Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
2
29 травня 2024 11:37:53
Очень низкая квалификация украинских врачей

Я это понял когда связался с нашими тут. Я тут поначалу хотел помочь нашим беженцам-врачам, организовал для них 2-3 недели в отделении типа как практику. Но там был такой пипец, что я быстро свернул эту лавочку, птоому что просто стыдно было и за Украину, да и свою репутацию пришлось поберечь. Там просто олигофрены. Приходилось показывать как обследовать пациента обяснят то что знают здесь студенты третьекурсники. Многие наши врачи-терпаевты не умеют читать ЭКГ и рентген, не в состоянии поставить каннулу, не могут поставить дренаж грудной клетки там или если асцит. Kороче полнейшая жесть, я такого не видал.
Ти про що?
Терапевт не робить дренаж, , файли РГ, КТ, МРТ, він не читає, читає висновок фахівця, і так скрізь.
Хірург робить дренаж, а не терапевт.
Травматологи таки дивляться і файли і знімки, але вони не зовсім терапевти.
:D Мне нравится твоя иверенность в том что понятия не имеешь. Причем так с апломбом вскрываешь всю тупость и недостатки украинского медика.

Здесь медик ("терапевт) обязан уметь читать рентген на базовом уровне (потoму что по-другому невозможно оказывать помощь быстро). КТ и МРТ по желанию либо если твоя специализация подраузумевает (кардиологи специализирующиея на imaging например или рентгенологи).

Теперь список обязательных процедур для резидента "терапевта" (3 года после универа). Обязательных. Сдаешь миниэкзамен на живых пациентах.
-Торакоцнтез
-Дренаж грудной клетки
-Дренаж асцита
-Кардиоверсия
-Лумбарная пункция
- NG трубка
- постановка центрального венозного катетера под Ультразвуком

Ну там всякие взятия и анализ артериальных газов, постановка каннюлы и урокатетеры- это сразу после универа.

Список желательных процедур:
-экстракция из коленного сустава
-иньекции в суставы

Это если я не забыл ничего.

Сейчас еще Экокардиография уровень первый стала обязательной для терапевтов но правда не для резидентов 3 года пoсле универа а 5 лет после (там тупо врeмени нет насобирать портфолио).

А хирурги здесь занимаютcя хирургией.

Именно поэтому наши врачи не могут получить здесь лицензию. А еще ведь экзамены надо сдавать, много.
Ты прекрасно все расписываешь.
Но есть проблема. Ты называешь наших врачей тупыми, а это гониво. Все таки много жизней спасается и в Україні.
То есть , если ты такой умный, то должен понимать, что мы в плане медпомощи отстаём от той страны, где ты живёшь. Отстаём, понимаешь? Иначе тебе и твоих врачей, но 50 лет назад придется назвать тупыми, если они чего то не делали, что умеют делать сейчас.
3
29 травня 2024 10:48:06
Geo - істеричка, яка після загибелі сина, "заливає свій біль". Нічого унікального у цьому немає. Якшо продовжуватиме у тому же дусі - ні до чого доброго це не доведе. І його порохоботство тут ні до чого. До речі, скоріше він сам, на інших кидається.
Міккі - тут "сіндром вахтьора", він вважа факт свого перебування у ЗСУ, дозволом "чудити" по відношенню що до "мирного населення". Нічого унікального у цьому немає.  І коли я йому про це пишу, це я йому скоріше даю корисну пораду. Не схаменеться - може скінчити ще гірше ніж Geo. Які його політичні уподобання, я навіть не в курсі.
ох і уєбан ж. істеричка це ти краківський ухилянт, прикрився інвалідом і сїбав шоб за жабра не взяли. це ше хер зна чи той вигаданий інвалід є
я думаю що це просто інтернет троль.
В нас війна, а він так розважається.
Чипляє тільки тих, хто не за Зе.
4
29 травня 2024 10:45:16
Це все що ти вивчив з історії США???
А як було під час 2СВ, теж 2 роки і в зоні бойових дій 1?

Я вже не кажу про те що українці воюють не у Вьєтнамі.
От коли в нас буде тотальна мобілізація хто придатний - у військо, хто ні - на завод, тоді і поговоримо про часи WWII. А поки купа дебелих мужиків шаряться містом і ніхто в них не питає, коли вони востаннє були у віськоматі, такі порівняння недоречні. Бари працюють, дискотеки теж, залишилось лише Вудсток замутити.
Ну так це зовсім інша історія. І я повністю згоден з тим що ви написали.
Але пʼяний бандерівець не ставить питання - коли буде тотальна мобілізація?
Він питає коли буде демобілізація. Без мобілізації… ;o
В нас мобілізація не припинялася.
5
28 травня 2024 21:22:52
Не здивуюсь, якщо саме ці літачки декілька днів тому прикривали Харків та Харківщину.
6
28 травня 2024 18:13:35
У Департаменті охорони здоров'я Полтавської міськради повідомили, що наразі проводиться комісійна перевірка надання допомоги даному пацієнту в причетних закладах охорони здоров'я. Після проведення неупередженої та об'єктивної перевірки, буде надана оцінка даному випадку.
7
28 травня 2024 18:12:29
— А ви не бачили? Чому ви його вигнали?

— Ну, ми ургентні по хірургії, а у нього нічого такого не виявили.

— Ви ж бачите, що він не може йти? Чому ви йому хоча б знеболювальне не вкололи?

— Я можу вколоти, мені не важко, підіть в аптеку купіть.

— Якщо ви не знайшли нічого в хірургії, чому не госпіталізували в терапію? Ви ж його тупо виставили, хоча ви зрозуміли, що людині дуже зле.

— Ну, я вам можу порадити сходити до завідувачки терапії і по людські попросити її.

Після цього Олена повезла Євгенія у 2-у міську лікарню. Чоловіка негайно госпіталізували в терапію і терміново почали лікувати. З часом перевели в реанімацію. На жаль, цієї ночі Євгеній помер. Після проведення розтину лікарі остаточно визначать причину смерті.

Євгенію було 49 років. В нього залишилися син та дружина, які наразі проживають у Полтаві.
8
28 травня 2024 18:11:53
Харківʼянин Євгеній у 2022-му році переїхав до Полтави і приєднався до команди майстерні Олени Запорожан, яка виготовляє амуніцію для військових. Євгеній був конструктором і майстром одягу класу люкс, розробник всього тактичного одягу майстерні.

Олена Запорожан розповідає, що 25 травня чоловік зателефонував до майстерні і попередив, що має високу температуру та в понеділок побуде вдома. 27 травня Олена зателефонувала Євгенію і по голосу зрозуміла, що чоловіку дуже погано. Подумала, що в нього стався інсульт. Чоловік викликав швидку, яка повезла його в районну лікарню з підозрою на апендицит, оскільки він скаржився на біль в боку.

Чоловіку зробили рентген і виявили пневмонію, запалення апендициту не було. З гострим болем і в тяжкому стані, не надавши жодної допомоги, чоловіка відправили до сімейного лікаря за місцем проживання.

Олена поїхала у лікарню і побачила Євгенія на лаві під приймальним відділенням з катетером у вені. Катетер встановили лікарі швидкої. Чоловік був блідий від болю і не міг пересуватися. З приймального відділення вийшла медпрацівниця хірургії. Олена Запорожан передала подальший діалог на своїй сторінці у Facebook.
9
28 травня 2024 18:10:59
У ПОЛТАВІ ЧЕРЕЗ НЕДБАЛІСТЬ ЛІКАРІВ ПОМЕР ВОЛОНТЕР, ЯКИЙ РОЗРОБЛЯВ ТАКТИЧНИЙ ОДЯГ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ
https://poltava.to/news/76644/
10
28 травня 2024 15:10:09
закону про демобілізацію - не прийняли.
Спочатку треба прийняти закон про кінець війни.
А потім закон про демобілізацію
Чому б це раптом?
Якщо в країні існує мирне життя, ті, хто на фронті теж мають на нього право. Треба владі визначитись з часом, скільки свого часу треба віддати війні, щоби мати право повернутися до мирних справ і кувати перемогу в тилу, як зараз роблять ті, хто не на фронті.
11
28 травня 2024 15:05:33
От тільки не треба на мене наклепи тут плодити, пані, ні коли я у вас не штрикав, навіть жодної такої фантазії у мне не було!
Ти зачепив Міккі та Geo. Тобі пофіг, що вони жертвують найціннішим. Ти чиплявся, ок написала штиркав, бо мені не цікаво підбирати слова, хто не дебіл, той розуміє про що мова, ти чиплявся до воїнів тільки через їхню політичну направленість.
Geo - істеричка, яка після загибелі сина, "заливає свій біль". Нічого унікального у цьому немає. Якшо продовжуватиме у тому же дусі - ні до чого доброго це не доведе. І його порохоботство тут ні до чого. До речі, скоріше він сам, на інших кидається.
Міккі - тут "сіндром вахтьора", він вважа факт свого перебування у ЗСУ, дозволом "чудити" по відношенню що до "мирного населення". Нічого унікального у цьому немає.  І коли я йому про це пишу, це я йому скоріше даю корисну пораду. Не схаменеться - може скінчити ще гірше ніж Geo. Які його політичні уподобання, я навіть не в курсі.
Непогані начебто відмазки, але ніт.
В тебе в день приблизно 30 беззмістовних дописів.
Іноді ти навіть думаєш, що весело тролиш.
Насправді, ти інтелектуально обмежений. Все, що ти начебто непогано написав, взято, присвоєно тобою з дописів інших більш розвинених інтелектуально фупівців.
Перший приклад, що був надто очевидним, це закиди до тебе в ухилянстві. Що ти зробив? Подивився, як на такі закиди відповідають інші. Ти використав відповідь дописувача medved , як свій. Для жінок в тебе відповідь про клімакс. Для чоловіків - сходи проспись або ролик - Боже, яке кончене. І це не твоє інтелектуальне надбання, а інших, які ти використовуєш.
Тому ти НЕ-ЦІ-КА-ВИЙ. Співчуття твоїй родині.
12
28 травня 2024 14:09:13
А гасла не від влади, це гасла від тих хто не має необхідного впливу.
Пані, пишить про те про що вам самій відомо, про клімакс наприклад...
Ти ще й імпотент? Мої співчуття.
Я про таке ні коли не писав. Бо не пишу про те, у чому не розбираюсь.
Не коментуй мене. Ти мені не цікавий.
13
28 травня 2024 14:08:03
не тобі, краківський ухилянт, мене вчити  :fuck:
Він не просто ухилянт. Він зареєструвався на ФУПі якраз після виборів у 2019. І топить за Зелену владу та штиркає тих, хто не приховував, що голосував за Петра. Ото і вся його діяльність тут.
От тільки не треба на мене наклепи тут плодити, пані, ні коли я у вас не штрикав, навіть жодної такої фантазії у мне не було!
Ти зачепив Міккі та Geo. Тобі пофіг, що вони жертвують найціннішим. Ти чиплявся, ок написала штиркав, бо мені не цікаво підбирати слова, хто не дебіл, той розуміє про що мова, ти чиплявся до воїнів тільки через їхню політичну направленість.
14
28 травня 2024 14:00:42
А інші гасла - то пох.
От ТП.
Звісно тобі пох на гасла, які озвучує не зелень, навіть якщо це військовий.
ТП - тупий пиз дюк. Ну і підпис в тебе, самокритичний.
А гасла не від влади, це гасла від тих хто не має необхідного впливу.
Пані, пишить про те про що вам самій відомо, про клімакс наприклад...
Ти ще й імпотент? Мої співчуття.
15
28 травня 2024 13:52:17
Не було такого гасла від влади.
Та це й неможливо.
Усе інше - то новини з країни рожевих поні.
Де в мене написано про владу?
Захисник зелений, тьфу на тебе.
А інші гасла - то пох.
От ТП.
Звісно тобі пох на гасла, які озвучує не зелень, навіть якщо це військовий.
ТП - тупий пиз дюк. Ну і підпис в тебе, самокритичний.
16
28 травня 2024 13:50:31
Друже, ти можеш іронізувати скільки завгодно, але є одне просте питання: чому хтось має жертвувати своїм життям, родиною і дітьми, які ростуть без батька, щоб хтось інший весь цей час жив як завжди, ходив на роботу і розважався на вихідних?
Тому, шо реальне життя - воно таке...
не тобі, краківський ухилянт, мене вчити  :fuck:
Він не просто ухилянт. Він зареєструвався на ФУПі якраз після виборів у 2019. І топить за Зелену владу та штиркає тих, хто не приховував, що голосував за Петра. Ото і вся його діяльність тут.
17
28 травня 2024 13:47:22
(риторично): яка демобілізація під час війни?
Звичайна.
Нових же набирають. Гасло - воювати будуть усі, озвучено було.
Ті, хто повернуться, зможуть спокійно працювати, не озираючись на ТЦК, що їх можуть спіймати по дорозі на/з роботи. Зараз ми маємо ситуацію, коли нема кому працювати, бо ніколи не знаєш де тебе знайде повістка.
І ще. Ці чоловіки вже не стануть працювати за 5 копійок.
Отже доведеться, нарешті, піднімати зарплати, офіційно. Отже збільшиться наповнення пенсійного фонду.
Тобто суцільні плюси
І ще момент. Для суспільства буде легше, коли з фронту будуть повертатися не всі одразу. Тоді ніякого колапсу і легше вирішувати питання, які точно будуть.
Не було такого гасла від влади.
Та це й неможливо.
Усе інше - то новини з країни рожевих поні.
Де в мене написано про владу?
Захисник зелений, тьфу на тебе.
18
28 травня 2024 12:24:01
Кузен тиждень тому переїхав з Харкова, де працював саме у цьому Епіцентрі, в Київ.
я увидела на видео,
сколько машин на стоянке перед тем Єпицентром и обомлела
Чувство , что в прифронтовом городе под обстрелами люди массово делают ремонты

даже в нашем селе, когда фронт в 12 км был, народ с ремонтами притих
сейчас-то ничего, оклемались и дальше строятся
но стоп-кран у нас в селе есть.
Может, поэтому мы б и за Кернеса не голосовали ;)
Ви не знаєте місцевих реалій, тому робите хибні висновки.
19
28 травня 2024 12:19:36
Кузен тиждень тому переїхав з Харкова, де працював саме у цьому Епіцентрі, в Київ.
я увидела на видео,
сколько машин на стоянке перед тем Єпицентром и обомлела
Чувство , что в прифронтовом городе под обстрелами люди массово делают ремонты

даже в нашем селе, когда фронт в 12 км был, народ с ремонтами притих
сейчас-то ничего, оклемались и дальше строятся
но стоп-кран у нас в селе есть.
Может, поэтому мы б и за Кернеса не голосовали ;)
З чого ви взяли, що всі роблять ремонти?
там купа товарів:
- господарчі
- техніка
- посуд
- сад
- спорт
і багато, багато всього іншого
Саме так.
В Епіцентрах є просто усе, що потрібно для життя. Все в одному місці і з нормальним часом роботи.
20
28 травня 2024 12:13:38
(риторично): яка демобілізація під час війни?
Звичайна.
Нових же набирають. Гасло - воювати будуть усі, озвучено було.
Ті, хто повернуться, зможуть спокійно працювати, не озираючись на ТЦК, що їх можуть спіймати по дорозі на/з роботи. Зараз ми маємо ситуацію, коли нема кому працювати, бо ніколи не знаєш де тебе знайде повістка.
І ще. Ці чоловіки вже не стануть працювати за 5 копійок.
Отже доведеться, нарешті, піднімати зарплати, офіційно. Отже збільшиться наповнення пенсійного фонду.
Тобто суцільні плюси
І ще момент. Для суспільства буде легше, коли з фронту будуть повертатися не всі одразу. Тоді ніякого колапсу і легше вирішувати питання, які точно будуть.
21
28 травня 2024 09:23:53


зелене блядво таке "всеперемагаюче" блядво. якщо ти в армії - то це квиток в один кінець ? туди. звідти мало хто повернеться.
закону про демобілізацію - не прийняли. :(


Їм поспішати нікуди з законом про демобілізацію аж до весни 2025.
Тоді ті, хто пішов у перші дні, матимуть вже три роки, і дуже сподіваюсь, що отримають можливість демобілізації.
Бо ті, кого гребуть зараз до того часу стануть їм повноцінною заміною.
Тобто , щоб відпустити перших, треба не ухилятися більшості зараз.
22
27 травня 2024 13:32:37
можете кидати в мене какашками
Ми вже десь рік програємо в пропаганді.
Таке враження, наче взагалі відмовилися щось робити у тому напрямку після заклику позакривати пиз даки.
24
27 травня 2024 07:24:24
вкотре написав про канцлера
і подумав
а нахіба?)

коли нарід фупу досі впевнений що якби не клята шмеркель то буш джуніор би взяв Неньку в нато
сам ющ жеж сказав
та що там ющ
сам буш так сказав (виковирюючи з зубів м'ясо хуйловського стейка що пожер в гостях в хуйла  )

комедія йоп
Пиши. Читачів на ФУПі достатньо.
Тебе завжди цікаво та пізнавально читати.
26
26 травня 2024 13:08:39
Не пройшло й трьох років, як зрозуміли, що треба щось змінювати з тими тривогами і діями працівників при тривозі.

“Наразі триває досудове розслідування за цими фактами, там будуть проаналізовані всі абсолютно дані щодо сигналу повітряної тривоги, коли він був, та алгоритм дій працівників цього гіпермаркету, інших торговельних мереж. Проаналізуємо, звичайно, наслідки. І вже після того будемо робити певні висновки, й, можливо, буде змінений алгоритм дій при сигналах повітряної тривоги“, – ХОВА.

Зазначимо, що повітряна тривога у Харкові 25 травня розпочалася о 08:58 ранку. Відбоїв упродовж дня не було. За даними порталу alerts.in.ua, ця тривога тривала 20 годин і 26 хвилин (відбій дали лише о 05:24 26 травня).
27
26 травня 2024 11:37:04
Дуже дорого та довго захоплювати нові території. Переговорами на раз-два, але ніхто не ведеться.

Ми, на ФУП, думаємо, що кацапи хочуть переговорів, бо щось пішло не так. Насправді, вони лиш хочуть отримати те саме, але меншим клопітом та дешевшим варіантом.
Або кацапи напружуються і намагаються захопити, або вони нас залякають і ми прийдемо домовлятися.
Якось так бачу.
Так кацапи самі всіх переконали, що з ними "домовлятися" немає сенсу - на абсолютно всі "домовленості" кацапи насруть. Тепер якось дивно очікувати, що хтось буде з ними про щось "домовлятися"  :facepalm1:
Рано чи пізно будуть?
Чи ти думаєш, що рашку змусять капітулювати.
30
26 травня 2024 10:43:50
"Киев потеряет значительные территории, если Вашингтон вновь проигнорирует российские предложения по мирным переговорам

Об этом заявил посол РФ в Вашингтоне Анатолий Антонов американскому журналу Newsweek"

Ухтибля. Отже, пропозиції переговорів вже були не раз? Бо "вновь проіґноріруєт".
А якщо не проігнорує? Київ більше нічого не втратить? А як же денацифікація з демілітаризацією?
очень переговоров хочется
Дуже дорого та довго захоплювати нові території. Переговорами на раз-два, але ніхто не ведеться.

Ми, на ФУП, думаємо, що кацапи хочуть переговорів, бо щось пішло не так. Насправді, вони лиш хочуть отримати те саме, але меншим клопітом та дешевшим варіантом.
Або кацапи напружуються і намагаються захопити, або вони нас залякають і ми прийдемо домовлятися.
Якось так бачу.
31
26 травня 2024 10:38:38

Росія систематично купує супутникові знімки і так корегує свої удари.
34
25 травня 2024 20:25:14
Треба знов все позачиняти , як у лютому 2022, коли нічого не працювало?
:facepalm:
Ото було горе! Ай-яй-яй!

От зараз інша справа.
Тільки треба всіх загиблих та згорівших порозкладати.
І можна знов гіпсокартоном з плиткою торгувати!
Це в тебе гостра реакція на стрес?
35
25 травня 2024 20:18:29
Це ви пояснюєте мені, херсонцю?  :facepalm1: 
А "лагодити" треба швиденько. Щоб встигнути до чергового прильоту!
Тим більш, дуже дивне питання.
Треба знов все позачиняти , як у лютому 2022, коли нічого не працювало?
Краще сходить на пляж... там такий яскравий краєвід..
Не розумію вашого солдафонского гумору, особливо у день трагедії.
36
25 травня 2024 20:06:44
Господи.Пишуть ще один приліт по Харківу, центр.
Там, що в центральному парку, не розірвалася.

Але ще було. :(
38
25 травня 2024 18:29:03
Дуже дивне питання... Постійні руйнування... Треба лагодити/відновлювати... Будматеріалами звісно, чим ще...
Це ви пояснюєте мені, херсонцю?  :facepalm1: 
А "лагодити" треба швиденько. Щоб встигнути до чергового прильоту!
Тим більш, дуже дивне питання.
Треба знов все позачиняти , як у лютому 2022, коли нічого не працювало?
39
25 травня 2024 17:36:53
Каби вже дістають до Салтівки.
40
25 травня 2024 16:26:25
В Харькове трешак

Повна версія