Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

гілка для жорсткого катування вєлєсова

гілка для жорсткого катування вєлєсова

   
   
Re: гілка для жорсткого катування вєлєсова

Хорошие банеры, правильные. (tu)
   
вєлєсов, ти впізнаєш цей символ позаду бійця?  :lol:

   
Re: гілка для жорсткого катування вєлєсова

Сабж.


Останнє редагування: 24 вересня 2014 22:52:56 від Нечай
   
Re: гілка для жорсткого катування вєлєсова

   
запрошуються бажаючі подискутувати про дивізію "галичина"  :)



на шляху подолання минулого нам конче необхідно розвіяти совєцькі пропагандистські міфи і розставити (для себе, насамперед) крапки над ї. бо інакше всі ці лякалки про "страшних есесовців-хвошистів" з "галичини" ніколи не припиняться  [M]
   
А когда катування начнется?
ЗЫ - первый постер крут!  (tu)
   
   
Re: гілка для жорсткого катування вєлєсова




   
Re: гілка для жорсткого катування вєлєсова

Показати зображення...
Та да, галичани у складі нмецько-фашистської дівізії, під командуванням німецьких офіцерів та генералів нев'їпєнно боролася за "демократію"...
   
Re: гілка для жорсткого катування вєлєсова

   
Я буду отбиваться:





   
Та да, галичани у складі нмецько-фашистської дівізії, під командуванням німецьких офіцерів та генералів нев'їпєнно боролася за "демократію"...

ти справді хочеш поговорити про це? для початку визначись: українці ніколи не воювали на боці фашиської Італії в дивізіях..

   
Я буду отбиваться:

та будь ласка. "відбивайся" на здоров'я



   
вєлєсов, ти реально не розумієш, ЧОМУ на німців чекали, як на визволителів від червоних окупантів?  8-)

чи ти так, просратись постиш?

   
оце ж не німецьких рук справи

   
Re: гілка для жорсткого катування вєлєсова

Показати зображення...



Геббельс был талантливым человеком (ц, Владімір Путлєр)
   
Re: гілка для жорсткого катування вєлєсова

это страшно для велесова   :(

В Старом Салтове как скинули Ленина, так и валяется. Всем по.уй



https://pbs.twimg.com/media/ByTdMeZCAAATWqR.jpg:large
   
згідно з висновками міждержавних, міжурядових комісій (включно із совєцькою стороною), під час проведення НМТ дійшли висновку, що дивізійники "галичини" не скоювали злочинів і не були нацистами по суті (не сповідували нацистських поглядів). і всіх їх виправдали і відпустили. тобто все, що їм закидалося (і закидається досі такими як ти) - це політика. що вони, мовляв, постали на "неправильний" бік, зробили невірний політичний вибір (колима і бухенвальд).  :)

Останнє редагування: 24 вересня 2014 23:21:55 від Єгорій
   
Показати зображення...

давай іщо про прімотанних украінцамі колючкой до дєрєва польскіх дєтєй. посміємось разом [M]
   
Re: гілка для жорсткого катування вєлєсова

Велесов, а ты своих родных хоронишь или, как сифилитика Ленина бальзамируешь?
   
Памятники восстановим, бандеровцев выгоним. Не впервой.

   
Re: гілка для жорсткого катування вєлєсова

Єгорій
Я категорично проти такого катування Вєлєсава.
Ви перетворюєте благородну справу катування підараса на гротеск.
Гротеском виглядають в цьому випадку і старі постери і фото.
   
оборона Тернополя  [ua]

   
Ладно, тряситесь в своем Куеве и Лемберге, а я пойду кино смотреть...  :laugh:
   
Єгорій
Я категорично проти такого катування Вєлєсава.
Ви перетворюєте благородну справу катування підараса на гротеск.
Гротеском виглядають в цьому випадку і старі постери і фото.

він не редиска, ви помиляєтеся. постить всяку фігню, але його відпустить перед фактами. принаймні, я сподіваюся на це, бо "галичині" так і не було нічого пред'явлено. і не буде  :)
   
Ладно, тряситесь в своем Куеве и Лемберге, а я пойду кино смотреть...  :laugh:

оу, у вас є електрічєство?  :laugh:
   
Re: гілка для жорсткого катування вєлєсова


він не редиска, ви помиляєтеся. постить всяку фігню, але його відпустить перед фактами. принаймні, я сподіваюся на це, бо "галичині" так і не було нічого пред'явлено. і не буде  :)

Ви справді вважаєте
Що дивізія Галличина і підарас можуть бути хоч якось опонентами в найменшій дискусії ?
   
вєлєсов, читаєш "на буржуйском" без перекладача?  :)  https://www.dropbox.com/s/kimzwztr22y74cv/6.pdf
   

оу, у вас є електрічєство?  :laugh:

Ага... вот хочу таки посмотреть новых Трансформеров...
Егорий, не трудитесь - для меня 14-я дивизия СС никто, так, просто фронтовой противник моих предков. Как дивизия она ничего из себя не представляла, в отличие от того же Викинга или Тотенкампф, и даже 20-й латышской. Латыши хоть до июля 45-го держались, а 14-я позорно перешила нашивки и сбежала к бриттам.
Они мне просто неинтересны.


Boxter - жыд вонючий, ты шо, во Францию утик? Или за прокси прячешся, бздишь чего-то?
   
Ви справді вважаєте
Що дивізія Галличина і підарас можуть бути хоч якось опонентами в найменшій дискусії ?

при чому тут дивізія. є офіційні задокументовані факти, і є вигадки пропаганди про те як "хвошисти накаливалі на віли новорождєнних дєтєй і смєялісь прі етом на свойом нємєцком язикє". ми ж не переглядаємо резалтів НМТ, ми сприймаємо нюрнберг як є - то чому вєлєсов повинен робити інакше? от наприклад, на НМТ радянські прокурори намагалися звинуватити Герінга і Йодля у катинському розстрілі. там їм сказали - ідіть нах, редиска. бо ми проведемо розслідування, якщо так хочете. і вони одразу заспокоїлися  :laugh: , а пізніше СРСР і рассія офіційно визнали той "невеличкий косячок". і все чудово. то чому для вєлєсова, чи для УПА, чи для "красних банд" (т.зв. партизанів), чи для "галичини" повинні бути виключення? :)

проти фактів особо не попреш, навіть якщо ти відділ "жорж вєлосіпєдов". петросянити, звісно, можна, але сенс?
   
Re: гілка для жорсткого катування вєлєсова

Велесов, а ты своих родных хоронишь или, как сифилитика Ленина бальзамируешь?

Ну раз отморозился сЫорожа, значит таки бальзамирует по заветам Ильича.
   

Ну раз отморозился сЫорожа, значит таки бальзамирует по заветам Ильича.

Когда тебя дурака уже война убьет...
   
Это парад в честь создания батальона Азов?  :gigi:
   
Re: гілка для жорсткого катування вєлєсова
tyv

Это парад в честь создания батальона Азов?  :gigi:

Вєрнітє колбасу, я фсьо прощу !
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія