Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

komarik2008 - ніколи?

Re: komarik2008 - ніколи?

та ні, ти хоч і педрюк, але якийсь нетиповий, нема в тобі характерних ознак свиносказу
але якби постало альтернативне питання - або ти, або Фау, то...сам розумієш.. :weep:
:lol:
дякую за відвертість!
   
Re: komarik2008 - ніколи?

вот ето ти зря... ще загордицця і сяде та накладе купку посеред кімнати.

Краще погоджуйся його прикопати, поки пропонує. Бо іншого разу може не запропонувати, коли дуже треба буде.
От!!!
А переважна більшість цієї братії не купки, а величезні купи накладає! Ще й які смердючі!  :bueee:
   
Re: komarik2008 - ніколи?

От!!!
А переважна більшість цієї братії не купки, а величезні купи накладає! Ще й які смердючі!  :bueee:
:gigi: тобто, ти дозволяєш, щоб він посеред кімнати купки накладав - головне, щоб невеличкі і не смердючі. Дик, я свого домашнього кошака привчила, щоб знав де його лоток - за 12 років ще не промазував - посеред кімнати купок не було. Ну, а тепер спрашуєцця: ну, нахрена мені серливий кіт, який сере посеред хати, якщо вже один є і не такий серливий? Чим цей другий буде кращим за мого першого? Та ще й чужий кіт!

Карочь, ти як хочеш, а я його залишаю тобі - мені такі не потрібні. От коли привчиш його до лотка - отоді я його в тебе і заберу.  :gigi:


Котику, ти згоден зараз трішки пожити у Миросі, поки навчишся на лоток ходити, а потім я тебе заберу додому і буду на руках тебе носити і всі твої забаганки виконувати, але тільки після того, як навчишся правильно себе вести, а не срати де не попадя, хоч і маленькі і не смердючі купки?


Миросю, а може його згоди і не треба питати? Все ж таки, всього лише котик, як-не-як?
   
Re: komarik2008 - ніколи?

От коли привчиш його до лотка - отоді я його в тебе і заберу.
Сдрастьті! А мені який зиск?
Годуй його, прибирай за ним (принаймні поки не привчиться), а потім ти забереш?  :weep:
Може той...навпіл?  :blush2:
   
Re: komarik2008 - ніколи?

Сдрастьті! А мені який зиск?
Годуй його, прибирай за ним (принаймні поки не привчиться), а потім ти забереш?  :weep:
Може той...навпіл?  :blush2:
:gigi: дик, я у тебе його викуплю - компенсую матеріальні затрати і витрачений на нього час.

Навпіл? Це як? У тебе жрать, а у мене срать?  :gigi:  Давай навпаки. І да, так як він тобі як мужчина не потрібен, то відріжеш мені і яйкі - я повішу над дверима замість музики вєтра, або своєму пришию - буде по хаті торохтать ними - хоч якась забава йому буде.
   
Re: komarik2008 - ніколи?

Ні, ніяких компенсацій мені не треба. Я просто не впевнена у якості результату. Подарую, але якщо не буде соромно за якість. Ти ж знаєш, які подеколи трапляються, неперевиховні  :weep:
   
Re: komarik2008 - ніколи?

Ні, ніяких компенсацій мені не треба. Я просто не впевнена у якості результату. Подарую, але якщо не буде соромно за якість. Ти ж знаєш, які подеколи трапляються, неперевиховні  :weep:
:gigi: тіпа, у тебе буде поводитися чемно, а у мене.... дик, я його його ж методами перевиховаю.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія