Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Детские смарт-часы

Re: ФЗВ. Детские смарт-часы

Цікаво а ці годиники не порушують права дитини на приватність???

Знаєте права ще дитини.... :facepalm:

 :facepalm:

Начни тогда с видео-нянь. То еще зло. Позволяет родителям подглядывать за тем, как спит ребенок
   
Re: ФЗВ. Детские смарт-часы

Бо там безпечніше для дітей...

Это кто вам такое сказал? Или вы свои фантазии за мысли других выдаете?
   
Re: ФЗВ. Детские смарт-часы

Какая приватность у ребенка в 8-12 лет? А если будет клей нюхать, это приватность?
Шновна Мікра, Україна ратифікувала конвенцію з прав дитини, а це що каже профілактік якщо дитина не дасть згоду, є порушенням її прав.
   
Re: ФЗВ. Детские смарт-часы

:facepalm:

Начни тогда с видео-нянь. То еще зло. Позволяет родителям подглядывать за тем, как спит ребенок

Коли писали права дитини, то таких нянь не було ))))
   
Re: ФЗВ. Детские смарт-часы

Ти можеш мене не почути, Фантомас правий, це викинуті гроші. Але є але.

Тобі треба щоб це була іграшка... дитина тоді сама буде за нею слідкувати, часи з ДЖПС і смартфон з яким вони синхронізуюбться, навчити дитину користуватись ДПР, і щоб їй було цікаво ходити по маршруту...

Інакше дитина викине годиник або зненавидить тебе.
   
Re: ФЗВ. Детские смарт-часы

Коли писали права дитини, то таких нянь не було ))))

А смарт-часы были?
   
Re: ФЗВ. Детские смарт-часы

Ти можеш мене не почути, Фантомас правий, це викинуті гроші. Але є але.

Тобі треба щоб це була іграшка... дитина тоді сама буде за нею слідкувати, часи з ДЖПС і смартфон з яким вони синхронізуюбться, навчити дитину користуватись ДПР, і щоб їй було цікаво ходити по маршруту...

Інакше дитина викине годиник або зненавидить тебе.

Бред какой то , забота о безопасности может вызвать у ребенка ненависть? а забота о чистоте, комфорте и здоровье не вызовут таких чувств?
   
Re: ФЗВ. Детские смарт-часы

ТС , розгляньте до покупки Q50 , дешево і сердито . Я їх близько 100 шт продав , проблем ніяких .
   
Re: ФЗВ. Детские смарт-часы

ТС , розгляньте до покупки Q50 , дешево і сердито . Я їх близько 100 шт продав , проблем ніяких .

Рановато детям такое


   
Re: ФЗВ. Детские смарт-часы

ТС , розгляньте до покупки Q50 , дешево і сердито . Я їх близько 100 шт продав , проблем ніяких .

Да, я смотрел и их тоже. Как-то не глянулись визуально.
   
Re: ФЗВ. Детские смарт-часы

Рановато детям такое


Показати зображення...

Какое оно страшное...

Видимо закончились нормальные дизайнеры авто.
   
Re: ФЗВ. Детские смарт-часы

Ще як варіант, взяти не годинника, а смартфона, та встановити прогу. В плеймаркеті є проги з такими самими функціями, що і в цих годинниках. Так і смартфон більш прикольніша штука.
   
Re: ФЗВ. Детские смарт-часы

Ще як варіант, взяти не годинника, а смартфона, та встановити прогу. В плеймаркеті є проги з такими самими функціями, що і в цих годинниках. Так і смартфон більш прикольніша штука.

Смартфон не хочу по причинам:

а) лишняя вещь в школе - отвлекает
б) легко потерять, уронить, разбить, могут украсть
   
Re: ФЗВ. Детские смарт-часы

Бред какой то , забота о безопасности может вызвать у ребенка ненависть? а забота о чистоте, комфорте и здоровье не вызовут таких чувств?
Запросто може... Чого потім діти неспілкуються з батьками, через спроби батьків тотального контролю... Всі так виправдовують що це для безпеки дитини. Але по факту. вони просто не довіряють своїй дитині. Якби довіряли, то дитині далиб ігражку і дитина самаб носила і знала що це для її бепеки, а от спроба це приховати, це признак недовіри свої дитині.
   
Re: ФЗВ. Детские смарт-часы

а) лишняя вещь в школе - отвлекает
б) легко потерять, уронить, разбить, могут украсть

Зараз майже в кожного школяра, як не смартфон, так планшет. Це я про молодші класи. В деяких вже встановлені інтерактивні дошки, які по ідеї (сам точно не знаю, не уточнював) повинні конектитись із смартфонами та планшетами.  В старшокласників тим паче. На уроці ніхто не дасть ним гратися. На перерві вони всі у смартфонах. Ще пару років і їм в школі взагалі не потрібні будуть підручники.
   
Re: ФЗВ. Детские смарт-часы

Нащо чіпляти на дитину постійно діюче електромагнітне поле? з невідомими наслідками? Ми вдома навіть файфай повідрублювали і я коли по мобілці розмовляю, то з навушниками і телефон на відстані витягнутої руки.

https://www.УНІАН/health/worldnews/1516444-mobilniy-telefon-u-kisheni-shtaniv-moje-privesti-cholovika-do-bezpliddya-doslidjennya.html

https://www.scientificamerican.com/article/new-studies-link-cell-phone-radiation-with-cancer/

https://www.cancer.gov/about-cancer/causes-prevention/risk/radiation/cell-phones-fact-sheet

   
Re: ФЗВ. Детские смарт-часы

Нащо чіпляти на дитину постійно діюче електромагнітне поле? з невідомими наслідками? Ми вдома навіть файфай повідрублювали і я коли по мобілці розмовляю, то з навушниками і телефон на відстані витягнутої руки.

https://www.УНІАН/health/worldnews/1516444-mobilniy-telefon-u-kisheni-shtaniv-moje-privesti-cholovika-do-bezpliddya-doslidjennya.html

https://www.scientificamerican.com/article/new-studies-link-cell-phone-radiation-with-cancer/

https://www.cancer.gov/about-cancer/causes-prevention/risk/radiation/cell-phones-fact-sheet
У тебе більши фон свторює проводка до якої підключений холодильник більший ніж ті тефони.  :facepalm1:
   
Re: ФЗВ. Детские смарт-часы

У тебе більши фон свторює проводка до якої підключений холодильник більший ніж ті тефони.  :facepalm1:

Тільки чомусь вплив холодильників на шанси виникнення пухлин мозку не вивчають вже котрий рік. На даний момент вважається, що мобілки в цілому безпечні, але є дослідження, що довели негативний плив. Ваші діти і мізки - ви можете робити з ними, що хочете. А я завжди намагаюся мінімізувати ризики.
   
Re: ФЗВ. Детские смарт-часы

Зараз майже в кожного школяра, як не смартфон, так планшет. Це я про молодші класи. В деяких вже встановлені інтерактивні дошки, які по ідеї (сам точно не знаю, не уточнював) повинні конектитись із смартфонами та планшетами.  В старшокласників тим паче. На уроці ніхто не дасть ним гратися. На перерві вони всі у смартфонах. Ще пару років і їм в школі взагалі не потрібні будуть підручники.

Да я только за прогресс.

Но сейчас лично мне кажется что смартфон с учебой слабо совместим и только создает лишние проблемы.

   
Re: ФЗВ. Детские смарт-часы
rst

Тільки чомусь вплив холодильників на шанси виникнення пухлин мозку не вивчають вже котрий рік. На даний момент вважається, що мобілки в цілому безпечні, але є дослідження, що довели негативний плив. Ваші діти і мізки - ви можете робити з ними, що хочете. А я завжди намагаюся мінімізувати ризики.

А как Вы пишете на ФУП сейчас? В шапочке из фольги? И, главное, зачем подвергать себя опасности из-за какого-то иностранного форума?
   
Re: ФЗВ. Детские смарт-часы

А как Вы пишете на ФУП сейчас? В шапочке из фольги? И, главное, зачем подвергать себя опасности из-за какого-то иностранного форума?

Дуже просто пишу - через стаціонарний комп без  вайфая. Інтернет йде по електромережі у будинку. Спеціальні штучки для цього продаються - вставляєш у звичайну розетку і все. Навіть кабелів нема (крім тих, що зєднують комп з цією фіговиною).
   
Re: ФЗВ. Детские смарт-часы

Як правило по вихідних, якщо немає інших мироприємств. Сьгодні наприклад дружина відвезла на день народження. Забере в 5 тій годині. В будні дні після школи, басейн, баскедбол, танці. Додому, вечеря уроки, спати.
Я незбираюсь з Вами сперечатись і доказувати свою точку зору. Мені цікаво, що говорить закон на цю тему.
Знахожу, що до 14 років. Але сам закон знайти не можу.

Бо такого закону немає. За законом до 14 років дитина не несе ні адміністративної ні карної відповідальності за свої вчинки. Може тому автори статі і прив’язалися саме до такого віку.
   
Re: ФЗВ. Детские смарт-часы

Дуже просто пишу - через стаціонарний комп без  вайфая. Інтернет йде по електромережі у будинку. Спеціальні штучки для цього продаються - вставляєш у звичайну розетку і все. Навіть кабелів нема (крім тих, що зєднують комп з цією фіговиною).
Я дуже надіюсь що ви прикалуютесь, але щось мені підказує в глубині душі, що ви серйозно кажете. :facepalm1:

Увас на вулиці стоять направлені антени, їх потужність яку вони видають у вас в комнаті превищує все що іде від телефона...

Доречі не хочете шапочку з фольги?
   
Re: ФЗВ. Детские смарт-часы
N88

Майте на увазі що ті китайські девайси діряві як решето.
(Софт)
   
Re: ФЗВ. Детские смарт-часы

Я дуже надіюсь що ви прикалуютесь, але щось мені підказує в глубині душі, що ви серйозно кажете. :facepalm1:

Увас на вулиці стоять направлені антени, їх потужність яку вони видають у вас в комнаті превищує все що іде від телефона...

Доречі не хочете шапочку з фольги?

Ну так, стоять, але дуже далеко від нашого будинку :). Якщо ви про вишки мобільного звязку. А якщо про ТВ, то ми ним не користуємось. Інтернет іде по кабелі у землі, а не по антені.
   
Re: ФЗВ. Детские смарт-часы

Запросто може... Чого потім діти неспілкуються з батьками, через спроби батьків тотального контролю... Всі так виправдовують що це для безпеки дитини. Але по факту. вони просто не довіряють своїй дитині. Якби довіряли, то дитині далиб ігражку і дитина самаб носила і знала що це для її бепеки, а от спроба це приховати, це признак недовіри свої дитині.

Це не для безпеки дитини, це виправдовування свого егоїзму. Щоб самому бути спокійним і прагнення тотального контролю над дітьми.   Який у більшості випадків продовжується навіть коли дітям під сорок років.

Приділяйте більше часу дітям, і проводьте з ними час цікаво. А не вішайте їм трекери та прослуховування.

   
Re: ФЗВ. Детские смарт-часы

Це не для безпеки дитини, це виправдовування свого егоїзму. Щоб самому бути спокійним і прагнення тотального контролю над дітьми.   Який у більшості випадків продовжується навіть коли дітям під сорок років.

Приділяйте більше часу дітям, і проводьте з ними час цікаво. А не вішайте їм трекери та прослуховування.

Расскажите - как конкретно можно уделять больше времени ребенку и проводить с ним интересно время, КОГДА ОН В ШКОЛЕ???
   
Re: ФЗВ. Детские смарт-часы

Ну так, стоять, але дуже далеко від нашого будинку :). Якщо ви про вишки мобільного звязку. А якщо про ТВ, то ми ним не користуємось. Інтернет іде по кабелі у землі, а не по антені.
Воно світить сильніше за твій мобільник на відстань десятки км))) Так, що не напрягайся, напруженість електромагнітного поля від електромережі більша, особливо якщо працює холодильник. )))))
   
Re: ФЗВ. Детские смарт-часы

Це не для безпеки дитини, це виправдовування свого егоїзму. Щоб самому бути спокійним і прагнення тотального контролю над дітьми.   Який у більшості випадків продовжується навіть коли дітям під сорок років.

Приділяйте більше часу дітям, і проводьте з ними час цікаво. А не вішайте їм трекери та прослуховування.

Я про це і кажу, дитині якщо даєш для безпеки то вона має сама на це погодитись, а тут явний умисел тотального контролю.
   
Re: ФЗВ. Детские смарт-часы

Воно світить сильніше за твій мобільник на відстань десятки км))) Так, що не напрягайся, напруженість електромагнітного поля від електромережі більша, особливо якщо працює холодильник. )))))

Якщо це і так, то ці ризики я контролювати не зможу. А прикладати мобілку до свого вуха і безпосередньо опромінювати його - інша справа.
   
Re: ФЗВ. Детские смарт-часы

Расскажите - как конкретно можно уделять больше времени ребенку и проводить с ним интересно время, КОГДА ОН В ШКОЛЕ???

А нафіга ообі трекати і прослуховувати дитину коли вона в школі?
   
Re: ФЗВ. Детские смарт-часы

Якщо це і так, то ці ризики я контролювати не зможу. А прикладати мобілку до свого вуха і безпосередньо опромінювати його - інша справа.
Ми можете огорнути будинок в металеву фольгу і заземлити її, і те саме зробити з усіма кабелями огорнути в плівку, деякі кабеля уже з екраном готовим ідуть, тільки заземлити, буде щось схоже банку Фарадея. Обовязково одежу з фольги, дуже помага, підшити фольгу під усю одежу...

Все можна контролювати, особливо якщо вам підкажуть... Бачите як все легко?
   
Re: ФЗВ. Детские смарт-часы

А нафіга ообі трекати і прослуховувати дитину коли вона в школі?
Правильно кажеш, треба вимагати камери  школі в класах і накоридорі, і можливість відслідковувати все через інет...  :lol:
   
Re: ФЗВ. Детские смарт-часы

А нафіга ообі трекати і прослуховувати дитину коли вона в школі?

А разве я где-то утверждал, что мне необходимо этим заниматься? Нет.

Мне нужно знать - где в каждый момент времени находится ребенок и связаться с ним при необходимости.
   
Re: ФЗВ. Детские смарт-часы

На некоторых моделях есть датчик снятия с руки. То есть на телефон родителям приходит уведомление с координатами.
І який толк з того?  ;o Думаєш на випадок чого це тобі допоможе.
Краще привчай дитину до самостійності і відповідальності.
   
Re: ФЗВ. Детские смарт-часы

Ми можете огорнути будинок в металеву фольгу і заземлити її, і те саме зробити з усіма кабелями огорнути в плівку, деякі кабеля уже з екраном готовим ідуть, тільки заземлити, буде щось схоже банку Фарадея. Обовязково одежу з фольги, дуже помага, підшити фольгу під усю одежу...

Все можна контролювати, особливо якщо вам підкажуть... Бачите як все легко?

Хіхікайте далі ...  У свій час так хіхікали ті, хто казав, що пластикові баночки з бізфенолом А безпечні. А тепер науково доведено, що це шкідливо  і виробники перейшли на BPA-free ...
   
Re: ФЗВ. Детские смарт-часы

похоже мне придется купить ребенку смарт часы. телефоны в школе запрещены.
вообще ничего в них не шарю.щас буду изучать....
   
Re: ФЗВ. Детские смарт-часы

какая бессмысленная тема!где советы?примеры ппц фуп в своем репертуаре
   
Re: ФЗВ. Детские смарт-часы

Q50 вот это и возьму на али
все равно через три месяца потеряет
   
Re: ФЗВ. Детские смарт-часы

А я вважаю, що купівля таких годинників - це вже якесь слідкування. Ніколи не розумів батьків, які постійно слідкують за своїми дітьми. Звісно я теж хвилююсь про своїх дітей, але про яку довіру може іти мова, коли ми слідкуємо за їх приватним життям, коли залазимо їм у душу без дозволу?
Аби дитина не займалася незрозуміло чим - краще організуйте їм дозвілля! Це гарно розвиває всебічну освіту, а це дуже допоможе їм в майбутньому. Я ось знайшов дуже круту школу, там є і танці, і музика, і співи. Моя дівчинка ходила на співи, вона була в захваті, проте одного разу відвідала курси акторської майстерності - https://dreamschool.kiev.ua/ru/obuchenie/akterskoe-masterstvo,  проте стало зрозуміло, що до цього її душа лежить більше. Всі вчителі в школі профессіонали, а як люди - вони дуже чуйні.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія