Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Будут анексировать Донбабве, интересно будет ли Зе начинать войну.

Питання незрозуміле. До чого тут Краматорськ? Краматорськ - це Україна, де юре і де факто. Це не ордло. Поясніть до чого Ви хилите.

Диванный полководец облажался... :lol:
   
Кремль буде готовий до атаки на Україну за кілька тижнів – Кулеба
https://t.co/AYAso98bLM https://t.co/6ABABY9i9U
   
это ж хорошо. У истинных пласенных патриотов будет шанс показать как надо было в 2014 ом.
Ти ідіотка?
Ти розумієш що це купа мертвих та скалічених людей?
Тільки пороховатна уїбанка буде бажати війни своєму народові. Чи не своєму, ватяна срань? 8-:
   
навіщо його анексувати? В согодняшьому статусі з ОРДЛО набагато зручніше обстрілювати ЗСУ
отож, у кацапів ця "гібрідність" - це головний козир у рукаві.
Вони не Підро, який як "запахло смаленим" - зразу побіг "Прямий" на себе оформлювати, що й так було з самого початку :lol:
   
Тю, я это еще две недели назад подумал  :laugh:

Да, выйдут на линию разграничения с той стороны (тут и наступать не надо, и захватывать, и вообще напрягаться) и заявят шо они теперь и тут миротворцы
Вот самые реальный сценарий "войны". Которая после этого прекратится. Подпишут там шо-то и успокоются
А яка тобі різниця кацап, на тебе будуть прилітати "ордловські" снаряди чи вже кацапські?
Ти їх якось будеш розрізняти? чи вони тебе? :K
   
Ти ідіотка?
Ти розумієш що це купа мертвих та скалічених людей?
Тільки пороховатна уїбанка буде бажати війни своєму народові. Чи не своєму, ватяна срань? 8-:
когда между войной и позором выбирают позор, то получают и войну и позор или Крым ничему не научил?
   
когда между войной и позором выбирают позор, то получают и войну и позор или Крым ничему не научил?
Конечно, научил. Порошенко победил в первом туре. С крымом и донбассом - не получилось бы.
Послушайте Портникова, он уже давно постоянно говорит, что государство - это не территория, а люди.
   
Нехай забираються. Вже визнати і Крим і Донбабве за умови вступу в НАТО. Та й грець.
   
а до куда согласна отползать?
ОРДЛО.Уже привикли що ОРДЛО це ракова пухлина на тілі України.Підприємств а порізали на чермет,шахти затопили,людей окацапили.Земель під землеробство там мало.Який зиск з того всього?Нуль.
   
Думаю будут вводить войска в Донбабве и делать референдум, а пригнали войск, если Украина будет не согласна с анексией, то будет война.

Це й означатиме війну, тобто наступ.
   
А Украине война нужна? Чтобы нацию выковать?
А что такое Украина или кто такой Украина?
Вот я украинец, мне не нужна.
А когда находится нечто, пытающееся доказывать,
что я не украинец, ну значит я с удовольствием станцую
на его могиле. Мне такая Украина вообще не нужна.
Пусть строят свою не в ущерб остальным, потому что
за ущерб расплата может быть жесткой.
У нас ведь все люди братья и все равны в правах?

Останнє редагування: 20 квітня 2021 23:11:29 від б_а_р_с
   
А какая разница шо он думает, всё равно этим закончится...
или большой войной.
Тебе большая война чем-то интересна?
Мне лично эта штовханына семилетня достала, или туда или сюда.
Сюда не получится точно. Значит туда.
Все заморозится и будет на месте лугандона приднестровье 2.
   
Все заморозится и будет на месте лугандона приднестровье 2.

хуйло цього не допустить. йому НЕ вигідний заморожений конфлікт: він занадто повільно буде шкодити Україні.
   
хуйло цього не допустить. йому НЕ вигідний заморожений конфлікт: він занадто повільно буде шкодити Україні.
Смотря как санкциями прижмут.
   
Будут анексировать Донбабве, интересно будет ли Зе начинать войну. Нове
ні у нах воно путлеру здалося?
йому тре як мінімум півукраїни. Хоча б луганда разом з дніпропетровською і запорізькою.
А ота сама лугандонська фуєта, яка щас гордо іменується динириундлинири, йому і з доплатою нах не тре. Впрочем, та фуєта ваще нікому не тре, шо з доплатою шо без
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія