провинившогося.а не "биття віником мамою непослушну дитину" (тобто нічим виховним). Один день і навіть три -це комариний писк а не спроба привести винуватця до норми.Тому один день взагалі повинен бути виключений з таких покарань як  попередження. треба починати з трьох. і місячні та вище на політфорумі повинні бути за політику -ВОРОЖУ для України,її політики  і українського народу. Це всетаки форум УКРАЇНСЬКОЇ правди і "земля " повинна горіти під ногами як каців так і їх ментальних братів тут коли спробують нести свої скрєпні трафарети,погляди чи заклики власне в полі ,вище сказаному ( проти України,її політики і українського народу). ІМНО
   
Re: Так скоро активних дописувачів не залишиться... Може варто 1-3-5-7 ?

Ні, не треба взагалі якось занурюватись у думки дописувачів, взагалі не треба.
Але треба відокремлювати тих, хто "засвітився" в неадекватності.
Хіба потрібно політичному форуму відображати та множити хвору істоту, яка публікує себе біля новорічної ялинки голоциць у труселях, які йому подарували в честь НР????
Яку політичну позицію ця істота висловлює, кого підтримує??? Ляшка? Але там теж персонаж, а в реальності то взагалі не те, що на видноті, на декілька порядків розумніший за лисого стрибунця.

Ось зменшили термін бану хворій істоті, тобто, знову є побоювання, що на найкращому сайті в Україні знову буде шокуюче фото лисого уродця, та ще й у стрибку  (таке є насправді, лисе в плавках стрибає, на політичному форумі). Вам таке потрібно?
(tu)
   
ступені числа 2  :love:  B-)
Фупчики не числа і не букви на екрані...

Томі або ряд фібаначі або прості числа)))
   
  бан повинен бути покаранням і відчутним для провинившогося.а не "биття віником мамою непослушну дитину" (тобто нічим виховним). Один день і навіть три -це комариний писк а не спроба привести винуватця до норми.Тому один день взагалі повинен бути виключений з таких покарань як  попередження. треба починати з трьох. і місячні та вище на політфорумі повинні бути за політику -ВОРОЖУ для України,її політики  і українського народу. Це всетаки форум УКРАЇНСЬКОЇ правди і "земля " повинна горіти під ногами як каців так і їх ментальних братів тут коли спробують нести свої скрєпні трафарети,погляди чи заклики власне в полі ,вище сказаному ( проти України,її політики і українського народу). ІМНО

Ти виглядаєш як людожер... :(
   
Але хочу зауважити в свою чергу, багато учасників форуму за рік без модерації відучились поводити себе поважно в спілкуванні.
Вкотре зауважу, що посилання на порушення сприяло б вихованню.
Зайшов, побачив як не можна, і вже дисциплінує і вмикає інстинкт самозбереження.
Обговоріть цю можливість.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія