Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хто тут хотів схуднути? ;)

Re: Хто тут хотів схуднути? ;)

Надо посмотреть, обычно эти приложения ничего, кроме ходьбы не считают, и ту неправильно.
   
Re: Хто тут хотів схуднути? ;)

Прогу поставив, там тільки акаунт самсунгівський потрібен.
Скакалка там як вид занять також є. (tu)  Завтра спробую, якщо все ок з роботою на моєму смарті - приєднаюсь.
   
Re: Хто тут хотів схуднути? ;)

Узбечка-западлючка знесла у вільне... От гнидота кацапська :)

Бо то не про бетон гілочка
   
Re: Хто тут хотів схуднути? ;)

пліз

Узбечко, знеси нах у вільне свою цю тему.
   
Re: Хто тут хотів схуднути? ;)
tyv

Так, це буде справедливо
   
Re: Хто тут хотів схуднути? ;)

Що, узбечко, треш?
Три-три, щоб тобі стерлося
   
Re: Хто тут хотів схуднути? ;)
Svitlana Bykova

Узбечко, знеси нах у вільне свою цю тему.
сонечко, розумна людина б замовкла і подумала, чому він поки що не в бані по 4.5
проте бачу, це не про тебе. На добраніч :)
   
Re: Хто тут хотів схуднути? ;)

сонечко, розумна людина б замовкла і подумала, чому він поки що не в бані по 4.5
проте бачу, це не про тебе. На добраніч :)

Себе забань краще, а ще краще самоусунься від модерації, такого тенденційного й самозакоханого позорища, як Ви, ФУП ще не бачив.  (td)
   
Re: Хто тут хотів схуднути? ;)

Якщо ти гілки-ФЗВ інших зносиш у вільне, то хоч не плоди на ФУПі своїх ФЗВ, ганьбище.
Чи тобі все можна?
Є рівні й рівніші?
Не бикуй, до модератора тобі, як до неба рачки. І свої кацапські сентименти залиш при собі.
   
Re: Хто тут хотів схуднути? ;)
Svitlana Bykova

Себе забань краще, а ще краще самоусунься від модерації, такого тенденційного й самозакоханого позорища, як Ви, ФУП ще не бачив.  (td)
мені байдуже що ти про мене пишеш - вас таких ображених тисячі, тож скопом йдете як інфошум, на який я давно не звертаю уваги
проте хамити на рівному місці шановним жінкам фупу, які тобі не зробили нічого поганого, а просто звернулися до тебе, думаючи що ти людина, а не лайно, - ти не будеш.

уважно перечитай останні два слова. У мене все :) На добраніч.
   
Re: Порадьте гарний екшн з хепі-ендом

мені байдуже що ти про мене пишеш - вас таких ображених тисячі, тож скопом йдете як інфошум, на який я давно не звертаю уваги
проте хамити на рівному місці шановним жінкам фупу, які тобі не зробили нічого поганого, а просто звернулися до тебе, думаючи що ти людина, а не лайно, - ти не будеш.

уважно перечитай останні два слова. У мене все :) На добраніч.

Ви словоблудством не займайтеся, а давайте швиденько зносьте цю свою гілочку у Вільне Спілкування.
Це по-перше.
Чи для Вас правила не писані?
Я вже довгий час бачу, що Ви відверто й нахабно зловживаєте становищем модератора.
Гіршого за якістю модератора не пам'ятаю на ФУПі, а я тут "трішки" довше, ніж Ви.
НМД, Ваш випадок - відверта професійна неспроможність.
Якщо Ви модератор, то своє кацапофільство й свою особисту кацапську ментальність скрутіть в трубочку й покладіть в куточок, слідкуйте за порушеннями правил і сама бажано взагалі мовчи й не пости нічого. Бо у Вашому випадку, - це той випадок, коли краще промовчати, ніж нахабно виставляти напоказ свою дурість.
   
Re: Хто тут хотів схуднути? ;)
Svitlana Bykova

не бачу вибачення перед наталі, яка звернулась по допомогу, щоб приєднатись до спільноти. Вона не винна, що звернулась до нікчемного шматка лайна.
а до мене можна як раніше - узбечка, кацапка, що там ще в арсеналі було?))) на ви не обов"язково. Верніше - марно
   
Re: Хто тут хотів схуднути? ;)

не бачу вибачення перед наталі, яка звернулась по допомогу, щоб приєднатись до спільноти. Вона не винна, що звернулась до нікчемного шматка лайна.
а до мене можна як раніше - узбечка, кацапка, що там ще в арсеналі було?))) на ви не обов"язково. Верніше - марно

Прошу звернути увагу, ця особа є модератором!!! ФУПу  :lol:


Спільнота не для кацапів було сказано зразу і нічого в мене просити узкоязічьних версій, робіть свої узбецько-кацапські спільноти, ніхто не заважає. Для мене ви не існуєте.


Останнє редагування: 16 січня 2017 02:04:46 від Freelander
   
Re: Хто тут хотів схуднути? ;)
Svitlana Bykova

Прошу звернути увагу, ця особа є модератором!!! ФУПу  :lol:
так
і я не дозволю якомусь закордонному шматку лайна, який здріснув з батьківщини, і якому тим не менш надали можливість спілкуватися на українському форумі - ображати українок.
так зрозуміло?

все, гуляй далі. за програмкою слідкуй.
   
Re: Хто тут хотів схуднути? ;)
Svitlana Bykova

Для мене ви не існуєте.
то самозабанься або зникни
   
Re: Хто тут хотів схуднути? ;)

так
і я не дозволю якомусь закордонному шматку лайна, який здріснув з батьківщини, і якому тим не менш надали можливість спілкуватися на українському форумі - ображати українок.
так зрозуміло?

все, гуляй далі. за програмкою слідкуй.

Так ти ж здриснула з Узбєкістану... Так виходить, що ти теж шматок лайна за твоєю логікою :)

Коли я на ФУПі спілкувався, ти ще про нього не знала. Ти ди и яка корона кацапська виросла, попустися й або стань нейтральнтм модератором, або самозабанся й не розводь срачі, дурепо.


   
Re: Хто тут хотів схуднути? ;)
Svitlana Bykova

Так ти ж здриснула з Узбєкістану... Так виходить, що ти теж шматок лайна за твоєю логікою :)

Коли я на ФУПі спілкувався, ти ще про нього не знала. Ти ди и яка корона кацапська виросла, попустися й або стань нейтральнтм модератором, або самозабанся й не розводь срачі, дурепо.
я повернулась на батьківщину
а ти самотнє здріснувше лайно, що здалека підвонює з теплих єбєнєй та щось гавкає у бік українців.
   
Re: Хто тут хотів схуднути? ;)

Написав же про кацапів, щоб не турбувати

это мне адресовалось? как-то я пропустила, ого... даже как-то не сразу и поняла)))

а чё такое-то? ))) ммм??




Останнє редагування: 16 січня 2017 02:54:02 від nativi
   
Re: Хто тут хотів схуднути? ;)

что-то вы,  Фриландер, не то городите.  вроде на нацюка не похож... :nea:

Останнє редагування: 16 січня 2017 02:56:35 від nativi
   
Re: Хто тут хотів схуднути? ;)

Ходити треба разом з POkemon Go!  :pooh_go:
Там теж км рахує....
   
Re: Хто тут хотів схуднути? ;)

О!
 (tu)

Андоїд то андроїд...
я не підійду, у мене іос  :weep:
   
Re: Хто тут хотів схуднути? ;)

я не підійду, у мене іос  :weep:

Зазвичай є подібні програми у всіх ос, навіть за назвами ))) Одна таж прога під різні осі, тільки пошук задати в магазині ОС.
   
Re: Хто тут хотів схуднути? ;)



Самий надійний спосіб похудати.
   
Re: Хто тут хотів схуднути? ;)

Я їм і вам раджу.

Смачного.

   
Re: Хто тут хотів схуднути? ;)
KK7

Программа реально помогает и мотивирует :superman2:
   
Re: Хто тут хотів схуднути? ;)

Себе забань краще, а ще краще самоусунься від модерації, такого тенденційного й самозакоханого позорища, як Ви, ФУП ще не бачив.  (td)

Золотые слова!

Поддерживаю двумя руками  (tu)
   
Re: Хто тут хотів схуднути? ;)

Поки сьогодні таке


Але я нині цілий день на дивані провалявся.

Ну і 50 в цьому році стукне . Так що треба дуже помалу з тими фізичними вправами стартувати . У мене і так  після позавчорашнього тренування тільки по обіді руки перестали боліти .

Агов , Фріландер !




10 днів пройшло . Що там у тебе ? Бо я вже до 88 кг добираюсь . І вже при наклонах дістаю пальців ніг при прямих колінах . І нарешті можу нормально прес качати . І 10 раз правильно віджимаюсь . І двічі по 8 км проходив , думав що здохну )
   
Re: Хто тут хотів схуднути? ;)

Ну типу так . Але до 49 і так було норм. Я навіть рік тому тиск міряв і в щоденник заносив , але через два тижні забив - що його було міряти , як він два тижні з зеленої зони не виходив . А вже цієї зими -ніфіга . Пішов до верху , 156 на 95 . Оттакахуйнямалята

А от прикол з тиском . Тільки вага пішла до низу , одразу і тиск пішов в зелену зону



   
Re: Хто тут хотів схуднути? ;)

Я схуд за півроку так шо прес як у школі.

Рецепт простий - не жерти після обіду взагалі нічого.

Останнє редагування: 30 січня 2017 11:36:37 від Rubicon
   
Re: Хто тут хотів схуднути? ;)

Садюґи (td)
   
Re: Хто тут хотів схуднути? ;)

Я схуд за півроку так шо прес як у школі.

Рецепт простий - не жерти після обіду взагалі нічого.
Зараз їсте після обіду? А взагалі вітаю, бути струнким, це здорОво.
   
Re: Хто тут хотів схуднути? ;)

Цікавий додаток, але не всі смартфони його можуть підтримувати. В мене наприклад, немає датчика серцебиття і рахування шагу не дуже коректна. Це змагання більш набуде глузду, якщо замість фотознімків з екрану вести записи своєї маси тіла, обєму та інші показники. Першочергове повинне бути сінхронне виконання програми схуднення, яка доречі може бути і однакова на першу пору для всіх бажаючих. А додаток використовувати як контрольний пристрій, а не як панацею.
   
Re: Хто тут хотів схуднути? ;)

Я схуд за півроку так шо прес як у школі.

Рецепт простий - не жерти після обіду взагалі нічого.

Теж до того прагну . Всмислі до пацанячого преса . Бо страшно на себе було в дзеркало дивитись . Зараз вже більш меньш схуд . Але до кубіків ще далеко )
   
Re: Хто тут хотів схуднути? ;)

Теж до того прагну . Всмислі до пацанячого преса . Бо страшно на себе було в дзеркало дивитись . Зараз вже більш меньш схуд . Але до кубіків ще далеко )
Знак, я за тебе вболіваю, все вийде  (tu)
   
Re: Хто тут хотів схуднути? ;)

Знак, я за тебе вболіваю, все вийде  (tu)

Дякую , асті. Насправді все значно простіше , ніж здавалось . Зимою роботи меньше , часу більше . Отже в офіс і назад ходжу пішки . А ще як вечором зайти провідати маму , то 10 тис кроків спокійно за день набігає . Я зараз стараюсь то щодня проходити . Силові вправи трохи закинув , бо , знов таки , вже трохи не той вік , одночасно такі навантаження робити . Дофіга інфи на ютюбі , всюди попереджують сильно не рвати, щоб не травмуватись . Вже зараз почуваюсь краще ніж в 40 , хоча у мене робота аж ніяк не сидяча . Але , виявляється , що робота то одне , а спорт , навіть такий поміркований , зовсім інше .
 Коротше , народ , мої поради - о 20-00 вечеря потім до 21-30 тєлєк і Фуп , в 21-30 підйом з канапи і 10 хв зарядки . В 23-00 можна іти спати . Я ще п'ю терафлекс , то для відновлення суглобів і хрящів , по одній капсулі два рази в день , то лікар прописав . Років 20 мучився зі спиною , останній рік навіть сон не допомагав , зрання просинався а спина далі боліла ,  а зараз роблю спеціальну зарядку і вже місяць спина не болить взагалі .
 Тих десяти хвилин ввечорі нормально хватає і для розминки і для мінімальних силових вправ . Віджатись від підлоги , покачати прес , якщо є турнік попідтягуватись .
 Ну і ходити пішки . При ходьбі втрачається купа калорій і афігєнно худаєш , прикиньте по гугль мапс відстань до роботи і якщо є можливість ходіть пішки .
 
   
Re: Хто тут хотів схуднути? ;)

а можно фотки, хотя бы пресса. без засвечивания фейса.
шоб понимать об чем дискуссия
   
Re: Хто тут хотів схуднути? ;)

Агов , Фріландер !



10 днів пройшло . Що там у тебе ? Бо я вже до 88 кг добираюсь . І вже при наклонах дістаю пальців ніг при прямих колінах . І нарешті можу нормально прес качати . І 10 раз правильно віджимаюсь . І двічі по 8 км проходив , думав що здохну )

Ну що , ще 10 днів . Нині маю новий рекорд 87.8.кг. тобто до мети 86.5 залишилось зовсім трошечки .



Доречі ледь собі все не зіпсував 29 січня - був на дні народженні , а там було всього смачного стільки , що не зміг стриматися - але маю відмазку що в тому кабаку якесь кулінарне шоу навіть знімають. То зрання +2 кг на вазі побачив !

Останнє редагування: 5 лютого 2017 23:40:37 від Знак
   
Re: Хто тут хотів схуднути? ;)

а можно фотки, хотя бы пресса. без засвечивания фейса.
шоб понимать об чем дискуссия

Ще нема що фоткати. Та і сумніваюсь щоб було . Воно якось навряд чи вдасться  в 50 досягти красоти фігури 25 річного аполона .  :weep:

 :D
   
Re: Хто тут хотів схуднути? ;)

Карочє , КАПКАН . На вазі 88 ВСЬО СТАЛО ! І далі НЕ ПАДАЄ ! Тобто падає і стає назад  :X



 :weep:

ПАМАГІТЄ !!!!
   
Re: Хто тут хотів схуднути? ;)

Вже сам розібрався . П'ять днів мало ходив - восновному їздив на машині а вихідні провтикав перед тєліком. І , відповідно ніфіга калорії не тратились 

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія